Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Ligi > PRL > Liga 2vs2
Ile map ?
Ta ankieta została zakończona.
1 16 50.00%
więcej niż 1 16 50.00%
W sumie: 32 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Angry Re: Master of Weapoon

Przekombinowalem - dalem 6 typow broni wiec mauser albo venom OUT.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!
to przeprowadzcie oddzielna lige snajperow, a jesli w tej lidze 2vs2 beda dozwolnoe snajpy to ja na 99% nie gram A zreszta nie moge sobie wyobrazic jak przeprowadzicie taki mecz samych snajperek Jedna strona sie skampuje i druga tez wiec mecz bedzie trwal i trwal a sedzia bedzie na was przeklinal, mowiac zebyscie opuscili pozycje A jesli nie bedziecie kampowac to strzelanie z mousera jest bez sensu Pomysl zupelnie dla mnie nie realny


a wg mnie jest ok - czemu nie mamy wylonic najlepszego snajpy??? a reguly mozna tak ustalic zeby mecz nie trwal wieki! Poza tym nigdy nie slyszalem o pojedynkach Pfow Flamerow czy venomuuf a co do snajp to polecam doskonaly film "Enemy at The Gate" oparty na historii. (na DIVX juz jest oraz w Videotekach)

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Lepiej by jednak bylo zrobic gre na myslenie - sprawdzic swoje umiejetnosci w walce 2v2 - tu tez troche trzeba pomyslec...

Jak bedzie plansza w. ktorej tylko mam sie strzelac to bez sensu...
W 2v2 tez da sie grac zespolowo - mozna podsadzic na beczki , or dac ammo - a to jush cos....
Aha i sprawa medyka - jesli np. lt zginie to medyk moze go uzdrowic ? Ja jestem za

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Moze skupmy sie na temacie bo serio skrypty trzeba odp zmodyfikowac do zasad....

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

Exclamation

To ja tutaj chyba czegos nie zrozumialem, bo wydawalo mi sie ze liga 2/2 ma wylonic najwiekszych killerow, i osoby z najlepszym aimem (takie dream teamy klanowe) . IMVHO granie na jakikolwiek objectiv czy capture flag przy skladzie 2/2 jest chyba bezsensu.

Swego czasu z kilkoma ludzmi glownie z BK gralismy duele 1/1 aby wylonic gracza nr.1. Zasady byly proste gralo sie porucznikiem na mapie village, po kazdej smierci nastepowal restart planszy, nie wolno bylo kampowac, a poza tym wszystkie chwyty dozwolone I wlasnie cos takiego mi sie marzy. Taka mala liga ktora mialaby wylonic gracza numer uno, tylko oficjalnie pod patronatem PRL

PozDry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

QUAKE 3 ehhhhhh - WIESZ JEST TAKI MOD DO QUAKE 3 - podobnie jak w wolfie grasz alliantami i axis - ale tam liczy sie tylko zabijanie - zero myslenia - moze w to zagramy ?

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

a kto bedzie pilnowal campy etc? flaga wymusza atak nieustanny=starcie... proste, nie wiem zimmer why to ci nie pasi?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


a wg mnie jest ok - czemu nie mamy wylonic najlepszego snajpy??? a reguly mozna tak ustalic zeby mecz nie trwal wieki! Poza tym nigdy nie slyszalem o pojedynkach Pfow Flamerow czy venomuuf a co do snajp to polecam doskonaly film "Enemy at The Gate" oparty na historii. (na DIVX juz jest oraz w Videotekach)



No wlasnie ciezko bedzie ustalic zasady zebt mecz nie trwal wieki i dlatego wydaje mi sie to nierealne. A skoro dla Ciebie ok. to zarzuc jakims pomyslem O wiele latwiej za to bedzie przeprowadzic rywalizacje PF i Venomow ale to juz inna historia OK Dark my tak sobie gdybamy ale czekamy na oficjalne zasady Pomyslow Ci dostarczylismy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ja jestem za graniem na flagi MP_destruction rulaaaa

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja bym wolal bez flag... Tylko lufa, kulka i przeciwnik!!!

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!
to przeprowadzcie oddzielna lige snajperow, a jesli w tej lidze 2vs2 beda dozwolnoe snajpy to ja na 99% nie gram A zreszta nie moge sobie wyobrazic jak przeprowadzicie taki mecz samych snajperek Jedna strona sie skampuje i druga tez wiec mecz bedzie trwal i trwal a sedzia bedzie na was przeklinal, mowiac zebyscie opuscili pozycje A jesli nie bedziecie kampowac to strzelanie z mousera jest bez sensu Pomysl zupelnie dla mnie nie realny


Ghaaa.
Ślicznie powiedziane.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zimmer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
a kto bedzie pilnowal campy etc? flaga wymusza atak nieustanny=starcie... proste, nie wiem zimmer why to ci nie pasi?




Nooo sedziowie beda pilnowac, albo demka, albo inactivity drop na 5s ustawic

Nie to ze mi nie pasi, ja po prostu tego zdobywania flagi nie "widze" (czy trzeba ja zdobyc, czy utrzymac przez jakis czas)...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zimmer Znajdź więcej post'ów przez  Zimmer Dodaj Zimmer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zimmer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

No to Zimmer podobnie jak Ty ja tez nienawidze flag Chodzi w nich o to zeby posiadac wszystkie to wtedy wygrywasz albo posiadac wiecej niz przeciwnik jak sie czas skonczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!
No to Zimmer podobnie jak Ty ja tez nienawidze flag Chodzi w nich o to zeby posiadac wszystkie to wtedy wygrywasz albo posiadac wiecej niz przeciwnik jak sie czas skonczy


Flagi w tym przypadku chyba nie mają większego sensu. Gdy zginą obaj członkowie drużyny tak czy siak flagi będą zdobyte więc nie szkoda czasu?
Lepiej 1 lajf na gracza i do boju!

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!


No wlasnie ciezko bedzie ustalic zasady zebt mecz nie trwal wieki i dlatego wydaje mi sie to nierealne. A skoro dla Ciebie ok. to zarzuc jakims pomyslem O wiele latwiej za to bedzie przeprowadzic rywalizacje PF i Venomow ale to juz inna historia OK Dark my tak sobie gdybamy ale czekamy na oficjalne zasady Pomyslow Ci dostarczylismy



no na ten przyklad np ze snajpa musi oddac iles tam strzalow na minutke, tyle tylko ze do pojedynkow snajpow przydalaby sie mapka odpowiednia albo np taki bridge - jeden po jednej drugi z drugiej i np obowiazek oddania 10 strzalow w ciagu minuty albo 5 i wtedy nie ma h.ja zeby sie koles nie wychylil - no to tylko taka moja teoria - jakby cos takiego mialo ruszyc to trzeba by sie nad tym glebiej zastanowic - no i tak jak napisalem dobrze by bylo zeby jakis taki super mapercio jak BadIdea zrobil jakas super mapcie do tego typu rozgrywek!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja prponuje gre bez zadnych soldierow mape vilage, zadnych flag tylko karabin i przeciwnik tak jak to powiedzial Pysiu. Zasady kazdy gracz ma 5 zyc wygrywa druzyna ktora zabije przeciwnikow to chyba jasne , bez zadnych obiektiv za wygranie 1 pkt za przegranie 0 .Zostaje kwestja medyka czy moze on dac strzykawke zabitemu czy nie a moze dawac tylko apteczki . I ludzie prosze nie piscie mi ze jezeli chcecie sobie postrzelac to wlaczacie sobie q3 ale q3 to nie wolf nie ten klimat nie ta realistyka nie te bronie zawsze chcialem zagrac w wolfa 1vs1 albo 2vs2 pomysl jest jak najbardziej trafny

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Hmmm, co do medykow, to to ze moga uzywac strzykaw wydaje mi sie naturalne... Przeciez od tego sa.

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Trzeba zrobic poprostu mala mape wiec, ARENE ze skrzyniami itp i po 1 zycie i dac nasze 4 myszki niech biegaja LOL

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Trzeba zrobic poprostu mala mape wiec, ARENE ze skrzyniami itp i po 1 zycie i dac nasze 4 myszki niech biegaja LOL


no a w nagrode serek

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Talking

No juz mam mape w glowie chyba
Tylko pytanie flaga na srodq czy nie?
Za flage mozna dodawac np 1punkt dla teamu czy cos takiego.
Co sadzicie. Mala mapka wymuszajaca fight, rozmaita umozliwiajaca rozne style gry. Najfajnie to by bylo jedna zrobic cos do wysadzania.... to by byl cel dla teamow zeby sie spieszyli rzneli i rozbrajali :>

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jestem za mapka DX

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
No juz mam mape w glowie chyba
Tylko pytanie flaga na srodq czy nie?
Za flage mozna dodawac np 1punkt dla teamu czy cos takiego.
Co sadzicie. Mala mapka wymuszajaca fight, rozmaita umozliwiajaca rozne style gry. Najfajnie to by bylo jedna zrobic cos do wysadzania.... to by byl cel dla teamow zeby sie spieszyli rzneli i rozbrajali :>



Popieram. Z tym plantowaniem to jednak dziwnie chyba będzie... Lepiej już czysty deathmatch .

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Deathmach , deatchmach ...
To ja wezne se mistrza quake 3 , ktory nigdy nie gral w wolfa i wam wkopie
Trzeba sprawdzic swoje umiejetnosci rzucania nalotow ( bo lama rzuci nalot i gowno z nim zrobi - dobry lt wie jak kontrolowac naloty
Medik zabije LT i uzdrowi w odpowiednim momencie itp ...
To sie liczy !

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
Deathmach , deatchmach ...
To ja wezne se mistrza quake 3 , ktory nigdy nie gral w wolfa i wam wkopie
Trzeba sprawdzic swoje umiejetnosci rzucania nalotow ( bo lama rzuci nalot i gowno z nim zrobi - dobry lt wie jak kontrolowac naloty
Medik zabije LT i uzdrowi w odpowiednim momencie itp ...
To sie liczy !



Polecam Trash'a . Gracz uniwersalny. Tylko rejla mu z q3 przerzućcie .

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No to daj goscia z Q3 Łojeryyy, jakos goscie ktorzy sie przesiadaja sobie nie radza... musza sie dostosowac a to trwa.

Jest taki pomysl ciekawy: 2xLT i mapa z respami apteczek TO mozliwe do zrobienia co wy na to?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

GIT

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Mi to sie marzy cos taiego.
1 Flaga i im dluzej ja przetrzymasz tm wiecej pkt. ilosc zyc nie ograniczona wygrywa teamktory ma wiecej pkt.
Oczywiscie pkt. za fragi rowniez sa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Mako
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb Jedna a porzadna nowa mapa

Aby jak najbardziej usprawnic organizacje ligi 2x2 (ktora jak sadze stanie sie faktem gdyz popiera ja zdecydowana wiekszosc graczy) proponuje jedna mape, specjalnie stworzona na potrzeby walki 2 na 2.

I. zalozenia:

1. Aby oba teamy mialy rowne szanse mapa powinna byc lusterkiem (czyli cos jak bri czy wiz)
2. Mecz rozgrywany w dobrym tempie, powinien zakonczyc sie przed uplywem kilkunastu minut max 20 no 25!
3. Leut+Med to dobra kombinacja i taka powinna byc wymagana
4. Aby ustalenie wyniku meczu nie stanowilo klopotow, wygrywa druzyna ktora zdominuje cala mape
5. Teren mapy musi byc urozmaicony na tyle, aby kazdy choc przez moment czul sie jak w domu ale zarazem prosty, z niewielka tylko liczba elementow zrecznosciowych
6. Sprawe niebezpiecznych lokacji (w ktorych mozna stracic zycie np. spadajac z kladki czy cos w tym stylu warto potem przeglosowac - moze wystarczy sama walka na trawce?

II. koncept:

1. Lustrzna mapka, wykonana z mysla o uzytkownikach wolniejszych maszyn... Spawn dla obu stron powinien byc ustawiony na mniej wiecej 15 sekund + 5 sekund niesmiertelnosci. 20 zyc to max.

2. Mapa powinna byc tak zaprojektowana , ze czas przejscia miedzy punktami kontrolnymi (flagami) powinien wynosic okolo 20 sek.

3. kazda ze stron ma po 5 flag. spawn nastepuje przy fladze najblizszej linii frontu

4. jesli np. allies trzymaja flagi od 1 do 6 (przy zalozeniu ze 1 to ich ostatnia flaga na koncu mapy) to axis nie moga przejac flagi 5-1 zanim nie zdejma flagi 6. - zapobiegnie to wypadom jedej ze stron "na dalekie flagi wroga"- otoz nie, trzeba spychac ekipe przeciwnika powoli do tylu odbierajac im flagi (czyli spawnpointy)

5. mapa powinna zawierac zarowno pomieszczenia zakryte - jakies magazyny te sprawy jak i troche niebka - niech sobie Lut rzuci cos czasem

6. Mapka powinna rowniez brac pod uwage jeden szczegol - im nizsze numery flag (blizej konca mapy) tym wymyslniejsze zabudowania defensywne - aby bylo ciekawiej im glebiej u wroga sie atakuje

dla tych ktorzy nie maja pojecia o czym tu napisalem - dluga wężowata mapa podzielona mniej wiecej cellsami czyli segmentami czasem odkrytymi czasem nie - a miedzy celami tylko jedna droga - poprawia to "%chance to meet" druzyn definitywnie ).<---- czyli nie ma od flagi do flagi 2 drog tylko jedna kapito? haraszo ! nie jest to zaden capture the flag - nazwijmy to przepychaniem spawnera. A jak sie komus skoncza spawnery to przegrywa thats all 4 now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2002 21:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Smile Re: Jedna a porzadna nowa mapa

Koncept 2 bdb wedlug mnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadWolf
I'm not like them...



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

A moze by tak walnac plansze duzy kwadracik przedzielony scianka i drzwiami

__________________
============================================
Tu i teraz i wokół nas trwa pernamętna rewolucja, tu przemówił bóg i tu spadają głowy
==============================================================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadWolf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BadWolf Znajdź więcej post'ów przez  BadWolf Dodaj BadWolf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadWolf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:33.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions