Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Deck, Deck, reszta dla lam!
Ktora z map lubicie najbardziej?
You do not have permission to vote on this poll.
Beggars Run 1 4.55%
Firestorm 0 0%
Damnation 2 9.09%
Katabatic 6 27.27%
Minotaur 2 9.09%
Riverdance 1 4.55%
Slapdash 2 9.09%
Boss 0 0%
Deadly Birds Song 1 4.55%
Feign 7 31.82%
W sumie: 22 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Deck, Deck, reszta dla lam!

...czyli maly zwiad dotyczacy preferencji graczy jesli chodzi o mapy. Na ktorej z podanych map najbardziej lubicie grac? Sformulowanie "najbardziej" niekoniecznie musi oznaczac najtrudniejsza mape lub mape wymagajaca najwiekszej wspolpracy druzynowej. Chodzi o zwyczajna mapke, na ktorej po rozegraniu meczyku macie po prostu najwieksza radoche.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

KATABATIC!!!!!
fajna- bo biała, dużo miejsca, pojazdy no i ta PRZESTRZEŃ!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

Ja tez Katabatic. Ze jest doskonala to jedna sprawa, ale na servach Katabatic-only mam najlepsze pingi i zawsze sa ludzie
Z nowych Sandstorm mi sie podoba. I moze Ceremony, z pingpongowa woda, ale nie wiem czy ma CTF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

No, moj wybor to Feign. Uzasadnienie:

- lubie tam robic za cappera, mapka jest niby prosta do skiingu, ale umiejetne wykorzystanie kolysek wymaga odrobiny wprawy. Generalnie jeszcze nikt mnie nie dogonil na tej mapie czyms innym niz spinem, chainem lub snajpa :-P

- lubie robic za HO, mozna w jednej wizycie rozwalic dwa IS-y, baterie, jakies 5 fragow plus kolejny z zostawionej miny, wiec milutko.

- nade wszystko kocham bawic sie w chasera... to jest niesamowite, gdy gra sie 16v16 i na moja baze jest atak 5 HO oraz przygotowuje sie do ataku kilku capperow... To bieganie w tej zadymie, miedzy walczacymi, wypracowywanie pozycji najefektywniejszych do przechwycenia capperow... ech... to jest po prostu swietne, trzeba miec oczy dookola glowy, ogromny refleks, kolosalna orientacje w sytuacji na polu bitwy, no i gdzies tam odrobina skilla by sie przydala...

Dodam moze, ze tak naprawde to lubie wszystkie z wymienionych map :-P, ale Feign na obronie potrafi mi dostarczyc naprawde wyjatkowych przezyc...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Ja najbardziej lubie mino i feigna. Zaglosowalen na feigna bo tam cap mi najlepiej wychodzi - robienie tam za HO na publiku w kompletnym skladzie konczy sie ponad 200pkt, nie zadko ponad 300 (wystarczy prosty spam). Na chassie moge grac tylko na orzelku (poniewaz tam mam ping 140) Poza tym jak yav mowil w sumie mapka latwa w skiingu, ale jak ktos dobrze umie wpadac w kolyski to go trudno dogonic heh, no to yav kiedy sie poscigamy?

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

...a kiedy chcesz ogladac moje plecy? DDD

No i nie zaglosowales na tego Feigna (jeszcze trzeba kliknac na "wyslij" :-P)... Glosuj, glosuj, bo potem cale UT*) bedzie ze ze mnie smialo, ze do tej pory kpie iz UT jest gra jednej mapy, a tu Katabatic odwala podobna robote w T2... :-)))

*) Oto statsy z serwera duelowego SGK UT: Deck - 1865, Liandri - 837, Codex - 679, Curse - 219, Agony - 87, Turbine - 83. Lol na maksa :-PPP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

ja bym stawial: feign, mino, damnation

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2002 23:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

nu, ja raczej na damnation, feign. Przy czym damnation cenie pod wzgledem technicznym i gry zespolowej znacznie wyzej, ale tam jest ciezka harowa i trudno o jakies fenomenalne momenty w grze...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

Feign zrobil Icea i dal tylko Wam, czy to jest mapa zastrzezona dla sYs'a? Z checia bym zobaczyl, ale na TribesMaps nie maja, czyli jakby nigdzie nie mieli... Gdzie ja mozna dostac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 06:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

lol, to jet zwykla mapka w standarcie europejskich serwerow) sciagnij mappacka www.euro-tribesplayers.com
dziwie sie ze jeszcze nie masz go (glowny mappack ktory powinno sie miec).

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

www.euro-tribesplayers.com/europack

to tak gwoli scislosci... I sciagnij najnowsza wersje tego mappacka, bo na stronie sa dostepne bodajze dwie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>robienie tam za HO na publiku w kompletnym skladzie konczy
>sie ponad 200pkt

Ooops, zem to przegapil... Pio, co Ty robisz tym HO, ze masz 200 punktow? ;-PPP Toz ponad 400 to standard, chyba ze jestes jedynym HO a ich obrona wewnatrz bazy jest wysmienita... Jesli nie jest, to i 700 punktow to nie osobliwosc w godzinnym meczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

to ty grasz godzine mecz? poza tym grac przeciwko panom z dof i 3w na obronie nie jest latwo zwlaszcza jak zaczna siedziec na tyle

edit:
poza tym kiedy na skene miales 700pkt?
edit2:
kiedy miales ponad 400pkt na skene?

aa tak pisze o skene bo gdzie indziej nie graja feigna w sumie

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Edit 1:

Za cholere nie moge sobie przypomniec, zebym gral Katabatika na sKene :-P

Edit 2:

Na kazdym Mino na ktorym nie stoje jako spamer broniac turreta? :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PoL| Icea_PL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja tam slapdaszika lubie, nie wiem dlaczego, ale ten plaski teren jest calkiem spora przeszkoda dla lamek... hiehie tzn. niektorych chasserow DDD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 17:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

edit1:
ale mi chodzi o feigna
edit2:
ale mi chodzi o feigna

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Pio, wybacz staremu czlowiekowi, ze nie zajarzyl przelatujac przez posty... Na Feignie zrobienie okolic 400 punktow to faktycznie hard work... Choc niekiedy sie zdarza: albo gdy grasz jako HO na w pelni obsadzonym serwie, albo gdy serwer jest obsadzony w 3/4, w druzynie masz kolo 10 osob i mozna uprawiac z sukcesem capping i chasing...

Co do Slapdasha - lubie takze, bo jest to mapa trudna do skiingu, ale mozna go tam z powodzeniem uprawiac, choc wymaga to niekiedy sporej dozy refleksu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Odemnie (a jak;P) glos na Riverdance.

Chociaz brakuje mi tutaj do wyboru LavaGiant :PPP


edit: a tak btw. to gratulacje z powodu fajnego artykulu we frakcji3d :P

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Wtrace jeszcze tylko jedno... lekko offtopic ale...

zulg dawny quejkowiec (wszystkie czesci), pozniej utkowiec (wszystkie tryby chociaz znany najbardziej ze wszystkich utkowcow z ctfa - btw. krytykujacy ff0%), bedacy rowniez graczem T2 (ktorego chwali za naprawde duzy wplyw taktyki i teamplaya na rozgrywke) i ut2k3 (ktorego ojechal za bron i mapy) stwierdzil, ze glownym aspektem niszczacym UT sa bronie...
Ale :) Chodzi mu w tym miejscu i pulse i mini, ktore w grze na LANie sa poprostu przegiete (cos o czym pisalem po obserwacji gry gitza).
Snajpa (i reszta) jest jak najbardziej ok :P

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>a tak btw. to gratulacje z powodu fajnego artykulu we frakcji3d

Ciesz sie, ze nie wszystkie puszczaja :-PPP

>ze glownym aspektem niszczacym UT sa bronie...

Ammo, nie bronie. Bronie byc dobre, ale jak byle lama moze sie napakowac i walic kombo za kombem i strzal ze snajpy za strzalem ze snajpy, bez zadnych kosztow... to jest to jakies takies... siakes...

A co do mini i spawary - uwaga dokladnie ta sama co wyzej, szczegolnie w przypadku spawary, ktora sprawia wrazenie w ogole niezuzywajacej ammo :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|.daveron.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Northrend

Damnation lubie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|.daveron. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|.daveron. Znajdź więcej post'ów przez  sYs|.daveron. Dodaj sYs|.daveron. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|.daveron. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Mino , Feign (lubie pomagac z elfem) , + troche Katabat (ale powoli mi sie nudzi)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Katabatic jest swietny. Nie dlatego, ze to dobra mapa, tylko dlatego, ze zwykle graja na nim newbie lub gora (ooops ;-) ) sredni gracze. Dzieki temu mozna sobie spokojnie potrenowac rozne techniczne umiejetnosci, a i sztuke oceny tego, co w danym momencie nalezy robic, takze mozna ladnie pocwiczyc. Klasyczne dwa przyklady:

1) Widze juggera za juggerem w mojej bazie, geny wciaz rozwalone, chaserow nie ma, capperzy przeciwnika robia co chca i punktuja co chwile. Biore assaulta z shieldpackiem i ide do tej ichniej mniejszej bazy. Zadna to przyjemnosc walic w newbie, ale niekiedy tych newbie paru naraz tam jest i jest odrobina zabawy, poza tym na tym polega teamplay. Wiec wale i sie w glos smieje obserwujac wyniki. Najpierw: przeciwnicy przestaja przykladac nasze flagi. Potem przestaja je zabierac. A potem moja druzyna zaczyna robic przylozenie za przylozeniem. I ta zlosliwa satysfakcja: tak, tak, moje drogie kochane kapperki, to nie wy przykladacie te flagi, tylko ja :-P

2) Moja baza, 3 chaserow. Widze shrike'i przeciwnika jeden za drugim wpadajace na pelnej szybkosci po flage. Przewaga predkosci cappera jest tak znaczna, ze te biedne chejzunie moje nijak go dogonic nie moga. Przylozenie za przylozeniem. Oczywiscie nikt nie wpadnie na pomysl postawienia HoFa... Wreszcie mowie: pass. A ze HoF nudny, znowu assaulcik, znowu shieldpack, do ich bazy, zegnajcie generatorki. Zabili? Powtorka. Do bolu. I znowu: o, przestali przykladac... o, przestali zabierac... o, moi zaczynaja zabierac... o, moi zaczynaja przykladac... No rany boskie, jakich to ja "nagle" mam dobrych capperow, koniec swiata... ;-PPP
.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

[Katabatic jest swietny. Nie dlatego, ze to dobra mapa, tylko dlatego, ze zwykle graja na nim newbie lub gora (ooops ;-) ) sredni gracze ????? co to mialo znaczyc ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|.daveron.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Northrend

yav jak wejdziesz na taki gamesurf katabic to taki odpowiednik atecoma czego ty sie spodziewasz. Czasami jak trafie na sKene czy EoA gra z dobrymi graczami jest znacznie bardziej satysfakcjonujaca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|.daveron. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|.daveron. Znajdź więcej post'ów przez  sYs|.daveron. Dodaj sYs|.daveron. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|.daveron. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
_]I[_SADEK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: leszno

mapa

moja ulubiona to feign?
dlaczego?
lubie podkladac satchel na fladze
to jest 100% sposob na powstrzymanie cappera

__________________
_]I[_SADEK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil _]I[_SADEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do _]I[_SADEK Znajdź więcej post'ów przez  _]I[_SADEK Dodaj _]I[_SADEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać _]I[_SADEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tia, za pierwszym razem. Wiesz, ze takiego satchela detonuja zaledwie dwa trafienia ze spina? A jak zapewne zauwazyles, w wersji 25034 spin nie ma rozrzutu. Jestem w stanie spokojnie taki satchelek zdjac i malo mi zrobisz... Poza tym satchel ma jedna gigantyczna wade: skutkuje wylacznie na ataki pojedynczego cappera, a po zdetonowaniu calkowicie odslania wejscie na flage drugiemu capperowi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|.daveron.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Northrend

Satchel na feign to sabotaz przypadkowy HO ma co najwyzej mniej do roboty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|.daveron. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|.daveron. Znajdź więcej post'ów przez  sYs|.daveron. Dodaj sYs|.daveron. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|.daveron. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

nie ma to jak satchel na feing, loool

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
_]I[_SADEK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: leszno

satchel

na feignie flaga stoi na pedescie i sa cztery takie rogi
satchela moge postawic albo na fladze, rogach, obok na ziemi
jest duzo mozliwosci, a zanim znajdziesz to moze cię rozwalic obrona

__________________
_]I[_SADEK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil _]I[_SADEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do _]I[_SADEK Znajdź więcej post'ów przez  _]I[_SADEK Dodaj _]I[_SADEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać _]I[_SADEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:13.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions