Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Wiek vs Quake #
Ile masz lat graczu Quake1 ?
You do not have permission to vote on this poll.
mniej niz 15 1 1.75%
15-16 7 12.28%
17-18 17 29.82%
19-20 10 17.54%
21 i iwecej 22 38.60%
W sumie: 57 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
samon
Muminek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Katowice

hihi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil samon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do samon Znajdź więcej post'ów przez  samon Dodaj samon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać samon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

A co do ankiety to kto zaznaczyl "mniej niz 15"? Klarkash przyznaj sie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

hehehe LOL
Moze jakis przeczkolak ?

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Shooler a moze to ta Twoja nowa 9 letnia dziewczyna weszla tu na boarda i zaglosowala?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 20:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Klarkash-ton
Shooler a moze to ta Twoja nowa 9 letnia dziewczyna weszla tu na boarda i zaglosowala?



Ej - cale 9 lat - to juz kobieta

a tak powaznie to i tak wiem ze to ty klarkash

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Ej - cale 9 lat - to juz kobieta


Oj dzieci, bo zglosze ojcu proboszczowi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2002 03:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Red face

A ojciec proboszcz wezmie cie przelozy przez kolano i nawet sie nie zorientujesz jak ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

No teraz to trzeba uwazac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

LOL

Mooj brat studiuje infe we wrocku i mial fajny temat: "Tworzenie wirtualnych swiatow na potrzeby gier komputerowych". Opisal tam enginey Q, Litech, Mimesis OL itp. Pisalo tam troche o bsp - Binary Space Partitioning czy jakos tak.... fajna sprawa!

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

First Person Perspective Trrrr bajbaj! trrrr bajaj!

ja tam jak zarywam do panienki to ona moosi byc mlodsza ale 9 lat to chyba przesada Zaprosila cie chociaz na komunie?

Teraz jestem zakochany w Paulince O. wiek: 15 lat! Hmmmm love...

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

co prawda w q1 juz prawie wogole nie gram, zreszta zaczalem w niego grac po q2 ale i tak zaglosowalem.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2003 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PiaSkuN
BaKu BaKu



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Blokowisko

quote:
co prawda w q1 juz prawie wogole nie gram
ja podobnie..... czasami jedynie frogbota odpalam

jednak zaglosowalem >21 (24 na karku...)

__________________
God Made GRASS
Man Made Booze
Who Do You Trust?
_________________________
GG: 317048
[email protected]
_________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2003 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PiaSkuN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PiaSkuN Znajdź więcej post'ów przez  PiaSkuN Dodaj PiaSkuN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PiaSkuN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ja może tak dużo nie gram w qw ale zagłosowałem . Jestem przykładem tego, że "młodzież" też gra w takie "stare gry" . Apropo tej pracy magisterskiej to może sweep by taką napisał na temat q3

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ShreQ
Ja może tak dużo nie gram w qw ale zagłosowałem . Jestem przykładem tego, że "młodzież" też gra w takie "stare gry" . Apropo tej pracy magisterskiej to może sweep by taką napisał na temat q3

Sweepowi daleko jescze do magisterium...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

Wink

Praca tego typu byla juz o QW ale troche cienka. Sweep powinien napisac o wszystkim! Mapping, modding, modeling, trickjumping a nawet lamming i camping HF

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

odpowiedz na posta po miesiacu... fajno

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaTi_BQ
Praca tego typu byla juz o QW ale troche cienka.


Cienka? Dlaczego niby?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 23:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Teraz staroce graja w queje
Mlodziez gra w Harrego Pottera i Maxa payne



Bo wiesh ja jestem przedstawicielem mlodziezy na tym bordzie i wypraszam sobie takie gry dla... hmmm... My teraz gramy w IksMena, GTA 3 Vajs City itp.

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MaTi
qw.fpp.pl
qw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bunkier

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton
Cienka? Dlaczego niby?


Bo ni bylo obrazkow a ja nie umiem cztyac

Btw. jesli jestes analfabeta to koniecznie napisz do mnie

__________________
Co będzie jak mnie nie będzie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MaTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MaTi Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MaTi Dodaj [FPP]MaTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MaTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

ma ktos moze ta prace magisterska? bo link juz nie dziala...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Prosze cie bardzo

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

quake vs wiek
przykladem niech bedzie pytanie brata kolegi ktory po uslyszeniu ze przynieslismy stare gry zapytal : a medala przyniosles?
dla niego medal of honor juz jest przezytkiem...ale quakiem zainteresowali sie moi mali kuzyni (8 i 11 lat) szczegolnie ten mlodszy juz wie jak zrobic rocket jumpa i gdzie jest pentagram na dm3

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

btw Majes nie wiedzialem ze jestes z Zielonej
bo ja tez
chyba trzeba bedzie zaprosic administratora do nas na lan

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

76 lat do setki i ciagle zdaza sie urwac pare fragow - to bratu - to botkowi

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Br4K
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: Danzig ;]

ja np. glosowalem 15.16 (raczej 16 : > ) i moim zdanie q1 jest lepsz od q3a wiec nie tylko starzy rzadza : > q1 bylo moja pierwsza gra na pc mialem wtedy 7 lat nie zle nie? : P nie wydaje mi sie bym mial zpaczona psyhike wiec temat na pracke magisterska moglby brzmiec "wyladowanie emocji w q1" takie fps pomagaja odgreagowac stres (no zlym przykladem jest vq3 i infi )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2004 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Br4K Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Br4K Znajdź więcej post'ów przez  Br4K Dodaj Br4K do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Br4K prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:42.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions