Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: mam osobnika

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
a jest im NeverDie z klanu ANT, który kocha użyuwac aimbota i wallhacka...gralismy na tdm.

Nagraj go i przesli mi na stronie jest news kogo jooz złapalismy zapraszam

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Dupki,Głupki,Małolaty

Niejaki Kwedos niewiadomo z kąd urwany zarzucił mi że gram z wallem za minute powiedział że całe v3 to cziterzy....rhox został wyjeb_any na pysk z v3 jak mi tylko duke dał demko,ale mało jak taki gnojek jak kwedos z klanu RS którego połowa dobrych graczy nie zna wogóle rzuca takie teksty,gra pewnie ze trzy miechy a v3 istnieje dłużej pewnie niż on dowiedział się o grach fpp,zwyzywał mnie od lam(no mnie też poniosło) ale nikt prócz papugi by tego nie wytrzymał jak jakiś małolat sam nie wie co mówi,no i przegiął troszkę pałe,tak że Monar nie wiem co z tego wyjdzie ale stronke cziterraus będziesz ty musiał zrobić bo jak tylko złapie ottara to będzie bida z Kwedosem bo.........on ma ch_u_ja a nie dowody a tak się składa głupio że ja przeważnie nagrywam demka jak gram no i mam cały przebieg mojej gry (ops) napisał na stronie bzdury ale to pomijam bo to jego stronka może se tam wszystko pisać,ale jeśli macie zamiar poważnie do tego podchodzić to myślę że raczej nie dobraliście odpowiedniej osoby do tego,a gość,który gra na poziomie bota i cant win twierdzi że to ja jestem lama po dwóch latach gry no cóż pozostawiam to bez komentarza,koleś nas nie zna bo ostatnio nas mało no ale teraz nas pozna

Edytowane przez Psycho dnia 09-08-2002 o godz. 13:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

-v3-Cheaters????

Dzieki za zaufanie i uczciwość tym, co mnie na stronkę wpakowali (razem z resztą -v3-).

1.Pytanie nr 1. - jesli jakis Polak coś ukradł, czy to znaczy ze wszyscy Polacy to złodzieje??? - kulturalni i inteligentni ludzie (czyli o IQ dorównującym szympansowi) - wiedzą co to xenofobia, rasizm czy też inne psychozy.
2.Czy określenie "podejrzani" wymaga udokumentowania, czy wystarczy, ze sie znam z kims ze stronki???

Powyższe uwagi dotyczą WAS Panowie, czyli TYCH którzy roszczą sobie prawo do bycia sędziami absolutnymi (bo wystarczy żeby sąd kapturowy postanowił i już jestes na stronce napiętnowany).

Pomysł nie był zły, ale wygląda na to, że bardziej was rajcuje zabawa w inkwizycję, niz walka o uczciwość graczy i czystość sceny.

Rhox zalamił i wyleciał z klanu. W naszym klanie NIGDY nie było cziterów. Do teraz.
Jeśli ktokolwiek ma jakikolwiek dowód (poza własnym świetym przekonaniem np, że żaden uczciwy gracz nie może przekroczyć 60 czy 70 fragów) to może by to udostępnił na bordzie, podał IP - (ułatwie wam sprawę - ja kiler i pyza mamy stale i takie same IP od 5 lat).

Mała prośba, dopoki nie zdobędziecie dowodów winy, nie publikujcie żadnego gówna na swojej stronie, bo zamienicie ją w pole do prywatnych wojenek i animozji.

Niech mocz będzie z wami (w dużej ilości, może oczyści wam umysł y;-)))

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Hmm, widze, ze nie potrzebnie nagrywalem te demko z ICE_CUbe gdzie koles czitowal. Potem jak lawina zaczely naplywac demka i oskarzenia o cheaterstwo. Teraz kazdy dobrego gracza wyzywa o cheaterstwo... ale nie powiem, mnie to schlebia, ze ktos mnie nazywa cheaterem, mimo ze jestem czysty jak lza, a jesli "cheatuje" znaczy ze jestem dobry, bo w koncu "jak to zrobilem, ze zza sciany - widzialem - i jeszcze wyobraz sobie go zabilem?" odpowiedz "slyszalem go" mimo mojego niedosluchu. ALe znajdzie sie banda pip pip ktorzy wola isc po prostej linii i oskarzyc kogos o cheata.
Coz, zaczelo sie, to czas z tym skonczyc... zrobil sie bajzel, ktorego nie warto dalej ciagnac...
btw: w swiatku vq3 dzieje sie dokladnie to samo, zbanowano 1 osobnika podejrzanego o wallhack... tam tez sie zaczyna nagonka... paranoja...

wszedlem na server, zabilem pod rzad 5 graczy... wygrana runda... co widze? "ciekawe... jak on to zrobil" "hmm no ciekawe".. a ja usmiecham...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Apropo Neverdaya

Akurat mam z nim demko tzn Neverdaya,jak i wielu innych z początkowych dni pojawienia się progsa,zobaczyli i tyle,akurat nevera mam z przedwczoraj ale to nie o niego chodzi bo mnie teraz bardziej denerwują ci co bazpodstawnie oskarżją,co do Rhoxa to nikt go nie zna prócz szakala,który powiedział że dobrze gra i tyle(nawet gg nie miałem do niego) a zresztą co będe gadał starzy wymiatacze znają klan novicjusze bardzo mało bo nie graliśmy dużo od jakiegoś czasu,ale gr8oczko może wam powiedzieć coś o veni vidi vici jaką ma opinie wśród dobrych graczy a nie od gości którzy np o kilerze nie słyszeli no ale cóż jast jak jest a jest coraz gorzej i taka jest prawda niestety czym więcej młodych klanów i świeżoupieczonych graczy tym coraz większe afery na scenie,jak wbiłem się do v3 a to była wielka sztuka i jest do teraz były tylko cztery klany v3,r3,av i dt i nie było żadnych kłótni sprzeczek i afer wszyscy się mogli dogadać,bo byli na poziomie a teraz gość gra trzy dni i od razu chce zabłysnąć na scenie w jakiś sposób,prawda jest taka że starzy gracze już nie tak często jak kiedyś odwiedzają sayty ut,bo coraz głupsze więcej głupot pisze w komentarzach, nie jestem przeciwny powstawaniu nowych klanów tylko żeby to miało sens ja jak nie czuł bym się na siłach grać w klanie to bym się nie wypuszczał bo wstyd by mi nie pozwolił, no ale ja mam 26 lat,co nie znaczy że nie ma normalnych 16 latków na scenie tylko szkoda że jest ich bardzo mało a reszta to ............ tak czy inaczej jak w tym przypadku nikt nic nie powie tak mam w dupie cały ten UT i podejde do modu jak do garstki debili którzy szukają afer zamiast zająć się podwyższaniem umiejętności. A tak poza całą sprawą to akurat ja mam w dupie cziterów i nie przeszkadza mi jak grają bo oni tracą na umiejętnościach jak obetną czity to dopiero sie pogubią bo będą do nich przyzwyczajeni niech ich będzie jak najwięcej bo przynajmniej trudniejszych przeciwników będziemy mieli.
A jak RS czuje się na siłach a zapewne tak bo to rulezzzzz klan to może z v3 stoczyć pojedynek niech se weźmie z pięciu sędziów możemy zagrać 3vs5 tak na luzie,wtedy zobaczycie co to oznacza grać w klanie.

Edytowane przez Psycho dnia 08-08-2002 o godz. 22:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

racja

Grałem w v3 pare dobrych miesięcy i tam zabłysnełem nauczyłem sie grać taktycznie, podszkoliłem skilla no i team play...thx yar...
v3 to jeden z najlepszych klanów w polsce( żeby kil tam nadal grał...). Zobaczyłem duzo klanów, dużo w UrT grałem i sie dowiedziałem: v3 rulez...znam ich dobrze, wiezcie mi nawet ja psycho wciągnełem do tego klanu, ale to inna history

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Red face News

Lookajcie na newsa nowego na naszej stronie. Dzisaj wieczorkiem bendzie news i demka do scągniecia (nastempni czitezy)

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

powiem tyle. v3 moim zdaniem jeden z najlepszych klanow w polsce a psycho jeden z najlepszych graczy ktory gra od dawien dawna i oskarazenia osoby ktora gra od 3 miesiecy a do tego niema dowodow som smieszne. a chcialbym zauwazyc ze ja w sumie uslyszalem pod swoim nickiem 12 zazutow o cziterstwo. za 1 razem sie wkurwilem porzadnie ale teraz mnie to wali. kurde fakt ze kiedys bylem leszczem nie znaczy ze nie moge stac sie lepszym graczem, ale mnie zabolalo jak koles z *Av* wyzwal mnie od cziterow tylko dlatego ze go zabilem a do tego przez przypadek zobaczylem bo mialem pol kreski i kampilem. cala ta sprawa jest wyolbrzymiona, obstawiam ze w polsce gra maximum 5 osob na wallhacku lub aimbocie. ale nie gdzie nie wejde i mam statsy 10/1 juz slysze "cziter nagralem cie masz bana na wszystkie servery". przez co ostatnio wchodze pod innym nickiem by wszyscy dali mi spokoj.Pomysk jest dobry ale oskarzajcie tylko jak macie dowody a nie podejrzenia(zachowajcie dla siebie).

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ANGUS
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Thumbs down popi...........i

ale jestescie prosci co poniektorzy .... wezcie sie szczeniaki za nauke a nie za granie
Szukacie cziterow ...... jakies strony ...... demka ....... buhahahahahahha niezle patenty
sam juz zostalem kilka razy oskarzony (pozrowienia dla coffeina czy jakos tak ... leszczu) o czity chociaz niewiem wogole jak sie co wlancza i po co to komu !
za niedlugo nowy point i bedzie spokoj a wy dalej bedziecie szukac i weszyc .. oskarzac dobrych graczy i takie tam
Psycho wcale Ci sie nie dziwie ale olej ich przeciez to jeb.... lamy grac dobrze nie umieja to sie czepiaja jak ktos cos pokaze na servie .
ludzie to tylko graaaaa !!

__________________
AnGuS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ANGUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ANGUS Znajdź więcej post'ów przez  ANGUS Dodaj ANGUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ANGUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

wrrrrrrrrrrrrrrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez ANGUS
ale jestescie prosci co poniektorzy .... wezcie sie szczeniaki za nauke a nie za granie
Szukacie cziterow ...... jakies strony ...... demka ....... buhahahahahahha niezle patenty
sam juz zostalem kilka razy oskarzony (pozrowienia dla coffeina czy jakos tak ... leszczu) o czity chociaz niewiem wogole jak sie co wlancza i po co to komu !
za niedlugo nowy point i bedzie spokoj a wy dalej bedziecie szukac i weszyc .. oskarzac dobrych graczy i takie tam
Psycho wcale Ci sie nie dziwie ale olej ich przeciez to jeb.... lamy grac dobrze nie umieja to sie czepiaja jak ktos cos pokaze na servie .
ludzie to tylko graaaaa !!


[przeciez to jeb.... lamy]<<KTO **** JA weż stary nie pier**l ja nikogo jeszcze nie oskarzyłem bez demka gram jooz w Ut 12 michoow wiec troche znam klany na początq było tak pięknie bo niewiedziałem ze cos takiego istnieje.(co do newsoow to możecie oskarzac mnie ale tylko to co ja napisałem)A co do v3 to słyszałem inną wersje,Prośba do was v3 pogadajcie z Kv3EdOs'em a nie taka rozpierdoocha na maxa moze jakaś pomyłka .ANGUS z tym textem to zez przesadził ja nic na ciebie nie pisze kolo weszedł na boarda uwidział ze v3 tak pisze to odrazoo mooszisz napie**ać na nas jesli nie wiesz jak było!!.Co do Ice Cuba to loobie tego kolesia naprawde dobrze gda itp.i fajnie grał w "Next Friday"WEST SIDE FOREVER to prawdziwy hip hopowiec .

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Angry Czarna Lista - LOL

Ja mam cos do powiedzenia na temat czarnej listy na Cziters Raus. Otorz zobaczylem tam najwieksza bzdure jaka mozna bylo napisac, chodzi o podejrzewanie -v3-Psycho i "calego v3 wogole" o cziterstwo i na dokladke zostalo wyszczegolnione ze Psycho uzywa wallhacka, poprostu rotfl lol i lmao na calej linii. Kvedos, jesli ty to napisales, to sie jebnij 2 razy w czolo zanim nastepnym razem wypalisz z czyms takim, a od tej chwili jestes dla wiekszosci dobrych graczy najwiekszym lamuchem pod sloncem, imbecylu. Znam Psycho i wiem co potrafi oraz na co stac reszte jego klanu, a jak dostales od niego (albo ktorys z twoich "wiarygodnych" informatorow) porzadne bęcki to znaczy ze nie dorastasz mu do piet a nie ze on czituje. Z dniem dzisiejszym (bo dzis to zobaczylem) caly tej wspanialy "projekt" nie jest wart podtarcia nim dupy i moje zdanie podziela wielu normalnych graczy. Cos co mialo byc dobrym pomyslem okazuje sie byc paradą lamuchow, wstyd mi za 3 czlonkow mojego klanu ktorzy biora udzial w tym projekcie, sam mialem chec sie przylaczyc ale na szczescie szybko zmienilem zdanie. Tak trzymac panowie redaktorzy, a napewno zyskacie szacunek graczy.

P.S. Czekam tylko zeby zobaczyc na tej liscie Taresa, Syna, Gruche oraz calych klanow jak AV, r3 itd.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry

nie mam czasu na udzielanie sie na boardzie ale teraz to sie w.kurwilem

dziewczynki jesli info o v3 nie zniknie z Waszej stronki do konca weekend'u to zalatwie Wam bany na 80% serverow (zawsze mozecie wtedy szukac cheaterow na serverze chello...)

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
nie mam czasu na udzielanie sie na boardzie ale teraz to sie w.kurwilem

dziewczynki jesli info o v3 nie zniknie z Waszej stronki do konca weekend'u to zalatwie Wam bany na 80% serverow (zawsze mozecie wtedy szukac cheaterow na serverze chello...)

qc ma racje cale v3 ***** ale z was ***e jednak ! patrze wymieniajcie niki najpierw lamy !!

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: wrrrrrrrrrrrrrrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

[przeciez to jeb.... lamy]<<KTO **** JA weż stary nie pier**l ja nikogo jeszcze nie oskarzyłem bez demka gram jooz w Ut 12 michoow wiec troche znam klany na początq było tak pięknie bo niewiedziałem ze cos takiego istnieje.(co do newsoow to możecie oskarzac mnie ale tylko to co ja napisałem)A co do v3 to słyszałem inną wersje,Prośba do was v3 pogadajcie z Kv3EdOs'em a nie taka rozpierdoocha na maxa moze jakaś pomyłka .ANGUS z tym textem to zez przesadził ja nic na ciebie nie pisze kolo weszedł na boarda uwidział ze v3 tak pisze to odrazoo mooszisz napie**ać na nas jesli nie wiesz jak było!!.Co do Ice Cuba to loobie tego kolesia naprawde dobrze gda itp.i fajnie grał w "Next Friday"WEST SIDE FOREVER to prawdziwy hip hopowiec .




Monar ty sie tak nie obrażaj bo Angus też już ma dość współpracujesz z kolesiem co ma niewielkie pojęcie o grze trudno to twoja dezyzja apropo gadki z Kwedosem to prosze::::
Ja (15:45)
wiesz wogóle coś o v3 ile jest na scenie jaką ma renome itd?
Kv3EdOs (15:45)
jesteś po****** czy tylko mi sie wydaje :/
Kv3EdOs (15:46)
no właśnie widziałem demka rhoxa (i kogoś jescze ale o tym później...)
Kv3EdOs (15:46)
także renome sami sobie robicie
Ja (15:46)
nie przesadzaj za młody jesteś żeby sie tak odnośić do starszych heh
Ja (15:46)
rhox jest miesiąc w v3 i **** mnie on obchodzi
Ja (15:46)
tzn był
Ja (15:46)
bo dostał kopa jak mi duke demko podżucił
Kv3EdOs (15:46)
za młody buahahhaha...
Ja (15:47)
no 10lat młodszy
Kv3EdOs (15:47)
nie mam teraz czasu bo wychodze
Kv3EdOs (15:47)
pogadamy jak wróce
Kv3EdOs (15:47)
albo wcale
Kv3EdOs (15:47)
a co ty mnie ***** spajujesz------------tu nie wiem co napisał bo nie zrozumiałem
Kv3EdOs (15:47)
jepany... co cie obchodzi ile mam lat :/
Ja (15:48)
i zobacz na board jak się np Greeateye wypowiedział na temat v3 to może coś zrozumiesz
Kv3EdOs (15:48)
a **** mnie to obchodzi
Kv3EdOs (15:48)
ja mam swoją opinie
Ja (15:48)
a rhox mnie wali nikt go nie znał nawet w składzie nie był
Kv3EdOs (15:48)
jasne jasne..
Ja (15:49)
no i widzisz nawet nic nie wiesz a v3 istnieje wcześniej niż UT
Kv3EdOs (15:49)
teraz wychodze pogadamy jak wrócy (albo wcale)
Kv3EdOs (15:52)
A propo odnoszenia do starszych <-- ja ci ***** nicka nie przekręcam (narazie).. więc może zastanowisz sie zanim napiszesz coś takiego
Ja (15:54)
****a widać z tego twojego nicka ale widze że ty tryskasz intelektem tak że lepiej już niegadajmy


no to tyle to sam Monar przemyśl wszytko i sobie odpowiedz czy warto coś robić z Kwedosem czy jak mu tam.
Zwróć uwage kto teraz gra na polskich servach odp:same lamy,spontaniczne wizyty dobrych graczy są już jak na wyginięciu gdzie są gracze z AV,r3,BIA,BR,???????nawet młody klan sg też do nich dołączył raz na tydzień można kogoś zobaczyć,jak sięgne pamięcią wstecz o rok to aż się roiło od nich,a teraz to dla nich strata czasu albo nerwów na kłóceniu się z kolesiami co powinni grać z botami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Angry

kwedos (mam nadzieje ze nie przekrecilem nicka:>> ) wybacz ale stracilem dla Ciebie wszelki szacunek - zeby oskarzyc v3 o cheating trzeba miec nas.rane do lba

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
kwedos (mam nadzieje ze nie przekrecilem nicka:>> ) wybacz ale stracilem dla Ciebie wszelki szacunek - zeby oskarzyc v3 o cheating trzeba miec nas.rane do lba

pwiem tylk otyle ze polska to po****** kraj ! chodzi glownie o serveyu pl i niketrw klany

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość centralnie na swojej stronce rozpowszechnia ogc,no panowie i panie to nawet nie lekka ale za_jebi_sta przesada

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
Gość centralnie na swojej stronce rozpowszechnia ogc,no panowie i panie to nawet nie lekka ale za_jebi_sta przesada
moge sie zalozyc ze cale rs i bzn ma dostep do ogc bezporblemu !!

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Re: Re: wrrrrrrrrrrrrrrrr

"...no to tyle to sam Monar przemyśl wszytko i sobie odpowiedz czy warto coś robić z Kwedosem czy jak mu tam.
Zwróć uwage kto teraz gra na polskich servach odp:same lamy,spontaniczne wizyty dobrych graczy są już jak na wyginięciu gdzie są gracze z AV,r3,BIA,BR,???????nawet młody klan sg też do nich dołączył raz na tydzień można kogoś zobaczyć,jak sięgne pamięcią wstecz o rok to aż się roiło od nich,a teraz to dla nich strata czasu albo nerwów na kłóceniu się z kolesiami co powinni grać z botami."

--==AMEN==--

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
moge sie zalozyc ze cale rs i bzn ma dostep do ogc bezporblemu !!




a tam ogc to prawie każdy ma a jak nie to zawsze kwedos da ale mieć a korzystać to dwie różne rzeczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Re: Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho




a tam ogc to prawie każdy ma a jak nie to zawsze kwedos da ale mieć a korzystać to dwie różne rzeczy.


wczoraj dostalem zarzuc chetowania przez liz ***a za to zergralismy 3 vs 1 liz ***a mariusz i zsrr i ja sam i wygralme 20 :25 powiedzial ze chetuje i nawyzywal mnie od *****ow !!

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

ja *******e

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
nie mam czasu na udzielanie sie na boardzie ale teraz to sie w.kurwilem

dziewczynki jesli info o v3 nie zniknie z Waszej stronki do konca weekend'u to zalatwie Wam bany na 80% serverow (zawsze mozecie wtedy szukac cheaterow na serverze chello...)


Co ty mnie **** strzyszysz czy co a banooj sobie ****!!!!!!!!!!!

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Question Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
Gość centralnie na swojej stronce rozpowszechnia ogc,no panowie i panie to nawet nie lekka ale za_jebi_sta przesada

Pokaz mi gdzie??

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Angry Re: Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
moge sie zalozyc ze cale rs i bzn ma dostep do ogc bezporblemu !!

eeeeej **** wiesz co czemu -=BzN=- i rs co??? a jak jooz cos to nawet na ut.pl jest w komentarzach link wiec kazdy moze miec i ty tez wiec sciemy too nie wal1!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: Re: wrrrrrrrrrrrrrrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
"...no to tyle to sam Monar przemyśl wszytko i sobie odpowiedz czy warto coś robić z Kwedosem czy jak mu tam.
Zwróć uwage kto teraz gra na polskich servach odp:same lamy,spontaniczne wizyty dobrych graczy są już jak na wyginięciu gdzie są gracze z AV,r3,BIA,BR,???????nawet młody klan sg też do nich dołączył raz na tydzień można kogoś zobaczyć,jak sięgne pamięcią wstecz o rok to aż się roiło od nich,a teraz to dla nich strata czasu albo nerwów na kłóceniu się z kolesiami co powinni grać z botami."

--==AMEN==--


Wali mnie kto gra ważne ze grają moi przyjaciele z -=BzN=-!!,psycho czyli -=BzN=- to sa kolesie ktoozy maja grac z botami lamy nie??

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
::Kv3EdOs::
Sinister Rabbit (Mninion)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: :o

Do v3 psiko (0 szacunku dla nicka) ->""stary ty na jakiś lekach jesteś ? Wogóle to kto tu teraz trysnął intelektem ? czy może ci sie nudzi ? ja na takie bzdety nie mam czasu jak chcesz sobie robić wrogów to rób mi to zupełnie wisi. Jak nie w tą to pogram w inną gre. I nie wyzywaj ludzi od lamerów bo sam pokazałeś kim jesteś.. a rhox (nie tylko on) był najlepszym przykładem tego *dobrego* gracza co to odwiedza żadko servery. Sam zacząłeś.. jakoś mnie wyzywają od cziterów co kilka dni i nic im z tego nie robie - bo to są żarty.. widziałeś taki "" na końcu mojej wypowiedzi o twoim czitowaniu.. (i co teraz powiesz intelektualisto) po za tym teraz to **** wierze w twój wiek.. 10 lat ale młodszy chyba.. poczytaj co pisałeś.. to kompletna strata czasu bo mnie to serio nic nie obchodzi. Stary to tylko gra... zresztą dobra chciałeś wroga to go bedziesz miał.. spoko tylko znajde troche czasu bo szczeże mówiąc ja mam co robić i nie musze szukać sobie jakiegoś zajęcia.. Wogóle to nie musimy wcale gadać. ja chciałem tylko sie dowiedzieć po kiego ****a sie do mnie przyczepiłeś ? Jakoś jak taresa wyzywali od cziterów to nic sobie nie robił.. weź sobie z niego przykład może.. i akurat że v3 jest na scenie długo to nic mnie nie obchodzi. Ja gram od czerwca i ani razu cie nie widziałem a gram z 2 h dziennie od wakacji (gra to dla mnie przyjemność a nie pole walki... może żyjemy po prostu w innych światach). I postaw sie w mojej sytuacji.. dostaje demko rhoxa, na którym widać dokładnie lamerskiego czita.. i dzień później spoktykam ciebie.. i ******m fartem kilka razy pod rząd dostaje heada od ciebie mimo że sie skradałem... No i moze zarzartowałem i powiedziałem "cziter :p" ale to nie powód żeby lecieć z pyskiem i mnie obrażać. Zastanów sie może nad swoim zachowaniem.""
Do Qc -> "no sorry że tak myślisz jescze znając jedynie zdanie 1 strony.. a 1szy złapany cziter był właśnie w kolorach v3 - rhox nie ukrywając tego."
Do innych co wrzuty mi robili ->"no sorry ale mnie to ***** jakie macie o mnie zdanie.. jeszcze osądzacie mnie tylko i wyłącznie na podstawie tego co mówi jakiś jebniety koleś"
Do v3psika ->" rozprowadzam ogc... buhahahah.. ja dawałem KOD Żródłowy co najwyżej i to tylko niektórym, i zobacz sobie nius na ut.pl tam jest link do exe ogc... (jak jescze nie masz.. żadna sugestia... poza tym sam mnie nie sądź o UŻYWANIE ogc jeśli później nie kcesz sam być osądzony"
do całej reszty ->" psik powinien być na lekach.. zobaczcie sami.. jak mnie osadzaja o czitowanie nie robie zadnej afery.. jak mi gość kurwuje to po prostu go olewam, bo to jest TYLKO GRA... sam psik najwyraźniej zgubił się w świecie nierealnym wytworzonym w swoim mózgu (jak ma; to a propo wrzut na mój intelekt).. I JESZCZE JEDNO... ZAKŁADAJĄC PROJEKT CZITERS RAUS NIE MIAŁEM NA MYŚLI OBRAŻANIE NIKOGO (z wyjątkiem psika :p) CHCIAŁEM PO PROSTU POLEPSZYĆ SYTUACJE JEŚLI CHODZI O CZITOWANIE (czy sie choć troche udało oceńcie sami) TAKŻE SKORO MACIE DO MNIE TAKI STOSUNEK TO *******E POLSKĄ SCENE UT (nie całą bo są jeszcze pożądni ludzie) I ZAWIESZAM PROJEKT I STWIERDZAM ŻE JAK DLA MNIE BYŁA TO TYLKO STRATA BARDZO CENNEGO OSTATNIO CZASU... NA PEWNO NIE BĘDE KONTYNUOWAĆ JAKICHKOLWIEK PRAC NAD TYNM PROJEKTEM (sorrki dla tych którzy sie w to włączyli i poświęcili swój czas)...
Do psika -> "Życze ci żebyś zaczął żyć w świecie realnym... albo dostał mocniejsze leki"
I tym miłym akcentem opuszczam narazie polską scene (powaga.. na belgijskich serwerach mam porównywalne pingi.. a napewno żegnam sie z jakimi kolwiek rozgrywkami)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ::Kv3EdOs:: Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ::Kv3EdOs:: Znajdź więcej post'ów przez  ::Kv3EdOs:: Dodaj ::Kv3EdOs:: do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ::Kv3EdOs:: prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Re: Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

eeeeej **** wiesz co czemu -=BzN=- i rs co??? a jak jooz cos to nawet na ut.pl jest w komentarzach link wiec kazdy moze miec i ty tez wiec sciemy too nie wal1!!!!!!!!!!!!!!!!!

tego linka dawno jzu ***** nie ma

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: A co najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil

wczoraj dostalem zarzuc chetowania przez liz ***a za to zergralismy 3 vs 1 liz ***a mariusz i zsrr i ja sam i wygralme 20 :25 powiedzial ze chetuje i nawyzywal mnie od *****ow !!




Silver nie będe ukrywał że przesadzasz z oczernianiem graczy mających pojęcie o grze(mowa o GE) ale nie potępiam cię za to bo mnie też czasem poniesie dopiero po czasie sie zoriętuje że troszke chyba przesadziłem z tekstem tzn czasem używam nie odpowiedniego słownictwa, i że się denerwujesz mniej więcej wiem jak grasz i wiem jak grałeś zanim wallhack się pojawił powiem krótko jak go używasz to nic ci nie pomógł<--joke,nie dygaj nam nie potrzebny wall żeby mieć dobreko skilla


A teraz NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA:
chciał bym aby mi ktoś odpowiedział na pytanie dlaczego żaden dobry gracz nikomu nic nie zarzuca??????????????????????
wczoraj grałem z Gruszką na Uptown miałem najlepszy wynik w teamie no do ch_uja pana grucha jest the best to jak to możliwe?? ciekawe co by powiedziało paru idiotów,Gruszce pewnie nawet się myśl o cziczie nie nasuneła,
inny serv,dwóch graczy AV-Luzny i piotr,BIA-Poker,Fraglis,reszty nie pamiętam sorry ale tacy co wiedzą jak ruszać mychą koniec mapy:zero tematu o cziterach padł za to tekst,którego już dawno nie widziałem z klawiatur wymiataczy-mianowicie: gg,nawet jeszcze Luzny albo Piotr nie pamiętam dodał:jeszcze raz plz

panowie aż chce się grać i chciałbym żeby właśnie dobrzy gracze wrócili na polskie servy żeby ta gra była naprawde podnosząca umiejętności,na strzelaniu jak do kaczek umiejętności spadają,a i żółtodzioby też nie mają szansy podglądnąć sztuczki i niektóre taktyki na poziomie,grając na niektórych servach np.BW można zobaczyć dobrą grę i jak to powiedział kiedyś maxim:"niejeden Grucha krąży po świecie" potwierdzają to właśnie takie servy,sam Gru przyzna że są gracze dla niego których przeskoczenie wymaga potu,sam bardzo lubie odwiedzać servy w których znajduje się w dolnej części tabeli bo satysfakcja ze zdobycia jednego fraga na wysokim poziomie nie równa się z 60 na Atmosferze w godzinach szczytu,nic nie zmierza do tego aby nasi fachowcy powrócili na do polski i się nie dziwcie szukając odpowiedzi na pytanie:kurde właśnie czemu-------a temu żeby jakiś chłoptaś jak Kwedos który napisał mi że gra od czerwca,czyli 2 miechy,nieznając takiego gracza bo i skąd? nie nazwał go cziterem i podnosił mu ciśnienia.

Powiem wprost jak Kwedos nie poniesie żadnego łomotu i wszyscy to oleją to znikam z polskiej sceny i poczekam na następnego nerwowego takiego jak ja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
::Kv3EdOs::
Sinister Rabbit (Mninion)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: :o

Thumbs down

A to że ktoś jest z lepszego klanu to nie znaczy że nie można go posądzać o czitowanie... (tutaj walnąłbym demko ale szkoda miejsca na serverze, może ktoś z projektu wam wyjaśni) Ja już nikogo nie będe posądzać.. mnie możecie bo i tak mi to wisi... ogc mam ale ani razu nie skorzystałem na serverze.. nie będe tłumaczyć czemu... i dołanczam sie do stwierdzeń kumpli z hiszpani,holandi,angli, niemiec (pozdro dla *qmista* i *kati*) -> "polacy to najbardziej po****** naród, nie pasujesz do nich".. Po prostu psycho (teraz już rozumiem czemu taki nick ;p) rozbroiłeś mnie.. zresztą nie tylko ty.. ja dzisiaj straciłem szacunek dla wielu osób..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ::Kv3EdOs:: Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ::Kv3EdOs:: Znajdź więcej post'ów przez  ::Kv3EdOs:: Dodaj ::Kv3EdOs:: do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ::Kv3EdOs:: prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez ::Kv3EdOs::
Do v3 psiko (0 szacunku dla nicka) ->""stary ty na jakiś lekach jesteś ? Wogóle to kto tu teraz trysnął intelektem ? czy może ci sie nudzi ? ja na takie bzdety nie mam czasu jak chcesz sobie robić wrogów to rób mi to zupełnie wisi. Jak nie w tą to pogram w inną gre. I nie wyzywaj ludzi od lamerów bo sam pokazałeś kim jesteś.. a rhox (nie tylko on) był najlepszym przykładem tego *dobrego* gracza co to odwiedza żadko servery. Sam zacząłeś.. jakoś mnie wyzywają od cziterów co kilka dni i nic im z tego nie robie - bo to są żarty.. widziałeś taki "" na końcu mojej wypowiedzi o twoim czitowaniu.. (i co teraz powiesz intelektualisto) po za tym teraz to **** wierze w twój wiek.. 10 lat ale młodszy chyba.. poczytaj co pisałeś.. to kompletna strata czasu bo mnie to serio nic nie obchodzi. Stary to tylko gra... zresztą dobra chciałeś wroga to go bedziesz miał.. spoko tylko znajde troche czasu bo szczeże mówiąc ja mam co robić i nie musze szukać sobie jakiegoś zajęcia.. Wogóle to nie musimy wcale gadać. ja chciałem tylko sie dowiedzieć po kiego ****a sie do mnie przyczepiłeś ? Jakoś jak taresa wyzywali od cziterów to nic sobie nie robił.. weź sobie z niego przykład może.. i akurat że v3 jest na scenie długo to nic mnie nie obchodzi. Ja gram od czerwca i ani razu cie nie widziałem a gram z 2 h dziennie od wakacji (gra to dla mnie przyjemność a nie pole walki... może żyjemy po prostu w innych światach). I postaw sie w mojej sytuacji.. dostaje demko rhoxa, na którym widać dokładnie lamerskiego czita.. i dzień później spoktykam ciebie.. i ******m fartem kilka razy pod rząd dostaje heada od ciebie mimo że sie skradałem... No i moze zarzartowałem i powiedziałem "cziter :p" ale to nie powód żeby lecieć z pyskiem i mnie obrażać. Zastanów sie może nad swoim zachowaniem.""
Do Qc -> "no sorry że tak myślisz jescze znając jedynie zdanie 1 strony.. a 1szy złapany cziter był właśnie w kolorach v3 - rhox nie ukrywając tego."
Do innych co wrzuty mi robili ->"no sorry ale mnie to ***** jakie macie o mnie zdanie.. jeszcze osądzacie mnie tylko i wyłącznie na podstawie tego co mówi jakiś jebniety koleś"
Do v3psika ->" rozprowadzam ogc... buhahahah.. ja dawałem KOD Żródłowy co najwyżej i to tylko niektórym, i zobacz sobie nius na ut.pl tam jest link do exe ogc... (jak jescze nie masz.. żadna sugestia... poza tym sam mnie nie sądź o UŻYWANIE ogc jeśli później nie kcesz sam być osądzony"
do całej reszty ->" psik powinien być na lekach.. zobaczcie sami.. jak mnie osadzaja o czitowanie nie robie zadnej afery.. jak mi gość kurwuje to po prostu go olewam, bo to jest TYLKO GRA... sam psik najwyraźniej zgubił się w świecie nierealnym wytworzonym w swoim mózgu (jak ma; to a propo wrzut na mój intelekt).. I JESZCZE JEDNO... ZAKŁADAJĄC PROJEKT CZITERS RAUS NIE MIAŁEM NA MYŚLI OBRAŻANIE NIKOGO (z wyjątkiem psika :p) CHCIAŁEM PO PROSTU POLEPSZYĆ SYTUACJE JEŚLI CHODZI O CZITOWANIE (czy sie choć troche udało oceńcie sami) TAKŻE SKORO MACIE DO MNIE TAKI STOSUNEK TO *******E POLSKĄ SCENE UT (nie całą bo są jeszcze pożądni ludzie) I ZAWIESZAM PROJEKT I STWIERDZAM ŻE JAK DLA MNIE BYŁA TO TYLKO STRATA BARDZO CENNEGO OSTATNIO CZASU... NA PEWNO NIE BĘDE KONTYNUOWAĆ JAKICHKOLWIEK PRAC NAD TYNM PROJEKTEM (sorrki dla tych którzy sie w to włączyli i poświęcili swój czas)...
Do psika -> "Życze ci żebyś zaczął żyć w świecie realnym... albo dostał mocniejsze leki"
I tym miłym akcentem opuszczam narazie polską scene (powaga.. na belgijskich serwerach mam porównywalne pingi.. a napewno żegnam sie z jakimi kolwiek rozgrywkami)


Stary nie swirooj ja dokoncze ten projekt do konca mam jooz nastempne demka i qrde zławpie ich wszytskich bo mnie to wqr***a Kv3EdOs pomożesz mi w tym czy nie?? bo wszystko było dobrze

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:09.    Strony (8): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions