Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Rozz von Rozzengarden i mit orga...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Rozz von Rozzengarden i mit orga...

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że cała zaistniała sytuacja prawdopodobnie nie miała by miejsca, gdybym w ustawieniach konnekt’u (dla orgowiczów: którego używam jako klienta gadu) włączył ukrywanie statusu przed panem Rozz’em, miałem tak przed reinstalem programu, od zapomniałem włączyć .

Siedzę sobie spokojnie przed kompem z statusem „Chodze i smrodze po orgu ” (dla orgowiczów: status ten całkowicie oddawał sytuację, ponieważ przeglądałem sobie co ciekawsze cukiereczki na waszym boardzie, a po wizycie w siłowni pachniałem jeszcze jak pachniałem) aż tu nagle wyskakuje wiadomość od pana Rozz’a (treść „rozmowy” w ©). Uśmiałem się niesamowicie i wrzuciłem to do © (i pewnie wielu ludzi się również z tego śmiało później ). Postnołem sobie następnie na forum orga posta o treści następującej:

„BrickBazooka: udało mi się napisać skrypt który generuje się dłużej niż 5 sekund! Moja przeglądarka plików tak robi jak musi wyświetlić liste 3000 plików i wygenerować 1.4mb html'a :>, no ale do tematu:

Zmiany zmianami, tam się nie będę wtrącał co jest fajne a co jest ble, ale jak to ma być takie super power to przydało by się to zrobić na obiektach (wielowarstwowość też by się przydała), i to nie jest upierdliwe trucie dupy, poprostu lepiej i szybciej będzie ci się nauczyć czegoś o klasach, pomęczyć się troszke na początku przy planowaniu działania silnika, niż cały czas z masochistycznym zapałem pisać to procedularnie...”

Nic bulwersującego tam raczej nie ma (no chyba że ktoś lubi nadinterpetacje) a wręcz odwrotnie, po prostu udzieliłem Brickowi rady. Patrzę, a tu mam taki podpis: „Podobają mi się nadzy mężczyźni i nie będę się z tym krył.”. Uśmiech pojawił się na mej twarzy ponownie, i niewiele się przejmując wszedłem w edycję profilu i zmieniłem podpis, jego treści już nie odtworzę ponieważ pan Rozz ponownie zmienił mi status, i z miejsca zmienił mi też hasło do konta, oto log z naszej kolejnej rozmowy:

NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:44)
nieładnie sobie pogrywasz
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:44)
ja jestem uszczypliwy
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:44)
a ty teraz jesteś s*****synem
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:44)
fak off na **** postujesz na fpp nasze rozmowy na forum !

NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:44)
lol
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:44)
no lol lol
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:45)
mam małego asa w rękawie
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:45)
a ty o nim nie wiesz
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:45)

Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:45)
ty zebym swoich asow do pucka nie musial ciagnac
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:45)
zapraszam
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:45)
co chcesz, szpital czy kostnice dla nich?
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:46)
wiesz, ja prowadze kafeje tutaj i mam paru różnych kumpli, także niema sprawy
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:46)
za mały karnecik mogą dużo zrobić ;D
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:46)
to sie zajmij kafeja, nimi razem, boardem fpp i od******* sie od orga
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:46)
ja sobie grzecznie postuje
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:47)
nawet dałem rade brickowi przedchwilą
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:47)

NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:47)
nie masz żadnych argumentów
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:47)
hee
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:47)
nie no w ogole
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:47)
chcesz się bawić
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:48)
to się pobawimy
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:48)
aha
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:48)
zabezpieczcie troszke tego orga
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:48)

NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:50)
na razie nie chce mi się zmieniać ip, bo sobie ściągam pere rzeczy misiek
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:50)
nie masz bana na ip glabie
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:50)
bez kitu drugiego takiego kretyna dawno nie widzialem na orgu
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:51)
se nie zdajesz sprawy chyba jaki ty jestes po*******ony
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:51)
nie
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:51)
spójż w lustro
Rozz: (Piątek 07.11.2003 23:51)
spjrz sie przez rz pisze, moze do szkoly wrocic czas?
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:51)
przepraszam
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:51)
ja jestem w szkole imo
NeaQuan: (Piątek 07.11.2003 23:52)
jeszcze mi troche czasu na ortografie zostało
NeaQuan: (00:03)
ej
NeaQuan: (00:03)
wg. regulaminu powinienem dostawać ostrzeżenia przed banem
NeaQuan: (00:03)


Jak widać pan Rozz był wielce zdenerwowany tym, że nagle jego wypowiedzi pojawiają się na publice, czyżby tak bardzo bał się o swój image? (no to ja ci teraz zrobię image Rozz – dopisek osobisty :> ). Rozz poszedł spać (albo przynajmniej odszedł od kompa), ja zrobiłem reconnect neo, zamknąłem sesje, wyczyściłem ciasteczka, oj strasznie hackerski był ten ban. Następnie wykorzystałem starą już i nadal otwartą dziurę w boardzie orga. Teraz miałem dylemat:

a) przywrócić sobie hasło – nie, to za proste.
b) zmienić Rozz’owi podpis na „lubię małych chłopców” – nie, nie będę schodził poniżej jego poziomu.
c) zmienić mu sygne na... http://gf.klany.pl/rozz.jpg – tak właśnie zrobiłem.

Wykąpałem się żeby już więcej nie „smrodzić” (zawiało blog-style), i poszedłem w kime. Rano wstaje, a tu na gadulcu msg od insmaca z postem Razor’a w © na board.fpp.pl – spadłem na podłogę i mając problemy z złapaniem powietrza na przemian śmiałem się i kwiczałem.
Mam nadzieję że wielu orgowiczom ten tekst pozwoli zrozumieć, że Rozz to jest admin na glinianych nogach, że jest bardzo spokojny, zrównoważony, po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku z doskonałym „imagem”.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Rozz-umiemy

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pent1um
pozdro&pocwicz ;)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Bialystok

hehehehehe niezle nea niezle naprawde gites DDDDDD

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pent1um Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pent1um Znajdź więcej post'ów przez  Pent1um Dodaj Pent1um do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pent1um prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehz...
to chyba koniec dyskusji z rozzem bedzie bo nie ma argumentow tylko zaczynac grozić asami :>

Tylko sie tam nie pobijcie ;D

btw. tylko nie przesadaj za bardzo bo jakies pozory kultury trzeba zachowac

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

buaaahahahahahahahahhahahaahhahahahaaaa nea jestes genialny aaahahahahahahahahahhahaha!!!!

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

Question

imponujesz widze... i to niezle. trzymaj poziom.

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

uo bosh ;} ten rozz to naprawde pacan ;}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez DamnDog
imponujesz widze... i to niezle. trzymaj poziom.


Nie impnuję, rozśmieszam. Wszystko co zrobiłem to spisałem pare wydażeń, a że prawda o Rozzie to komedia to nie moja wina .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

generalnie powinienem zamknac ten topic bo staram sie ukrucac robienie takich syfow u nas na Boardzie... ale w tym wypadku zostawie to bo robi sie ciekawie a po drugie nasi chlopcy wygrywaja

btw do panow od php org'a... przyjmijcie czasem uwagi co do php bo wasze przy naszym jest tak dziurawe ze w momencie kiedy okaze sie ze ktorys z asow zrobi cos jednemu z naszych chlopcow to wrzucimy wam na strone glowna gola babe...

btw rozz nie strasz nas kolegami bo my mamy swoich i wierz mi wiem co mowie...

to moj pierwszy zalosny post od lat ale juz nie moglem sie powstrzymac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pent1um
pozdro&pocwicz ;)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Bialystok

wpisujesz www.q3arena... a tam sie otwiera strona playboya

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pent1um Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pent1um Znajdź więcej post'ów przez  Pent1um Dodaj Pent1um do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pent1um prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:

nfite ty juz nam pokazales jak bardzo jestes "inteligentny" swego czasu swoja mp3 i juz wystarczy... wiec skoncz *******ic i skoncz sie udzielac bo jestes NIKIM. Totalnym 0 jak zreszta wiekszosc osob robiacacyh na smierdzacym fpp wiec stulcie pyski. I pamietajcie pajace ze NIKT wam nie kaze wchodzic na orga i dodam jeszcze nie jestescie tam mile widziani. A ty neaquan zamknij morde i sie uspokoj bo ze slupska do pucka jest niedaleko tym bardziej ze mam tam rodzien to z przyjemnoscia bym cie odwiedzil a uwierz mi na slowo ze by to tobie na dobre nie wyszlo.



zRazzor widze ze nawet nie odpowiedziales na /msg na gg, no trudno, myslalem ze sie da z Wami dogadac na spokojnie i uniknac "wojny". Nie wiem jak posty jednego uzytkownika (w dodatku nie legitymujacego sie przynaleznoscia do FPP.PL) mozna podciagac pod caly servis, ale jak widac heurystyka wydawania sadow przywolooje u Ciebie nieprawidlowe schematy.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ej..ale jakis ORG to nie powod zeby robić syf w (c). Niech ktos tam posprząta.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Shadow3d
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No tak, dla was widze ze to super zabawa. Chccecie udowodnic wasz wyzszosc ? Życze miłej zabawy. Jesli uwazacie ze jesteści dojżaliśi to wam jakos to nie wyszło.
Chccecie nam pomoc dając dobre rady o php ? Znowu wam nie wyszło. Lepiej ponabijac sie z postów z forum prywatnego oraz wykozystywac dziury na stronie i wykozystywac to dla swoich płytkich zabaw zamiast pomoc je usunąć. No tak ja teraz bede dzieciak, bo ja pisze na ORGu którego wy tak wielce nielubicie.
Prośba do administratorów, prosze o usuniecie tego tematu wraz z innym gdzie tez zaczoł się podobny temat. Pokażcie mi że razor sie mylił a nie pokazujcie ze jednak po części mial racje.
Text pana administratora o tym, że powinien to skasowac ale nie skasuje bo mu sie podoba, chyba nie jest najlepszym świadectwem o nim.
btw. Skoro jestescie takimi chakerami to pewnie tez wiecie ze kod php jest troche stary i nie jest napisany przez nikogo z redaktorow.
No tak zapomnialem jestem a ORGa wiec pewnie sie nie znam, ale popatrzcie na swoje texty.

Mam nadzieje ze administratorzy podejmą odpowiednie kroki, a text o tym ze specjalnie sie wlamiecie i podlozycie gola babe na orga to ja bym skasował bo to moze byc przez kogos wykozystane przy podobnym zdarzeniu.

Pozdrawiam
Sha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
dojżalsi


jak chcesz się afiszować ze swoją dojżałością, to zrób to chociarz ( ) w dobrym stylu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Shadow3d
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No tak, co za konstruktywna wypowiedz. czy moglbym porosic o bardziej tresciwy komentarz ? Idz na borda i napisz ze redaktor orga jest dysortografem. Mowie ci bedzie fajna zabawa. Chyba dostaniesz medal za to.
Ja tylko prosze o zaprzestanie tego co powstało.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Hm, na poczatku myslalem ze nie bede sie odzywac, w koncu jestem podwojnym agentem [mastr-admin qw.fpp.pl i mod na org/q3/mody ] no ale sytuacja teog chyba wymaga. Tak wiec:

Rozz: sam mowiles ze poziom orga jest jaki jest, wiec nei wiem czy roztropne jest wyciaganie argumentu ze to poziom fpp.pl jest nizszy. W kazdym razie kazde forum ma swoich odbiorcow. Nie mozna oczekiwac ze 12latkowie beda prowadzic madre dyskusje... Czy chociazby zastosuja RTFM ;/ Tu dla odmiany mamy czasem interesujade dyskusje, ale tez dosc rzadko natury specjalistycznej. Tez zdarzaja sie dzieci/debile/****wieco jak wszedzie.

Razor: nie pien sie tak patryczku wydawalo mi sie ze wyzszy poziom prezentujesz, jak zakladales z rango orga potrafiles sie chociaz wyslowic. Nie widze celu jakiejs dyskusji z toba bo jestes teraz na bardzo przegranej sytuacji i mozesz ja jeszcze pogorszyc, wiec ogranicze sie do tego: Takie grozby jakie zastosowales wobec neaquana sa karalne. Wypadaloby miec tyle oleju w glowie zeby o tym wiedziec. NIE MA ***** ANONIMOWOSCI

Co do uwagi neaq. - warto czasem posluchac jak ktos mowi ze znalazl dziure w zabespieczeniu... No coz, moje pojecie co do orga zmienilo sie zdecydowanie, teraz widze ze przy okazji byle problemu jego wlasciciele [czy tam kto tam stoi na czele] reaguja spontanicznie i ponizej jakiegokolwiek oczekiwanego poziomu gg

oczywisice uwazam ze cytowanie kogos z prywatnej rozmowy bez jego wiedzy i dyskusja na ten temat to brak wychowania i kultury @ neaq.

lol @ org bg @ org

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
No tak, co za konstruktywna wypowiedz. czy moglbym porosic o bardziej tresciwy komentarz ? Idz na borda i napisz ze redaktor orga jest dysortografem. Mowie ci bedzie fajna zabawa. Chyba dostaniesz medal za to.
Ja tylko prosze o zaprzestanie tego co powstało.


Czlowieku umiesz w ogole czytac? Kto zaczal - wy a konkretnie pan Razor ktory najezdza bez powodu na uzytkownikow i redaktorow FPP.pl obsypujac ich wulgaryzmami!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
No tak, dla was widze ze to super zabawa.[/i]

Ja się bawię świetnie
quote:
Chccecie udowodnic wasz wyzszosc ?

Ja nie chcę. Ja udowodniłem że Rozz to zjeb.
quote:
(...) Chccecie nam pomoc dając dobre rady o php ? Znowu wam nie wyszło. Lepiej ponabijac sie z postów z forum prywatnego oraz wykozystywac dziury na stronie i wykozystywac to dla swoich płytkich zabaw zamiast pomoc je usunąć. No tak ja teraz bede dzieciak, bo ja pisze na ORGu którego wy tak wielce nielubicie.

Nikt tu nie wykożystuje dziur do zabaw, ale dobrze wiedzieć że takie macie i gdzie takie macie, tak na wszelki wypadek. Bardziej pomóc wam już nie możemy (bardziej niż mówiąc że wasze php ma dziury, i że przydało by się troche czegoś, o czym ty nie masz pojęcia, i bricku zdaje się też specjalnie nie ma), no chyba że mielibyśmy wam to php napisać.
quote:
Prośba do administratorów, prosze o usuniecie tego tematu wraz z innym gdzie tez zaczoł się podobny temat. Pokażcie mi że razor sie mylił a nie pokazujcie ze jednak po części mial racje.

Razor popełnił błąd, zachował się bardzo nierozważnie, nie dlatego że tutaj zapostował, ale dlatego że zapostował tak a nie inaczej
quote:
Text pana administratora o tym, że powinien to skasowac ale nie skasuje bo mu sie podoba, chyba nie jest najlepszym świadectwem o nim.

Groźba że kumple Rozza i Razora mi najebią natomiast dają takie świadectwo o obu panach...
quote:
btw. Skoro jestescie takimi chakerami to pewnie tez wiecie ze kod php jest troche stary i nie jest napisany przez nikogo z redaktorow.

Kod jest obecnie pod opieką BrickBazooki, a BB jest w orgu, jeśli nie jako redaktor, to jako opiekun techniczny. Nie wiem co chciałeś teraz udowodnić.
quote:
(...) Mam nadzieje ze administratorzy podejmą odpowiednie kroki, a text o tym ze specjalnie sie wlamiecie i podlozycie gola babe na orga to ja bym skasował bo to moze byc przez kogos wykozystane przy podobnym zdarzeniu. (...)

Ten sam reply - groźby.

Bardzo mi przykro że Rozz postąpił jak debil banując i ośmieszając mnie na orgu praktycznie bez powodu. Bardzo mi przykro że Razor postąpił jak debil pisząc same bluzgi. Bardzo mi przykro że 2 najważniejsze osoby na orgu nie potrafią napisać nic konkretnego. Ale to nie ja stworzyłem Rozz'a, to nie ja stworzyłem Razora, to nie ja sprowokowałem tą sytucję i to nie ja wyszedłem na debila. To moje oficialne stanowisko.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
Chyba dostaniesz medal za to.


wolałbym żebyś mi wystrugał order z ziemniaka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d

Chccecie nam pomoc dając dobre rady o php ? Znowu wam nie wyszło. Lepiej ponabijac sie z postów z forum prywatnego oraz wykozystywac dziury na stronie i wykozystywac to dla swoich płytkich zabaw zamiast pomoc je usunąć.



hmm a jak mamy pomoc je wam usunac skoro nie chcecie sluchac rad o php? he?

quote:

No tak ja teraz bede dzieciak, bo ja pisze na ORGu którego wy tak wielce nielubicie.



nikt cie tak nie traktuje. traktujemy tylko tak osoby ktore nieslusznie atakuja nas wszystkich, atakujac osobe ktora z nami jest zwiazana poprzez przyjazn i to ze pisze na boardzie na ircu.. z samym serwisem nie ma nic wspolnego.

quote:

Prośba do administratorów, prosze o usuniecie tego tematu wraz z innym gdzie tez zaczoł się podobny temat. Pokażcie mi że razor sie mylił a nie pokazujcie ze jednak po części mial racje.



a jaka racje mial?

quote:

Text pana administratora o tym, że powinien to skasowac ale nie skasuje bo mu sie podoba, chyba nie jest najlepszym świadectwem o nim.



heh, moze i nie jest najlepszym swiadectwem ale (C) poprostu sluzy do postow w ktorym kazdy z nas jakos wychodzi na pacana, walnie jakas glupote itp.. post razora idealnie sie tam nadawal (bo mnie np rozsmieszyl strasznie) i dlatego go nie wykasowalem

quote:

btw. Skoro jestescie takimi chakerami to pewnie tez wiecie ze kod php jest troche stary i nie jest napisany przez nikogo z redaktorow.



no to czemu nie chcecie przyjac slow porad od innych, badz co badz jakos tam znajacych sie na php?

quote:

No tak zapomnialem jestem a ORGa wiec pewnie sie nie znam, ale popatrzcie na swoje texty.



juz siem mogem rozplakac? nasze teksty sa spowodwane tylko wasza agresja w naszym kierunku.
czemu nasi administratorzy [w tym i ja] mamy zrobic z tym porzadek co? zrobiliscie chlew, nawazyliscie sobie piwa, daliscie o sobie jakies swiadectwo to trudno. moze nastepnym razem sie zastanowicie 3 razy zanim cos napiszecie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
Chyba dostane medal za to.


specjalnie dla ciebie ;D

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Shadow3d
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja nie mowie ze macie, czy też że to wasz obowiązek. Ja tylko prosiłem, nie zmuszam nikogo do dzałania. Jesteśmy roznymi ludzmi i roznie nas wychowali, inny chca zalatwiac sprzeczki na forum (i nie mowie tutaj konkretnie o was) a inni (tak jak ja) wole sobie ustalic prawe rzeczy na stronie. Swój wiek juz mam i poprostu nie chciał bym zeby mi ktos pozniej przypominał takie zdarzenia.
Ja nie chce usprawiedliwiac ani Rozza ani Razora, każdy odpowiada za swoje słowa.
Co do tego php, to niestety nie jest tak łatwo zmienić to co mamy na cos nowszego i nie chodzi tutaj o umiejetnosci, poprostu jest wiele problemow.
Glan powiedz mi jak byś ty zareagował jesli ktos znalazł tutaj na fpp.pl dziure w skryptach i bawił się nią, zamiast poprostu zgłosić coś takiego bezposrednio do Ciebie ? Nikt nie mowi ze jest doskonały i czasami przydaje sie pomoc jak najbardziej, no ale taki sposob to nie jest pomoc. BrickBazooka, który zajmuje sie naszym php robie naprawde wiele, ale nie jest w stanie zrobić wszystkiego. Więc jesli możecie prosze pomżcie nam poprawić to.
Sądze że jakaś współpraca jest duzo bardziej konstruktywna niż walka.

Pozdrawiam
Sha

P.S. Alienek czy tą osobą na zdjęciu ma byc deathcrush? bo chcial medal. Nie wiem czy jest to aż tak wesole przy naszej rozmowe. Wiec prosze daj sobie na wstrzymanie na razie. Dziekuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
smuty wbrew akcjom
...
Pozdrawiam
Sha



No ty chyba dalej czegos nie rozumiesz - Nea zglosil uwagi swoje to go zbluzgali. To czego ty oczekujesz? ze bedzie im pisal tego boarda? Mowie juz im bo wlasnie zauwazylem ze juz nie jestem tam zadnym moderatorem - mili koledzyu z boarda mnie wyjebali, jeszcze nie wiem z co, no ale gg ponownie. Jesli o takim porozumieniu mowisz to luz - teraz juz sram na orga i nie interesuje mnie co tam sie dalej zdarzy, a moze i piorun strzelic ta maszyne gdzie to stoi. Doceniam twoja probe nawiazania porozumienia, ale twoi koledzy robia cos przeciwnego w miedzyczasie wiec nic dodac nic ujac.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
P.S. Alienek czy tą osobą na zdjęciu ma byc deathcrush? bo chcial medal. Nie wiem czy jest to aż tak wesole przy naszej rozmowe. Wiec prosze daj sobie na wstrzymanie na razie. Dziekuje.


kolega nie zrozumiał

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dokladnie - Shadow3d nie znasz sytuacji wiec sie nie wypowiadaj - za swoje propozycje zostalem od razu zbluzgany ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
Glan powiedz mi jak byś ty zareagował jesli ktos znalazł tutaj na fpp.pl dziure w skryptach i bawił się nią, zamiast poprostu zgłosić coś takiego bezposrednio do Ciebie ? Nikt nie mowi ze jest doskonały i czasami przydaje sie pomoc jak najbardziej, no ale taki sposob to nie jest pomoc. BrickBazooka, który zajmuje sie naszym php robie naprawde wiele, ale nie jest w stanie zrobić wszystkiego. Więc jesli możecie prosze pomżcie nam poprawić to.
Sądze że jakaś współpraca jest duzo bardziej konstruktywna niż walka.



ad.1 zrobilbym to co kazdy z nas w jakis sposob tam kiedys zrobil. widzac ze ktos sie nia bawi zglosiblym to na redakcyjnym forum. kontakt z naszym koderem php ze jest taki to a taki problem i ktos z tego korzysta i co da sie z tym zrobic. sprawa zostaje zawsze rozpatrzona i poprawiona. (vide: weirdo i wlamania do rzezni, zabawy z exploitami na boardzie czy przyklad z innej beczki: niezabezpieczone komentarze przed dlugoscia wpisow i stronka rozkrzaczala sie w szerz.) wsio zawsze zostalo poprawione.

ad2. heh nawet jak zglaszaja wam gdzie jest luka to macie to gdzies i opierdalacie z gory na dol reszte.. gl z taka jazda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
Ja nie mowie ze macie, czy też że to wasz obowiązek. Ja tylko prosiłem, nie zmuszam nikogo do dzałania. Jesteśmy roznymi ludzmi i roznie nas wychowali, inny chca zalatwiac sprzeczki na forum (i nie mowie tutaj konkretnie o was) a inni (tak jak ja) wole sobie ustalic prawe rzeczy na stronie. Swój wiek juz mam i poprostu nie chciał bym zeby mi ktos pozniej przypominał takie zdarzenia. (...)


Rozz jest osobą publiczną, więc publiczne załatwianie pewnych spraw nie powinno być dla niego wielkim zaskoczeniem. Rozz uderzył we mnie, ja o tym powiedziałem tutaj, Razor uderzył w fpp.pl za to że uderzam w orga (z tego wychodzi że to Rozz w konsekwencji uderzył w orga). Jakbym był niedorozwojem jakimś (tak jak mnie Rozz widzi) to pewnie bym się zdenerwował, nabluzgał etc. Ale niestety nie jestem, i zamiast bluzgać założyłem tutaj topic (dal tych którzy posądzają nas o "pazerstwo" bo nam "jedna piaskownica nie wystarcza": nie mogłem postnąć na orgu bo mam zablokowane konto a drugiego nie chcę zakładać, a po drugie mój post by tam na 99% tak szybko zniknoł jak by się tylko pojawił, zresztą to stało się 1. linkiem który postnoł weirdo). Czas pokazał że zrobiłem dobrze. Jeżeli Rozz oficjalnie mnie przeprosi za to że mnie zbanował, i co było z jego strony większą głupota, zmienił mój podpis na taki, który dobrze o mnie nie świadczy, przywróci mi dostęp do mojego konta na orgu, to jestem gotów o wszystkim zapomnieć. Jeśli nie, cóż, sami wyciągnijcie wnioski na temat wielkiego pana Rozza...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

"Infite ty juz nam pokazales jak bardzo jestes "inteligentny" swego czasu swoja mp3 i juz wystarczy... wiec skoncz *******ic i skoncz sie udzielac bo jestes NIKIM. Totalnym 0 jak zreszta wiekszosc osob robiacacyh na smierdzacym fpp wiec stulcie pyski. I pamietajcie pajace ze NIKT wam nie kaze wchodzic na orga i dodam jeszcze nie jestescie tam mile widziani. A ty neaquan zamknij morde i sie uspokoj bo ze slupska do pucka jest niedaleko tym bardziej ze mam tam rodzien to z przyjemnoscia bym cie odwiedzil a uwierz mi na slowo ze by to tobie na dobre nie wyszlo."

by razor w (c)

razorq kogo ty chcesz obrazic
zreszta zacznijmy od tego ze nie umiesz nawet poprawnie napisac mojej ksywy
druga sprawa ze wyrazasz sie jak pospolity dresik - a chyba wiesz co ja robie z przedstawicielami tej subkultury - eliminuje ich
pozatym tak sie jakos dziwnie sklada ze ludzie nie uwazaja mnie jak to sie wyraziles za "zero"
dziwne ale ciesze sie powazaniem i autorytetem na scenie
wiec daruj sobie swoja gimnastyke na tym polu
ja nic do ciebie nie mam czlowieku ale przychodzisz tu rzucasz miesem potwierdzajac tylko prawdziwosc naszych osoadow o niskim poziomie intelektualnym uzytkownikow konkurencyjnego boarda


aha czy ktos tutaj uwaza mnie za zero albo twierdzi ze jestem nikim? bo moze zyje w swiecie zludzen

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SzakaL
www.q3arena.gry.wp.pl



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: nieznana

ale postawcie sie w naszej sytuacji. Czy ktos z nas wchodzi, szuka dziur i jak ja znajdzie to pisze sie zaraz pochwlic kazdemu? Czy ktos pisze o waszych prywatnych sprawach? Bo ja nie widzialam.
Wiekszosc redakcji orga unika wchodzenia tu. Czy widzieliscie kiedykolwiek aby ktos z nas dawal tam wasze cytaty? Malo kto z nas tu wchodzi, powinniscie sie cieszyc.
Dajcie nam wszystkim najlepiej bany na cale podserwisy, board, my zrobimy to samo i eot. Ale czy o to chodzi?
Po jaki **** piszesz, Neaquan cytat o sytuacji finansowej Razora? Ulżyło ci jak to napisaleś?
W ten sposób to zadowalają się małe dzieci. Cieszy ich to że mogą sie w*******ić w czyjeś sprawy. Masz jakieś kompleksy?
Inaczej by sytuacja wyglądała gdyby Neaquan napisał w msg - nei publicznie na forum że znalazł tu i tu dziurę. Nikt by mu nie kazał naprawiać jej, ani nic. Ale zwykła informacja, to już duża pomoc. Jeden z userów znalazł błędy, powiedział - i nikt na nikogo nie bluzgał. Ani Brick ani Rozz.
Zależy ci aby roz*******ić całe nasze orgowe forum? Może sprawa znikających plików to też twoja sprawka?
To wasza sprawa co wy myślicie o nas, nienawidzicie nas, wyśmiewacie sie z nas, z naszej głupoty.
Ale co maja do rzeczy posty mniej inteligentnych osób na naszym boardzie (Graal Max)? Niekażdy jest mastahem we wszystkim. A jak ty miales pierwszy raz komputer to napewno tez nie bardzo wiedziales co i jak. A od tego jest forum aby pomoc innym ludziom? Nie? Macie o wiele mniej userow, a na wiekszosci subfor sie nic nie dzieje. Tu jest poprostu pusto.
To nie twoja sprawa jakich mamy userow, jaka redakcje, jakich adminow. Brick robi naprawde duzo, i kazdemu sie zdarza popelniac bledy, tym bardziej ze php tez nie jest bezbledne. Wszedzie sie znajda jakies dziury. ALe wykorzystywanie ich po to aby sobie poczytac, opublikowac i sie z nich wysmiewac? To lekka przesada. To czemu nie opublikowaliscie tego w jakims newsie na glownej stronie kazdego podserwisow? Kazdy by sobie przeczytal...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SzakaL Znajdź więcej post'ów przez  SzakaL Dodaj SzakaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SzakaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

nie sadze aby brick olewal wszystkie sugestie zwiazane z php. on nie pisal wszystkiego od nowa, wiec to nie jego wina. sam uczyl sie poprawiajac serwis i forum. a ze sie na was wkurwiaja to chyba nie dziwne skoro uzywanie nieodpowiedniego tonu. wykorzystywanie bledow do niecnych celow nie jest moim zdaniem normalnym zachowaniem, a na pewno nie swiadczy dobrze o nikim. bycmoze coniektorzy sa juz na tym punkcie przewrazliwieni i cokolwiek powiecie interpretuja w niewlasciwy sposob. ale mnie niewiele do tego, ja tylko patrze z boku ;/

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions