Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Scena rtcw...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

pst.... - wolf to engine Q3A....




a HL, czyli CS jest na engine Q2...
rzeczywiscie zajeiscie podobne gry...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum


a HL, czyli CS jest na engine Q2...
rzeczywiscie zajeiscie podobne gry...


HL - to engine q1 - znacznie zmodyfikowany - tak twiedzi Valve...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

HL - to engine q1 - znacznie zmodyfikowany - tak twiedzi Valve...




Nie moge sie zgodzić. HL - to engine q2 - znacznie zmodyfikowany - tak twiedzi rcube... i całe środowisko które mnie otacza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

pst.... - wolf to engine Q3A....




Coz za znaczenie ma fakt ze RTCW powstalo na enginie Quake, jesli jest w nim tyle klimatu i tyle ciekawych innowacji (podzial na klasy chociazby), ze Quake moze o tym co najwyzej pomarzyc!

Topik z reszta jest o scenie RTCW a nie o wyzszosci jednej gry nad druga, bo taka rozmowa nie znajdzie nigdy konca...

A jesli chodzi o ta nasza scene to zaczynam faktycznie sadzic ze cos ona suxxx!!! Jest na niej szczegolnie pare osob (zaryzykuje stwierdzenie ze klan nawet), ktore chore by byly gdyby lyzeczki gowna raz w tygodniu do niej nie wlozyly! Dziewczyny i chlopaki, zgadnijcie ktoz to taki?!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 18:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Talking lyzecka gowna ???

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio

Jest na niej szczegolnie pare osob (zaryzykuje stwierdzenie ze klan nawet), ktore chore by byly gdyby lyzeczki gowna raz w tygodniu do niej nie wlozyly! Dziewczyny i chlopaki, zgadnijcie ktoz to taki?!?




POISON ?????

Hehheheheh zart

Ale powiedz kto bo ni wiem a kce wiedziec... a niedomyslny jestem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio
Wiecie co?!
Faktycznie "polska scena RTCW" ma sie chyba zle!

Patrzac na kilka ostatnich topikow naszego boardu, czytajac o roznych osobowo-czynnosciowych przepychankach w: klanach, serwisach o RTCW i w ogole wsrod graczy - robi mi sie przykro. Tylko patrzec jak pojawi sie jakas nowa gra o podobnym klimacie (np. Battlefield 1942) i cala ta sprawa prysnie "jak sen jaki zloty"!!

Wy spieracie sie o jakies strony (nie przecze temat wazny), o to co ktos powiedzial (lub nie) na temat innej osoby(przekupy z Rozyckiego?), o to ktory klan jest lepszy A czy B (od czego sa ligi?), a taki "glupi" pomysl jak wprowadzenie rotacji map na znanych polskich serwerach (np. ByRy) nie moze zostac wprowadzony bo nie ma komu sie za to wziac?! Jesli nie beda wprowadzane jakies konstruktywne kroki w naszym swiatku Wolfa online, to wszyscy "pojdziemy z torbami" i zaczniemy grac w nieprzymierzajac "tfu" jakiegos Quake albo inne paskudztwo - pomyslcie o tym!!!



Jakie kroki chcesz wprowadzać? Masz jakieś pomysły?
Kryzys? Może bardziej przestój. Tak czy siak jest. Ale to przez PRL, która popadłą w stagnację. Jak się zacznie II Edycja to będzie lepiej.

Ja tam Q3 uwielbiam więc proszę mi tu nie wypisywać...

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: lyzecka gowna ???

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]FarSight



POISON ?????

Hehheheheh zart

Ale powiedz kto bo ni wiem a kce wiedziec... a niedomyslny jestem...



Przepraszam ale ugryzlem sie w jezyk!
Tak sie nie powinno robic i wiem ze raczej nalezaloby powiedziec ale...
Sadze ze przyniesie to tylko szkody w postaci kolejnej dyskusji o dupie maryni. A co do Poison: zart jest nie trafiony, moze i niektorzy w naszym klanie maja wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejetnosciach ale to my najczesciej padamy ofiara roznych insynuacji i pomowien, duzo rzadziej bedac ich autorami. Poza tym nigdy nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego wora, nie.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 19:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

dobrze gada dac mu wodki

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: Re: lyzecka gowna ???

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio


Przepraszam ale ugryzlem sie w jezyk!
Tak sie nie powinno robic i wiem ze raczej nalezaloby powiedziec ale...
Sadze ze przyniesie to tylko szkody w postaci kolejnej dyskusji o dupie maryni. A co do Poison: zart jest nie trafiony, moze i niektorzy w naszym klanie maja wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejetnosciach ale to my najczesciej padamy ofiara roznych insynuacji i pomowien, duzo rzadziej bedac ich autorami. Poza tym nigdy nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego wora, nie.....



Mazio qfa no zart to był bo ja uwielbiam teorie spiskowe i rozne tajemne sekty wwalajance lyzke gowna, a jak nie powiedziales B po powiedzeniu A to zle bo zyje teraz w rozterce... btw ja lodzi automatycznie do wora nie wzocam ani do opakowan z napisem metal, szklo, papier

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Jej nie siejcie paniki

Wezcie lepiej dupe w troki i do CB PL popykac sobie lecmy.

PRL sie konczy tak czy siak. W sumie nie ma raczej sensu robic next przed wrzesniem- ludzie sie rozjada na 4 strony swiata soon, very soon.

Pograjmy w CB PL i 2vs2 for FUN.

A scena sie rozwija, pewne klany sie umacniaja , pewne powstaly i watpie zeby w next lidze wielka 4ka mogla byc spokojnie obstawiana jak w tej

Nie od razu Rzym zbudowano wezcie pod uwage ile dziesiatek gier przegralo na starcie, ile nowych wychodzi i nie maja szans zaistniec obok starych gigantow Q i CS. RTCW sie rozwija powoli ale sie rozwija.

1942 to engine MOHAA i tak samo sie chodzi i strzela etc, z tego co wiem i jesli nie zmienili kodu do sieci to mozna zapomniec o battlefield form EA...

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 01:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[...]
1942 to engine MOHAA i tak samo sie chodzi i strzela etc, z tego co wiem i jesli nie zmienili kodu do sieci to mozna zapomniec o battlefield form EA...


Xeno nie chce tutaj naruszac Twojego autorytetu hyhyhyhy
ale z tego co wiem to MOHAA jest na angine q3 a b1942 to mozno przerobiony engine OF wiec hmm...

a co do sceny to hmm... wg mnie po prawie skonczonej pierwszej lidze zacznie sie robic ciekawie... zreszta sa juz gdzies jakies plany ruszaja juz jakies projekty i inne takie hyhyhyhy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro

Xeno nie chce tutaj naruszac Twojego autorytetu hyhyhyhy
ale z tego co wiem to MOHAA jest na angine q3 a b1942 to mozno przerobiony engine OF wiec hmm...




Nie mowie na czym jest engine MOHAA tylko ze 1942 zapewne leci na tym samym - uzywa MOHAA, wnioskujac z obserwacji dema...
Czytaj uwazniej

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube



Nie moge sie zgodzić. HL - to engine q2 - znacznie zmodyfikowany - tak twiedzi rcube... i całe środowisko które mnie otacza


To sie sprzeciwiasz tworca z valve...

Sam nie moglem uwiezyc - ale wiem ze HL byl robony na q1 -ale potem wydawalo sie ze odnowa robili na q2....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sp4
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: wawa

Ciezko powiedziec, bo jesli chodzi o engine q2 to w sumie sam Carmack twierdzi, ze to engine q1, tylko mocno podrasowany... dopiero engine q3 byl czyms zupelnie nowym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 05:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sp4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sp4 Znajdź więcej post'ów przez  sp4 Dodaj sp4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sp4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ale sobie temat znalezli ja nie moge
A co to za roznica czy ten czy ten engine?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Ale sobie temat znalezli ja nie moge
A co to za roznica czy ten czy ten engine?



pytaj lucasa

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum


pytaj lucasa


Ja nie zaczolem... Zwrocilem uwage, ze nie ma co wybrzydzac q3 - bo wolf tez na tym, czyli nie bylo by q3- to by wolfa tez nie zrobili....

BTW to moj topic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

BTW to moj topic



no i?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum


no i?


No i nic.... Moge pisac w nim pisac... ze zszedl na enginy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Niestety :(

Wolf sie mi jednak nudzi
No coz - z kazda gra tak musi sie stac
Na poczatku byl wybuch ( hit na 1 miech ) - przyciagnelo maseeeee graczy , a teraz powoli odchodza ..... i tak umiera scena wolfa ..... ale to wszystko znow ozyje , bo np. wyjdzie super mod , dodatek itp - moze sami autorzy cos zmienia w grze , dodadza nowe tryby gry i znow gra przyniesie radoche ....
Ja gram dla przyjemnosci - nie , jak niektorzy : byle byc najlepszym grajac 24 h /dobe
Taka gra musi miec klimat - i zmiennosc - musi czyms zaskoczyc
Zreszta ostatnio ogladalnosc wolf.xgamer.pl spadla (nie ma zwiazku to z dlugim weeks)
Moja strona narazie ma sie slabo , nikt nie wysyla screenow , a wiem ile ludzi odwiedza strone - niemozliwe , ze wsrod tylu osob nikt nie ma screena , albo nie chce pomoc stronie
Aha - ma powstac rtcw.multiplayer.pl - ciekawe czym ta strona nas zaskoczy

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

no napewno conajmniej jedna rzecza - tego jestem pewien =] Tylko my jestesmy postawieni w trudniejszej sytuacji od wolf.xgamer.pl i rtcw.pl bo te strony dostaja na wejscie silnik a my jak narazie musimy sami sobei radzic piszac pojedyncze skrypty Ale za jakis miech lub dwa tesh dostaniemy Powiem tylko tyle: rtcw.multiplayer.pl powstanie po to by polepszyc nasza scena i z takim zalozeniem wychodzimy - mniej uwagi wlozymy dla osob poczatkujacych (ale tesh kilka dzialoof powstanie). Pomyslow mamy kilka i je realizujemy, by nasza scena sie rozwijala. Ostatnio jedyna przeszkoda jest brak czasu, ale to sie powoli zmienia Pierwszym krokiem bedzie postawienie serveru na laczu bodajze 4 mb, ale nie wiem czy to ma sens, poniewaz siec realm.pl & multiplayer.pl nie moga stawiac scrackowanego a wiec malo ludzi bedzie go odwiedzac A ta scena niszczymy my sami, bo wszystko sie obraca itp. - wyjasnie: grajac na piratach okradamy z kasy nerve czy tesh inne firmy i one nie maja funduszy na nowosci i my nic nie dostajemy... ludzie bardzo sie starali tworzac ta gre nam sie spodobala bardzo, ale i tak kradniemy ich z kasy. Moze ta ciezka prace wynagrodzimy im tylko kupieniem orginala - pomyslcie co by bylo jakby oni wogule nie zrobili tej gry, ile by was ominelo itp. wiec chyba warto wydac te marne 169 zl na gre, w ktora sie oddaliscie bez granic - potraktujmy to rodzaj podziekowania panom z nerve

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Dobrze gada. Jeśli ktoś gra w wolfa ponad pół roku i gra mu się wciąż podoba to powinien wysupłać te 160 zł mimo że to cholernie dużo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Niestety :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
Zreszta ostatnio ogladalnosc wolf.xgamer.pl spadla (nie ma zwiazku to z dlugim weeks)


A nam za kwiecien to nawet wzroslo... Sam bylem zdziwiony...

Niestety - tak szczegolowych danych - jak wyglada ogladalnosc w dlugi weekend to nie mam - z czego to widze to na boardzie aktywnosc jest mala...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
(...)


w jakim swiecie zyjesz? Ja nie mam kasy, zeby wozic sie z nowymi grami do chaty. Jedynie rozwiazanie to jazda na piratach. Duzo oj duzo ludzi podziela moj los. Moze tak dystrybutorzy spuszcza ceny, a nie bedziesz puszczal kawalki, jak to ja okradam firme, ktorej i tak wisi polski rynek...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ja kupuje orginaly tylko tych gier, ktore moim zdaniem na to zasluzyly (championship menagery i rtcw), bo wiem, ze bede w to gral dlugo... ceny nie ustala firma tylko rynek ale wypada jednego orginala na cale zycie kupic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

i jakby duzo osob kupywaloby orginaly wtedy by firmy mogly spuszaczac ceny... bo musza wyjsc na jakas norme i podwyzszaja ceny, bo wiedza, ze malo osob kupi orginala

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
i jakby duzo osob kupywaloby orginaly wtedy by firmy mogly spuszaczac ceny... bo musza wyjsc na jakas norme i podwyzszaja ceny, bo wiedza, ze malo osob kupi orginala


e tam, lipa.
Polski rynek dla takiej firmy to nawet nie 1/100 ich zarobkow,
wiec o czym tu mowa, krucjata z motyka na slonce?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

ja kupuje orginaly , a tylko czasami piraty !!!!
Kurde - chce sie nnacieszyc jedna gra dlugo , a nie , ze pogram jedna 2 h i jush inst. nastepnego pirata

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

rolnicy protestowali, pielegniarki protestowaly nawet nauczyciele/lki protestowaly - to moze i my jakis strajk zrobimy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum

Moze tak dystrybutorzy spuszcza ceny,


W wypadku wolfa - to cene narzucil Activision... z hameryskiego punktu widzenia trudno zrozumiec realia polskie....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:22.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions