Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Ankieta co do ligi
Czy uważasz że:
Ta ankieta została zakończona.
klany które przegięły w przeszłości nie mają praw grać w lidze 0 0%
każdy klan ma prawo startu w lidze (z opcją wykopania za grzechy (przyszłe ) 12 100.00%
Wisi mnie to i powiewa na wichrach z którymi przemija .... 0 0%
W sumie: 12 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

blade jasne musza byc hehehe
powiedz mi w takim razie czemu nie zapisalo sie sK do ligi jeszcze czekacie na innych jak wszyscy beda czekali to pewnie liga ruszy tak kolo nowego roku (szkolnego)
prawda jest taka ze jeszcze trwaja prace nad skryptami stron ligi i nad regulaminem ligi jakos nie ma chentnych do pomocy
pozdrawiam
ps
ty mozesz nazywac te lige aresa ja wole okreslenie oficjalna bo jak narazie to biore udzial przy wspoltworzeniu tej ligi a niemam nicka ares podobnie jak zreszta kilka innych osob zaangazowanych

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

hmm juzef jabys nie wiedzial to moj klan byl od poczatku ligi. przed chwila wrócilem ze szkoly i jak powiedziales (a raczej zostawiles pisemna wiadomość na formum),ze nie ma mojego klanu natychmiast to sprawdzilem i wyslalem wlasnie list zeby nas zapisac.
Zobaczylem nowa strone oraz 1001 bugow na niej (wiem ze to nowa strona i ze jeszce sie bedzie rozwijac a takze ze beda stopniowo rozwijac sie dzialy).
Co do organizacji ligi to ja chcialem z aresem juz robic portal i jakos sie nie zgadalismy (sprawy czysto techniczne) wiec nie chcialem sie zbierac za lige ale jak ares by cos potrzebowal jestem skory do pomocy.
A co do nazywania ligi to sorki juzef po prostu przyzwyczailem ze mowic "liga aresa", bo to on zapoczatkowal ligea takze przez to ze wszedzie uzywano tej nazwy ale tera bede juz mowil poprawnie jak ci to pomoze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

1001 bugow to chyba tylko pobieznie ogladales strone

to ze niema sK to rowniez podejrzewam ze kolejny bug strony albo poprostu stronka sie przekasowala hgw
pozdrawiam
ps
inni chentni moga sie rowniez zapisac zabawa bedzie zapewne przednia

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

ja z checia pomoge ale niestety nic nie umiem
moge parzyc cherbatke/kawe i przynosic gazete
klanow jest malo niektore mozna by podzielic na dwie grupy bo jest ich powyzej 12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
tutaj malo osob zawsze pisauo ;(


może to i lepiej mniej jest postów od rzeczy ;D

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

dora czasem mozna sobie pogadac potem wychodza ciekawe rzeczy
na przyklad to
www.liga-sof2.prv.pl0ms|217.96.18.34:20100
zapraszam serdecznie w imeniu ligi
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Strona w przygotowaniu

często się to tam pojawia z tego co widzę.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Tu chodziło raczej o serwer jaki został postawiony dla ligi. Ten link to nazwa, ping (0ms ), i IP z portem tego serwerka. Ogólnie w AS Eye serwerek jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu listy wg pingów

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
Strona w przygotowaniu

często się to tam pojawia z tego co widzę.


mariachi jak masz 2 tygodnie na poswiecenie tylko przygotowaniu strony to zapraszamy jesli chcesz robic za murzyna wybacz ale organizatorzy nie zajmuja sie tym zawodowo i jedynym ich zajeciem nie jest tworzenie strony do ligi strona powtaje powoli to prawda
i kulla ma racje chodzilo o server nie tylko o strone
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Panowie no offence o co chodzi??? Npowiedziałem tylko, że strona nie jest jeszcze gotowa. Nie mów juziu, że ludzie robią ją od dwóch tygodni bo chyba trochę dłużej pozatym chodziło mi o to, że to co mnie interesuję (liga na full ver jeszcze nie działa. Pozatym jeśli liga jest oficjalna to chyba musi być jakoś strona porządnie zrobiona no nie? Liga rusza za niedługo więc cjuna powinno to się wszystko odbywać normalnie i tak jak być powinno sam przyznasz. Postawienie serwera to bardzo duży plus tej kwestii ale z kolei stronka powinna być chyba dopracowana. Jest jaka jest i taka być musi węc się na mnie uziu nie rzucaj, że wypominam to, że nie jest ona pełna. Z drugiej strony czy ja każę ludizm z ligi zawodowo zajmować się tym??? Jakby się zajmowali to już dawno by jakiś serwer stał coś a'la Inet jeno na fullu. A jak ktoś się już zabiera za robienie strony _oficjalnej_ ligi SOFa w Polsce to chyba jednak troszkę tego HTMLa czy PHP znać powinien, nie?

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

stornka jest dobra moze nie swietna ale wystarczy prace ida jak ida czasem wolno/czasem szybciej ale ida jedynym minusem jet to ze jest troche wolna,nie znam sie natym ale jakbyscie zrobili ja na fpp.pl(mozna tu robic walasne stronki) to chyba by byla szybsza??
a co do serwera jest super nigdy nie spotkalem tylu polakow na fullu maly ping fajna plansza oby tak dalej
ps:
nie klucic sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Przedstawiem tylko swój punkt widzienia.


BTW ten serwer jest jakiś ciągły czy go wyłączają bo teraz akurat nie widzę go.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

[QUOTE][i] A jak ktoś się już zabiera za robienie strony _oficjalnej_ ligi SOFa w Polsce to chyba jednak troszkę tego HTMLa czy PHP znać powinien, nie? [/B][/QUOTE

Z tego co ja wiem to ARES zna sie na rzeczy, zna PHP i HTMLa. Jednak jest zajenty zazwyczaj(praca kilka klnow kilka serwisow i tera z portalem wystartował. Tera jeszce mu liga na głowie. Ale niestety chcialem od ARESa przejac czesc tych serwisow, ale niestety ze ARES postawil to na serwerze jego firmy to konta mi nie mogl utworzyc a wpólne tworzenie nam nie idzie niestety. ARES bez obrazy, ale on chce miec wyszystko pod kontrolą i nikomu nie odda całość ty tyle
---------------------
hehe ale zem sie rozpisał te pisanie na forum mi sie coraz bardziej podoba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

ups przy cytowaniu troche zadużo uciąłem
pozdrófka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

fakt sa u nas stronki i sa nawet jako hostowane... wystarczy zglosic do majesa i tyle... moze sie zgodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Blade - jak chcesz mi coś powiedzieć to zapraszam na GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

El_mariahi jak tak wymiatasz w php i html to zapraszam do współpracy bo roboty jest na 3 tygodnie od rana do nocy - łatwo się mówi gorzej się robi. Zapraszam to zobaczymy jak szybko odpadniesz ze zmęczenia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez b7ade

Z tego co ja wiem to ARES zna sie na rzeczy, zna PHP i HTMLa. Jednak jest zajenty zazwyczaj(praca kilka klnow kilka serwisow i tera z portalem wystartował. Tera jeszce mu liga na głowie. Ale niestety chcialem od ARESa przejac czesc tych serwisow, ale niestety ze ARES postawil to na serwerze jego firmy to konta mi nie mogl utworzyc a wpólne tworzenie nam nie idzie niestety. ARES bez obrazy, ale on chce miec wyszystko pod kontrolą i nikomu nie odda całość ty tyle
---------------------
hehe ale zem sie rozpisał te pisanie na forum mi sie coraz bardziej podoba


hmm nie zebym mial hmm brac aresa w obrone hmm leni sie strasznie ale hmm jak by to powiedziec hmm .....
to nie prawda (tak mi sie wydaje) ze ares ma ochote miec wszystko pod swoja kontrola
hmmm co do konta to hmm.. ostatnie 2 lub 3 newsy sa pisane z mojej klawiatury i bynajmiej ares nie orzychodzil do mniedo domu tylko ja to pisalem (dlatego takie bzdury powypisywane)
jeszcze jedna hmm.... uwaga to nie tylko ares sie zajmuje liga juz to gdzies mowilem chyba
a tak na calkowicie powaznie to poszukujemy osob do wspolpracy (niewolnikow ) ktorzy raze z nami beda sie zajmowac liga
kilka osob juz nam pomaga jest ich niewielu ale sa
kilka stara sie przeszkadzac rowniez
jest tez grupa ludzi ktorzy krytykuja prawie wszystko niestety nie jest to konstruktywna krytyka a to strona nie taka a to server nie tak ustawiony albo ping za wysoki
ludzie jesli sadzicie ze jest to takie proste to sprobujcie sami wezcie sie do roboty ja ja wam wynajde my nie jestesmy zawodowcami nie dostajemy kasy za robote nie mamy zadnych gratyfikacji NAPRAWDE praca totalnie za free wielokrotnie meczaca i czasto sie potem slyszy "k..... ty s...... co ty tu k ...... robisz w......." ja juz cos takiego slyszalem wiec jesli ktos chce wykonac sporo roboty i potem slyszec takie rzeczy to coz serdecznie zapraszam nie wiem jak inni ja mam zamiar sie bawic niezle orzynajmiej przy tworzeniu tego byc moze kiedys ktos powie cos milego ale i tak bedzie to pojedynczy glos wsrod milionow
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 03:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

pewien francuz z kolega za calkiem darmo wymyslil w garazu jakis mod do HL pomysl co by teraz bylo gdyby sie wtedy poddali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

juzef jak zwykle na kilka stron sie rozpisal ja nie wiem skad on bierze pomysly zeby sie tak rozpisywac

-----------------

a co do wspolnego tworzenia strony to nie wiem jak jest teraz. kiedys nie wyszlo to tworzenie byc moze tera jest inaczej. jak tak to moge pomuc

------------------

PS mam nadzeje ARES ze zes sie na mnie nie obrazil?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

blade to lata praktyki pomysly hmm.... wy mi przedkladacie
co do tworzenia to nie gadaj tylko biez sie do roboty

pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

quote:
Napisane oryginalnie przez ARES
El_mariahi jak tak wymiatasz w php i html to zapraszam do współpracy bo roboty jest na 3 tygodnie od rana do nocy - łatwo się mówi gorzej się robi. Zapraszam to zobaczymy jak szybko odpadniesz ze zmęczenia...


Ares no offence ale czuję, że uraziłem Twoją wielką dumę i honor tym, że wkleiłem tutaj kawałek Twojej stronki nie mając w ogóle zamiaru Cię obrazić. Nie będę Cię też tutaj obrażał bo nie po to tu jestem tylko powiem ci jedno: weź sobie człowieku nerwosol i idź się połuł do łóżka, poleż sobie chwilę może Ci przejdzie. Czy ja Cię gdzieś obraziłem???? Czy ja tu obraziłem kogokolwiek?


El_mariahi jak tak wymiatasz w php i html to zapraszam do współpracy bo roboty jest na 3 tygodnie od rana do nocy - łatwo się mówi gorzej się robi.

Nie jestem jakimś mastahem w tych sprawach ale znam się trochę na HTMLu z tym, żę powiedz mi łaskawi Panie Wielmożny czy ja gdzieś tam powiedziałem, że ja się na tym znam????? Nie, tylko wybacz ale jeśli ktoś robi coś __oficjalnego___ to chyba jest ro sprawa bardziej poważna nić zronbienie jakiegoś home sitea czyż dobrze mówię? Pozatym jeszcze jedna sprawa - gdzieś tam powiedziałem, że Ty nie znasz się na tym???

Skoro Aresie jesteś zajęty tyloma rzecami, klany stronki, ligi i tkaie tam to ja się łądnie pytam: po co jeszcze dodajesz sobie roboty i robisz następną? Wybacz ale moim zdaniem skromnym brak logiki. Nie mam zamiasru Ci pomagać w lidze chociaż jeśli to jakoś ruszy to chętnie zagram. Pozatym inna sprawa - nie obrażaj innych tylko dlatego, że powiedział ten ktoś coś co jest normalne. Liga na razie jest w stanie raczej delikatnie mówiąc słabym - serwer - ok bardzo dobrze wielki sukces gratuluję Ci tego tylko, że jak dotąd polska scena SOFa jest bardzo słaba i liga tak czy siak clanbasem drugim nie będzie.

I jeszcze jedna sprawa. Nie mów z łaski swojej w tym momencie, że odpadniesz ze zmęczenia... bo nie tylko Ty jesteś osobą która pracuje i zajmuje się wieloma rzeczami ale tylko Ty sam sobie to wybrałeś i imho teraz nie jest powodem do tego, żeby się chwalić tym, że masz problemy z tym, żeby to wszystko utrzymać w kupie (co jest oczywiście normalne).

Dziękuję za uwagi (jak znam życie to bardzo krytyczne).

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Drodzy Panowie. Chyba ze wszystkich wyszło w tym momencie zmęczenie, zły dzień , pogorszenie pogody czy cokolwiek innego ...

Drogi Gitarzysto. Ares żeczywiście ma od cholery roboty. Jako student na pewno jesteś w stanie zrozumieć co to egzamin w plecy czy coś podobnego. Poziem stron ligi jest jaki jest (będzie lepszy) i pracuje nad nim kilka osób ... osobiście mam nadzieję że wszystko ruszy w przyszłym tygodniu (żeby nie było - praktycznie nie jestm związany z ligą poza kontaktami toważyskimi ).
Jestem przekonany, że ten serwer (jak dla mnie boski - średni ping około 80 ) nie jest jedynym sukcsem ligi. Kolejne w drodze
Dlatego jeśli ktoś ma ochotę krytykować stronki ligi proponuję bardziej konstruktywną krytykę. Wiem że najłatwiej powiedzieć - to jest BE i do bani z tym. Może jakieś konkretne pomysły? Jest forum ligowe, jest FPP.pl, może da się coś konkrretnego napisać?
Z mojej strony wsadziłem na forum propozycje dotyczące regulaminu gry w dywizji CTF ... mam nadzieję że jutro uda mi się podesłać projekt regulaminu rozgrywek w tej dywizji. Jeśli tą robotę (o ile się zorientowałem jest jej masa) rozdzieli się na kilka osób i odpowiednio skoordynuje całoś powinna być zaje...fajne

No więc proponuje pokój pomiędzy wszystkimi i pracę dla wspólnego dobra (wyczodzi ze mnie pozytywista ).
Wystarczy już rozłamowców i obszczymurów obrażających innych .... nadchodzi era ligi !!!!

ps. sorki za patetyczny tekst

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Siur siur siur jasne jasne jasne tlyko powiedz mi czy ja gdzieś obraziłęm Aresa albo ligę? Nie a wypowiedź Aresa jest raczej nizbyt miło ustosunkowana do mnie i naewt nie ubliża mi za bardzo ale jak się przyjrzeć to widzimy co jest i co Ares chciał powiedzieć. Ja powiedziałęm tylko, że ta część ligi która mnie interewsuje jeszcze nie istnieje nikogo nie miałem zamiaru obrażać a teraz jeśli z tego wyniknęła afera to się kłóćcie i sobie gadajcie co chcecie - mnie to zasadniczo zwisa.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

ja widze ze tu nie tylko juzef sie umi rozpisac

ale niestety musze stwierdzic ze mariaczi na sporo racji w tym co pisze, aczkolwiek KuLLa ma rowniez racje. Jest pózno wiec nie do konca zrozumialem wszystko ale glowny sens wylapałem (chyba)
niestaty rzeczywistaosc jest brutalna i sadze ze mariaczi ma racje
pozdrÓfka

P.S Widze ze nie tylko ja mam klopoty ze spaniem a moze to normalne na boardach(inaczej formum dla nie wtajemniczonych) ze dyskusja ozywa o 23-24 hehe
---------------
hmm czy sa jeszce jakies inne fajne tematy do gadania? bo mi sie coraz bardziej tu podoba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Blade masz taki fajny talent ))) Piszesz piszesz piszesz ale ja nic nie mogę zakumać o czym PPP

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

hehe taki juz mam styl

krotko i niegdy nie na temat o tej porze popelniam 1000 bledow i nie rozumiem co czytam a co dopiero mam rozumiec co pisze

pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

o kura to juz pierwsza w nocy? ops.. a ja jesce ni ide spac ) e tam.. dopra.. panowie nie klucic sie.. po pierwsze elmariachi po przeczytaniu posta spornej kwestii troche mi sie wydaje ze cos wrzuciles aresowi i mogl sie poczuc urazony.. ale tak samo ares wrzuciles gitarzyscie.. wiec jako moderator postuluje o rozejm miedzy wami... roboty jest sporo ale mimo tego ze tez mam miec z tym doczynienia jakos jej nie dostaje.. moge sie dowiedziec czemu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

quote:
Napisane oryginalnie przez b7ade
hehe taki juz mam styl

krotko i niegdy nie na temat o tej porze popelniam 1000 bledow i nie rozumiem co czytam a co dopiero mam rozumiec co pisze

pozdrawiam



Kojarzy mi się to z pewnym stanem z którym jest człowiek po wypiciu pkewnego trunku ))


A co do Glana i innych w kwestii ligi - mówta se co chceta...

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 00:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

panowie po pierwsze prosil bym o konstruktywna krytyke jesli cos krytykujecie to prosze bardzo podajcie rozwiazania prolemow ktore poruszacie
jesli ktos chce pomoc pod adresem [email protected] mozecie sglosic swoje propozycje
pod tym samym adresem mozecie zglaszac klany do ligi lub chec ewentualnej pomocy
przepraszam was bardzo chcecie pomoc pomagajcie a nie narzekacie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:22.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions