Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > Parę słów do TBH...
Czy wierzysz w uczciwość TBH?
You do not have permission to vote on this poll.
Oczywiście, to wzorowi gracze. 6 31.58%
Nie wierzę! To oszuści! 8 42.11%
Nie wiem, nie mozna tego sprawdzić 5 26.32%
W sumie: 19 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[TBH]Spiv
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MoD Spawn
twoj za to strasznie wzrosl pedale eheheheeh, ciekawe po czym? po cheatpacku ze strony http://members.lycos.co.uk/hellsing00/******* ?? eheheheeh szmaciarzu p.i.e.r.d.o.l.o.n.y... sory za wyzwyska ludzie ale ten pedalek mnie wkurwia, mowisz ze moj poziom nie wzrosnie?? eheheehh, szkoda ze nie grasz tak czesto na otwartych cwelq, a jak cie mama nie kocha to poskarz sie staremu on cie napewno ukocha, dobra koniec tych wypocin cziterze... ;p



buahahahahahahahah
Spawn mocarzu juz pokazales na co cie stac na ostatniej klanowce : http://www.tbhavp2.com/klanowka46.html
buehehehehe
a to ze ktos gra codziennie od ponad roku po pare godzin nie robi go cziterem eheheheheheh
moze DH powinno grac czesciej to wrobel i usm nie sapaliby potem ze ktos ich jedzie na ich serwie :>

Edytowane przez dnia 20-12-2004 o godz. 09:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 09:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Mayron :
"Nataq tlumaczyc to sie każdy może...Znalazles odpaliles , niby testowales, suuper."

W takim razie jestes cziterem! Tłumacz sie!

"Sam napisales ,ze 70% z nich jest nie do wykrycia, więc jaką mam miec pewnośc ,że codziennie czegoś nie uzywasz?"

Osobiscie testowałem czity do których dałem linki ( btw na foróm o avp juz potoczny gracz chyba nie wchodzi wiec po co znowu cenzura? ) i wiem ze 70% jest nie do wykrycia i chcialem sie z wami podzielic tą informacją... widać została odebrana nie tak jak trzeba... ( Nakryc da sie tylko speedhacka, godmode, latanie i niewidzialnosc )

Skad mozesz miec pewnosc? Nie mozesz! A czy ja moge miec pewnosc ze ty czegos tam czasem nie urzywasz? tez nie moge... wiec co to wogle za głupie gadanie? Moge ci jedynie powiedziec ze 3 dni temu sciągnałem z neta cheaty w celu testu i że nie urzywałem ich i urzywac nie będe do celu podnoszenia sztucznie moich zdolnosci ( nie potrzebuje... i tak bez tego jestem wystarczająco dobry )

"i też moge Cie oskarzac o czity tak jak **** wszyscy raptem zaczęli czepiac się Nas..."
Ja ciebie tez i co z tego?

"A co do Twojej kultury, tez pokazales klasę na Sky. Obrażając Nas ("Jednego jestem pewnien, że nie uzywacie aimbota bo jestescie za glupi ,żeby go odpalic"). Nic dodac , nic ując. Pokazales ,że jesteś tylko chamskim gówniarzem i tyle. Nie wspominając o obrazaniu Zyly w swojej wypowiedzi wyzej....N/C.."
Z Tbh obrazam sie od początku sceny avp2 to nic szczegulnego... Ale jeśli uwarzasz sie za tak mądrego ze odpalisz aimbota to prosze bardzo napisz mi jak to zrobic .
A co do obrazania Zyly... Tak sie składa ze ( znowu ) pokłucilismy sie na servie o stagga... Zyla dobrze wiedzial co sie dzieje na servie i ze w tym momencie prezentuje cheaty ale przez nasza wczesniejsza klutnie chcial mnie zgnoic i wrobic w cheatowanie "na codzien" a to dla mnie jest s*****synstwo takie tyranie wałów i żyla jest dla mnie zerem.

"Gratuluje zachowania i "dojrzalosci"."
Thx... btw gdybys był dorosł to bys olał więc sądze ze poziomem umysłowym takze daleko ci do dorosłosci ( a jesli chodzi o mnie to chce byc jak najdłuzej dzieckiem ( a mam 18 lat ) )

"Sila i Honor - czyli wartości które umarly..."
Puste słowa wychodzące z ust TBH... Gdy wychodziły z ust DH były pełne.... umarły ale przez TBH które nie zasługiwało na urzywanie tych słow.

Aha... i nie powiedziales nic sensownego... same banialuki.

Karlus :
"Maniek nie zweracaj uwagi na lacia nataka poszczeka i spworotem do budy sie schowa taki jego los i przeznaczenie, bog z nim"

Ty nie lepszy, taki stary kon a zachowuje sie jak gówniarz bez szkoły. Myslisz ze jestes fajny? Tak naprawde jestes prostakiem.


Liv thx za wymazanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

lol powaznie nie da sie zbanowac nie wiedzialem napewno da sie jakos przeciez mozna server zamknac na dany adres IP zawsze mozna cos zrobic zawsze tylko trzeba chciec a admini maja taklie mozliwioesci

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

A co Ty możesz wiedziec o moim poziomie umyslowym ? Znasz mnie w realu , że tak się mądrzysz ?? Nie moglem olac takiego chamstwa jakie zaprezentowales. Bez wzgledu na to co takiego zrobil dany osobnik i jak bardzo Cie wkurzyl uzywanie obelg i wyklinanie osoby której wogóle nie znasz jest nie na miejscu. Jak najdluzej chcesz zostac dzieckiem, tak ? Rzeczywiście , idealnie Ci to wychodzi. Co do Aimbota , Wall Walka i innych gówien - mówi Ci coś program T-search ? I wcale nie musialbym szukac gotowych czitow dla malp w stylu wcisnij klawisz X zeby cos....
Instrukcji nie podaje bo po co ? Program trudny nie jest. Trzeba tylko wiedziec co i jak zmodyfikowac...

Ps: Mowisz ,ze Zyla jest dla Ciebie zerem. Po tym jak go zjechales w chamski sposob też jesteś dla mnie zerem.

Edytowane przez Mayron dnia 20-12-2004 o godz. 16:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

Morr nie da sie, w avp2 nie ma konsoli jak w q3 itp, tylko server na haslo albo kick od admina danego serva :p jestem ciekaw kto tak ostro glosuje "7 glosow, ze TBH to oszusci" 7 pajacow jednym slowem bueheheheh co za zenada proponuje nowa ankiete "czy jestem zdrowo, ale to zdrowo *******niety w glowe"

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Mayron czyli gdyby tak skrócic twoją wypowiedz do jednego zdania to brzmiałą by ona tak :

" Co sie mnie czepiasz jak nawet mnie w realu nie poznałes "

To samo mógłbym ja powiedziec do ciebie bo także mnie nie znasz w realu, nie masz pojecią jaką osoba jestem a na mnie najezdrzasz... Ale teraz sie to nie liczy bo w necie ludzie mają na twarzach maski i ja ciebie i żyłe oceniam po zachowaniu w internecie, i w tym momencie sie nie liczy jaki jestes w realu, prawde mówiąc gówno mnie to obchodzi bo nie wiąze życia prywatnego z kompem. Zabronisz mi cię oceniac?? Nie mozesz bo sam mnie pierwszy zaczołeś oceniac... Moze i reprezentuje chamstwo ( na chamstwo chamstwem odpowiadam, żyla okazał sie chamem starając się mnie wrobic, a chamstwo to nie tylko kultura słowna ale i czynna ) ale ty za to reprezentujesz tutaj głupote.

Aha i nadal same banialuki wygadujesz :/ I czego sie bronisz? myślałem ze masz pewnosc, że to ja jestem tym złym...

hm.. tak sobie czytam twoja wypowiedz i doszedłem do wniosku, że dla ciebie "chamstwo ziomków nie jest chamstwem, chamstwo nie ziomków jest chamstwem" troche to jak Kali brzmi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Tja , skoro czity są teraz powszechnie dostępne to może zrobimy ankiete dla kazdego klanu , co ? Będzie bardziej fair, a nie że TBH to cziterzy a reszta święte krowy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Szczerze mowiąc nie mialem pewności ,że Ty to ten zly Czemu mowisz ,że reprezentuje glupotę ? To moje zdanie na temat chamskiego zachowania. Po prostu uwazam ,że nie trzeba na chamstwo zawsze odpowiadac chamstwem :/ Z tego tworzy sie jeszcze większy s h i t.

Dobra zakonczmy temat. Ta dyskusja i tak niczego nie zmieni. Szkoda czasu i klawy na *******y...

Edytowane przez Mayron dnia 20-12-2004 o godz. 19:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[GoD] Miket
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: hehehh

chryste...ludzie co za afera...

quote:
Napisane oryginalnie przez EoD SeBo

Zyla (20:17)
jego postac stala w miejscu i nabijal fragi
Zyla (20:18)
chyba jakims duchem latal
Zyla (20:18)
pozniej wyszedl na chwile i wszedl ponownei
Zyla (20:18)
i cos tez mial
Zyla (20:18)
a chwalil sie ze ma ich duzo
Zyla (20:18)
caly pack jakis
sebo (20:18)
pozwolisz ze dam to na forum?
Zyla (20:19)
no jak najabrdziej
Zyla (20:19)
jest autentyk wiec mozesz dac
Zyla (20:19)
ten drugi koles z GoD moze potwierdzic ze tak bylo
Zyla (20:19)
jezeli oczywiscie nie bedzie bronil kumpla
Zyla (20:19)
no i jeszcze dwoch kolesi bylo ale chyba nie ze sceny
Zyla (20:20)
wiesz jak on uzywa tego na servie publicznym to moze uzywac pod innym nickiem tez albo na jakis turniejach jezeli ma takiego niedajacego sie rozpoznac
Zyla (20:20)
oczywiscie Nataq uwaza ze on tylko pokazywal nam




no...będę bronił kumpla. Kłamać nie będę i Nataq ma racje - taka jest prawda. I do tego żyła nie dokładnie powiedział bo oprócz mnie był jeszcze JEDEN koleś - Avaron wiec nie dwoch.
Byłem ja, Nataq, Avaron = 3

I nieprawda jest ze Nataq włączył sobie cheaty, chwalił się nimi i strzelał do nas jak do kaczek (no offense ) z bananem na twarzy...Na początku powiedział że są cheaty do multiplayera i zaproponował ze pokaze nam je bysmy mogli odróżnić kto ich używa, oczywiscie JEŚLI się zgodzimy. Ja się zgodziłem bo pomyślałem ze to dobry pomysł. Nie po to by potem samemu ich używac ale zeby własnie odróżnic cheatera od zwykłego gracza. Avaron nie pamiętam czy cokolwiek powiedział...chyba napisał "ok"...ale pewności 100% nie mam.
Nataq wyszedł z gry i wrócił....na początku nie wiedziałem w ogole co sie dzieje ale potem wszystko wyjaśnił. CAŁE TO ZAJŚCIE NIE TRWAŁO DŁUZEJ NIZ 3 MINUTY.
Więc najazd na Nataku sobie odpuśćcie...zenznania żyły nie są wiarygodne bo jak juz powiedziałem nawet nie wiedział do końca ilu jest graczy...moze to zaden dowód ale pamięci to on nie ma za dobrej skoro wypisuje takie bzdury...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 19:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Jesli chodzi o Nataku to czepialem się go o sposob w jaki zwracal sie do innych itd. Ta kwestia to juz raczej przeszlosc. Sam powiedzial ze nalezy do zlych itd.
Czity same w sobie to dosc kontrowersyjny temat. Nie dziwne jest to ze wzbudzają takie a nie inne reakje graczy. Jezeli doliczyc do tego wzajemne podejrzenia o oszustwa i jak to sam Nataq powiedzial "ciagle klotnie z TBH od poczatku sceny" nie zdziwil mnie fakt ,ze Zyla zareagowal tak a nie inaczej. Przyznaje iz pewnie zrobilbym podobnie na jego miejscu. A jesli chodzi o liczbe graczy to widocznie uznal iz Ty Miket liczysz sie bardziej od jakiegos Avarona i uznal go za malo waznego.

Jak juz pisalem, zakonczmy ten temat , a kolejne oskarżenia o czitowanie itp. niech maja jakies dowody, a nie tylko domysly i podejrzenia. Jak komus przyjdzie ochota na obsmarowywanie komus tylka to niech ma na to solidne potwierdzenie (np. screeny...)

PS : Play with bots, they dont cheat...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

o lol oczywiscie ze sie da zablokowac numer IP kolesia w AvP2 tylko z poziomu servera a nie aplikacji(zawsze trzeba lopatologicznie wytlumaczyc i to nie jest dla leniwych ze wpisze np. ban morr 0 ) .
To jest rozwaizanie banujesz = blokujesz dostep z danego numeru IP na server czyli na maszyne, a nie do aplikacji ten wybrany numer IP i tak do skutku
Zawsze jest sposob tak zwanego zbanowania kolesia ( dlatego pisalem ze powinien sie tym zajac Admin z uprawnieniami admina ) a nie koles ktory ma slot .
PS. Szkoda ze tak malo gram w AvP i nie zostalem zbanowany czy kopniety z serva.
PS2 przepraszam wszystkich ze tutaj musialem odpisac.

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

a i tak sie nie da a co z kolesiami ktorzy jada na neostradzie ? zbanujemy polowe polski ale tu nie o to chodzi to poprostu glupie przepychnie slow na temat czitow Mayron daj na looz nic nie wskorasz, ignorowanie to jedyna bron na takie zachowanie, pokoj i milosc bonzaiii

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

No przeciez napisalem , że kończe hyhy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Karlus sorry moze kogos obraze (nie mam takiego zamiaru) lecz wytne cala siec neo hi hi hi juz tak kilka serverkow ma. Niech se zmiienia operatora.

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
casiOpea
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Jazda jak zwykle...do niczego nie prowadzaca :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil casiOpea Kliknij tutaj by wysłać e-maila do casiOpea Znajdź więcej post'ów przez  casiOpea Dodaj casiOpea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać casiOpea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kaczka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Warszawa

Nie miałem zamiaru tu nic więcej dopisywać, ale zauważyłem że niektóre osoby strasznie coś boli, więc jeszcze pociągnę temat.

Przyznaję że temat zawiera poważne błędy, dlatego że był pisany w chwili nietrzeźwego umysłu i towarzyszących temu wizji.
- Np. błedem było pisanie do grupy ludzi, skoro problem dotyczył jednostki (-ek). To bardzo duży błąd według mnie, ale nie powinien nikogo zrazić. Dlaczego? Bo pasuje do przyjętej normy. Przykład: czy ktoś mówi że wróbel u nas pajacuje? Nie, mowi się o stylu gry całego DH.
- Błedem jest ankieta, bo jest śmieszna i nawiązuje do błędu wyżej.
I to tyle jeśli chodzi o błędy. Reszta to aktualny zarys stosunków międzyklanowych i wymienione powody naszej reakcji. Powody były (dokładnie tego dnia) - to jest faktem. Czy było coś więcej? Tego nie wiadomo, nie sposób sprawdzić i kogo to obchodzi. Czy błędem było więc pisanie tego tematu? Nie dla mnie. Wolę żeby ktoś wiedział co o nim mówimy i myślimy, niż udawać że wszystko jest cacy, a za plecami go objeżdzać. Może to się wydawać dziwne, bo nie pasuje do panujących na scenie obyczajów - jeżdżenia po kimś bez jego wiedzy, podczas udawania dobrych stosunków. Osobiście miałem nadzieję, że na temat odpowie osoba która stworzyła te powody, w prosty sposób wyjaśniając co i dlaczego. Tak się nie stało. Dlaczego? Kogo to obchodzi. My swoje zdanie mamy, a zdanie zmiennym jest i polega na ciągłych spostrzeżeniach. Przedstawiać go publicznie już więcej nie będziemy, ewentualnie osobom bezpośrednio zamieszanym.

A jak kogoś jeszcze coś boli, że po prostu płakaliśmy po zwykłym, zdrowym laniu, to pragnę go poinformować że codziennie przegrywamy. Raz na wozie raz pod wozem. I nikt z tego powodu nie płacze. Jeśli jednak komuś to poprawi samopoczucie, niech powtarza sobie inaczej, codziennie.

__________________
Death is only the beginning.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kaczka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kaczka Znajdź więcej post'ów przez  Kaczka Dodaj Kaczka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kaczka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

hehehe mysle. ze w polowie tematu juz zboczyli z glownego watka forum no i dawno nikt nic nie napisal ciekawego

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]Dugi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Hehehe zapadla cisza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 02:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]Dugi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]Dugi Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]Dugi Dodaj [TBH]Dugi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TBH]Dugi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:23.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions