Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kafejka CZITEROW ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Angry Kafejka CZITEROW ?

Przedstawiam wam tu screeny jakie zostaly wykonane na serwie "U Gorala" (cs.goralbit.pl).
IP za kazdym razem ten sam ... Cziterzy sa wiec nie watpliwie z tej samej cafe.
Ciezko mi tu cos napisac iz na screenach sa rowniez bardziej znani gracze . Sami ocencie.







__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2001 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

bardzo to ciekawe... lisen ale po tobie bym sie tego nie spodziewal no ale coz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2001 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

ty.. ale doczytaj ze to jest SERVER IP wiec niewatpliwie grali na tym samym serwerze lolku jeden.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ehm, no ehm ... ups ale i tak znajduja sie w nich znane xsywki.
THX szefo
Chyba trzeba by bylo zmienic temat tera
jescze raz ups, sorki za pomylke

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 02:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Ehm, no ehm ... ups ale i tak znajduja sie w nich znane xsywki.
THX szefo
Chyba trzeba by bylo zmienic temat tera
jescze raz ups, sorki za pomylke



Lisen i Wymiatacz? Nieprawdopodobne... nie wierze w to... Lisen? Qrcze... ale sprawa... dla reportera Moze by sie wytlumaczyli...?

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nemesis juz mysleles ze odkryles przekret roku
he he... jak ja nie lubie cziterstwa zygac sie chce!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 09:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

szefo: czy twoj avatar powstal popzrez wlozenie glowy do skanera? Czy to takie zdjecie po prostu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 09:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
szefo: czy twoj avatar powstal popzrez wlozenie glowy do skanera? Czy to takie zdjecie po prostu?


Ja tesh nie lubie cziteroof... glupie lolki

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Fruit


Ja tesh nie lubie cziteroof... glupie lolki



Chcialbym cos dodac. To co tu widac to sa podmienione modele.
A polowa graczy w csa bedzie teraz mowic ( a mowila juz wczesniej to samo ), ze modele to nie czet. Tlumacza to jakimis idiotycznymi tezami.
Moze wreszcie ktos ustali czy to czet czy nie.
Acha na temat modeli juz jest caly topic na bordzie.
Pewno zaraz sie zacznie ja tylko sprawdzalem. Modele nie pomagaja w grze- bo takie cos juz tez slyszalem. Zmieniam na takie bo mi sie stare znudzily)
ech szkoda slow

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Couek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ten topic (o ktoorym poinformowal mnie Gajowy) zmusil
do zarejestrowania sie na boarda fpp.pl...
Pragne wyjasnic jak to jest z wymiataczem....
Nie ma on kompa w domq i gra z cafe - quest
Ten screen byl zrobiony zapewne podczas klanowki,
gdysh Wymiatacz pisal mi ze na kompie na ktoorym
usiadl sa te podmienione skiny i czy ma wyjsc z serwera...
ja powiedzialem mu aby zmienil kompa , ale niestety wszystkie byly zajete... no wiec wymiatacz czy chcial czy nie sila
rzeczy musial grac na tych skinach....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 10:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Unhappy

Kurw o co chodzi co wam sie w full brightach nie podoba przeciez rownie dobrze moge sobie zamiast skinow gole panny wgrac ja pierd ... fullbrighty rulez a ze lepiej przy tym widac no nie wiem ja moge na karcie graficznej i monitorze tak rozjasnic obraz ze bede widzial wszystko i wszystkich nawet zakampowanych w najgorszej ciemnicy ~! i co wtedy kazecie mi kupic nowy monitor czy karte albo nie rozjasniac bo to cziterstwo a tak pozatym to co tam bylo nie tak oprucz tych fullbrightow ?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Talking

zapomnialem czegos dodac: Nemesis czepliwy jestes

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

majkiel sprawdz czy ci zjadles wszystkie pryschotropy z talerzyka mamusi

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
fullbrighty rulez


ktos jeszcze ma zdanie podobne do kolegi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Kiedy te zdjecia zostały zrobione ??? Bo z tego co ja tam widze to jest tam [PRO]PietiA a klanu PRO jush jakies 5 miechów nie ma... Nie mówiąc jush o tym że ta xywa jest źle napisana.... powinno być [PRO^]Pietia ... ale to juhs shchegół...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

5 miechow nie ma ? Wiesz nie znam nikogo z tego klanu ale wam jakos szybko leci czas w tego cs'a.. 5 miechow temu to sie liga zaczela kolego, cos ci sie pomylilo.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wszystkie screeny sa z tego miesiaca.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Emmmmmm, moshe PRO sie rozpadło pod koniec maja [chyba ]
A jak skriny są z tego miesiąca to..... hmmmmmm... dziwne....

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
... fullbrighty rulez a ze lepiej przy tym widac no nie wiem ja moge na karcie graficznej i monitorze tak rozjasnic obraz ze bede widzial wszystko i wszystkich nawet zakampowanych w najgorszej ciemnicy ~! ...[/B]


No to sobie rozjasniaj :>>>> ja mam tak jasno ze widze wszystkich :>> i nie musze stosowac zadnych fullbright Co do podmianki skorek, to jak sobie zmieni na skorke np goscia z gromu, to spox. Ale wg mnie jak zmienia skorke np na taka zeby sie swiecil w ciemnosci, to jest czyste cheaterstwo i takich lolkow powinni pakowac i masowo do afganistanu slac.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Boshe... kolejna pomyłka pod koniec czerwca sie rozpadł

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

moze Lis3n sie wypowie....

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

podsumowujac:
Powinno byc to zakazane i uznane oficjalnie jako cheat... Ja wam moge zrobic model: powystawiam wektory na cala mape, nikt sie przede mna nie ukryje. i co? legalnie, skiny przeciez niby mozna podmieniac. a jednak cos jest nie tak.

Takze, nie wiem gdzie sa spisywane jakies zasady dotyczace CS, ale moze w glowkach potencjalnych skin'erow utrwali sie, ze skinow w ten sposob (jakies smieszne swiecace etc.) sie nie podmienia. Jak nie uznamy to za cheat, to uznajmy to za lamerstwo. Wystarczy, moze porzadni gracze nie beda tego stosowac

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

To co widac na screenach to NIEWATPLIWIE CZITY !!!
To przeciez nie jest zadna podmiana skinow !!! Rozumiem jezeli sobie ktos podmieni leeta na Binladena lub podobnego, ktory ma TEKSTURY ale jednokolorowe SKINY to CZIT, a w dodatku takie ktore sie jescze swieca. Tak pozatym na screenie Lisena widac iz tylko GLOWY modeli sa kolorowe. Na takiej zasadzie dzialaja AIMBOTY !!!

Odwiedzcie ten link jezeli chcecie widziec wiecej cziterow, grr :
http://www.advins.de/blacklist/inde...=news&kat=1

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak jak kiedys w quaka robili skiny z kolcami na pol mapy fajnie nie?
Podmianki skonow maj adobre i zle strony jak wszystko..
Dla zabawy mozna sobie dac bendersow nawet, ale na klanowki czy cos to powinno sie grac na "normalnych" skinach!
A takie skiny jak na obrazkach wyzej to oszustwo, a oszustwo to cziterstwo, a cziterstwo to lamerstwo takze kolo sie zamyka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 15:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[ST6] QU@NTIN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Wrocław

Question

Lis3n Moze bys sie tak ze swojej CHEATERSKIEJ LASKI wytlumaczl ?? A moze to jest blad w monitorze ??? LOL Po tebie to sie najmniej spodziewalem !!! Teraz juz cie nie szanuje .Teraz jestes dla mnie malym szczoszkiem !
Sy'a LAMO !!!

__________________
Who want some ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [ST6] QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [ST6] QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  [ST6] QU@NTIN Dodaj [ST6] QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [ST6] QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

w naszej kafei to jest tak (naszej moiej i lisena)
przychodza kolesie z klanu bs ktorzy maja problemy z rozroznianiem skinow wiec walnelismy im takie zeby bylo latwiej
ani lisen ani ja nie ammy takiego problemu wiec taki fuulbright nie zmienia niczego w naszej grze ja nawet nie mam fullbrightow bo mi sie ten model rozminol z zalozeniam do jakiego mial byc stosowany wymyslilismy z lisenem zeby wyrobicc sobie odroch aimowania w glowe i zrobilismy takie modele ale mi sie cholernie zle strzela zwlaszcza do ct ktorzy maja zielone glowy a celownik tez mam zielony i nic nie widze zreszta jak bym mial takie skiny to bym byl na tej liscie bo z lisenem zawsze razem gramy


co wy na to zeby zamiast fulbrightow zgodzic sie na zmiane wszystkich terro na jeden i ct na jeden ale normalny ulubiony czy cos ????

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

pozatym te kwadratowe glowy to juz jest przesada bo to chyba jednak zmienia cosik a wogule musze sie ich zapytac jak zrobili takie jasne te fullbrighty bo mi wyszly nie az takie swiecace

aha a TO CO MA PRO-PIETIA TO NIE JEST CZASEM WHITE SKION BUG??? sora za capslook

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]BuDzIs
[SPECNAZ] member



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jakbym mial cos takiego ustawione w kafejce to bym gral bo by mi sie nie chcialo wszystkiego zmieniac. Nawet dzisiaj widzalem to w kafejce (nazwy nie podam bo ja lubie a cos takiego bylo pierwszy raz)

__________________
O rany, rany jestem nie pokonany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]BuDzIs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]BuDzIs Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]BuDzIs Dodaj [SPECNAZ]BuDzIs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]BuDzIs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SUN]SnipeR
pozatym te kwadratowe glowy to juz jest przesada bo to chyba jednak zmienia cosik a wogule musze sie ich zapytac jak zrobili takie jasne te fullbrighty bo mi wyszly nie az takie swiecace

aha a TO CO MA PRO-PIETIA TO NIE JEST CZASEM WHITE SKION BUG??? sora za capslook



Kwadratowe glowy to uproszczone modele. Mozna je sciagnac ze strony CB ale oczywiscie nie w tym kolorze
Caly model jest kanciasty jakis. Mialem takie cos i kurna nie podobalo mi sie.
One sa dla ludzi ktorym w grze brakuje klatek ( moze zamieszkaja w zoo tam jest pelno klatek
No to tyle o tych kwadratowych modelach.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

ładnie, ładnie ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:38.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions