Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Blod nie jest lepszy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

plizz bi kłajet

Wescie ten glupij temat zamknijcie albo zamiencie nazwe tego tematu na "śmietnik boarda"

Na serio mowi

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

ok zamykaj

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Wink

nie wypowiadam sie nawet na temat topica, bo obrazilbym shadowa (choc shadow, z calym szacunkiem, to ostatnio zachowujesz sie jak neo)

jedyny pozytek z tego topica jest taki, ze przekonalem sie ze m.g dalej gra:>>>>>>>>>>>>>>>(bo cosik go ostatnio nie widywalem:> )

skoro na dole sa pozdroofka to ja chcialbym pozdrowic ciocie wujka pania od matematyki z 4 klasy podstawowki i angelina jolie (angelinko jak cie widze to :> i chetnie bym cie (czyt. stuknal:> )

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

hehe

podoba mi sie temat " Blood nie jest lepszy", heh przypomnial mi sie dzieki temu pewien stary dowcip w zwiazku z tym:
Czym sie rozni wrobelek?
Tym ze ma jedna nozke bardziej

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 06:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
podoba mi sie temat " Blood nie jest lepszy", heh przypomnial mi sie dzieki temu pewien stary dowcip w zwiazku z tym:
Czym sie rozni wrobelek?
Tym ze ma jedna nozke bardziej


Heh pamiętam jak ojciec mówił mi ten dowcip, czy co to jest, potem przez kilka dni zadawałem innym i sobie pytanie "o co chodzi??", a potem jak ojciec zobaczył że się męcze to mi wytłumaczył że to nie ma sensu tak jak :
Siedzi babka na schodach, a dziadek też ma sandały

P.S
Snieżq looknij bo topic nie brzmi on " Blood nie jest lepszy", lecz "Blod nie jest lepszy" - dlatego nie wiem o kogo chodzi bo nie znam żadnego bloda tylko blood'a

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Blod

Blod ....ehehheh też nieznam bloda, ale znam blooda...takiego jedneku, na śmietnisku go spotkałemczęsto tam zaglądamchyba właśnie z niegio wygrzebał UTz kompem, a ja wpadłem na ten sam pomysł, ito samo zrobiłem

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Blod

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Blod ....ehehheh też nieznam bloda, ale znam blooda...takiego jedneku, na śmietnisku go spotkałemczęsto tam zaglądamchyba właśnie z niegio wygrzebał UTz kompem, a ja wpadłem na ten sam pomysł, ito samo zrobiłem

Heh ja UT nie znalazłem w "śmietnisku" tylko w kanałach, jak na rure roz*******i** ... w norkiem mieliśmy brudną robotę no i jakoś zobaczyłem takie coś no i wziąłem no iz se normalnie zagrałem no i gram do teraz

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

No troche glupawy ten temat bo jeszcze bym zrozumial jak by ciebie shadowie, blood nazwal jakims *** (nie pamietam co tam napisales) a co innego jak do kogos innego to mowiel!! Co cie to wogoel obchodzi? hehe

A jeszcze jedno mne strasznie rozsmieszylo jak to optical napisal jakie to blood nie ma znajomosci i co to on nie potrafi zrobic zeby kogos zbanowac na atmo i na cool hehe!!! Smieszne to bylo!!! Nerka i mniej klotni!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:54.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions