Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Zdychajace polaczenie...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

ja kce roboty

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
neo+ opiera sie na przestarzalej technologii ktora juz dawno zostala wyparta przez lepsze systemy w kazdym troche lepiej rozwinietym panstwie. w polsce internet raczkuje...smieszne ale prawdziwe.

masz racje oxygen dam pzryklad wchdze na Szwedzki serwer aby pograc w jakas tam gre nie powiem bo sie obrazicie hehehe nie no zartuje a tam kolesie wszyscy maja pingi 30-60 :| max 80 a ja sam powyzej 100 cos okolo 150-200 od razu widac jak Polska jest zacofana . TPSA suX !!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez VidlaK
Na kogo , inna placowke tepsy ? :>


Nie, na TP Nova

albo zalozymy wlasna firme TfpP S.A.

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

A ja gram na polskich serwerach w cs/w:et/mohaa i mam pingi 40-60 na neostradzie - max 80 i wchodza ludzie - z innych krajow i maja pingi 150-200 i zaraz wychodza - ...bo Polska jest zacofana DDD

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

hehe jedyny szwedzki server na ktorym mozna miec pingi ponizej 100 to servery telia.net na ktorych znajduje sie na przyklad europejski battle.net, wiec to ze miales ping 150 w szwecji to naprawde nic dziwnego. btw niespodzianka dla ciebie moga tez byc wysokie pingi na serverach we francji holandii czy nawet wielkiej brytanii! nie przejmuj sie nastepnym razem bo to normalne ze im dalej jestes od servera tym wyzszy ping masz :d

i poraz kolejny zaprawde powiadam wam ze ping nie zalezy od szybkosci lacza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

ale naprzyklad niemcy nie sa takie zle , albo czechy . sprobuj sobie zagrac w japoni, australi albo nie tak dalekiej turcji. 400 gwarantowane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

no niemcy sa ok, bo sa blisko czechy to samo ping ponizej 80 mozna wycisnac

w holandii na serverach chello (ja tez mam chello) mam nawet ping 50 ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

hehe no wiecie ja na neo+ na skillfroge miewam 20-30 a na xa.pl wieczorkiem 30-40 to standart

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

dobra ale to polskie servery ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
no niemcy sa ok, bo sa blisko czechy to samo ping ponizej 80 mozna wycisnac

w holandii na serverach chello (ja tez mam chello) mam nawet ping 50 ;>


powiem szczerze, ze najgorsze pingi mam do Portugalii (nie liczac USA i reszty Ameryki), ale nawet tam moge grac

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rollmopz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Misiek ja tez mialem problem taki jak Ty i pomogło [ tak m isie wydaje ze to to heh ] Connection keep Alive z pakietu Systemworks.
Teraz gram po kilka godzin i mam stały ping , to ze jest kiepski t i nna sprawa ale nie takiego syfu jak wtedy.

Mam jednak pytanie , bo tam jak sie to uruchamia ten connection keep alive to mowia cos o tym ze trzbea przeczytac w regluamienie providera czy mozan to robbic bo jakeis rachunki niby maja byc , troche w to nei wierze ale odpiszcie bo jednak lipa by byla jakby mi cos naliczyli
btw jestem w dialogu :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 13:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

Pewnie chodzi ze dostawca nie wywiazuje sie z warunkow technicznych polaczenia.

Ciekawostka: 4-5 lat temu moj kolega wygral sprawe z tepsa - bo tepsa czegos tam nie spelniala - ale mial wujka adwokata

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rollmopz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jest dokladnie takie cos

"Use of connection keep alive to extend your internet connection may not be allowed by your Internet service provider. Please check your ISP user agreement. Also , extending the connection may result i additional telephone charges."

Nie wyglada to zbyt zachecająco i wlasnie nie wiem czy to olać czy nie [ tzn narazie olewam ale chcialem zapytac co o tym myslicie ].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 21:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

Zrob to samo z licencja ktora sie wyswietla podczas instalowania (prawie)kazdego programu - olac

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2004 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:23.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions