Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Problem z laczeniem z serverami!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bukers
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy Problem z laczeniem z serverami!!

Mam taki mini problemik z gra delata force: bhd -

bo nie moge sie połaczyc z rzadnym serverrem Łacze sie przez proxy i to 100 % nie sa winy cracków i paczów bo 2 kumpli ma takie same i chodzi tyle ze oni łacza sie przez neostrade a ja przez proxy [wydaje mi sie ze musze cos tam ustawic w grze ale nie wiem dokładnie co i jak]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 19:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Problem z laczeniem z serverami!!

a jakie są objawy?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

a może twój proxy nie przepuszcza ruchu przez port 17479? bo na tym chodzi większość gier BHD

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak wspomniał Longbow to wszystko zależy od tego o jakim proxy mówisz ale domyślam się że to firewall więc albo musi być otwaty port na tym proxy albo musi być forwardowany na Twoje IP

Edytowane przez dnia 19-12-2003 o godz. 11:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 05:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bukers
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

objawy sa takie:

Jak probuje sie połaczyc czyli zaznaczem ,novaword>
i robie join game to przez chwile cos tam robi i zaraz po tym wyskakuje bład: nie mozna wyswietlic strony czy cos takiego!!

A jak probuje przez pinger to jest komunikat czerwony : no respondet from nova.
I moge tak caly dzien i nic nie idzie!!

Mam łłacze radiowe czyli mam antenke na balkonie skierowaną na server główny czyli big m antenke około 200 metrów od mojego domu!!

mowie kiedys tez konfigurowałem g-g bo tez sie nie chciało łaczyc wpisałem tam swoje ip i prxy i grało a tu nie weim gdzie to sie robi czy trzeba miec jakiegos dodatkowego cracka czy cos

Radzio napisałes:

Jak wspomniał Longbow to wszystko zależy od tego o jakim proxy mówisz ale domyślam się że to firewall więc albo musi być otwaty port na tym proxy albo musi być worwardowany na Twoje IP

Czy mozesz jasniej. Ja wiem ze to jest tak jak ty mówisz ale co zrobic zeby działało byłem u admina i pokazywałe mi ze wszystkie porty ma odblokowane i tto musze sam muzdzyc jak to zrobic !!
Acha i np. z g-g nie weim czemu nie moge tez wysyłac plików cos mi wyskakuje ze jestem poza firewelelm ale to tak na marginesie

A wiec napiszcie dokładnie co zrobic zeby działało oki


Mozecie pisac tu na forum lub na [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 10:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

a jak się nazywa Twój ISP?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Prawdopodobnie siedzisz za NATem który być może jest źle skonfigurowany. Masz adres IP z zewnętrznej puli (wątpię) czy lokalny ?

A może sam masz jakiegoś firewalla lub zbyt mocnego antywirusa ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 11:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

heh... IMHO to jednak coś nie tak z przepuszczaniem portów... nie wiem, jak masz skonfigurowaną sieć, ale sprawdź u admina, czy przepuszcza ruch na porcie TCP i UDP 17479... bo to tak wygląda, jakby tego nie było... chyba że masz w Windowsie ustawionego Firewalla tudzież w Norton Security (chyba). To musisz sam zmienić.
W GG zaznacz w Ustawieniach "używaj peer-to-peer" i znowu do admina coby przepuszczał ruch na TCP/UDP port 4661,4662,8074 (w oparciu o moją sieć).

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

heh IMHO ... jeżeli admin mówi że porty otwarte to albo mówi prawdę i translacja adresów jest do dupy albo kłamie albo nie zna się

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 15:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

nie wiem wszystko biorę pod uwagę różnych adminów znam

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niestety ja również .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 20:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Jeśli znasz tego admina dobrze to nie mów mu , że jest dupa. Sam pewnie to wie więc po co robić sobie wrogów.Jeśli go nie znasz i tak oleje Twoją fachową opinię
Tak czy siak jesteś w dupie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Dupa dupie nierówna

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2003 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions