Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > ETC jednak cziterzy!!!!!!!!!!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking ETC jednak cziterzy!!!!!!!!!!!!!

Na naszym serverze znalazłem wśród logów takie cziekawe zjawisko zobaczcie w pliku linijke 45 !!!!!!!!!
Ostatnio pisałem o czitowaniu ETC [ ETC a czitowanie???? ] teraz jestem pewien że czitują.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

lol trampek wiesz do czego to się odnosi ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

TAk lamerku

WIem bo sam patrzyłem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

też to wiele razy miałem i to wcale nie był czit ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
też to wiele razy miałem i to wcale nie był czit ...


To mi wyjśnij jak u mnie na server wejdziesz to wywala za to odrazu BOCSGUARD WYWALA ZA TO BO TO CZIT JAK SIĘ NIE ZNASZ NA SERVERACH I CZITACH TO BOĄDŹ CICHO DOBRZE?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

SORRY TY MÓJ MASTERZE


WIELBMY STAREGO TRAMPKA ON JEST NASZYM GURU ON SIĘ NA WSZYSTKIM ZNA ON WSZYSTKICH ROZWALI !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

gdybys sie troche znal na tym co piszesz i nie robil z siebie durnia to bys wiedzial ze HL Hack wyskakuje teraz czesto jak ma sie wlaczone rownoczesnie PB i Paladyna

nastepnym razem pomysl jak napiszesz cos durnego na boarda i bedziesz kogos o czitowanie posadzal

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

święte słowa raptus!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Więc trampek powinieneś kogoś PRZEPROSIĆ!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

A ZOBACZ

ŻE TAM JEST HLH A NIE HL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: A ZOBACZ

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
ŻE TAM JEST HLH A NIE HL


to znaczy ze ktos gral w half-life na serwerze z cs ??? LOL
L 12/30/2001 - 20:12:21: [CSGUARD] |ETC|eRR0r<64><1331597><217.97.148.3><CT> HLH <../hlh.dll>

czyli HALF-LIFE HACK... pomysl znowu

pisane juz o tym bylo wszedzie... nawet na cs.pl na ktory na pewno zagladasz.. pewnie do slizgu to nie doszlo.. bo Ciapa tez gral na obu wlaczonych.. i nie wiecie o tym ale Ciapa to Ciapa i to go tlumaczy

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Trampek poraz kolejny jestes smieszny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

TRAMPEK ETC PEWNIE CZEKA NA PRZEPROSINY!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Od tego glaba sie nie doczekaja ! Trapper kolejny raz sie zblaznil , ale wg. niego to inni sie nie znaja na adminowaniu lub na czitach ( on na czitach pewnie sie zna super ) , na adminowaniu chyba troche mniej ! Zreszta wyskakuje z coraz to nowymi glupotami , najleszpy klan , najlepszy gracz itd. itp. Najlpeszy klan zostanie wyloniony w rozgrywkach Clan Base ( tak mniej lepszy ) i prawidziwe najlpeszy w rozgrywkach Polskiej Ligi i finiot , nie mowic , ze Slizg jest najlpeszy go ja go nawet w CB niegdize nie widzialem ! Z koleji gracze , co jakis czas widze kolegow ze Slizgu jak graja , idzie im raz lepiej , raz gorzej , ale duzo im brakuje , zeby umieszczac ich w czolowce polskich graczy ( po raz kolejny Trapper zblaznil sie swoja lista ) ! Takze Trapper jak nie masz tu nic do powiedzenia oprocz jakis glupot , bzdetow i podobnych bzdur jak poprzednio to lepiej milcz !

Przyjzyj sie ******* mojemu podpisowi !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking mam z was beke ;)

zblaznil sie na maxa.. moze skoro sa tacy super i w ogole kopia dupy wszystkim na okolo to niech sie zapisza do CB (clanbase dla tych co nie wiedza ) i sprobuja sil tam

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Mam nowego loga

Zobaczysz jutro go wstawie bo teraz wychodze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: mam z was beke ;)

Trapper r0x0rz, LOL !
Boze czlowieku jestes naprawde smieszny...
Ale lepiej nic nie bede mowil bo nastepnie mnie znajdziesz w logach jak czitowalem

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Re: mam z was beke ;)

TAk BTW to jak dzis mialimy grac sparing to na waszym serwie prawie non stop takie badziectwa wyskakiwaly, a co niektorzy mieli ping LANowy, czyli grali z Slizgu

Slizg CZITUJE !!! .. zara zaloze nowy Topic

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking

nic tylko... "..." yyy.... lol ?

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

Ja tam wole powybijać wszystkich "oszustów" ,których możemy podejrzewać o oaszóstwo

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Od tego glaba sie nie doczekaja ! Trapper kolejny raz sie zblaznil , ale wg. niego to inni sie nie znaja na adminowaniu lub na czitach ( on na czitach pewnie sie zna super ) , na adminowaniu chyba troche mniej ! Zreszta wyskakuje z coraz to nowymi glupotami , najleszpy klan , najlepszy gracz itd. itp. Najlpeszy klan zostanie wyloniony w rozgrywkach Clan Base ( tak mniej lepszy ) i prawidziwe najlpeszy w rozgrywkach Polskiej Ligi i finiot , nie mowic , ze Slizg jest najlpeszy go ja go nawet w CB niegdize nie widzialem ! Z koleji gracze , co jakis czas widze kolegow ze Slizgu jak graja , idzie im raz lepiej , raz gorzej , ale duzo im brakuje , zeby umieszczac ich w czolowce polskich graczy ( po raz kolejny Trapper zblaznil sie swoja lista ) ! Takze Trapper jak nie masz tu nic do powiedzenia oprocz jakis glupot , bzdetow i podobnych bzdur jak poprzednio to lepiej milcz !

Przyjzyj sie ******* mojemu podpisowi !



no TRAPPER sie zblazil, ehhh, TRAPPER tyle razy bylo mowione ze przemysl 2x sprawe zanim zaczniesz kolejny nudny i niepotrzbeny TOPIC, a co do Slizgu to fakt ze sie nie zapisali do CB, ale maja czas, zreszta nie chcce mowic o tym jak gra Slizg ale chce powiedziec ze sila klanu jest TEamplayu, a nie jak im idzie na serverze, pomysl troche. P12 r0x tego nic nie zmieni, ale ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

hehe, trapper zblazniles sie NIECO, pozostalo tylko harakiri...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Re: Re: mam z was beke ;)

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
TAk BTW to jak dzis mialimy grac sparing to na waszym serwie prawie non stop takie badziectwa wyskakiwaly, a co niektorzy mieli ping LANowy, czyli grali z Slizgu

Slizg CZITUJE !!! .. zara zaloze nowy Topic



ejj..
neme jak masz cos do slizgu to mow do mnie
trapper sobie pisze
ja nie jestem jego mamom i nie odpowiadam za niego
on jest szefem 2 sqadu i ja nic do tego nie mam
niecg sobie pisze co chce
tylko nic nie pisz na moj klan ok?
bo to nie pisze caly klan TYLKO ON!!!!!!!!!
wiec nic nie pisz na nas tylko jak masz zastrzezenia to tylko do niego

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

TRAPPER o ile ja sie nie myle, to ty chciałeś na cs.fpp.pl niusy pisac.. a ja w życiu niusa twojego nie widziałem, nawet artykoołu.. mam pomysł: zajmij sie czymś pożytecznym (np. takie newsy) to wtedy bedziesz mial o paru rzeczach pojęcie no i przestaniesz siem błaźnić..

albo.. idź sie napić

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Trampek poraz kolejny jestes smieszny

Trampek po raz kolejny sie ośmieszył

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hehe...sadze ze nikt nie chcial by czytac tych wyssanych z palca niusow........lol

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: mam z was beke ;)

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
TAk BTW to jak dzis mialimy grac sparing to na waszym serwie prawie non stop takie badziectwa wyskakiwaly, a co niektorzy mieli ping LANowy, czyli grali z Slizgu

Slizg CZITUJE !!! .. zara zaloze nowy Topic


Nemesis jeśli on tak mówi ,to nie są wszyscy

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ej! HLH to byla juz o tym mowa w poprzednich POSTACH, i to jest blad HL, no nie wiem w kazdym razie ktos cos mi tak wspominal tam!
a co do TRAPPERa to mial przeciez newsy pisac na www.kafe-slizg.pl i jeden news byl na miesiac, dobrze ze inni pisac tam tez pisac bo by nuddddyyyy byly!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Hehe

Ja jakoś gram z PB i Paladinem i nic mi nie wykrywa gram po 2 3 godz i nic a on wszedł i odrazu a problemy były na począdku a nie 30 grudnia wtedy już nie było problemów z pb i paladynem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
war
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: ostroleka

powiem tylko jedno :SZKODA MI CIE TRAPPER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil war Kliknij tutaj by wysłać e-maila do war Znajdź więcej post'ów przez  war Dodaj war do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać war prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:13.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions