Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Kosz > Ukryte Oceny ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Ukryte Oceny ?

Mam halucynacje..................oceny znikly.. a ja bylem tak blisko tej 3


hm... to wymaga zastanowienia...

Byc moze chwilowa usterka, a jesli nie ? Czy moderatorzy pytali sie pozostalych uzytkownikow, czy wysluchali naszej opini, nie ?
Hm.. to jaka jest rola moderatora.. ?
Powiem wam.... Moderator to stroz forum, robi pozadek itd itp, ale nie jest upowazniony bez naszej zgody do robienia/wprowadzania zmian ktore wczesniej nie byly uzgadniane jawnie chocby na lamach forum (rzeznia to TOP SECRET - to sie nie liczy), moderator ma dla Nas sluzyc tak jak Policjant na rogu ulicy, jak bede potrzebowal pomocy to powinien mi pomoc, a nie przemalowywac moj przedpokuj .
Moze bylo to przedyskutowane na #fpp.pl? Super ale nie wszyscy to miejsce odwiedzaja... a ja jakos nie moge poniewaz jakis ambitny koles zalorzyl mi bana w tym dniu w ktorm mnie nawet nadanym kanale nie bylo . I malo tego - nie dochodzily do mnie glosy ze moge byc zbanowany czyli wszsytko przebiegalo ok, i nagle .... BAN

Byc moze to usterka z tymi ocenami... hm mi na nich nie zalezy ale sie jakos przyzwyczailem do tych gwiazdek, taki dodatkowy signof

jesli to jest chwilowa usterka... to ten post wykasowac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

no lol
byl kiedys taki topik (Ciebie rcube wtedy jeszcze tu nie bylo) i sporo ludu wypowiadalo sie w nim za usunieciem ocen... co prawda czterdziesci lat minelo... ale w koncu zmiany zaszly...

moim zdaniem teraz jest lepiej tyle ze bord jakos wolniej chodzi :/

gw!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Tera oceny, pozniej ruchome gify , nastepnie banerki, potem smile .........................................................................

Zakazy, bedzie ich tu coraz wiecej, pachnie mi Tytanem...
dajcie doc'a na moderatora

tram- czy wolniej dziala? Nie wiem , nie odczuwam roznicy

I co z tym banem..... ten kto go zalozyl (lub kto kolwiek inny ) niech go zdejmie.. nie bede wszystkim moderatorom nabijal sie na priv, by prosic na kolanach

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

nie, o gifach i smilach nie bylo mowy na szczescie

a roznice niestety czuje bo mam tylko modem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

W zwiazku z nowa wersja borda proponuje wyzerowac licznik i zaczynami nabij*^&^ni%& tzn postowanie od poczatku.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Ehh... no wlasnie wlaze na boarda, zeby sobie ustawic nowa sygnaturke z nowym bannerkiem, a tu takie cuda... I avatarek mi zniknal z listy (jest tylko w profilu)

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 00:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Mi osobiscie ocenki nie przeszkadzaly. Co do board'a to mozna by dac na stale titles z jakimis ciekawymi=smiesznymi stopniami jak na boardzie resetu na przyklad. Kazdy ma do dyspozycji podpis na wlasna tworczosc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 00:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

YYy przeciez masz pod avatarem podpis
A co do stopni to sa lamerskie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

niewiem mi oceny nie przeszkadzały zbytnio....
eh jaką przyjomnością było postawienie 1 Venotomowi
albo Turkowi.... eh więc można uznac że jedna era w dziejach naszego boarda skończyła się....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Zaloze sie ze Raptor je niedlugo je wlaczy.
Bo przecierz nikt tu nie prosil o ich usuniecie...

Ach jak chcialbym zeby jednak licznik wywalil

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Na boardzie jest teraz vBulletin v2.2.5, a skrypty od ocen, kalendarz itp itd poszly razem ze starym. Jesli Raptor ma kopie skryptow i bedzie mu sie chcialo to pewnie przywroci wszystko

btw - mam wrazenie czy board sie szybciej laduje? :O

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Gdyby nie ten topic, to nawet bym nie wiedział, że już ocen nie ma.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Ukryte Oceny ?

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Moze bylo to przedyskutowane na #fpp.pl? Super ale nie wszyscy to miejsce odwiedzaja... a ja jakos nie moge poniewaz jakis ambitny koles zalorzyl mi bana w tym dniu w ktorm mnie nawet nadanym kanale nie bylo . I malo tego - nie dochodzily do mnie glosy ze moge byc zbanowany czyli wszsytko przebiegalo ok, i nagle .... BAN



podziekuj swojemu koledze wierdowi... wszedl z twojego host'a wiec dostal ban'a - bardzo mi przykro ze ty masz taki sam host ale to nie moja wina...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 09:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Re: Re: Ukryte Oceny ?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


podziekuj swojemu koledze wierdowi... wszedl z twojego host'a wiec dostal ban'a - bardzo mi przykro ze ty masz taki sam host ale to nie moja wina...


Chłopaki! Dajcie se po razie w prywatnych wiadomościach bo ja już mam dosyć czytania w co drugim poscie narzekania i odpowiedzi na to narzekanie w stylu "podziękuj komuś tam".
Przy takim toku rozumowania Majes to możesz podziękować samemu sobie i innym twórcom boarda. Gdyby nie było boarda to nikty by na nim nie zrobił głupot.
Możemy również podziękować tym, na których konta był włam, że podali zbyt proste hasła lub ujawnili hasła do swoich skrzynek pocztowych wykorzystywanych do przypominania haseł lub zaniedbali cokolwiek innego co pozwoliło na takie zajście.
A może mamy nabijać się z każdego rolnika za to co Lepper robi?
Proszę po raz kolejny - takie gadki dawajcie w prywatnych.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

oo..rzeczywiscie.....nie zauwazyłem :o
Ale niektorzy mają avatary.
I zauwazyłem tez ze w dłuzszych topikach jest link do pierwszej strony ( i ostatniej)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: Ukryte Oceny ?

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Powiem wam.... Moderator to stroz forum, robi pozadek itd itp, ale nie jest upowazniony bez naszej zgody do robienia/wprowadzania zmian ktore wczesniej nie byly uzgadniane jawnie chocby na lamach forum (rzeznia to TOP SECRET - to sie nie liczy), moderator ma dla Nas sluzyc tak jak Policjant na rogu ulicy, jak bede potrzebowal pomocy to powinien mi pomoc, a nie przemalowywac moj przedpokuj .


ROTFL

Moderator to ktos kto sprawuje wladze absolutna na forum, chociazby z tego wzgledu, ze poswieca swoj prywatny czas zeby forum dzialalo i na dodatek nic z tego nie ma. Z kolei uzytkownik to ktos kto zapisal sie na forum i ma przywilej, a nie prawo, w "zyciu" danego forum uczestniczyc. Jedyny aspekt z jakim moderator liczyc sie musi to fakt iz jesli zacznie wywalac za duzo osob albo radykalnie zmieni forum w sposob, ktory wiekszosc odrzuci to mu forum "umrze" i tyle. A jedyna osoba z ktorej zdaniem szeregowy moderator musi sie naprawde liczyc to zalozyciel forum.

A przedpokuju i tak ci nikt nie przemaluje przynajmniej dopoki ortografia sie nie zmieni.


Teraz zeby byl ona temat to czy oceny sa czy ich nie ma jest mi jednakowo obojetne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Ukryte Oceny ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Dragoon


ROTFL

Moderator to ktos kto sprawuje wladze absolutna na forum, chociazby z tego wzgledu, ze poswieca swoj prywatny czas zeby forum dzialalo i na dodatek nic z tego nie ma. Z kolei uzytkownik to ktos kto zapisal sie na forum i ma przywilej, a nie prawo, w "zyciu" danego forum uczestniczyc. Jedyny aspekt z jakim moderator liczyc sie musi to fakt iz jesli zacznie wywalac za duzo osob albo radykalnie zmieni forum w sposob, ktory wiekszosc odrzuci to mu forum "umrze" i tyle. A jedyna osoba z ktorej zdaniem szeregowy moderator musi sie naprawde liczyc to zalozyciel forum.
Teraz zeby byl ona temat to czy oceny sa czy ich nie ma jest mi jednakowo obojetne.



Racja, Moderator-Administrator. Tylko korzystasz z jego gościnności.

A oceny to obojętnie czy są, czy nie.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ludzie - dajcie sobie juz looz z tymi moderatorami, adminami i innymi takimi. Moderator to normalny czlowiek - taki sam uzytkownik tego boarda co my. My tworzymy boarda i jesli cos jest nie tak to nasza wina, a nie tylko moderatorow...

EOT **** bo mnie to zaczyna draznic...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

p.ierdolicie bzdury za przeproszeniem ... na boardzie nie ma zadnego vbulla 2.5 bo takiej wersji jeszcze nie ma poza tym nie mozna smilesow 'clickable' dodawac oraz nie ma 'text format buttons'

close topic bo ten board smierdzi juz szczawem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 12:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Insmac_old
p.ierdolicie bzdury za przeproszeniem ... na boardzie nie ma zadnego vbulla 2.5 bo takiej wersji jeszcze nie ma(...)
close topic bo ten board smierdzi juz szczawem



Nie 2.5 tylko 2.2.5 poza tym sam smierdzisz - idz sobie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Insmac chyba mylisz phpBB2 z VB , ktorego btw powstala juz wersja 2.2.6 poza tym idz sobie...
:>

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Niektorzy tak *******a ze dalbym ocene 1 ......
Brak ocen spowoduje....... moim skromnym zdaniem chaos.......czesc osob byc moze teraz zacznie pisac przerozna durne topici..i jedyne upomnienie to BAN (tylko to pozostalo )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

jest juz wersja 2.2.6.

Oceny byly skryptem ktory zrobilem pod poprzednia wersje. Na razie zostanie jak jest. Pozniej zrobimy ankiete czy te oceny przywrocic ... albo zrobi sie cos nowego (zeby nie bylo nudno ).

Aha wraz z nowa wersja bezpieczenstwo na prywatnych forach zwiekszylo sie bardzo znaczaco

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

hmmm mam rade dla tych ktorzy nie chca zeby sie ludzie im na konto wladowali
zalozcie jakies zajebiscie trudne haslo
oczywiscie takie ktorego nie bedziecie mogli zapomniec

ja w wiekszosci rzeczy mam hasla po elficku albo po lacinie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jasio14
clone kid (dke)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: wiadro

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]RAPTOR

Aha wraz z nowa wersja bezpieczenstwo na prywatnych forach zwiekszylo sie bardzo znaczaco

nie watpie

zreszta i tak na dzien dzisiejszy nie ma tam nic ciekawego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jasio14 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jasio14 Znajdź więcej post'ów przez  jasio14 Dodaj jasio14 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jasio14 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

gdzie avatarki????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

i tak mamy farta że board działa po updejcie... ostatnio jak chłopaki z fpp instalowali nową wersję SQl'a to cały board poszedł się czesać...


eh niema to jak nostalgia za starymi czsami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
gdzie avatarki????


prawdopodobnie masz wylaczona opcje pokazywania avatarkow. Zajrzyj do profil/edycja opcji/Pokazuj obrazki dla wszystkich użytkowników/tak

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GorE
fucking with me is free



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Burdel

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Niektorzy tak *******a ze dalbym ocene 1 ......
Brak ocen spowoduje....... moim skromnym zdaniem chaos.......czesc osob byc moze teraz zacznie pisac przerozna durne topici..i jedyne upomnienie to BAN (tylko to pozostalo )


W pewnym stopni masz racje ale i tak troche sie ciesze ze nie ma ocen . A i tak ci co pisza durnoty maja gdzies oceny

__________________
GG1959636
"Na początku był Chaos i tak już zostało. I jestem pchany w pupe 2 razy w tygodniu"

tako rzece debil gore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GorE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GorE Znajdź więcej post'ów przez  GorE Dodaj GorE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GorE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jasio14
clone kid (dke)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: wiadro

quote:
Napisane oryginalnie przez GorE

W pewnym stopni masz racje ale i tak troche sie ciesze ze nie ma ocen .

gdybys zamiast 1.5 mial 3.5 mialbys zupelnie inny poglad na te sprawe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jasio14 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jasio14 Znajdź więcej post'ów przez  jasio14 Dodaj jasio14 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jasio14 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:23.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions