Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > quakescena - gorzka prawda?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy quakescena - gorzka prawda?

Witam wszystkich serdecznie
Pierwszy raz pisze na tym forum, wiec na poczatku sie przedstawie, jestem Klarkash-ton.
Ok, tyle tytulem wstepu, czas na moje marudzenia.
Duzo ludzi mowi, ze scena quake 1 powoli umiera, bo wiecej graczy odchodzi od niej niz przychodzi. To jest fakt, i bedzie coraz gorzej. Zastanowmy sie jaka jest tego przyczyna. Moim zdaniem najwazniejsza rzecza odpychajaca od q1 jest jego skomplikowanosc. Zwrocmy uwage na q3, ktory jest o wiele latwieszy w obsludze (o wiele latwiej uruchomic, moda, bota, demko na q3). Po drugie do q3 na stronach internetowych jest wiecej porad niz do starego q1. W q1 nawet jak juz jakies sa to bardzo czesto niezrozumiale dla poczatkujacego. Kompletna lama, poczatkujacy naprawde zrazi sie tymi wszystkimi programikami, komenadami i niewaidomo czym zeby prawidlowo sobie skonfigurowac quake1. Ja sie zrazilem. Ktos powie, ze jestem lama no i moze jestem, bo nie interesuje mnie komputer jako taki i znam sie na nim tylko w stopniu podstawowym i tyle mi wsytarczy. Ktos inny zapytana, no to w takim razie po co grasz w q1? A ja odopowiem, ze po prostu lubie. Lubie grac w queka, ale nie lubie sie meczyc. Mysle, ze ludzi takich jak ja jest wiecej, i dla takich ludzi powinien powstac poradnik, jeden porzadny napisany przez kilku "guru" sceny quakowej, w ktorym znalazloby sie wszystko. Jednak sa to chyba tylko marzenia, bo komu bedzie sie chcialo napisac takie cos?
Druga sprawa. Czy "wielcy" quakerzy w Polsce nie sa zbyt zarozumiali? Czy nie trzymaja sie tylko swojego waskiego grona, do ktorego bardzo trudno sie wkrecic? Jak to jest z ta quakescena w Polsce?
Na dzisiaj koniec przynudzania
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2001 23:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Ta to prawda ze przynudzasz.
Zreszta gdyby naprawde krecilo Cie QW nie wymyslalbys takich rzeczy. To wszystko jest bajecznie proste jezeli masz tylko i wylacznie korzystac z tej gry dla zabawy, po prostu nie chce ci sie poszperac. Jezeli uwazasz, ze Q3 jest prostsza w obsludze to ciekaw jestem czy dajesz sobie rade z Dosem i czy wogole nie wiesz co to jest. QW to podstawa a Q3 przynajmniej dla mnie to scierwo nafaszerowane extrakomercyjna grafą i innymi *******ami lacznie z "kliknij tu a tam sie zesrasz" po to by ktos mogl zarobic. To moje zdanie i go nie zmienie. Zreszta nie starczylo by wszystkiego by opisac tak prostą a jak zajebistą ... jest QW - i nie moge nawet nazwac tego zjawiska jakim jest QW wraz ze sceną "GRĄ", bo to dla mnie nie jest gra. Byc moze ktos mnie rozumie.
Co do samych graczy moze i masz racje co do grona pewnych zarozumialcow ktorzy wyzywaja od lam czy bog wie czego. Uwazaja sie za KOGOS bo costam. Nie wnikam. Ale kogo to obchodzi jezeli Ty tak naprawde masz frajde z QW. Lej na to prostym siurem. No kogo to obchodzi?
Ja ***** ale ze mnie filozof :>
3mka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Quake 3 jest poprostu piękniutkim produktem współczesnym który ma za zadanie przedewszystkim jaknajłatwiej się uruchomić aby każdy dokładnie każdy mógł w niego grać bez większych problemów. Teraz w kafejach szczylki nawet najmniejsze grają w Q3 bo jest kolorowe, ładne i łatwo się obsługuje. Natomiast QW obsługuje się ciężej tutaj rację przyznać muszę i czy to wyszło mu na gorsze? Nie. Trzeba znać parę komend i tyle. Taksamo jak z dos`em czy też linuchem =P Sam wole coś wpisać, jakąś komende niż przełączyć przycisk, dla mnie poprostu lepiej "1" lub "0" wygląda niż "yes" lub "no". I to wcale trudne nie jest konfigurowanie Q1. Konfigurujesz praktycznie raz zapisujesz w autoexec.cfg to co chcesz i po sprawie. A znajdowanie tego iż q1 z lini komend się trudniej obsługuje to trochę na siłę jest i mówi iż ta osoba ma już wyrobione zdanie że q3 jest lepsze dla niego. Tylko teraz mi powiedz czmu ludzie narzekają na vq3 i wolą promode??? =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

No wiec Klarkash-ton masz troche racji ale nie dokonca. Vq3 moze jest prostrze w obsloodze niz qw, ale co do ProModa bym sie kloocil. W dodatku w QW masz juz od dawna ustalony standard, a w Q3 srednio raz w miesiacu (jak nie czesciej - patrz CPMa 0.99v(x) ) zmienia sie to PR to sam mod - zeby grac w necie 3eba ciagle cos aktualizowac.

"dla takich ludzi powinien powstac poradnik"
"bo komu bedzie sie chcialo napisac takie cos?"

Z tego co sie orientuje - na http://quake.fpp.pl jest wiekrzosc z potrzebnych rzeczy dosyc jasno opisanych, od poczatkowej konfiguracji gry poprzez qw az do stawiania wlasnego servera. Jesli nie znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie nurtujace sie pytania (albo czegos nie jazysz ) wystarczy spytac sie tutaj (na boardzie) i masz pewnosc ze na 90% ktos ci na nie odpowie.

"Czy "wielcy" quakerzy w Polsce nie sa zbyt zarozumiali? "

Sa jacy sa, co ci do tego? I tak na serverach gra sie z kim popadnie - a jak chcesz z nimi pograc to zapisz sie do QW Laddera. Jak bedziesz gral na poziomie to moze aktywija ci konto na boardzie Roosowym i tez bedziesz zarozumialy

Co do samej sceny Quake - wydaje mi sie ze mimo wszystko w qw dzieje sie wiecej niz w q3 ale moze sie myle.

"q1 z lini komend sie trudniej obsluguje " (to jest wyrwane z kontekstu )
No tutaj niestety q3 jest gora - moim zdaniem ma lepiej rozwiazane wpisywanie komend

A tak wogoole to QuakeWorld rulez!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

QuakeWorld to jest coś co ciężko opisać
Nigdy nie przestanę w to grać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Z tym poradnikiem to moze faktycznie przesadzilem, ogolnie chyba mnie za bardzo ponioslo .
Jak odpalic jakiegos bota (np. frogbota) na quake world? Az wstyd sie przyznac, ale sam caly czas gram z botami na zwyklym winquakeu.
Czy wogole jest sens teraz zaczynac swoja kariere w swiecie qw?
Czy ktos jeszcze gra na modemie?
Czy qw chodzi na win2000?
Pozdrawiam
p.s. nigdy nie mowile, nie myslalem i nie sugerowalem, ze q3 jest lepszy bo tak nie mysle.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 22:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
devourer
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja:

Post

No wiec Klarkash-ton masz troche racji ale nie dokonca. Vq3 moze jest prostrze w obsloodze niz qw, ale co do ProModa bym sie kloocil. W dodatku w QW masz juz od dawna ustalony standard, a w Q3 srednio raz w miesiacu (jak nie czesciej - patrz CPMa 0.99v(x) ) zmienia sie to PR to sam mod - zeby grac w necie 3eba ciagle cos aktualizowac.

Do tej pory milczalem ale teraz musze sie wtracic. Otoz bardzo duzo gralem w cpm(a) i qw, sadze ze promode nie jest bardziej skomplikowany niz qw. W cpma sa co jakis czas niewielkie zmiany ale mozna spokojnie grac z tym co ma sie w kliencie, fizyka jest inna niz w vq3 ale obsluga niemal taka sama. Oczywiscie niektorzy gracze graja za pomoca skryptow ale jest ich (skryptow) malo.

W qw natomiast jak ktos gra tylko za pomoca (gl)qwcl.exe i ma caly config z Game options to z gory skazany jest na przegrana. Do sredeniej gry potrzebne sa przynajmnie j moim zdaniem: obsluga proxy, bindy do teamow, fullbrighty, przynajmniej 3 skrypty (safe weapon, rjump, fjump) nie mowiac o zupelnie podstawowych rzeczy czyli np bindow do broni ktorych nie ma w menu w przeciwienstwie do q3 ale to podstawy.

To tyle byc moze gdzies sie myle (jaki rym ) btw ogo=d2.lobo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil devourer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do devourer Znajdź więcej post'ów przez  devourer Dodaj devourer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać devourer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton



"Jak odpalic jakiegos bota (np. frogbota) na quake world?"

No wiec tak. Jest cos takiego jak plik server.cfg - jak sie (chyba) nie trudno domyslic jest to plik z ustawieniami servera i tam na poczatku masz:

/gamedir katalog_z_botem
/sv_gamedir katalog_z_botem

Wogole juz to w jakims topicu pisalem.

"Czy wogole jest sens teraz zaczynac swoja kariere w swiecie qw?"

Po pierwsze to chyba lepiej grac dla przyjemnosci, ale jak juz chcesz robic kariere to czemu nie? Nie widze przeszkood - nadal loodzie graja w QW wiec nadal warto zaczac w to grac.

"Czy ktos jeszcze gra na modemie?"

Teraz raczej juz nikt nie gra (chyba ze lubi wysoki ping i lagi .

"Czy qw chodzi na win2000?

Czemu nie mial by chodzic? (jak ktos wie dlaczego to niech pisze )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez devourer
btw ogo=d2.lobo?


Nie, a szkoda co =PP

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Klarkash-ton

Nie chce zasmiecac forum i zaczynac nowego tematu wiec spytam sie tu. Jak dokladnie (krok po kroku) uruchomic bota na qw? Prawde powiedziawszy jest tego tyle, ze nie wiem co dokladnie w jakiej kolejnosci, a nigdzie o uruchamianiu botow nie jest dokladnie wytlumaczone.
----------
Co oznaczaja te skrypty? --{safe weapon, rjump, fjump}--
chodzi o pierwszy i trzeci bo wiem, ze drugi to zbindowanie pod jeden klawisz skoku rakietowego.
I jeszcze jedno co to jest fullbright?
----------
Dzieki za poprzednie odpowiedzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 23:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Hmm
1. Sciagasz bota.
2. Rozpakowujesz go w katalogu np. "BOT"
3. Tworzysz nowegy plik uruchamiający np bot.bat i edytujesz go.
Musisz dopisac w nim parametr -game "katalog z botem". Mój wiersz poleceń do frogbota wygląda tak: "glquake -width 800 -bpp 16 -mpath -winmem 16 -listen 16 -game frogbot -zone 1024" ponieważ mój bot jest w katalogu frogbot. Reszte jak nie wiesz to się sam dowiedz. Wszystko jest w dokumentacji Quaka.
4. Uruchamiasz bota tym edytowanym plikiem.
5. W zależności od rodzaju bota istnieją różne komendy je wywołujące. To już musisz poczytać w dokumentacji bota. Zazwyczaj jednak bota dodaje się komendą "addbot" lub np "add4bots" - tak było w Omnicronie. No i ustawiasz se bajery typu timelimit, fraglimit itd. Aha gdybyś miał Omnicrona tam jest menu wywolywane z konsoli właśnie komendą "Menu". To chyba tyle na ten temat.

Safeweapon to po prostu skrypt włączający ci broń z której strzelając nie zrobisz sobie krzywdy, gdy na przykład niechcący przywalisz z rakiety w ściane, a stoisz tuż obok niej. (gwożdziownica, ssg, czy lg to bezpieczne bronie. granatnik(gl) i rakietnica(rl) to bronie którymi możesz sobie zrobić kuku). Skrypt ten bardzo przydaje sie w walkach klanowych, szczególnie gdy jestes w posiadaniu quada. Gdy pindolniesz wroga z quadowej rakiety a ten akurat sie do ciebie przytula, to pewne jest ze wyparujecie obydwoje. a tego nie chcesz, wiec lepiej trzasnac go np super shot gunem.
Przykład pod mqwcl`a:
//safe weapon
alias +gun "weapon 854321;+attack"
alias -gun "-attack;impulse 7"
bind g "+gun"
//
gdy nacisniesz "g" strzelisz ze spawy jesli masz, jesli nie z sng potem ng i tak az do siekierki

Fjump (Forrward Jump) to skrypcik podobny do rocket jumpa tyle ze ten wybija cie do przodu a nie wysoko w gore. przydatny zsczególnie na dm2. Zassac go mozesz ze stronki Rxr`a
http://pooh.wsb.poznan.pl/~pawel/q/

A fullbrighty to błyszczące sie skiny (ubranka na przeciwnikach )
Przy czym pod mqwcl`em mozna ustawic w procentach jasność tychze skinow. gdy masz ustawione na 100% (sprawdzasz komenda f_skins) i biegaja w skinie enemy albo camper to przeciwnikow widac praktycznie z kilometra. I to wielkie ulatwienie, dlatego przez wielu uwazane jest za cheat.

3mka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Dzieki wielkie Mezzane, ale jesli chodzi o bota to prosilem na quake worldzie, a nie na zwyklym quake o uruchomienie.
Na zwyklym to nie ma problemu, ale wlasnie chcialbym sobie poczwiczyc zanim cos zaczne dziac na gw.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 13:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Bota na serwerze? ooo to wyzsza szkola jazdy.
W qw teoretycznie nie ma mozliwosci grania z botami. qw to gra w sieci z ludzmi a jesli chcesz z botami to tylko u siebie. Sa programy specjalne wpuszczajace boty na serwer i np nabijajace miliony fragow dla ciebie bo maja skila takiego ze hmmmm. ale serwery zabezpieczone sa przed takimi kolesiami i nad tym pracowalo juz IDsoftware.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

"botami to tylko u siebie"

A jak chcesz wiedziec jak odpalic swooj server z botem looknij na http://qw.fpp.pl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

heh. wlasnie tylko ze myslalem ze chodzi np o wpuszczenie na jakis serw ffa np na qwsfa bocika. potrafisz cos takiego???
jesli tak to gratulacje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Na fpp.quake.pl i na qw.gracz.net sa porady jak postawic serwer, ale nikompletne, sam nigdy tego jeszcze nie robilem i jezeli komus sie nudzi muglby mi napisac krok po kroku co i jak.
Jak to jest z tymi botami? Czy dostajac w tylek np. z frogbotem, sa szanse ze jednak bedziemy grac dobrze z ludzmi? A odwrotnie - bedac dobry z botami, nie bedziemy tez mieli problemu z ludzmi?
Ile wy normalnie gracie w quake z ludzmi/botami na dzien/tydzien/miesiac? Gracie tylko przez neta czy tez w kafejkach (przy okazji jezeli ktos jest z Gliwic to zna tam jakas fajna kafejke)?
----------
P.S. Eh, mam nadziej, ze te moje ciagle pytania was nie denerwuja. Zreszta kto pyta nie bladzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 19:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

O kurde, dopiero teraz wlazlem na quake.fpp.pl i zobaczylem dzisiejszego newsa. Wielki dzieki Shooler. Masz u mnie piwo .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 19:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

LEPIEJ GRAC Z LUDZMI
NIZ Z BOTAMI NA NAJWYZSZYM SKILU.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post 666

Ale sie super gra w quake world! Ekstra!
Dzieki Shooler, zes sie wreszcie zlitowal i pomogl nam, poczatkujacym.
---------------
Mam ping okolo 50 (uzywam priority), czy da sie go jescze bardziej zmniejszyc?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

zalezy jaka masz wesje qwserwa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

da rady nawet do 9 tylko serw cie wy*****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mam wersje qwsv 2.40.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 21:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

hmm trudno mi w tej chwili powiedziec.
dla qw 2.33 oscyluje wlasnie kolo 40-60 (z priority)
ale gdy odpalilem 2.4 dla max_fps 100 wypirdolilo mnie gdyz mialem ponad 100 fps i kolo 9 pinga. musisz miec cos jebnietego, ale w tej chwili nie odpowiem ci co.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

ja sie tam nie znam ale jakos zadej podobnej ksywy do waszej do na necie nie widzialem no moze poza devolerem czy jakos tak
pozatym ostatnio widzialem paru pozatkujacych w q1 moze jakos sie uda zreszta duzo jest takich co graja w qw od czasu do czasu dla zabawy albo zeby powspominac dawne lata czy jakos tak
eee zapomnialem co chcialem napisac bo bylo jakies podsumowanie

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

a jeszcze mi sie przypomnialo co do zamknietego kola tych lepszych mieszkam w bielsku i znam tych najlepszych i sa spoko no ale nie wiem jak by to wygladalo jak bym mieszkal gdzie indziej

pozatym najbardziej zadufany w sobie jest makler ktory do dzis jest na mnie wqrwiony ze jak gral w CS to sie wqrwial ze cheady odniego dostaje wiec zapytalem czy mysli ze jak w qw jest debesciak t w cs tez a on mowi ze tak to go wysmialem lacznie z tym ze nie poparl tego co moowil czynami i teraz na qw mnie wyzywa poprostu dziwny koles z kompleksem nizszosci czy cosik

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2001 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

tak bylo zawsze i bedzie jak ktos bedzie "niby" najlepszy na quake scenie. Wyzywa od lam i bog wie czego, a jak w koncu przegra to, ze respwny do dupy albo myszka mu sie *****, czy ping ****owy, itd itd. Znajdzie sie potem inny zadufany w sobie koles z kompleksami i bedzie to samo. Niestety polska scena to glownie POZERZY opowiadajacy o sobie nie wiadomo co (nie ujmujac nikomu umiejetnosci) i nie potrafiacy przyznac sie do porazki.
Mezzane - filozof

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez Mezzane
a jak w koncu przegra to, ze respwny do dupy albo myszka mu sie *****, czy


wiesz gdy graja dwaj rowni sobie gracze to wieksze szanase ma ten ktory bedzie mial blizej do ra or ya(szczegolnie na PM)...
kilka niefortunnych respawnow (pod nos przeciwnika) moze przesadzic o wyniku
wof

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

to oczywiste. ale gdy koles opowiada jaki to on nie jest, co potrafi a na koncu okazuje sie ze wygrac to on potrafi tylko z gorszymi od siebie, to co mam sadzic o takim czlowieku. pozer zadufany w sobie i do tego zakompleksiony. ciezko to wytlumaczyc ale napewno nie raz spotkaliscie sie z taka sytuacja ze koles nasmiewal sie z was na serwie bo sromotnie przegraliscie, wszedl drugi zlal mu dupsko i kolo zamknal morde albo wogole spieprzyl z serwa. hough

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Mezzane
tak bylo zawsze i bedzie jak ktos bedzie "niby" najlepszy na (...)POZERZY opowiadajacy o sobie nie wiadomo co (nie ujmujac nikomu umiejetnosci) i nie potrafiacy przyznac sie do porazki.
Mezzane - filozof



Mezzane troche cie chyba ponioslo. Napisales ze "polska scena to glownie POZERZY" - nie jaze tego - jak pozerzy? Przeciez nie zalozyli sobie boarda na resecie(graczu) i nie nazwali sie "ELITA" sami. Z tego co mi wiadomo to loodzie z poza tej grupy nazywaja ich "elita". Po drugie to oni sa tak czy inaczej najleprzymi graczami w polsce (wez np wyniki CGLi i turnieju Slizg i porownaj je z loodzmi wypowiadajacymi sie na graczu). Mi sie wydaje ze przynajmniej polowa "agresji" w ich kierunku jest spowodowana brakiem dostepu do boarda roosa.
Z drugiej strony "scisla czolowka" Polski nie ma co sie obawiac, ze ktos ich zdetronizuje i dlatego niektorzy z nich zachowuja sie po chamsku i napieprzaja sie ze slabszych graczy! Mnie wqrwia tylko to ze smieja sie z FPP - to akurat jest objaw gloopoty.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Jezeli uwazasz ze agresaja spowodowana jest brakiem dostepu do borda roosa to chyba przesadzasz (nawet 50%) . Mam nielubic gracza x bo pisuje na tymze bordzie? Dlaczego? Niech pisze i niech nazywaja go elita razem z innymi piszacymi. Przyjemnie sie z nimi gra, mozna sie czegos nauczyc czy dowiedziec. Zgadzam sie ze sa to najlepsi gracze w polsce. Niektorzy jednak przeceniaja swoje mozliwosci, o czym nieraz sie przekonuja (niestety nie z mojej przyczyny bo za slaby jestem). I nie zmienie swego zdania ze kilku jesli nie kilkunastu to POZERZY niszczacy QW. Przez takich ludzi nawet ta ich elita sie klooci, nie mowiac o reszcie quakesceny. Wkrotce zostana sami a potem i oni odejda i nie bedzie musial ich nikt detronizowac.

"Z drugiej strony "scisla czolowka" Polski nie ma co sie obawiac, ze ktos ich zdetronizuje i dlatego niektorzy z nich zachowuja sie po chamsku i napieprzaja sie ze slabszych graczy! Mnie wqrwia tylko to ze smieja sie z FPP - to akurat jest objaw gloopoty."
I wedloog Ciebie mimo wszystko to jest elita? Zaprzeczasz sam sobie jesli tak uwazasz. Czy Michael Jordan kiedykolwiek powiedzial : Jestem debest i ktokolwiek sie znajdzie zrobie mu z dupy jesien sredniowiecza? mimo tego ze BYL najlepszy byl tez skromny i potrafil sie zachowac. - taki przyklad.
Mezzane - filozof

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:07.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions