Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > PointR_1.32_wrazenia
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

1.32

a mi tam ten nowy pr sie podoba, nie zauwazylem zadnego wiekszego laga, nie mam wiekszej ilosci headow zadawanych i obrywanych, nie mam problemow z mysza czy z cdkeyem (no jak wlacza autoryzacje to bede mial problem z cdkeyem ale zawsze jest sposob aby nie kupowac oryginalnego q3)
mozna se teraz normalnie pograc (ciekawe jak dlugo?) bez tych debilow z ogc i z innymi badziewiami, pb nie jest do konca zrobiony ale przynajmniej juz wywala tych co uzywaja ogc czy jakies inne cheaty
w sumie wole 1.32 od 1.31 chociazby z tego powodu ze jest w nim pb, a co do kejow to moze wylacza ta autoryzacje i wszystko wroci do normy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

co nowego :/

Yo wlasnie po szkolce to cos napisze :-DD Hmmmm odnosnie nowosci to moge powiedziec tylko z wlasnego doswiadczenia :
1.Pomijam sprawe cd keya jako ze napisano juz o tym 1000 GB textu :->
2. Cojin juz pisal o tym w comentsach na ut.pl odnosnie myszek a4....mianowicie w ogole niedziala scroll ..niedziala w konsoli ale takze ku mojemu wqrwieniu niedziala w ogole w grze :-/
niewiem czego to kwestia mam nadzieje tylko ze moze beta 2.6 rozwiaze problem :-/
lol.....ale ja lama :-> wlasnie patrze na komentsy ut.pl i tam juz problem zostal rozwiklany przez coijna <<<<------ dobrze napisalem xyfke

3. Lagggggg wszechobecny od pojawienia sie na serwach 1.32 ..niewiem moze tylko ja tak mam ale na wymiatacz.com pingi niespadaja ponizej 300 a wczoraj to juz byla jazda na maxa ...kill tez ma masakrujacy ping ..tzn moze nietyle zly ping co CHOLERNIE RWIE :-/ dziwne to jest i irytujace ..byc moze to kwestia zlego ustawienia serwow czy co niewiem nieznam sie w tej materii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: co nowego :/

quote:
ciach


Dobra, a wiec jesli chodzi o laga, to mi sie wydaje ze servery na pr 1.32 maja mniejszy ping i w ogole gra wydaje sie byc lepsza na 1.32 tylko kur....... same heady , ode mnie i do mnie, grrrr.... beta 2.6 gdzie jestes ??

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

yes, przed 1 h skonczylem grac pierwszy sparing na pr 1.32. powiem wam ze mile uczucie byc przekonanym ze nikt nie stosuje dopingu. Kul sparwa, odrazu lepiej sie gra. ide spac, narqa.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

ja mam a4... i normalnie mi dziala scroll nic nie musialem robic :/
a pozatym liczba headow nie miala sie zmienic wraz z pr.. wiec nie sadze zeby byl sens pomstowac na pr za cokolwiek co jest w urt

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: 1.32

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA

w sumie wole 1.32 od 1.31 chociazby z tego powodu ze jest w nim pb


jeszcze zeby uzywac tego pb to bedzie cos... a nie jak na wymiataczu pb wylaczany bo costam, to po chuj ten nowy pr, olejmy sprawe, zostawmy wszedzie stary pr 1.31 i bawmy sie dobrze... o sry bawcie sie, bo ja wtedy pierdole takie gowno...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: co nowego :/

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
na wymiatacz.com pingi niespadaja ponizej 300 a wczoraj to juz byla jazda na maxa ...kill tez ma masakrujacy ping ..tzn moze nietyle zly ping co CHOLERNIE RWIE :-/ dziwne to jest i irytujace ..byc moze to kwestia zlego ustawienia serwow czy co niewiem nieznam sie w tej materii



odnośnie wymiatacza to miałbym parę sugestii do Bobka (on jest adminem wymiatacza?) ale nie mam do niego kontaktu.

jeśli chodzi o killa i "rwanie" to już zauważyłem i wydaje mi się, że wiem czemu tak jest.
odezwa dla wszystkich uskarżających się na "rwanie" (poderwijcie też sobie coś)
zdefragmentujcie dysk, wywalcie rezydentne programy z pamięci, wyłączcie seti, etc

nie jestem jeszcze na 100% pewny, ale widzicie to 'rwanie' w momencie, gdy wasz PB skanuje bindy i konfiga na request servera, w poszukiwaniu c_var'ów. z mojej strony spróbuję zmniejszyć ilość c_varów sprawdzanych (krótszy czas szukania) no i zrobić to rzadziej - ale Wy tez sobie przyspieszcie dostęp do dysku. jak? umiecie obsługiwac windowsy

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

?????????????????????sadysci

....defragmentacja 40GB??? to bedzie koszmar, chyba wezme zgram cala partycje 40GB na drugi dysk a potem z powrotem ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: ?????????????????????sadysci

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
....defragmentacja 40GB??? to bedzie koszmar, chyba wezme zgram cala partycje 40GB na drugi dysk a potem z powrotem ;-)))



no, jeśli zrobiłeś 1 partycję tak wielką, na której ciągle coś zmieniasz (UT zmienia konfig po każdym odpaleniu, więc wciąż zapisuje do pliku) -- to niema mocnych, powinieneś zrobić na niej porządek.

Ja bym Ci sugerował zrobić dużą partycję (dowolnie dużego rozmiaru) na filmy (i pliki powyżej pół giga) które względnie rzadko kasujesz/zapisujesz, oraz partycje dość małą (np. 4G) gdzie trzymasz programy coś_grzebiące_po_swoich_konfigach. naturalnie - nie licząc partycji C która też powinna byc odpowiednio duża, by pomieścić i windę, i swapa i poinstalowane programy.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

tnx papuszko ;-)

mam 5 partycji, ale kwaka wrzucilem nie na systemową, ale na "zasoby"- czyli filmy mp3 i qpa innegp badzieiwia. I mam problem ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

mi słabo to idzie.......pingi z rana mam lux.a wieczor to masakra......a cd-keye to wystarczy ze sie wszyscy na swiecie dogadają aby to powyłączać i ql

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

....wrazenia :-(

....wczoraj (na dzisiaj:-)) pograuem f to cudo pierwszy ras.....
1.Mam Zamulone SDI, takie co na styk uazi. Kiedy jest akcja, nie daj boshe wiecej osóp strzela nisz ja, to pink skacze mi x2, i w stodouem nie trafiem, qrw* mać!!!
2.Kiedy uoncze ciut szfanqje, to sie fcale nie da grac, bo szarpie jak 150.
3.Generalnie wyczuwam, ze teraz to tylko w idealnych warunkach da sie grac (za stary jestem zeby sie uczyc gry na lagu, po prostu nie wyrabiam). Sprawdze jeszcze z domu jak sie gra, tu dla obmiany mam 2Mbity, ale provider ma qpe uslug dla firm, i mam zapchane wyjscie na swiat. Jesli i tu bedzie syfilis......to gra f szachy mi zostanie......

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

a niewiem..dzisiaj grałem na servie to krzyczeli "właczcie pb na servie"... niewiem po co włączać jak 70% PL sceny jedzie na pirackim keyu (i ja). Niewiem, albo ktos nam te cd-keye da orginalne (jakis sponsor) albo sie PL scena skruszy
A codo tego PR: dobry jest keidy wszyscy mają orginały, a tak to kupa

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

lol, poczytaj. wpisz pirackiego cd-keya i 3/4 serverow otwarych przed toba. Ja tak mam [x-treme players, kill, chello...wchodzi bez problemu]

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh wlaczajac pb mozna wylaczyc sprawdzanie cdkeya

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehehe

hehe, no moze i tak musze se ASE zainstalowac chyba

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

a jaki to ma zwiazek ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
3/4 serverow otwarych przed toba. Ja tak mam [x-treme players, kill, chello...wchodzi bez problemu]




dlatego śnieżku
Dajcie keya orginalnego...dam 30 złotych

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Doopa nie hakier

Hmm, do czego odnoszą sie zapisy w tych linijkach?

seta sv_punkbuster "1"
seta sv_strictAuth "0"
seta cl_punkbuster "1"

A generalnie jestem wkurzony, mam cudownej urody generator klucza, który aż do niedawna produkował bardzo eleganckie cd-keye z lubością łykane przez serwery, a tu nagle ... no kiszka.
Chyba wezmę zgrzewkę browaru i zaniosę tego #%^^@**)( punkbustera do akademików Polibudy, do poniedziałku będzie po sprawie ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Re: Doopa nie hakier

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
A generalnie jestem wkurzony, mam cudownej urody generator klucza, który aż do niedawna produkował bardzo eleganckie cd-keye z lubością łykane przez serwery, a tu nagle ... no kiszka.



a gra sie podoba?
do sklepu po jeden egz.!

a piwko przynies na spotkanko w wawie

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Re: Doopa nie hakier

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
a gra sie podoba?
do sklepu po jeden egz.!

a piwko przynies na spotkanko w wawie :)



Toś mi przysrał, zasłużenie zresztą. Bom złodziejem, na lewym Kwaku jadę.I nie usprawiedliwia mnie to, że zjawisko jest powszechne, że 99 % softu jest nielegalne w tym kraju.
Bo to jest kradzież.Jak jestem głodny to kupuję jedzenie, jak mam sucho w baku to jadę na BP i tankuję za pieniądze.
Softy kradnę, dlaczego ???

A ty zapewne masz Kwaka ze sklepu, bo Kwak jest cacy i TRZEBA go mieć, ale windy, office, paintshopa,corela, acdc, winace and more, more others już nie całkiem. A w Wolfensteina grałeś, a w Il2 Sturmovik, a w Sof2 .... A filmiki na divX widujesz ???
Taaaak ??? Kim są twoi rodzice, Rotschildami ? Ehhh ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2002 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Re: Re: Re: Doopa nie hakier

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
A ty zapewne masz Kwaka ze sklepu, bo Kwak jest cacy i TRZEBA go mieć, ale windy, office, paintshopa,corela, acdc, winace and more, more others już nie całkiem. A w Wolfensteina grałeś, a w Il2 Sturmovik, a w Sof2 .... A filmiki na divX widujesz ???
Taaaak ??? Kim są twoi rodzice, Rotschildami ? Ehhh ...



czemu tak nerwowo? nie mowie, ze kradniesz. daleki jestem od takiej oceny. wiem jak jest.
nie odpowiedziales mi na pytanie.
na Twoje ostatnie pytanie odpowiedz jest negatywna.

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Re: Re: Re: Doopa nie hakier

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
czemu tak nerwowo? nie mowie, ze kradniesz. daleki jestem od takiej oceny. wiem jak jest.
nie odpowiedziales mi na pytanie.
na Twoje ostatnie pytanie odpowiedz jest negatywna.



Przepraszam. Niepotrzebnie się uniosłem :)
A gra mi się podoba. I pewnie jak się inna rada nie znajdzie to ją kupię, w sklepie, żeby ten kluczyk był tylko mój :P

PS. Obaj wiemy, że to jednak jest kradzież, ale za słabi jesteśmy żeby sobie odmówić pewnych rzeczy w imię ZASAD.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: Re: Doopa nie hakier

a ja napisze tak:
Oczywiście że jest to kradzież!!! i co do tego nie ma dyskusji...
jeśli ktoś mi chce wmówić że go nie stać na oryginały to niech mnie nie rozśmiesza:
komputer kosztuje (dobry) od 3 patyków w górę - legalna winda (OEM) 400 PLN, Legalny MSoffice o ile wiem ponad 1000 PLN, quake okolo 59 i wiecej - zaleznie od wersji.
Nie stać kogoś przy zakupie kompa z monitorem za jakies 4 patyki zeby winde i quaka kupic za w sumie 470PLN ???? Nie wierze...
Ale jeśli jest to prawda... Linux nie kosztuje nic... chyba że się chce za niego zaplacić zeby wesprzec firmy produkujace "łatwe dystrubucje" - pochwalam.
Sorki, kosztuje - trzeba przerwać gre w UrT i troche poczytac i poszukac w internecie co i jak z tym linuxem (jesli ktos nie mial z nim do czynienia...)
jeśli kupiles taniego złoma w jakimś Hiperze to NA PEWNO juz z legalnym windowsem... Nie stac cie na MS office ?? - a ja zapytam: - a po ch** ci MS office ??? piszesz zaawansowane skrypty w Visual Basicu ??? robisz wielkie bazy danych w access??? NIE??? to OpenOffice tez jest za darmo!!!!!
A qwaka trzeba kupic i tyle...

Co do PR1.32 - dla mnie bomba... nie mam zadnych problemow - poza lagiem ale to nie ma nic wspolnego z pe-er-em...(w moim przypadku)
Nawet muszka A4 mi hula jak działko przciw lotnicze.... (ze scrollem i wogóle) heheh
No to koncze - papa!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Co do aplikacji użytkowych zgadzam się z tobą w pełni, faktycznie można do pracy używać Linuszków i miliarda dostępnych na nie darmowych programów.
Można też jechać na legalnej Windzie i używać free- albo shareware, bo rzeczywiście wielość funkcji aplikacji komercyjnych userowi domowemu nie przydaje się na nic.Ja tak robię :)))
Ale pozostaje ocean gier, a tutaj wybacz, ale między windozą a linuxem różnica jest jak między rocznym produktem Hollywood a przedstawieniem teatrzyku amatorskiego z Kaczych Dołów.

A w ogóle cały ten temat jest OFF TOPIC, chcecie podyskutować o legalach i piratach to załóżmy oddzielnego slota.Tutaj pb i 1.32. Z tego co czytam na różnych ut.pl i innych forach ośmiu ma dziesięciu terrorystów mówi coś w rodzaju :
... cziterom gromkie NIE, pb jest OK i 1.32 jest OK, tylko weźcie admini wyłączcie cd-key autoryzację...
Mam nadzieję że głośne mówienie takich rzeczy nie załatwi mi bana na wszystkie polskie serwy , hmm ... Jak śpiewają gwiazdy z kapeli ICH STROJE "ut_radio 2 9".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA
... cziterom gromkie NIE, pb jest OK i 1.32 jest OK, tylko weźcie admini wyłączcie cd-key autoryzację...
Mam nadzieję że głośne mówienie takich rzeczy nie załatwi mi bana na wszystkie polskie serwy , hmm ... Jak śpiewają gwiazdy z kapeli ICH STROJE "ut_radio 2 9".




jak juz pisałem namiętnie wszędzie gdzie tylko się da:
wyłączenie wymogu sprawdzania CDkeja przez serv jeszcze niczego nie załatwia :/

tzn załatwia o tyle, ze możesz wejść bez CDkeja - czyli z "pustym" klient-ID.
tak, ale jeśli 2 graczy na 1 servie się spotka bez CDkeja to oznacza, że obaj maja takie samo client-ID (puste) czyli - wylatuja z komunikatem "duplicate CDkey"

to taki mały prezent od IDSoftware prawdopodobnie :/

ja tam stwierdziłem, że koszt zakupu legalnego Q3 wraz z cdkejem jest ZNACZNIE mniejszy od kosztu nerwów i zachodów aby obejśc problem. teraz z pewnym rozbawieniem patrzę na ludzi, którzy grają bez cdkeja i się denerwują że ich IDSoftware kicknęło

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Pomóż grzesznikowi ...

... może nie całkiem jest stracony.
Załóżmy że mam ORYGINAŁA pożyczonego od sąsiada. I zapis w tych tajemnych trzech linijkach:

seta sv_punkbuster "1"
seta sv_strictAuth "1"
seta cl_punkbuster "1"

I wchodzę wszędzie.PRAWIE.Bo gdzieś tam mam komunikat że serwer używa protokołu 67 (chyba ten numer). O co tu chodzi?
Co za franca? Admin bogiem, user nikim ...

Aaa, cze Papuga :) Już legalny? Miło. Też będę, tyle że przy niedzieli mam tylko Empik do wyboru z QIII Arena Gold za 119 PLN, a to dla mnie za bohato. Gdzieś obok bronię piratów, takie jajeczka :D
Mam prośbę, nie, nie o wyłączenie autoryzacji :)))
Raczej chodzi mi o to żebyście się admini dogadali co do zasad konfigu_nie_do_banowania, bo z tego co czytam to ban grozi za wszystko. Za keya, za brak keya, nazbyt jasny ekran, zbyt szeroki fov itd. Może jeszcze zabronią ciągłego biegania ???Pozdrowienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

hmmm te 3 magiczne wpisy to:
seta pb_cl_enablein
seta pb_cl_enable
seta cl_punkbuster 1
niby wastarczy ten ostatni, ale lepiej na zimne dmuchac... ;P
po za tym sv_ to sa komendy serwera wiec nie mamy na nie bezposredniego wplywu jako gracze;p

quote:
I wchodzę wszędzie.PRAWIE.Bo gdzieś tam mam komunikat że serwer używa protokołu 67 (chyba ten numer). O co tu chodzi?
Co za franca? Admin bogiem, user nikim ...

no coz pr1.32 uzywa nowego protokolu z numerkiem 68;p i na serwy z pr 1.31 nie wejdziesz bez zabawy z pakami i q3.exe ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2002 02:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Pomóż grzesznikowi ...

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA

seta sv_punkbuster "1"
seta sv_strictAuth "1"
seta cl_punkbuster "1"

I wchodzę wszędzie.PRAWIE.Bo gdzieś tam mam komunikat że serwer używa protokołu 67 (chyba ten numer). O co tu chodzi?
Co za franca? Admin bogiem, user nikim ...

admini dogadali co do zasad konfigu_nie_do_banowania,



jeśli już masz CDkey, to rzeczywiście seta sv_strictAuth "1" a jeśli go niemasz, to seta sv_strictAuth "0".
oczywiście - musisz dozwolić u siebie (włączyć) punkbustera (seta sv_punkbuster "1" , seta cl_punkbuster "1") - skoro PB jest na serverze, to raczej nie wpuści graczy z powyłączanymi PB, prawda?

protocol 67 to PR1.31 zaś PR1.32 to protocol 68. proste, nie?

widzisz PanNa (i wszyscy ) mi się raczej wydaje, że _na_razie_ to admini doszlifowują konfigi żeby w ogóle dłały i żeby PB spełniał swoje zadanie.

NA PEWNO (przynajmniej na moich servach) zabronione jest (oprócz oczywistych typu ogc, TKi i inne) rate 25tys jak sobie większość z Was radośnie wpisuje i potem marudzi że im server laguje Zabroniłem też zbyt często zmieniać nicka (to nie czat aby w ten sposób gadać) oraz jeszcze coś, nie pamiętam teraz :/
jak będzie już gotowy pełen konfig - NA PEWNO go gdzieś zamieszczę, więc don't worry

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:22.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions