Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Polski serwer
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (21): « First ... « 15 16 [17] 18 19 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Wielkie dzieki Yavor
Co do sugesti to napisalem cos w topicu o mappacku, ale samych tytulow map nie podam, w T2 gralem ostatnio jakies 6-8miechow temu, wiec wlasciwie pamietam ze 3-4 tytuly map (do tego standardowe)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen

Wiec nie zamierzam wykladac kasy na serwer, na ktorym MOGE byc zabanowany, bo trafie admina snajpa przed przylozenien flagi, a ten akutar bedzie mial zly humor i mnie wyp*oli z serwera na 3 miesiace, bo nie gramy w 10 vs 10.



lol niema jak przekolorowane przyklady
a ja bym banowal za samo obrazanie innych graczy w trakcie gry ( ale ja to dziwak cham i prostak jestem )

a a'propos banow na forum:
tam jest cos takiego jak Hydepark i Open Board ktory teoretycznie jest 'publiczny' i po odejsciu dostep byl ograniczony do czytania i pisania tam ( w miare normalne, na syskim forum jest tak samo )
wczoraj skrobnalem komentarz do kolejnej homiczej prowokacji i przy okazji wyszlo ze mimo ze ze przez pol roku tam nie pisalem mam prawie 2x wiecej postow niz nastepny najwyzej postujacy towerek . Jednak szybko ta drzazga w oku zostala usunieta i calkiem skasowano moje konto na forum w ktore wlozylem wiecej pracy niz wszyscy ktorzy tam zostali pokrzepiajace .

__________________

Edytowane przez sYs|StEELhEArT dnia 08-03-2004 o godz. 17:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lathspell
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Rzeszow

No dobra krotko bo 4 rano, a musialem przez to przebrnac .
Wypowiedz niezrzeszonego nie zwiazanego z zadnymi stronnictwami etc i bla bla bla.

1)Sprawa bana na Zgredziu.

Stoi narazie serwer syski tak wiec ban na zgredziu moze byc tam i pol roku nic mi do tego, bo i zadnych praw tam nie mam (prawde powiedziawszy na miejscu admina walnolbym bana tak samo) Dobrze sie stalo ze sprawa tego bana pojawila sie na forum choc za przeproszeniem gowna z tego wiele sie narobilo lepiej teraz niz pozniej, caly czas sie tu trabi ze mamy postawic serwer z klasa, a nie jakiegos wypierdka, tak wiec zachowanie zgredzia niech unaoczni wszystkim, ze nie biedzie takowe tolerowane (nawet jesli wprowadzimy demokracje w stawianiu banow to za takie sytuacje sam bede optowal zawsze za banem (chodzi o ublizanie adminom za ich dzialalnosc na serwerze, a w szczegolnych przypadkach "za Bog wie co"), a czy tak dlugim to juz inna sprawa, wole dmuchac na zimne niz ponownie za przeproszeniem szczac na gorace)
ALE.... no wlasnie jest ale, w temacie "Ban" w poscie yavora jest jeden wers ktory mi sie malo podoba "Przekonacie mnie, zeby przy zmianie flakow usunac tego bana?" (i chyba o to jest najwieksza wojna) Tak usunac, caly czas tu mowa o serwerze syskim, scenowy to juz zupelnie inna parafia i w sytuacji utrzymania tego bana w moim przekonaniu bylo by to przeniesinie starych konfliktow w calkiem nowe miejsce. Serwer syski i scenowy laczy (bedzie laczyc) osoba tego samego admina ale sa to dwa rozne serwery. Osobiste kwestie do rozpatrzenia pomiedzy yavorem i zgredziem jest jest jak dla mnie tylko i wylacznie ich osobista sprawa (no chyba zeby znow cos wyniklo na serwerze scenowym). (dotyczy tez to innych)
Przejrzalem powtornie temat "Korzystanie z serwera...." Powiedzmy, ze w moim odczuciu dopatrzylem sie pewnych drobnych niekonsekwencji w wypowiedziach roznych osob na tym temacie do tamtego w kontekscie banowania. Osobiscie jestem zwolennikiem kar drastycznych ale krotkich, po to by uswiadomic komus kare za przewinienie i aby moc dac mu chocby minimalna szanse na naprawe bledu. Moge tylko dodac, ze kiedys calkiem niezle spisywal sie na serwerach Q3 ban na jedna (kilka) godzin lub na jeden dzien.
Podsumowujac aby w swoim odczuciu byc zgodnie z osobistymi zasadami i tym co napisalem powyzej jestem za (wlasciwie rzeklszy to domagam sie tego) zdjeciem bana zgredziowi w chwili postawienia serwera scenowego, pomimo, ze jak dla mnie jego zachowanie bylo w czasie tego nieszczesnego meczu totalnie durne bo inaczej ciezko to nazwac. (albo i mozna tylko po co)

2) Sprawa zwrotu kasy.

No coz szkoda, splot roznych wydarzen sprawil, ze serwer nie bedzie jednym (a moze jedynym) z punktow laczacych polska scene (a jak widac wrecz przeciwnie).
Skoro zabrnelismy juz tak daleko rowniez nie mam ochoty sie wycofywac. W tych okolicznosciach bede chyba w stanie pokryc czesc roszczen graczy, ktorzy chca zwrotu kasy ale na to potrzeba kilku najblizszych dni aby ustalic ile, komu i kto ze skladkowiczow jest w stanie wysuplac jeszcze troche grosza itd.

No to chyba na tyle mialo byc krotko, a tu zleciala kolejna godzina.
Podsumowujac ostatnie wypowiedzi na forum powiem, ze z lekka napelniaja zalem i niesmakiem bo przechodze takie cos juz ktorys raz z kolei, kolejna gra i znow to samo, dla "pocieszenia" dla wszystkich dodam, jesli wydaje Wam sie ze na scenie T2 (UT, Q3) jest za duzo jadu powiem Wam tyle, znam inna polska scene gdzie te trzy wymiakaja przy niej do kupy razem wziete, ale to juz temat na inna historie. Nigdy nie jest tak zle, zeby nie moglo byc gorzej.
Ps. Z gory przepraszam za beldy, i byc moze jakies niescislosci logiczne przy konstrukcji zdan ale nie mam sil ani nie jestem juz dzis w stanie tego poprawic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 04:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lathspell Znajdź więcej post'ów przez  Lathspell Dodaj Lathspell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lathspell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Lathspell:

No coz... Z jednej strony masz racje. Z drugiej - nie. Czy krotki ban podziala? Watpie, co zreszta widac na tym forum. Kolega Zgredzio bez problemow naskrobal pare niezwykle imponujacych zdan w temacie mi ublizajacym, na temat swojego bana - a tym bardziej na temat swojego zachowania - nie raczyl skrobnac nawet pol literki.

Przyznam jednak, ze w imie zamanifestowania dobrej woli (nie wobec Zgredzia czy "kolegow" z Tower bynajmniej), skonsultuje decyzje o zachowaniu bana z adminami. I bede bardzo silnie argumentowal za tym, aby go zachowac, zwlaszcza w kontekscie ostatnich wydarzen.

Co do zwrotu kasy, z uwagi na fakt, ze zajscie nastapilo wskutek mojej decyzji (szczerze mowiac to zdanie to kuriozum: gosc sie na serwie zachowuje jak ostatni prymityw, a przedmiotem sporu jest nie on, tylko decyzja admina - ewidentnie scena schodzi na psy), zamierzam poniesc jej konsekwencje. Nie chce angazowac w te sprawe innych osob, ktore zlozyly sie na serwer, dlatego roszcenia panow z Tower pokryje sam z pomoca tych osob, do ktorych sie bezposrednio zwrocilem - w tym przypadku do moich kolego z klanu.

Od razu zaznaczam, ze naturalnie bedzie to mialo zerowy wplyw na sposob funkcjonowania serwera. Na plyte i procki zlozylo sie wiele osob.

Co do sceny UT, z chwila, gdy dawnej 1337 zainteresowanie gra spadlo, atmosfera wyraznie sie poprawila.

BTW obstawiam CoD lub MoH (te druga na czuja, jest mi wyjatkowo obca ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

No to jak panie yavor?

Wybierzesz sobie te okolo 4 osoby, ktore razem z Toba beda zatwierdzac (lub nie) bana postawionego przez admina, ktory akurat byl na serwerze scenowym?
Mnie (i chyba nie tylko mnie) tylko o to chodzi.
Nie chce demokracji calej spolecznosci przy zakladaniu banow, bo to czysty kretynizm.
Spokojnie wystarcza 3, 5 osob (byle nieparzyscie i nie jedna) i bedzie po problemie.
I kompletnie nie jest wazne z ktorych klanow te osoby pochodza,
nawet z racji zaangazowania, starzu, wieku, jakosci wypowiedzi, osoby z sys statystycznie sie bardziej do tego nadaja.
Podobna sytuacja z banem na serwerze scenowym by sie pewnie potoczyla tak:
Admin kickuje i zaklada bana na 1-2 dni, w tym czasie reszta z "wybrancow" slucha argumentow admina (jesli zabanowany sie nie zglosci i nie poda swojej wersji, to wersja admina sa przyjmowana jako nie podlegajaca dyskusji), moze tez ogladaja demo, ktore sie uchowa i po 1-2 dniach mamy decyzje: ban na tyle a tyle.
Proste? Chyba tak, a co wazne: NIKT nie moglby zarzucic "despotycznemu yavorowi" czegokolwiek.
I zeby nie bylo niedomowiem: Osobiscie nie chce byc adminem (juz kiedys zrezygnowalem), nie chce decydowac o banach

A co do "prostych" zasad, to wcale nie jest takie oczywiscte:
Na serwer wchodzi sobie ze 6 graczy i umawiaja sie miedzy soba, ze namietnie beda snajpowac, albo namietnie beda stawiez wiezyczki w ramach treningu,
kazdego nowego gracza informuja o tym i grzecznie prosza, czy tak moze byc na np pol godziny, wchodzacy sie zgadzaja.
I co? Admin ma ich pobanowac w imie "prostych" zasad, czy ma sie wykazac zwyczajnym zdrowym rozsadkiem?
(zeby nie bylo niedomowiem, powyzszy przyklad jest hipotetyczny i nijak sie ma sytuacji ze zgredziem)
Adminowanie to kawal ciezkiej i wrednej roboty, a zaden admin nie jest zawsze nieomylny,
po to proponowalem te kilka osob, ktore w na prawde krytycznych sytuacjach (ban na 3 miesiace jest na prawde niemily) w razie czego mogly rozsadnie podjac decyzje.

A co do pieniedzy na serwer.
Przykro mi to pisac, ale po prostu nie moge wspolfinansowac przedsiebiecia, nad ktorym kontrole na dokladnie jeden czlowiek, ktory (majac juz na prawde mocno zszargane nerwy zachowaiem co poniektorych) podejmuje radykalne decyzje. a skladka jest praktycznie jedynym realnym sposobem nacisku.


Jestem w stanie sie zgodzic, ze ten konkretny ban byl postawiony na prywatnym serwerze yavora i to generalnie ... jego sprawa (rownie dobrze moze zabanowac wsystkich - czyli wylaczyc server), jednak sprawa samego serwera jest mocno niefortunnie postawiona: po 2 miesiacach od zakonczenia skladki nie ma servera scenowego, a pojawia sie server klanowy, a nazwa ma przypominac, ze gracze tower (juz nie pamietam co) wtedy cos nabroili.... oj daleko od dobrej woli.

A dlaczego mam "ale" do pana yavora?
To proste, od pewnych mlodych osobnikow oczekuje tylko tego, zeby sie mocno w glowe walneli, zamknieli gebe i nie wyciagali lapek do klawiatury, od yavora oczekuje duuuzo duuuzo wiecej: rozsadku, dobrej woli, bezstronnosci i checi lagodzenia konfliktow, a nie usztywiania swojego stanowiska (mialem zmiejszyc, ale utrzymam bana, bo ktos nachalnie prosi ...) i "podkrecania" dyskusji. I tak sie rowniez sklada, ze to nie gowniarze, a yavor jest osoba zaufania publicznego, powiernikiem pieniedzy, "ojcem" sceny i glownym organizatorem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
(...bla,bla,bla... )
Reguly sa po to, aby ich przestrzegac, a nie po to, aby naginac je do swoich potrzeb. Gdyby kiedys Tower przestrzegalo prostych regul pamietajac, ze powstalo jako klan szkoleniowy dla potencjalnych kandydatow do sYs, nie oburzaloby sie, gdyby potem ten czy inny gracz z Tower przeszedl do sYs. Klopot w tym, ze Wy te prosta regule nagieliscie do swoich ambicji.

(...)

Poza tym, panowie z Tower, jestescie juz po prostu oslabiajaco smieszni (ci, ktorzy sie tu udzielaja - o reszcie niewiele wiem i chyba nie chce wiedziec). Robicie za adwokatow swojego kumpla, ktory nawet nie raczyl sie wypowiedziec w temacie. Ban otrzymal gracz, a nie klan Tower. Nie otrzymal go za taga ]|[, tylko za zachowanie na serwerze. O co wiec Wam chodzi?
(...)



A więc panie Yavor - po pierwsze - dobrze pamiętam kiedy i w jakim celu powstało Tower, ale widać Ty zapomniałeś albo przeinaczasz fakty.

Po drugie - jeśli tak wyogulniasz, że i ja jestem dla Ciebie "oslabiajaco smieszny" to widać nie warto z Tobą dyskutować w tym ani innym wątku na tym forum, chociaż przed przeczytaniem tego byłem innego zdania.

VGB

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Panie OxUlsen!

Waszmosci! (ubostwiam te retoryke...)

Wielokrotnie uzgadnialismy juz zasady adminowania serwerem sceny. Bedzie nim zarzadzala grupa adminow wybrana sposrod osob, ktore skladaly sie na serwer. Nie mam w tym temacie nic do dodania.

Serwer jest dla graczy. Jesli gracze, ktorzy sa na serwerze, przyjma okreslona konwencje gry i beda informowali o niej innych, nowych graczy, nikt nie ma prawa sie wtracac do czegokolwiek, wlacznie z adminami. To gracze rzadza serwerem, admini zas sa jedynie dozorcami, a nie bogami. Nie rozumiem sensu Twoich uproszczonych przykladow. Przeciez zachowanie adminow w kazdym z nich jest oczywiste.

Temat skladki, zdaje sie, rowniez juz i uzgodnilismy, i uznalismy przynajmniej raz za zamkniety.

Do czego sprowadza sie dobra wola? Do jezusowego nadstawiania drugiego policzka, gdy wala w pierwszy? Wybacz, nie jestem czlowiekiem religijnym. Uwazam, ze swiat bylby znacznie piekniejszy, gdyby ludzie miast boga postarali sie dojrzec w innych ludziach ludzi. Tego oczekuje, tak podchodze do sprawy i tak traktowalem te scene przez pierwsze dwa lata jej istnienia. Akcja wywoluje jednak reakcje. Gdy ja cos do kogos mam, nie owijam w bawelne, tylko wyjasniam. Niekiedy boli, ale przynajmniej pozwala uniknac atmosfery oszczerstw i pomowien. Jesli jednak inni notorycznie, konsekwentnie buduja taka atmosfere wokol mnie, stosuje to, co stosuja oni: pokazuje im, jak to fajnie, gdy czlowiek zachowuje sie tak, jak reszta. I ciesze sie, ze to sie nie podoba. Ma sie nie podobac.

Powiernikiem pieniedzy jest steel ja Was tylko na nie naciagnalem PP To on leci na Hawaje, nie ja (ech... znowu robie szwindel i nic z tego nie mam...).

I jeszcze ostatni komentarz: odpowiedzialnosc nie polega na uleganiu innym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
A więc panie Yavor - po pierwsze - dobrze pamiętam kiedy i w jakim celu powstało Tower, ale widać Ty zapomniałeś albo przeinaczasz fakty.

Po drugie - jeśli tak wyogulniasz, że i ja jestem dla Ciebie "oslabiajaco smieszny" to widać nie warto z Tobą dyskutować w tym ani innym wątku na tym forum, chociaż przed przeczytaniem tego byłem innego zdania.

VGB



Panie Hamil. Jestem pewny, ze chwilowa przerwa w graniu w T2 pozwoli wyrobic sobie wiecej dystansu.

O tym, czy kwalifikujesz sie do uogolnienia czy nie, musisz zdecydowac sam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Builder
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Lathspell:

No coz... Z jednej strony masz racje. Z drugiej - nie. Czy krotki ban podziala? Watpie, co zreszta widac na tym forum. Kolega Zgredzio bez problemow naskrobal pare niezwykle imponujacych zdan w temacie mi ublizajacym, na temat swojego bana - a tym bardziej na temat swojego zachowania - nie raczyl skrobnac nawet pol literki.



Przeciez nie chodzi o przypadek Zgredzia konkretnie, tylko o ogolne zasady przyznawania banow. Propozycja Lathspella jest jak najbardziej sensowna - zaczynac od krotkich (powiedzmy na dobe) banow, w przypadku recydywy wydluzac je stopniowo az do wiecznosci.
W ten sposob dajemy szanse poprawienia sie graczom a rownoczesnie zostawiamy sobie mozliwosc pozbycia sie tych ktorzy sie nie poprawia.

Co do samego Zgredzia proponuje zeby po postawieniu serwera sceny admini przedyskutowali kwestie podtrzymania/skrocenia/anulowania bana - oczywiscie jesli on sam zglosi taki wniosek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Builder Znajdź więcej post'ów przez  Builder Dodaj Builder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Builder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Adminow - co nie jest tajemnica - bedzie 4-5 i kazdego obowowiazkiem bedzie pilnowanie serwera.. Wszyscy z nichb eda to ludzie na tyle odpowiedzialni - miejmy nadzieje - ze poradza sobie z wlasciwa ocena czy ban sie kwalifikuje, czy tez nie.. Jezeli sobie "nie poradza" to admina miec nie beda, jezeli sprawa bedzie kontrowersyjna to sie zbiora i pomysla czy "kary" nie zmienic. Juz? nie ma najmniejszej potrzeby organizowania 5-osobowych spotkan w zwyklych wypadkach. Starczy ze kazdy bedzie dokumentowal swoje poczynania SA - czyli yavorowi w tym wypadku i tyle.

Ah, i przychylam sie do pomyslu zeby na poczatku "dac szanse" to jest banowac np tylko na tydzien.. Nasza scena jest wystarczajaco mala, a ludzie dorastaja.

Ach, prawde mowiac mam wrazenie ze ten ban jest dla paru osob jedynie pretekstem do uzyskania zwrotu pieniedzy (bo sprawa w sama w sobie powazna nie jest, glowny zainteresowany najwyrazniej godzi sie i uwaza ze sobie zasluzyl, skoro nie narzeka ). Tak, teraz mozecie mnie pobic.

I "peace out" dla wszystkich. Jedyne co z tego dobrego dla community to to, ze moga sie posmiac czytajac caly ten jazgot.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
A więc panie Yavor - po pierwsze - dobrze pamiętam kiedy i w jakim celu powstało Tower, ale widać Ty zapomniałeś albo przeinaczasz fakty.



To co napisal yavor o powstaniu Tower jest prawda, jesli sie z tym nie zgadzasz to znaczy, ze nic o tym nie wiesz... wiec lepiej zainteresuj sie bardziej geneza swojego klanu.

Co do bana na Zgredzia, to sprawa oczywista, ze powinien byc, az do momentu pojawienia sie serwera scenowego... wtedy imho powinien byc zdjety. Natomiast dziwi mnie fakt, ze gracze Tower jada na admina i wrecz pochwalaja zachowanie Zgredzia. Poza tym zgadzam sie rowniez z simonem, ze ten ban byl jedynie pretekstem do uzyskania zwrotu kaski, ktorej zwrotu niektorzy chcieli wczesniej, lecz nie mogli wyjechac z odpowiednim argumentem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies
(...)
Starczy ze kazdy bedzie dokumentowal swoje poczynania SA - czyli yavorowi w tym wypadku i tyle.
(...)


poczynania sie same dokumentuja w logach serwera pozatym ja tez mam SA bo to znow ja brudna robote z instalka i konfigiem odwalalem

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies
(...)
Tak, teraz mozecie mnie pobic.
(...)



hurraa !!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

No dobra :p nie czepiej sie szczegolow

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
hurraa !!


Myslalem ze to nie niespodzianka?

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies

Myslalem ze to nie niespodzianka?



dotychcas sie opierales ale widze ze juz sie pogodziles ze swoim losem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

E..... Kto i gdzie pochwalil zachowanie zgredzia?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Builder
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|pio
Poza tym zgadzam sie rowniez z simonem, ze ten ban byl jedynie pretekstem do uzyskania zwrotu kaski, ktorej zwrotu niektorzy chcieli wczesniej, lecz nie mogli wyjechac z odpowiednim argumentem...


Jesli chodzi o Oxa to znam go od lat i nie wyobrazam sobie zeby wzial udzial w takiej kombinacji. I pobije kazdego kto sprobuje cos takiego sugerowac odnosnie jego osoby.

PS. Gdyby sugerowal simon pobije go drugi raz ekstra, po grupowym obiciu ustalonym od dawna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Builder Znajdź więcej post'ów przez  Builder Dodaj Builder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Builder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

:s

Bardziej sugeruje Homika i Canga, ktorzy nie raczyli napisac nic poza jednym postem, bez uzasadnienia czy niczego :o.

A klepania to sie builder nie boje, ktory to juz raz :p.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Build3r: Akurat o Oxa mi nie chodzilo
Ox: Jesli gracze Tower wypowiadajacy sie tutaj ostatnio, nawet gdyby nic nie wspominali o tym jak zachowal sie Zgredzio, tym samym rozumiem, ze nie maja nic przeciwko takiemu zachowani, czyli godza sie na to.
Simon: ja ci tez zrobie klepanko a potem male "69", ale nie mow nic kep3rowi bo zazdrosny bedzie....
/me hides

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|pio
Simon: ja ci tez zrobie klepanko a potem male "69", ale nie mow nic kep3rowi bo zazdrosny bedzie....
/me hides



Bierzemy wspolny domek/namiot czy co tam w borach
A moze w trio z kiperem?
(spam)

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Edytowane przez borowies dnia 09-03-2004 o godz. 19:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies
:s

Bardziej sugeruje Homika i Canga, ktorzy nie raczyli napisac nic poza jednym postem, bez uzasadnienia czy niczego :o.

A klepania to sie builder nie boje, ktory to juz raz :p.



OMG... Simon, bez Ciebie ta scena bylaby warta polowe mniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Druga polowa to ja? hrhrhr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
OMG... Simon, bez Ciebie ta scena bylaby warta polowe mniej


Nisko mnie cenisz :>.
Malo jest takich uber-lamek, ale staram sie zdobyc jeszcze wiekszego skilla od macbetha .

A co do namiotu/domku to uzgodnilismy z pio, ze jezeli ktos bardzo chce sie dolaczyc do 25zl/noc . Zgloszenia na IRCu prosze ^^.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

I zeby wziasc osobny spiwor bo my z simonem spolny mamy... hrhrhr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie chce NIC wiecej wiedziec, pio. Wrocmy moze do tematu serwera...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Nie chce NIC wiecej wiedziec, pio. Wrocmy moze do tematu serwera...


No co ty, przeciez to NIE jest spam . I w ogole, teraz zwiazki homo sa na topie .

/offtopic end

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies
No co ty, przeciez to NIE jest spam . I w ogole, teraz zwiazki homo sa na topie .


to ja strasznie staroswiecki widac jestem :O

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Emocje nieco ostygly, doszlismy z wayha do wniosku, ze nasze skladki powinny sobie spokojnie zostac na miejscu i za zgoda yavora tam zostana.
Powodow jest kilka:
Powinno sie budowac, a nie rozwalac.
Osoba, ktorej poczatkowo cale zamieszanie dotyczylo najbardziej (czyli zgredzio) z pomoca respect-a pokazala w osobnym watku swoje "rozwiazanie" problemu.

Ze swojej strony przepraszam za cale zamieszenie, bede sie hamowac, nie mylic z chamic :-)
Same zasady banow pewnie by wypadalo jeszcze nieco obgadac, bo jest kilka pomyslow wielu ludzi, ale na pewno w milszej atmosferze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2004 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

lol, nie wiem czy zauwazyliscie ale spam lagodzi obyczaje . Troche spamu i juz cacy ^^

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2004 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ox, mam nadzieje, ze nie zmienicie zdania po tym temacie, ktory zaloze w ciagu paru godzin. Czekam jedynie na zgode rozmowcy, gdyz chcialbym opublikowac loga z pewnej rozmowy. Jesli nie wyrazi zgody, opisze sytuacje.

Zaczynam miec powoli tego wszystkiego dosyc. Trzeba raz na zawsze skonczyc z tym gowniarstwem, jakie rozpanoszylo sie na tak malej scenie.

Chyba zaczne sie modlic do Boga, aby podzielil dojrzalosc i rozsadek wayhy i oxa miedzy reszte. Nawet uwzgledniajac, ze ow rozsadek dwoch osob bedzie podzielony na kilkanascie, powinno wyraznie poprawic to kulture i zachowanie niektorych graczy.

Szczegoly za pewien czas - prosze sie wstrzymac z komentowaniem tej zapowiedzi.

Sorry Ox i Wayha, ze taki temat zamieszcze akurat dzisiaj, ale to nie ja bawie w jakies dziecinne sztuczki (i, naturalnie, nie Wy dwaj).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2004 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

W ramach spamu lagodzacego obyczaje.

Wlasnie sie dowiedzialem, ze za calkiem niewielki przelew do irlandii zaplacilem ... 70 zl kosztow mojego banku + 72 zlote kosztow banku zagranicznego. Razem 142 zlote ....
Po fakcie nawet znalazlem te 70zl w cenniku mojego banku....

Z pozdrowieniami ze wspolnej Europy.

Rozplakany OxUlsen.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:42.    Strony (21): « First ... « 15 16 [17] 18 19 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions