Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > maturki...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

maturki...

....
no dobra to teraz kilka pytanek dotyczacych waszych maturek probnych
ja jestem juz po swoich i czekam na wyniki...
1. otoz jakie mieliscie tematy do wyboru na polskim?
2. jak zadania z innych przedmiotow?
3. jakie macie sposoby na sciaganie?
4. i ogolnie jak wasze wrazenia...

i sorks wszystkich ze o tym przypominam ale poprostu jestem ciekaw
a oto moje odpowiedzi:

1.

quote:

1, "czlowiek dojrzewa przez spotkania. to inni ofiarowywali nam pokarm duchowy, który potrzebujemy w naszym rozwoju" Świat wartości, które zawdzięczasz literaturze pięknej. Omów na przykładach
2. marzenia o lepszym świecie czynnikiem kształtującym bohaterów wybranych utworów literackich.
3. uniwersalizm a perefyrjność. Jak postrzegasz w tym kontekście polską literature młody europejczyku z początku XXI wieku w rozważaniach odwołaj się do wybranych utworów.


2. pisalem z matmy i zadanka w sumie latwe byly..dalo sie kazde spokojnie wyliczyc
3. heh na matme to nie potrzebowalem ale jak cos to wzory ryte cyrklem na dlugopisie
a na polski.. no coz.. kolo 20 metrow sciag o szerokosci 3 cm, czcionka 4pt, zwinieta w harmonijke.. segregowane tematycznie
4. a moje wrazenia.. moze dlatego ze pilnowalo nas dwoch nauczycieli totalnie majacych gdziesz czy sciagamy czy nie wiec w sumie sciaganie bylo dosc duze.. i smiesnzie jak ktos co chwila jakies glupoty gadal.. ogolnie to mam wrazenie ze to wiekszy sprawdzian taki jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja bede miał dopiero 1 ( matma ) i 4 ( polak ) kwietnia. A to moj plan do 10.04 (klasowki )

quote:
24.03 - Młoda Polska
25.03 - Przedsiebiorczosc ( + WKU )
27.03(?) - Historia
1.04 - próbna matma
4.04 - próbmy polski
10.04 - WOS

Niezle nie ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mialem z matmy i dostalem 1 takie beznadziejne dwa błedy zrobiłem ze grr.....

z polskiego mam w sobote.

nie bede raczej sciągał, ale jesli scigam to sciąga w rękaw sama, albo na gumce za lokiec 100% pewnosci ze sie nie wpadnie (jak sie ma wprawe )

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja nie pamietam co mialem. Ale pamietam, ze mialem pałe z próbnej i 4 z właściwej.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No tak ja mature mam troche za soba ale podziele sie wrazeniami

zasada numer jeden - NIE PANIKUJCIE Z POWODU ZLYCH OCEN Z PROBNEJ! To podpucha abyscie sie wzieli ostro do roboty Wiem co mowie - u mnie w szkole cala klasa totalnych kujonow oblala probna

Co do sciagania... hmm.. na maturze z polaka mialam dwie karteczki - w prawej kieszeni byly rozne cytaty (zawsze cos mozna podciagnac pod temat), a w drugiej autorow, tytuly oraz glownych bohaterow (smiejcie sie ale serio mozna taka glupote z powodu nerwow zapomniec, moja znajoma zapomniala kto Lalke napisal). Mialam tez w tamtym okresie super dlugopis w srodku ktorego byla zwijana sciaga (fajny patent tylko 10 zeta kosztowal), niestety zgubilam go przed sama matura.
Za to na allegro znalazlam ciekawa rzecz.

Co zas do tematu to byl "ksiazka moimi okularami na swiat" na probnej a na pelnej - motyw samotnosci

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Saari: ja nie panikuje tylko bierze mnie taka wyjątkowo skrajna ku*wica jak sibie pomyśle jakie błedy zrobilem
poza tym wstyd bo chyba byly tylko 2 czy 3 laski w klasie z matmy :/

matmy sie nie boje...
polskiego troche sie obawiam - szczegolnie ustnego
angielski mnie denerwuje niby umiem ale ciągle robie błedy :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja mam proobne w przyszlym tygodniu Polski i Biologia. Jakos nie czuje sie na silach Ale zobaczymy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
martinek
Usagi



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Głogów

A ja mam dopiero w środę (polski) i w czwartek (historię). Tzn nie jutro, a w przyszły. Jakaś szalona szkoła. Trzy razy termin zmieniali
W sumie, to się boję. Ile bym się nie uczył, to cały czas mi się wydaje, że i tak za mało tej nauki i za mało wiem
Ehz. Matura sux

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil martinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do martinek Znajdź więcej post'ów przez  martinek Dodaj martinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać martinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

heh ja mam probna w piatek (polski) i sobote(historia) czyli za 2 dni i nic nie umiem tzn nic sie jeszcze nie uczylem jedyne czego sie boje to pisemnej z polaka nie wiem jak to bedzie ustnych sie nie boje
Glan co do twoich pytan na maturze to nie wiedzialbym co pisac wogle pytania z kosmosu ;p

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2003 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

To ja jak Saari tez sie podziele moimi spostrzezeniami.

Przedewszystkim nie uczcie sie do matury! Ja przygotowalem sie do historii 2 dni, do anglika wogole a do polaka 3 dni. Czwarta klasa to zdecydowanie najzajebistrza z klas. Matura to pryszcz i nawet mi sie podobalo z perspektywy czasu.
Co innego studia. Do tego radze zakuc ostro. Ja sobie darowalem z historii doslownie dwa tematy (japonia w II w.w oraz dwudziestolecie miedzywojenne w polsce) liczac, ze mi sie uda. No i sie udalo... trafic akurat na te 2 tematy przy ustnej (a tak ladnie mialem zdana juz pisemna i staroangielski ). No i trudno sie mowi. 3ba bylo na pltne sie wybrac.

Reasumujac: Matura to bzdura, examy na studia juz nie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja zdaje examiny z tego samego co mature wiec ucze sie na zapas

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
zasada numer jeden - NIE PANIKUJCIE Z POWODU ZLYCH OCEN Z PROBNEJ! To podpucha abyscie sie wzieli ostro do roboty Wiem co mowie - u mnie w szkole cala klasa totalnych kujonow oblala probna


Dokaldnie - ja widzialem swoja probna = poprawianye wyniki byly korektorem - bo wychodzila mi 4, ale obcieli aby wstawic mi 3...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hihihi ja ni panikuje wogoel mimo iz z matmy probnej dzis sie dowiedzialem ze mam 2 ale coz.. ******em jedno zadanie w calosci wiec od 30 punktow obciete zostalo 10... potem wyrkes zle kolejne -2 pkt... no i na sam koniec za komentarz poleciauo -3 pkt wiec zdobyuem polowe hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Wlasnie dla tego nie zdaje z matmy Kropniesz sie przy jednym "-" i dwie oceny w dool z biologii mam 15 pytan, spieprze 4 i jeszcze sie na 3 lapie (chyba ) A te komentarze do zadan z matmy to juz w ogole lol

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

No coz, wiedzialem, ze taki topik w koncu sie trafi

Jak zapewne pamietacie, ja kiedy mialem mature, to sie do boarda dolaczylem

A co do sposobow na sciaganie, to nie ma, bo:
a) nie umiem sciagac
b) nie musze :o

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Wlasnie dla tego nie zdaje z matmy Kropniesz sie przy jednym "-" i dwie oceny w dool z biologii mam 15 pytan, spieprze 4 i jeszcze sie na 3 lapie (chyba ) A te komentarze do zadan z matmy to juz w ogole lol

No... matma to klops. Nawet jak nauczyciele chcieli by naciagnac ocene - to sie nie da...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
No... matma to klops. Nawet jak nauczyciele chcieli by naciagnac ocene - to sie nie da...


No niestety, ale z reszty przedmiotow tez proboja wprowadzac cos w rodzaju testow, zeby sie nie dalo naciagac. Z drugiej strony to jest dobre rozwiazanie dla dobrych (a raczej bardzo dobrych) ludzi, bo jak dobrze rozwiazesz zadanie z matmy to sie nie maja do czego czepic. Z polskiego np to juz loteria (biorac pod uwage ze nie zrobisz bledow rzeczowych. Widzialem prace oceniana przez kilkunastu nauczycieli z roznych szkool w PL (moja nauczycielka ma odbicia na punkie jezyka). Praca w 40% odnosila sie do lektur szkolnych w 50% do innych ksiazek (np LOTR, itp itd) i do kilku filmow. Oceny byly bardzo zroznicowane. Ktos postawil 1 bo za malo lektur szkolnych, ktos 6 za to, ze duzo ponadprogramowych, ogolnie srednia ocen 4.2 (cos kolo tego). Tak ze polski to loteria

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

spoko bedzie co bedzie grunt to sie nie zalamac i nie spanikowac . Ja podchodze do tego z mysla ze albo napisze albo nie napisze , albo sie naucze albo nie . Zebym potem nie musial sobie wmawiac no przeciez sie uczylem i mi nie wyszlo
Maturzysci trzymajcie sie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2003 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
[...]
Maturzysci trzymajcie sie



a nie-maturzysci beda 3mac kciuki

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
a nie-maturzysci beda 3mac kciuki

a potem sie wsio schleje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Polski - szmata.
Matma jeszcze nie wiem, ale jako nieliczny (8 osob z 24, wcale taki nie nieliczny) mam pozytywnie, cos typka mowila ze 3 bedzie, ale nei wiem dokladnie, jak sie dowiem to napisze.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hyh
Właśnie wróciłem z polskiego
W sumie pisałem prosty temat
Pierwszy (patrzeć załącznik)
do 3 był tekst i jedno z 2ch dodatkowych wypracowan. ale nie bede skanowalm bo to kilka stron
Napisałem 6 stron i konspekt
Nawet jestem zadowolony

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Alien - dzisiaj jest sobota

btw 4 lub 1 temat bym pisal

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Alien - dzisiaj jest sobota



eee to co ja tez dzisiaj mialem z historii a wczoraj z polskiego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

obiecana fotka ze sciagami...

a i u nas maturki byly roznie.. akurat mi sie trafilo normalnie bo w dzien szkolny...
ale w innych szkolach bywalo roznie np w piatek i sobote, apo po 4 lekcji i pisza przez 4 godziny.. od 12 do 16.. roznie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
obiecana fotka ze sciagami...



No niezlej wielkosci obudowa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 16:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac
No niezlej wielkosci obudowa


tez sie z niej ciesze przynajmniej mam miejsce na wsio i wsystkie kabelki i ni musi to byc scisniete.. ale dopra co ja chcialem...

http://rudy.pl.eu.org/~gardenia/eg6/

pod tym adresem znajdziecie testy z matmy, fizy i angola wszyscy ci co chcieliby isc np na politechnike gdanska (ktora to wlasnie te testy przygotowywala). sa zblizone do poziomu egzaminow wstepnych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Alien - dzisiaj jest sobota

btw 4 lub 1 temat bym pisal


4 wiedzialem ze analiza, wiec nawet go nie przeczytalem
a matme tez pisalem w sobote

potem zrobie fotek moich sciąg :> (z calego LO )

status gg kolegi:
Qrwa zaspalem na mature!!!

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Edytowane przez AlieneK dnia 22-03-2003 o godz. 17:50

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja na probnej nie sciagam chce sie sprawdzic W sumie jedna probna z polaka juz mialem i "otarlem sie o 4" bez zadnych sciag Jak na probnej dostalbym 3, 3 to na normalnej ze sciagami na dwie 4 licze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja na maturke probną mialem sciąge...wypisalem sobie epoki, atorow tworzących w danej epoce i ich utwory....mialem jeszcze 10 motywow literackich. Ale (_|_)....i tak nie sciągalem....mialem w rękawie, a gdy poszedlem do kibla to stwierdzilem, ze nie potrzebuje i w koncu nie korzystalem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:55.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions