Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > screen freez bug co go powoduje i kiedy raven go naprawi moze patch 1.03 ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Question screen freez bug co go powoduje i kiedy raven go naprawi moze patch 1.03 ?

Mam do wszystkich ktorzy graj pytanie czy macie tez czasam tz screen fereez czyli gra sie wiesza i nic albo rebot albo minimalizacja do windows na jakich serverach to sie wam zdaza chodzi mi konkretnie o liczbe graczy ahh i biore pod uwage ze gracie na fullu orginal jestem ciekaw co powoduje ten pie... screen freez
moja osobista teoria gdy gram na serverach 48 graczy mam najczesciej ten problem ze gra dostaje info ze na przyklad jestes martwy a ty zstrzeliles pare milisec puzniej goscia i wtedy gra gupieje i sie wiesza ale to tylko moja teoria hehe czekam na wasze uwagi
ps.
ahh szukam kogos kto zna dobrze angelski chcialbym walnac porzadnego emaila do raven i potrzebuje kogos do tumaczenia

__________________
<<<TOM>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Podejrzewam że chodzi Ci o to samo co mnie doprowadza do szewskiej pasji...
W czasie gry nagle robi sie "freez screen", zcasami słyszę dzwięk błędu windowsa, a jesli nie to leci zapętlony kawałek dźwięku z gry. Pomaga tylko twardy reset. CZasami nawet mi wyskakuje okienko z tym jaki to błąd , ale zawsze byłem zbyt wściekły żeby to na spokonie przepisać
Na jednym z forów na zachodzi widziałem post gościa który miał dokładnie ten sam problem ... według wypowiadających się tam 'guru' to koleś miał mieć problemy z chłodzeniem kompa, albo karty graficznej ... raczej mało wiarygodna odpowiedź.
CZęsto zdaża mi się to na lidze, ale to chyba dlatego że często tam gram . Na innych serwach podobnie się dzieje. Raz na jakiś czas po prostu musze sie restartnonc Nie wiem czy jest jakaś zależność ale zazwyczaj wiesza się kiedy mi dobrze idzie i mam znakomity humor

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

fakt
nie wiem czy to bug czy o co chodzi poprostu caly komp mi sie wiesza
czasem mam co innego poprostu wykakuje mi z bledem do windowsow wtedy mam mniejszy problem bo poprostu laduje sie na server problematyczne jest jedynie to ze wyskakuje z grafika gry czyli 640x480 wiec ekran zbyt ciekawienei wyglada ale starczy wskoczyc do gry mam odpalonego eye caly czas wiec nie mam z tym problemow
czasem jednak wszystko staje w miejscu i ani rusz poprostu tylko twardy restrt pomaga
zauwazylem jeszcze jedna rzecz uzywam tlena taki calkiem przyjemny komunikator (o wiele lepszy od gg ) jest taka opcjaze jak ktos do ciebie pisze a nie daj bog chce ze mna gadac gflosowo mam zwieche ale mnimalna do momentu w ktorym nie nacisne klikacza nam myszce czasem ma to rownierz takie objawy ze wyskakuje kursor w strefie w ktorej pod gra powinno byc okno tlena
ogolnie rzecz biorac najbardziej mnie denerwuje jak mi sie zwiesi wszystko i ani rusz tylko twardy restart
oczywiscie problemy z tym moga byc spowodowane tym ze uzywam win 98
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2002 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Nawet złapałem jaki błąd mi SOF wywalił:

SOF2MP spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module KERNEL32.DLL przy 0167:bff852e5.
Rejestry:
EAX=00000000 CS=0167 EIP=bff852e5 EFLGS=00010246
EBX=00000001 SS=016f ESP=01bbeec0 EBP=01bbeec8
ECX=81969cfc DS=016f ESI=00000000 FS=46df
EDX=bffc9490 ES=016f EDI=81969c34 GS=0000
Bajtów w CS:EIP:
8b 48 08 85 c9 74 21 8b 55 0c 81 fa 00 00 00 c0
Stos:
00000001 bff852a3 00000000 06d06155 0000015c 00000000 01bbeef8 0000001c 00000001 002b4ebb 01262f48 000003e5 06e271a0 00004000 80000000 80000000

Ktoś kuma coś z tego co to mi tutaj napisało ?

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Exclamation

No wlasnie to samo mi sie zdarzylo 2x i tylko restet.
Ale mam jeszcze jednego "robala" tzn. wpadanie w textury. Idziesz i nagle juz sie nie ruszysz. Mozesz sie obracac strzelac skakac ale dalej nie pujdziesz...po jakims czasie to mija.Ostatnio na Szopie jak szedlem klifem to mnie automatycznie zaczynalo spychac w lewo.ani do przodu ani w tyl, moglem tylko zablokowac strejfem w prawo i czekac, skakac itp.itd.
Czym to moze byc spowodowane?

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
No wlasnie to samo mi sie zdarzylo 2x i tylko restet.
Ale mam jeszcze jednego "robala" tzn. wpadanie w textury. Idziesz i nagle juz sie nie ruszysz. Mozesz sie obracac strzelac skakac ale dalej nie pujdziesz...po jakims czasie to mija.Ostatnio na Szopie jak szedlem klifem to mnie automatycznie zaczynalo spychac w lewo.ani do przodu ani w tyl, moglem tylko zablokowac strejfem w prawo i czekac, skakac itp.itd.
Czym to moze byc spowodowane?


hmm zaicew z tego co opisujesz to poprostu twoja gra nie wyrabia konsola lyka za malo albo za duzo polecien kazdy klawisz ktorego uzywasz do poruszania sie to zbindowana komenda konsolka twojej gry poprostu pomylila sie i zostawila komende ktorej nie bylo
inny problem moze sie pojawic jak uzywasz radiowej klawiatury i myszki (a najlepiej 2 roznych firm tak jak ja) nastepuja konflikty radiowe kanaly sie mieszaja i blokuja nie wiem czemu ale wystepuje to tylko w grze i to sof2 mi pomaga zmiana kanalow myszki
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

W temacie tego baga jest nius na stronie ravena pochodzący od twórców PB:
"We have been working with a handful of win32 players who have reported that their game / computer locks up (sometimes with a sound repetition) only when playing on PB Servers. Most of these players can make the lock ups go away by exiting background programs that conflict with PB. Recently, we discovered an adjustment that makes the lock ups go away for virtually every case we have tested thusfar (even with the other background programs running). We would like to provide a test PB Client to Q3A, RtCW, and SoF2 players who are able to reliably reproduce PB-related lock ups when running their own local server to get feedback on whether or not the test build eliminates the lock up problem on their systems. If you are in that category and are willing to test and submit feedback, please e-mail us to request the test PB Client build and be sure to specify which game you play."
źródło jest też na www.evenbalance.org ....

Może następny PB już to załatwi ? oby!

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

z tego co pamietam to byly z tym problemy jeszcze przed punk busterem wiec raczej bym nie liczyl na to
tak na marginesie to evenbalance nie udostepnil wersji testowej nowego klijeta PB z tego co widac to traktuje sof2 trochy pomacoszemu wydal wersje pre relase servera natomiast nowej wersji pelnej i oficjalnej jakos nie ma zamiaru juz drugi tydzien wisi info na stronie ze maja zamiar aktualizowac na dniach i jakos aktualizacji nie widac
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

Exclamation bo sie boja ze bedzie kicha jak z 994

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
z tego co pamietam to byly z tym problemy jeszcze przed punk busterem wiec raczej bym nie liczyl na to
tak na marginesie to evenbalance nie udostepnil wersji testowej nowego klijeta PB z tego co widac to traktuje sof2 trochy pomacoszemu wydal wersje pre relase servera natomiast nowej wersji pelnej i oficjalnej jakos nie ma zamiaru juz drugi tydzien wisi info na stronie ze maja zamiar aktualizowac na dniach i jakos aktualizacji nie widac
pozdrawiam



Zdania niezaczyna sie od bo ale soory...
.
bo sie boja ze bedzie taka kicha jak z 994 kiedy połowa graczy
niemogla zrobic updet pb bo na stronie pb jakis mądry <hahahah> programista z pb niepoinformowal ze jeden z plikow trzeba zmienic na nad format dll i zamienic go ze starym ale po co to mowic przecierz kazdy kto gra w sofa 2 jest informatykiem i ma programowanie w jednym palcu jak bill geats <według mnie obcy ktory kiedys nacisnie enter i wyłonczy wszystkie windowsy na swiecie hahah> programisci z pb to banda gosci która robi błedy w programach po to zeby moglic wziasc kase za kolejna ich poprawke tak to dział niestety gdyby to byli jacys zapalency ktorzy niebiora za to kasy to pb dawno był by najlepszyn programen przeciwko cheaterom a sprawy z lagami wogule by niebylo co do lagow zauwazyliscie ze czas ładowania sie gry znacznie sie wydłuzy po wprowadzeniu ostatnich poprawek do pb albo mi sie wydaje ?

__________________
<<<TOM>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 04:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

imo to zabobony i proba zwalenia wszystkiego jak nie na myszke to na pb
add:
nie zauwazylem zadnej roznicy a pb zainstalowalem bez wiekszych problemow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

A ja wprost przeciwnie ... dziś miałem 7-8 sekundowego zwisa sofa z napisem w konsoli że PB coś sobie robi .... dopiero jak skończył to stwierdziłem że jestem martwy
Jeśli poczytasz troche opinie graczy na zachodzie to przekonasz się że lagownie PB jest dość powszechnym problemem ... niestety

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 02:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm mowimy o lagowaniu czy o zwisach gry lagi spowodowane pb zdarzaja sie w momecie w ktory masz nieaktualna wersje ktos na serverze ma nieaktualna wersje coz admin tego servera to wredne zwierze i zainstalowal pb w wersji pre relase ktory to punk buster wykopuje konsekwetnie ludzi z nieaktualnym punk busterem wiec raczej lagi nie pochodza z punk bustera tylko z lacza hmm lagi sie zdazaja i to czasem nawet 2 3 sec ale jesli dobrze mi sie wydaje to jest to spowodowane laczami a nie PB ktore wsyscy gracze (a zwlaszcza z polski) posiadaja aktualne lagi z PB objawialy sie tym ze co 10s przycinal sie obraz
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Mam ten $%$%% proble gra staje w miejścu i tylko reset i zdarza mi śie to częst jak temu zapobieć i need backup now!

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

nowy patch wyszedl i nie naprawil problemu nie wiem jak inni ale mi sie juz zdazyla zwiecha kompa spowodowana gra
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 04:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:15.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions