Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Ligi > PRL > Dajcie mi wasze pieniadze
Yeah ? or boooooo
Ta ankieta została zakończona.
Ummm im cooomin !!! (yes/tak dobre) 31 73.81%
Arghmmm V4-2 (Nein/Nie pasi mi to) 11 26.19%
W sumie: 42 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Na nagrody ofkorz...... bo na co? na nowe papcie dla mnie LOLz?

All na necie zrobic bez cudow i nagroda powinna byc spoxz

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Dajcie mi wasze pieniadze

Sam pomysł dobry, ale śmiem twierdzić że ciężko go będzie przeprowadzić.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

W takim razie Dark nie rozumiem Twojego przedostatniego posta w tym topicu. Ja z niego zrozumialem ze w 2vs2 nie ma nagrod Cos tu kombinujesz PPPPPPPPPPP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Bo nie ma teraz, ale jak zrobimy $ wstep to bedzie miec simply

its up to u.
Ja moge grac za free, ale zawsze fajniej jak cos mozna wygrac Moze wiecej oryg wolfow bedzie LOL

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Taaa, koncepcja moze i jest warta rozwagi, ale wpisowe zaczelo sie od 10 zloty, a w dyskusji padly glosy o sumie o wiele wiekszej, niedlugo dowiemy sie, ze wstep na byry bedzie platny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Barsok
Taaa, koncepcja moze i jest warta rozwagi, ale wpisowe zaczelo sie od 10 zloty, a w dyskusji padly glosy o sumie o wiele wiekszej, niedlugo dowiemy sie, ze wstep na byry bedzie platny.


co do platnego wstepu na byry to w sumie swietny pomysl kasa pojdzie na cele dobroczynne, czyli kupimy oryginalne wolfy dla tych ktorzy ich jeszcze nie maja (oczywiscie chodzi mi o POISON)

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Mako
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool Płatna liga to kewl idea

Uwazam ze 10 czy 15 zł nikogo nie uczyni biedniejszym a cel na jaki maja pojsc te pieniadze jest naprawde szczytny

Organizacja takiej ligi to masa dlubania, mailowania itp. a jeszcze finaly itp.

ta liga for free bo pewnie juz sie nie da pokasowac klanow ale next nie powinna sie zaczac bez wpisowego. a jesli kogos nie stac to niech sam zorganizuje swoje rozgrywki - chetnie wezme w tym udzial

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 11:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Next bedzie 4 free bo sa nagrody na 3-4 edycje juz.. w Cyber Wars. Chodzi o to ze na 2/2 nie mam kasy narazie skad wam dac na nagrody i z wpisowego one beda. 7.5zl per lepek czyli 15zl per team. Kazdy da rade mysle. to 2pifa or paczka dobrych fajek + gumy do rzucia

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

$$$ nie najważniejsze, ale jak wcześniej mówiono ta opłata spowoduje, że bedziemy wiecej rządać. To jestem ciekaw jak spełnione zostanie rzadanie równych szans. Mam chello tak samo jak kilka innych osób i jak my możemy konqrować z osobami które mają łącze np 2mbit? Będą rodziły sie duże niesmaczki, że ten klan ma lepiej bo ma lepsze łącza, ale placiłem więc powinnismy mieć takie same pingi..... No dobra w sumie co do wpłat to tylko to leży mi na sercu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
co do platnego wstepu na byry to w sumie swietny pomysl kasa pojdzie na cele dobroczynne, czyli kupimy oryginalne wolfy dla tych ktorzy ich jeszcze nie maja (oczywiscie chodzi mi o POISON)


Taaa.. popieram

Od dzis wszyscy nie POISONI placa po 1zl od gry
( szybko bysmy sie tak wzbogacili )

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Lacza to w zasadzie problem gracza, kto ma za to odpowiadac? ze ktos ma lacze NIE nadajace sie do gry online generalnie.

Placisz- wymagasz? tak , jesli placisz cos np mi. A mi nikt nic nie placi, i jak by byla platna to ma to isc na nagrody a nie piwo dla mnie etc. Co innego jak mi zaplacisz np 5zl (niech bedzie tanio) za moja 1h pracy hehe kochanyyyyy ; to bys sie nie wybulil za lige to byc mogl wymagac :> rownych szans w 100%- co jest awykonalne- tylko LAN takie daje. Jesli kompy som identicoo

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2002 07:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:06.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions