Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Kulturka na serwach:(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Thumbs down Kulturka na serwach:(

Chcialem powrocic do tematu z przed kilku miechow , mianowicie o kulturz polskich graczy na serwach i to nie tylko w stosunku do osob z zagranicy co dostaja notorycznie kicki jak i do polakow.
Klan =WK= , w którym znajduj sie m.i.n. Russel oraz Cudak sa tego najlepszym przykladem. Taki oto klan , ktory widzi ut pierwszy raz na oczy w zyciu , siada i uwaza sie masta of kila.
Nie odrozniaja przy tym kampera od snajpera , uwazaja ze kazdy kto chodzi ze snajperka jest kamperem i sk**** . Chodzi mi dokladnie o sytuacje ktora odbyla sie dzisiaj na polskim serwerze snajper.pl. Gralem sobie spokojnie , zostalem 1vs1 , miejac 3 silki i 0 ammo w m4 wyrzucilem je i zaczolem sie kryc po mape z sr8 i DE. po wygraniu zostalem zwyzywany od h**** , k****** , lamerow , kamperow itp. , itd. Nastepnie wyzej wymieniony Russel przeniosl sie do mojej druzyny i sprzedal mi heada w leb.
Koledzy maja ponoc po kilkanacie a raczej pod dwadziscia lat a zachowuja sie jak zwykli gowniarze.
Nie chce wklejac screenow z rozmowy , gdyz nie mam czasu w tej chwili przerobic ich na JPg i posklejac w calosc , jezeli ktos bedzie prosil to je tu wrzuce , ale wydaje mi sie ze to jest niepotrzebne. Swiadkiem rozmowy byl Angus , ktory dla mnie wygladal na spokojnego czlowieka , ale po jakims czasie tez juz nie wytrzymal.
P.S. Jezeli ktos z =WK= to czyta , licze na odpowiedz...

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Kulturka na serwach:(

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Chcialem powrocic do tematu z przed kilku miechow , mianowicie o kulturz polskich graczy na serwach i to nie tylko w stosunku do osob z zagranicy co dostaja notorycznie kicki jak i do polakow.
Klan =WK= , w którym znajduj sie m.i.n. Russel oraz Cudak sa tego najlepszym przykladem. Taki oto klan , ktory widzi ut pierwszy raz na oczy w zyciu , siada i uwaza sie masta of kila.
Nie odrozniaja przy tym kampera od snajpera , uwazaja ze kazdy kto chodzi ze snajperka jest kamperem i sk**** . Chodzi mi dokladnie o sytuacje ktora odbyla sie dzisiaj na polskim serwerze snajper.pl. Gralem sobie spokojnie , zostalem 1vs1 , miejac 3 silki i 0 ammo w m4 wyrzucilem je i zaczolem sie kryc po mape z sr8 i DE. po wygraniu zostalem zwyzywany od h**** , k****** , lamerow , kamperow itp. , itd. Nastepnie wyzej wymieniony Russel przeniosl sie do mojej druzyny i sprzedal mi heada w leb.
Koledzy maja ponoc po kilkanacie a raczej pod dwadziscia lat a zachowuja sie jak zwykli gowniarze.
Nie chce wklejac screenow z rozmowy , gdyz nie mam czasu w tej chwili przerobic ich na JPg i posklejac w calosc , jezeli ktos bedzie prosil to je tu wrzuce , ale wydaje mi sie ze to jest niepotrzebne. Swiadkiem rozmowy byl Angus , ktory dla mnie wygladal na spokojnego czlowieka , ale po jakims czasie tez juz nie wytrzymal.
P.S. Jezeli ktos z =WK= to czyta , licze na odpowiedz...



fajnie by bylo gdybys zamiescil tu rozmowe z wk lubie sie posmiac z ludzi . a teraz serio... i widzicie takich powinno sie tepic a nie mnie hmmmm... to nie bylo serio serio

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

I to mnie najbardziej delikatnie mowiac wkurwia. Gdy nie potrafia odroznic kampera od snajpera i na koniec rzucic miesem w strone rzekomego kampera, ktorym tak naprawde nie jest. Nigdy ludzie nie zrozumieja, ze taki jest styl gry ze snajperka. To nie jest kurde m4, zeby wyjsc do przeciwnika na 2 metry. Miedzy innymi za moj styl gry rzuca sie we mnie miesem (kiler nie jestes sam ) i powiem to: 999|Gorry_13 nie proboj kickac ludzi za ich styl gry, bo to zalosnie wyglada... zreszta mowie to do wszystkich co maja cos przeciw snajperom, tudziez w ich slowniku: kamperom.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post <<>><<>>

Hmm Kilerq moze powinienes wrzucic tu ten screen moze to by ich czegos nauczyło. Bo takie puszczanie tego plazem nic nie da.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Każdy kiedyś przykampił i każdego kamperzy drażnią ale kamper to ktoś taki który siedzi w jakimś mało widocznym miejscu i czeka aż ktoś mu się wystawi po czym zabija go przeważnie od tyłu,natomiast snajper to koleś,który przemieszcza się po lokacjach i on wcale się nie chowa i czeka tylko poluje na ofiarę,wszyscy dobrzy snajperzy,których znam nie chowają się,zawsze wiadomo gdzie są,problem tylko taki jak ich z danego miejsca ubić,mają taki styl gry a lamuchy nie radzące sobie ze snajperami nadrabiają wyzwiskami,inną sprawa jest taka gdy zostaje jeden zawodnik przeciw np trzem to tylko niedoświadczeni gracze idą na żywioł(sam tak robie jak mi nie zależy,żeby szybciej runde skończyć)ale na klanówkach taka reakcja od razu skazana jest na niepowodzenie(nie wliczając farta)żaden dobry gracz na farta nie liczy,frajerstwo wyzywające snajpów od kamperów niech sobie oglądnie demka klanówek teamów najlepszych na świecie np. z CB to ciekawe jak by ich nazwali.Można komuś coś powiedzieć żartem bo każdy czasem powie do innego gracza "aleś przykampił"ale wulgarne wyzywanie powinno być karane banem na ip przynajmnie na 6 miechów,może w końcu chamskie lamuchy oduczyły by się tego. To co kill napisał to dla mnie szok i szkoda że ja w tedy nie grałem jestem za usunięciem ich z ligi o ile w niej są jak nie to mogę wymyślić kare.Admini servów powinni pilnować porządku lub wyznaczyć do tego jakieś odpowiedzialne osoby.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry powinienem wykazac sie...

...zdrowym rozsadkiem ale co tam i wk i 999 maja u mnie prze******

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Kulturka na serwach:(

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Nie chce wklejac screenow z rozmowy , gdyz nie mam czasu w tej chwili przerobic ich na JPg i posklejac w calosc , jezeli ktos bedzie prosil to je tu wrzuce , ale wydaje mi sie ze to jest niepotrzebne.


A nieslusznie.
Czas bowiem (moim skromnym zdaniem) przejść od słów do czynów.
Ja bynajmniej nie zamierzam tutaj (tz. od teraz i od pewnego czasu) dawac "ostatniej szansy", albo "niektorzy wiedza doskonale o kogo chodzi". Nie. Polbazliwosc i liczenie na ich 'nawrocenie sie' sie skonczyly.

ja ze swej strony chcialbym Wam obiecac, bede co jakis czas przegladac logi z servow i takie ciekawe kwiatuszki publikowac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

popieram dokladnie psycho... wiecie co mnie najbardziej wqrwia? kiedy typek na dokach na respownie kolo wody wchodzi no warehaus czy jak to tam sie zwie skacze na najwyzszy poziom wybija ta najwiekrza szybe i podnosi te duuuuzzzzeee drzwi i siedzi w koncie przez cala ture i ni jak nie da sie go zajuhac :| mialem pare takich scenek i mnie niezle wqurwialy :|

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone
popieram dokladnie psycho... wiecie co mnie najbardziej wqrwia? kiedy typek na dokach na respownie kolo wody wchodzi no warehaus czy jak to tam sie zwie skacze na najwyzszy poziom wybija ta najwiekrza szybe i podnosi te duuuuzzzzeee drzwi i siedzi w koncie przez cala ture i ni jak nie da sie go zajuhac :| mialem pare takich scenek i mnie niezle wqurwialy :|


powiedz mi ale co to kogo obchodzi?????
gdzie jest napisane ze mu tego nie wolno????????

:>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

gyahahaha quen ty mnie rozbrajesz zawsze i wszędzie lOOZ :p

a co do tej szyby to weź sr8 i go zabij...
ehehe

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Angry argh

a ja sobie teraz wszedlem na snajpera, i widze a tu kilka panow z WK [jak bez poblazliwosci, to byli to CudaK i ktos jeszcze ale nie pamietam xywy :<... wchodzi sobie Russel i text rzuca do jakiegos qby w stylu "ty qrw.. chu.. czezmu cie nie buylo na q3 jak qrw.. miales przyjsc [cos tam dalej]"... floodowal z minute tak, to powiedzialem "morda w sracz" to on mi na to "zliz mi pytoga" ... powiedzialem ze WK juz poakzalo na co ich stac, wiec niech sobie dadza siana, a on na to "i co mi zaz to zrobisz?"
apuga wylap ich IP na wszystkie servy i Yebnij bana to bedzie swiety spoqj

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

no już go o to prosilem bo jakis czas temu (nie)szanowne WK mnie z killa kilkadziesiat razy kicklo!!

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


powiedz mi ale co to kogo obchodzi?????
gdzie jest napisane ze mu tego nie wolno????????

:>>>>>



ja tu tylko podaje przyklad kampienia (jak wyglada to "kampienie")

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

o ***** jestem na****** w 3 upy.nie wiem po co to pisze ale pewnie dlatego ze jestem najbany w 3 upy
heh a z tym kampieniem to kood dobrze gada..polska to taki piekny kraj...jak grasz i staniesz w miejscu chociaz na chwile to mozesz kicka za kampienie dostac :o

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Re: Kulturka na serwach:(

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Chcialem powrocic do tematu z przed kilku miechow , mianowicie o kulturz polskich graczy na serwach i to nie tylko w stosunku do osob z zagranicy co dostaja notorycznie kicki jak i do polakow.
Klan =WK= , w którym znajduj sie m.i.n. Russel oraz Cudak sa tego najlepszym przykladem. Taki oto klan , ktory widzi ut pierwszy raz na oczy w zyciu , siada i uwaza sie masta of kila.
Nie odrozniaja przy tym kampera od snajpera , uwazaja ze kazdy kto chodzi ze snajperka jest kamperem i sk**** . Chodzi mi dokladnie o sytuacje ktora odbyla sie dzisiaj na polskim serwerze snajper.pl. Gralem sobie spokojnie , zostalem 1vs1 , miejac 3 silki i 0 ammo w m4 wyrzucilem je i zaczolem sie kryc po mape z sr8 i DE. po wygraniu zostalem zwyzywany od h**** , k****** , lamerow , kamperow itp. , itd. Nastepnie wyzej wymieniony Russel przeniosl sie do mojej druzyny i sprzedal mi heada w leb.
Koledzy maja ponoc po kilkanacie a raczej pod dwadziscia lat a zachowuja sie jak zwykli gowniarze.
Nie chce wklejac screenow z rozmowy , gdyz nie mam czasu w tej chwili przerobic ich na JPg i posklejac w calosc , jezeli ktos bedzie prosil to je tu wrzuce , ale wydaje mi sie ze to jest niepotrzebne. Swiadkiem rozmowy byl Angus , ktory dla mnie wygladal na spokojnego czlowieka , ale po jakims czasie tez juz nie wytrzymal.
P.S. Jezeli ktos z =WK= to czyta , licze na odpowiedz...




nikt z wk tego nie przeczyta kilerq bo to prymitywy i pewnie nawet nie wiedza o ut.pl

wielka szkoda ze nie graja w lidze w naszej grupie bo bysmy na stronce glownej zamiescili wyniki :>>
pewnie bylby to rekord ligi:>>>>
btw czemu v3 gra najczesciej na snajpie?:>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: argh

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

apuga wylap ich IP na wszystkie servy i Yebnij bana to bedzie swiety spoqj




no tak: apuga to, apuga tamto
a wpisac uwazniej, to Ci sie nie chcailo GiuraS'ie?


a tak btw - to ja jestem jakims policjantem?
hm... czyli moge wprowadzic WLASNE zasady?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 01:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

ehhhhhhhhhhhhh..........

Fuckt, bydua rzeźnego i niertogacizny wszelakiej namnożyuo sie na serwach...
1.papuga- v3 gra na snajpie głównie dlatego, że kil pyz szak uwielbiaja rzeźnie - tam tłum koszmarny i zamęt, wiec dla nich warunki na wyżycie się sa idealne ;-))) no i na lamkach zagubionych w tłumie robi się wysokie wyniki. ja tesh lubie tłum, ale....pogralbym teama troche a nie ma jak z tymi uosiami. Poprawimy sie troshq ;-)))) zaniedługo....
2.A co do chamstwa...szkoda gadac.
3.Co do kampienia - ci co narzekaja na to, powinni sie troche poduczyc grym, celniej strzelac i wuonczyc choć jedną dyżurną szarą komórkę ;-)) to pomaga. Powinnii tesh podpatrzyc Gruszke czy kogos qmatego w te klocki i np. zobaczyc co na kampienie moze pomóc wiązka odbezpieczonych granatów ;-)))
4.Kampienie w UT nie istnieje, sa tylko nieumiejetni i niezorientowani gracze. Mozna potępić ewentualnie sytuację, gdy w grze pseudo-teamowej (typu 10:10) ktos permanentnie psuje innym gre chowajac sie po kontach, gdy jedni szukaja (i znalesc nie moga) a inni czekaja...ale, w meczu powaznym w ten sposob czasem sie daje zdobyc punkt, wiec tez trzeba to UMIEĆ!!!!
..z wyrazami

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: argh

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
a ja sobie teraz wszedlem na snajpera, i widze a tu kilka panow z WK [jak bez poblazliwosci, to byli to CudaK i ktos jeszcze ale nie pamietam xywy :<... wchodzi sobie Russel i text rzuca do jakiegos qby w stylu "ty qrw.. chu.. czezmu cie nie buylo na q3 jak qrw.. miales przyjsc [cos tam dalej]"... floodowal z minute tak, to powiedzialem "morda w sracz" to on mi na to "zliz mi pytoga" ... powiedzialem ze WK juz poakzalo na co ich stac, wiec niech sobie dadza siana, a on na to "i co mi zaz to zrobisz?"
apuga wylap ich IP na wszystkie servy i Yebnij bana to bedzie swiety spoqj


Gurias tak nie można ... też nieraz napewno tak się zachowywałeś, ale jakoś bana nie dostałeś ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: argh

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Gurias tak nie można ... też nieraz napewno tak się zachowywałeś, ale jakoś bana nie dostałeś ...



to byl zart... przy kazdym zarcie musze bapisac na koncu "[joke]" ??

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmmm

No niewiem czy to kultura czy strach przed kimś...np. żeby był to grucha i ottar, a oni by siedzieli w jakimś mkiejscu i se kampili to niewiem czy ktoś by ich wyrugał...najgorzej mają gracze początkujący, którym nic neiwychodzi

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: argh

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


to byl zart... przy kazdym zarcie musze bapisac na koncu "[joke]" ??



heh nie musisz ale jak ktos nie skumka ze to zart to potem bedziesz musial sie tlumaczyc

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: argh

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek


heh nie musisz ale jak ktos nie skumka ze to zart to potem bedziesz musial sie tlumaczyc


Myslisz że skąd guri ma tyle postów ?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh myslisz ze to same spalone dowcipy ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

no

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

No wiecie takei nabijanie jest ql hehehe[joke] co do sprawy to GuriaS jest tylko aktualny!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
No niewiem czy to kultura czy strach przed kimś...np. żeby był to grucha i ottar, a oni by siedzieli w jakimś mkiejscu i se kampili to niewiem czy ktoś by ich wyrugał...najgorzej mają gracze początkujący, którym nic neiwychodzi




eeee tam, ja sie tam nikogo nie boje
jak mi sie ktos nie podoba, ze kampi, ze ma aimbota (bo za duzo headow sprzedaje) albo wallhacka (bo swietnie zna mape) -- to bez krepacji go wyzywam od cheaterow i lamuchow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

hmmmm

"quietc
...zdrowym rozsadkiem ale co tam i wk i 999 maja u mnie prze******"


Mozesz mi powedziec czemu????????????????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Sam gorry nie tworzy klanu 999!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
Sam gorry nie tworzy klanu 999!!!!!


byc moze nie ale gdyby u mnie w klanie byl taki "przypadek" to bym mu od razu powiedzial papa...

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Byc moze ...........jesli ja bym byl klan liderem, a nie jestem tylko horn jest. Wiec nie mow ze cie wkuria caly klan, tylko powiedz ze gorry i koniec.Peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:22.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions