Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Reprezentacja Do Cb !!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Reprezentacja Do Cb !!!!!

A więc mam miłą wiadomość dla (mam nadzieje) dużej części polskich graczy.Mianowicie chodzi o start Ankiety z "narazie" 50 osobami kandydującymi do reprezentacji naszej ojczyzny w rozgrywkach Clan Base'u
Chętnych do kandydatury zapraszam do napisania na mojego maila [email protected] .Natomiast chetnych do glosowania zapraszam tutaj http://kafe-slizg.pl/cs/article.php?sid=129 .
Jezeli macie jakieś zastrzeżenia piszcie na boardzie, bardzo chetnie przyjmę jakieś propozycje co do rozwiązań technicznych itc.
No to panowie zaczynamy jazde w CB

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Edytowane przez [F|SG]QU@NTIN dnia 12-11-2001 o godz. 18:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Chyba jakis pojeb robil ta ankiete, albo osoba nie ma pojecia o scenie, takie osoby jak no, ziggie i yossarian od 3 miechow nie graja w DUNE (!). Pawelix nie gra w TK. Jest jeszcze pare razacych bledow. Prosta zasada: nie pchaj sie na afisz, jesli nie potrafisz.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Po pierwsze to nie jest tylko i wylacznie moja lista a po drugie nigdzie sie nie pham a po trzecie powiedzialem abyscie pisali czy sa jakies bledy a jak sa to prosze podac np. prawdziwe dane !!!!
AHA I POJEBEM NIE JESTEM

A jak Ci sie nie podoba to nie musisz brac udzialu w glosowaniu.No chyba ze bedziesz na tyle uprzejmy i podasz mi klany w ktorych graja przez Ciebie wymienieni gracze !

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

A wogole pytaliscie sie osob z listy czy chca na niej sie znalezc??

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

narazie popytalismy tylko ok 40 osob i sie zgodzily a reszta to sie jeszcze zapyta.Aha a mogl bys mi podac skad Ci ludzie sa ??? (jakie klany)

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

qu@ntin moze wez na liste 50 pierwszych osob ze statoff

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

ROTFL !!!!!!!!!! I TO WIELKI !!!!!!!!

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

staty sux a ta lista jest .. niepowiem .. dziwna ..
LoL
tam sie znalazly takie osoby ktore graja 1 w miesiacu .. pod innymi juz nickami .. i nie sa az tak dobre jak kiedys, moja lista wygladalaby inaczej, duuuzo inaczej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przestancie sie klucic bo Quantin sie naprawde wyslilil. Gdy on tej listy nie stworzyl to NIKT by tego nie zrobil !!!
Jest kilka bledow alw w czym problem. Przeciez mozna wszystko poprawic. W nastepnych dniach powspieram Quantina i lista sie "naprawi". Fakt sa osoby ktorcyh nawet ani razu nie widzialem na serwie. Ale TO CO ! Nikt nie zmusza was abyscie wlasnie ta osobe wybierali. Wybor jest zbyt duzy, a jezeli wam nie wystarczy to napiszcie do Quana, a on ich dopisze na liste. Ludzie zglosuja, wyloni sie 10tke z najwieksza iloscia glosow i mamy WSTEPNY squad (jezeli ktos nie bedzie chcial grac w reprezentacji, to nie. Nikt go nie bedzie zmuszal)

Wy wszyscy strasznie pesymisztycznie podchodzicie do sprawy. Poczatki nigdy nie sa latwe. Quantinowi naleza sie wlk. BRAWA za podniecie takiej proby. Mysle ze jezeli sie wszysccy zmotywujemy voting przebiegnie pomyslnie, a Polska bedzie sie wkrotce mogla chwalic wlasnym squadem

W skrocie :
- WY wybieracie kogo chcecie
- Jezeli nie ma kogos na liscie a uwazacie ze powininen tam byc PISZCIE do QUANTINA
- Jezeli zauwazyliscie jakies bledy w xsywach i przynaleznosciach do klanow zgloscie to do mnie lub znow do Quanta.

I tera marsz glosowac

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez Partyzant
qu@ntin moze wez na liste 50 pierwszych osob ze statoff

I za to cie tak lubimy partyzant
Wybaczamy ci bo newbissą sie po prostu wybacza.

Lekcja nr.1
Statsy SuX (racja Neo )

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

no nareszcie!!!!! POLSKA FRAGA!!!!!! GO GO GO!!!!!!
i jak mowi Nemesis "poczatki nigdy nie sa latwe".....cos z tego wyjdzie....bedzie zajebiscie pokibicowac reprezentacji.
Qu@ntin BIG beer 4 U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Nemesis wielkie dzieki za wsparcie bo ja juz *******ca dostawalem ze nikt nie chce docenic tego co zrobilem DZIEKI CI I LooKasowi

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

ej no, czemu mnie nie ma na liscie, przeciez jestem dobrym graczem...no powiedzcie ze jestem dobry..no ej...niech ktos powie.....!!! lol


buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

A tak powaznie, to jestem z geruły optymistą, ale nic z tego nie wyjdzie.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|SG]QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: wroclaw

Smirnof dopisac Cie ???????

__________________
It shit and died !!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|SG]QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|SG]QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [F|SG]QU@NTIN Dodaj [F|SG]QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|SG]QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Nie, dzieki, ja popatrze tylko

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Gratuluje rowniez inicjatywy, wreszcie sie za to ktos wzial. Mam nadzieje ze zamiast sie zrec, uda sie polskiej scenie stworzyc Dream Team PL, w koncu mamy sporo swietnych graczy.

Trzymam kciuki


Polacy nie gesi , swoj team beda miec

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Talking

hehehe glosny LOL dla incjatywy sie nalezy bravo chlopaki ale jedno zastrzerzenie ja bym podalw tej ankiecie jeszcze pare osob z grynetu i sphere bo jakos tak okrojona ta liczba zawodnikow a niektorzy nie weim czy zasluguja tm byc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking POLSKA!!!!!!!!!!!!

to bedzie tak jak z reprezentacja w pilke nozna.....jak kiepsko grali to kazdy(no prawie) lache na nich kladl,a jak zaczeli wygrywac to POLSKA POLSKA!!!!!!!!!!!!!

bedzie sklad, rozegra sie kilka meczy i bedzie zajebiscie!!!!! nawet jak na poczatku bedzie kiepsko to na pewno po jakims czasie bedzie POLAND MASTA KILLAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

JEEEZUUU!!! CZY WYŚCIE POSZALELI!?!?!?

Wybacz quantin lubię Cię bardzo - ale ta lista jest naprawdę poronionym pomysłem...

Zastanawialiście się nad konsekwencjami czegoś takiego???
Wyjdzie polska reprezentacja do zawodów i co?

Na przeciw nim staną na przykład Rosjanie (jedni z najlepszych graczy na świecie)... I to nie wybrani z listy, tylko tacy, którzy tworzą razem klan (może jedna/dwie osoby z poza) - i grają ze sobą od dawien dawna/nie mają sobie równych!!! Powiem jedno: złoją ich 30:0!!!!! I będzie jedno wielkie pośmiewisko.

Ja wiem jak się gra za granicą - to jest pro! Tutaj w Polsce, ludzie nie grają profesjonalnie/zawodowo... Nigdy nie czytaliście nawet artykułu o ludziach grających za pieniądze w CS!?!?!?

Co to jest za dziecinada!? Gdybym miał wyłonić najlepszych polskich graczy, to z pewnością wybrał bym team klanu Sphere - ponieważ są oni zgrani.

Tak samo jest w tej waszej kochanej piłce nożnej - brak zgrania = gówno zamiast gry... Trzeba wiedzieć gdzie kto ma być - a jak to się zrobi kiedy ludzie będą z różnych miast i klanów gdzie się gra zupełnie inaczej...

Polecam oglądać zagraniczne mecze między-narodowe. W końcu czemuś służy ten HL-TV (Polacy nie wiedzą co z tym fantem zrobić)!!! I oglądać replay'e najlepszych zagranicznych klanówek - taktyki a właściwie zachowania (bo to mało ma wspólnego z taktyką), wypracowuje się miesiącami!!!

I nie piszcie takich rzeczy nigdy więcej...
Sama lista tesh jest nie najlepsza - bo niektoorych kandydatoow można by usunąć, z powodu samego zachowania na serwerach!

btw. sądzę, że najlepszym polskim graczem będzie ||3o ze spetznazu...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

quote:
Napisane oryginalnie przez [F|SG]QU@NTIN
Po pierwsze to nie jest tylko i wylacznie moja lista a po drugie nigdzie sie nie pham a po trzecie powiedzialem abyscie pisali czy sa jakies bledy a jak sa to prosze podac np. prawdziwe dane !!!!
AHA I POJEBEM NIE JESTEM

A jak Ci sie nie podoba to nie musisz brac udzialu w glosowaniu.No chyba ze bedziesz na tyle uprzejmy i podasz mi klany w ktorych graja przez Ciebie wymienieni gracze !


ja ci powiem w jakich klanach sa ci gracze :
yossarian w fear
ziggie w fear
pawelix w CS
No i to by bylo na tyle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Unhappy

No clim kurde dobrze gadasz masz calkowita racje ja bym na mistrzostwa swiata wystawil tak jak ci przyslowiowi rosjanie ludzi ktorzy wygraja lige czyli powiedzmy BRO + 2-3 zawodnikow dobrych ktorzy wniosa cos nowego do klanu zamknal bym ich wszystkich w domu typu big brother na 3 miesiace z kompami zae*bystmi i stalka ze 12 mb i kazal grac razem przez 20 godz dziennie i dopiero wysylal ich na wojne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

hehe majkiel świetny pomysł, ale ma też wady...

zaczeliby tak dobrze grać, że popadliby w samo-uwielbienie i uważali się za nieśmiertelnych bogoow - nie doceniliby przeciwnika (pierwszy cspl - pokazał jak wielkim jest bo błędem)...

i bum zdziwlili by się, że ktoś ich rozwala - a wtedy panika bo nic nie mogą zrobić

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Imho - najlepszymi kandydatami do tego zaszczytu (inne słowo nie przychodzi mi teraz do głowy ), byliby zwycięzcy cspl2 - gdyż jak sądzę, na następnym cspl sytuacja będzie o wiele lepsza niż na pierwszym...

wyłoniły się czarne gwiazdy polskiej sceny - a schowały stare konie (np. Ja ), i teraz będzie wiadomo who's the best...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przeciez mowilem ze byscie sie do listy nie czepili... (mozna ja w kazdej chwili uzupelnic/zmienic)

Climm ja ogladalem juz z chyba 1 GB demek, glownie z CB. Podpartwalem taktyki krajowe, klanowe itd. Z takim nastawieniem jakie ty masz nie ma wogole co startowac
Wyloni sie squad. Potrenuje, powiedzmy z 6 miechow (mozna squad zapisac w CB, pl ladder jako PL Dream Team np)
Klan by sie zgralm, zoorganizowalo by sie dla nich stronke (helllo BQ ), couchow itd. Mysle ze jakos sobie damy rade. Pisalem juz wczesniej ale nikt nie zaczynal o mistrza. Poczatki sa zawsze ciezkie, ale kiedys trzeba ten pierwszy raz

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Zgadzam sie z [STER]climhazzardem co do teamu zwycieskiego, iz on powinien z maly reinforcement ruszyc do boju za ziemie nasza
Jak mowilem popieram inicjatywe wylonienia takie drozyny, ale logika faktycznie wskazuje na wybranie gotowego zgranego teamu. Przy okazji mamy z glowy wszelkie spekulacje, spory dotyczace wyboru skladu z najlepszych graczy. Niech MP reprezentuje kraj.
Demka tez loje po nocach i czytam o graczach zawodowych fakt ze to sa maszyny, poprostu sportowcy.

GL

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 02:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Moze ja...

A oto moja dziesiatka do reprezentacji:

[SPECNAZ]N3o
[P12]rr
[BOR-O7]TaZ
[BRO]SubZero.
|CS|RaS
(null)Lugo
[P12]HanSolo
=GryNet=zibi555
[BRO]Spier555
[SpHeRe]AMDom

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Easy
Moderator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Question co to za lista?!?!?!

Pomysł jest przeciętny, kiedyś już była prowadzona dyskusja na ten temat na boardzie cs.pl. Nie będę się rozpisywał dlaczego, niech każdy robi to co wg. niego jest najlepsze, ale....

za niedopuszczalną uważam listę, która zawiera masę błędów, nie będę tu wszystkich wymieniał bo miejsca nie starczy, ale do cholery kto to jest [BRO]Rob@czek ?!?!!!! grrrr Proszę to nastychmiast usunąć! Mam pytanie kto za to odpowida? kto to zamieścił?

[BRO]Easy

Edytowane przez Easy dnia 13-11-2001 o godz. 18:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Easy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Easy Znajdź więcej post'ów przez  Easy Dodaj Easy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Easy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

"Potrenuje, powiedzmy z 6 miechow"
Nemesis - cos takiego jest po prostu niemozliwe, Ja moowie too o ludziach znajacych sie na wylot, a nie o znajacych sie przez internet...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

First Person Perspective

A tak wogle to po co ta "reprezentacja" ?!?! gdzie niby miaja grac ??? yyyy

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

W CyBy

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2001 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:02.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions