Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > podkręcanie kompa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

a tam, nie bawie sie kabelkami i w inne lutowanie, ja mam niedosluch i wlasciwie bez aparatow slysze dzwieki wysokotonowe od 65 decybeli wzwyz... wiec zaden wiatrak mi nie straszny

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hie hie :>

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;-)

1. Podkręcamy, bo to całkiem przyjemny szpan, napisac potem na czym się "pracuje" ;-) no i pewna satysfakcja - ja też potrafię ;-)
2.Czasami daje to wymierne efekty, nawet nie w samych FPS-sach, znaczy wzroście, ale w tym, że minimalny (w czasie jatki) FPS jest większy i mniej rzuca.
3.Aż żal czasami sie robi człowiekowi, gdy pomyśli ile MOCY drzemie w tym złomie, no i grzech jej nie obudzić ;-)

....i dlatego wymieniam procka na Athlona XP 1700+, i chłodzenie na WC ;-))) - choć wiem, ze to lamerskie podkręcanie dla maluczkich będzie, ale i tak będzie ql ;-)))

Aha...i niech FPS i PING będą z wami

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

os: Windows XP Professional (5.1 - 2600)
cpu: AMD XP 1700+
gfx: GeForce4 Ti-4200 Gainward PowerPack! Ultra/650 TV/DVI GoldenSample
mem: 512MB DDR
mon: LG Studioworks 775N 17"
hdd: 40GB

http://members.lycos.co.uk/gterror/

krecona byla narazie jedynia grafa : z 250/513 na 300/600 - pracuje na 270/560
proc niekrecony bo to stary szajs :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 00:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

nie kazdy zlapie zajawke na krecenie ale za 250 zeta mozna miec spokojnie procka wartego 700 zeta nie kazdy jest bananem i moze kupic monitor 22 a tak malym kosztem mozna pograc w najnowsze girki , Yarecki odkupie odciebie to badziewie hm powiecmy 100zl ale pokrywasz koszty przesylki
ps
to szampan z kawiorem raczej nie zrozumiesz tego te wypytywanie co i jak jaki to itd szukanie i skladnaie a potem radosc qr dziala kreci sie i nie spalilem

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 05:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

LoL Grucha, mroczny komp... zwlaszcza ze nie bardzo wiem co to i do czego sluzy "to" na obudowie - siakis radiator?

Poza tym pytanie n00ba w sprawach WC: ta wode trzeba co jakis czas wymieniac? np jak sie kwiatki podlewa?

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 09:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Talking A ja nie podkrecam....

Bo jeszcze nie musze mam:
Pentium 4 2.8
grafa gforce 4 ti 4400
ramu 1024
musik sound blaster audigy
i siec o przepustowosci 512 Kb faktycnych a nie tylöko w papierkach

jak mi zaczyna zwalniac kupuje nowy procek i grafe

Ale nie wszystkich na to stac i sam pamietam jak swego czasu podkrecalem roznymi dziwnymi pomyslami procka miedzy innymi z pentium 3 800 uzyskalem z kumplem 1100 ale trza bylo chlodzic ogniwem plotiera ... Ze nie wspomne jak kiedys spalilem athlona 1800 przez wlasne testy

Overlocking to ciezka rzecz

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

quote:
Napisane oryginalnie przez koodazed
LoL Grucha, mroczny komp... zwlaszcza ze nie bardzo wiem co to i do czego sluzy "to" na obudowie - siakis radiator?

Poza tym pytanie n00ba w sprawach WC: ta wode trzeba co jakis czas wymieniac? np jak sie kwiatki podlewa?



to to cusik na obudowie to chlodnica :>
a fode czeba wymieniac ftedy jak sie w niej takie zielone stworzonka pokazuja, czyli co pol roku/rok

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;-)

......ale monstrum ;-) z tego kompa - chlodnica jest naprawde ql - wygląda na wydajną ;-)), ale co do odczuć estetycznych, odnosze niejakie wrażenie, że masz je w głębokim...powiedzmy poważaniu ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hehe LOL niezly ten komp

ja sie overclokingu nie ruszam bo jeszcze popale cos i zostane bez kompa lol ale perspektywa straszna :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: ;-)

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
...ale co do odczuć estetycznych, odnosze niejakie wrażenie, że masz je w głębokim...powiedzmy poważaniu ;-)))


pewnie ze mam je w ..... powazaniu , jakbym se kiedys kupil jakas fajniutka obudowe to moze i by fajnie komp wygladal, narazie chodzi mi jedynie o dobre chlodzenie i najwazniejsze cisze, a cicho jest bo najglosnieszy w kompie jest moj dysk
heh jeszcze jedna rzecz, jak bym kupil jakis big tower to komp musialby stac caly czas w domu, a moj komp lubi podroze co 2 tygodnie podrozuje zemna samochodem, normalnie mobilny komp :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hihi ten komp wyglada jak z filmow SF i napewno cichy to on nie jest ale wydajny )

fajne to WC tylko CENA ))) moj skromny zestawik sie do tego nie umywa ale za to mam kompletna cisze

a co do wody w WC to nie potrzeba jaj dolewac bo wszystko dziala w obiegu zamknientym wiec woda nie paruje (chyba ze ci wycieknie na plyte :> ), natomiast zielone roślinki nie powinny sie pojawic jesli stosuje sie specjalne preparaty ....

PS GRUCHA jak masz 1700+ w 0.13 microna to masz wyjebisty proc do krecenia :> jesli w 0.18 to juz inna sprawa :>

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

mam 0.18 czyli szajs, woda sie niema prawa wylewac :>, zielone glonki sie pojawia jak sama wode destylowana wezmiesz, a tez sie pojawi dziwny osad jesli blok jest z miedzi a chlodnica z aluminium (lub na odwrot), a co do halasu to jest cichy bo ma tylko 3 wiatraki (chlodnica. grafa, zasilacz - wszystkie puszczone na 5V - wszystkie sie ladnie wylancza na panelu z przodu :> gdy sie idzie spac przy wlaczonym kompie), w dziurach w obudowie niema wiatrakow - to tylko pozostalosc po zwyklym chlodzeniu, obudowa z SF ? :> nie z SF tylko za 40 zl dafno dafno temu, kiedys byla biala, pozniej sie zrobila jakas zolta to trzeba ja bylo przemalowac hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking

win xp professional , msi geforce 4 ti4600 128mb ram ddr z tymze teraz mam winfast leadtek gf4 mx440 64 ram bo ti4600 za duzo napiecia cos pobiera z mojej plyty , soundblaster audigy platinum , pentium 4 2.26 ghz , 512 mb ram ddr kingston chyba albo asus , plyta msi 845e max2 , dysk seagate barracuda IV 40gb , mysz logitech mx700 , panel lcd nec multisync 1880sx , klawiatura logitech elite czarna.

w ut mam wszystko na maxa w systemie tez a fps jak puscze to max mialem 337 i to przy full detalach a gram na 125 stalych.
nic nie podkrecalem bo nie musze.
rozdzielczosc w systemie 1280x1024 odswiezanie 70 hz , a w grze 1024x768 tez przy 70 hz.
a i niebo , bron i luski mam wylaczone ale to nie ze wzgledu na fps tylko ze latwiej mi tak wroga dostrzec i mam wieksze pole widzenia a i jeszce vertex mam wlaczony tez z tych samych powodow.
a i jeszce net 256 na 128 i komendy w ut do netu to cl_maxpackets 40 , snaps 40 , rate 10000 , cg_smoothclients 1.
chyba wszystko

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

grucha z czego wymontowales ta chlodnice ?

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

quote:
Napisane oryginalnie przez 1oka
grucha z czego wymontowales ta chlodnice ?


to sie chyba nazywalo Vauxhall Chevette hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

A oswiecisz nas co to jest "Vauxhall Chevette" ? ?? ? ?? ? ?

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi
A oswiecisz nas co to jest "Vauxhall Chevette" ? ?? ? ?? ? ?


samochod ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
samochod ?


a nie Corvette ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

w TOCA nie graliscie? ;o

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Corvette to chiba Chevrolet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Dla mnie i tak jedyny wypasiony samochod to Subaru Impreza WRC :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

jeep grand cherokee jest najlepszy jakbym go mial to juz na nic bym nie zamienil
ale to chyba nie jest forum o furach

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez capone

ale to chyba nie jest forum o furach



Jak zwykle zeszlismy z tematu tym razem nawet dosc daleko ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

jak zawsze )))

a co do furek to najlepszy FORD TAUNUS

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Cool zadziwiajace...

jedna rzecz mnie zaskoczyla.
dotychczas uwazalem, ze com_maxfps "przyspiesza" i "stabilizuje" mi gre (gdy wpisze jakas wartosc, ponizej ktorej FPSy mi nigdy nie spadly).
otoz ciekawostka - wpisalem maxfps na 300 (spada czasem ilosc fpsow nawet i ponizej 100) - ale UT jakby plynniej chodzi! wiem - zaraz sie zasmiejecie - ze oczywiste ze wiecej klatek to i plynniej wszystko widac. otoz mam na mysli, ze gra jest bez takich "zaciec", "szarpan" - jakie byly gdy byla wpisana mala wartosc maxfps. czy i u Was tez jest ten efekt?

i druga sprawa - ustawienie WSZYSTKIEGO na maxa dopiero pokazuje jaka miodna jest ta gierka.
ach, te cienie, polcienie, zdbla (pojedyncze listki) trawy, te sliczne dziurki w scianach po pociskach....
kto gra na vertexie ten sam siebie krzywdzi. sprzet juz jest tak tani, tak dostepny, ze mozna odzalowac te 20zl i kupic sobie radeona 9700

i przy okazji (skoro sie dorwalem do mownicy) - zaczalem zabawe chlodzeniem wodnym - zaj****bista sprawa. nie bede robic reklamy jednej stronce skad toto kupilem, ale moge powiedziec ze calkiem calkiem - jak na poczatek schlodzilo o pelne 10stopni przy pelnym obciazeniu kompa (godzinna gra z 4 botami + seti w backgroundzie).
na wiatraku athlon grzal sie do 57 stopni, z CW grzeje sie do 48
polecam a i ta bloga cisza .....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

WC jest milion razy lepsze od glosnych i malo wydajnych wiatrakow , ale cena tych wypasionych zestawow jest jeszcze dosc duza i ja osobiscie wolal bym sobie kupic lepsza karte niz porzadne WC ( te zwykle modele sa juz przystepne ale nie maja takiej wydajnosci jak te drogie ) .



Z wlaczonymi detalami na MAXA , NIE DA sie grac , zaraz cie dziesieciu kamperow co sie chowa w cieniu zakatrupi , nawet nie bedziesz wiedzial skad ;d


Jednak lepiej jest ustawic stabilne max_fps ...... w momencie przechodzenia obok "fps`o" rzerczych obiektow nie bedziemy mieli naglego spadku fps . Poza tym sprobuj na tak ustawionych fpsach wskoczyc na skrzynke bez podciagania sie - nie da sie :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hehe

i ja mam maxfps na 300 skacze mi 70-160 (GF2MX) ale gra chodzi zajebiscie plynnie

Co do maxa detali to fakt wyglad miodzio ale malo widac

WC rules ))

Papuga ... zdradz ktory zestaw masz sa cale chyba 4 firmy w PL co to sprzedaja ...
a jak nie chcesz firmy to powiedz ile kasy dales

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: zadziwiajace...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
na wiatraku athlon grzal sie do 57 stopni, z CW grzeje sie do 48


no to chiba napewno masz "to cos" z cpc, z taka wielka temperatura to napewno to :>

mala modernizacja twego WC i temp spadnie znow o 10 stopni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Post :)

1. 131 zł za 16dB zestaw www.cpc.pl (ta wydajniejsza pompka) za wszystko - łącznie z przesyłką i kurierem który zapukał do moich drzwi następnego dnia po wyklikaniu zamówienia (jemu zapłaciłem) natomiast gwarancja, uwaga... gwarancja ma rok + 7 dni niby nic a cieszy..

2. nie widzę specjalnego spadku FPSów przy przechodzeniu koło "pożeraczy" (jakkolwiek nie mam pojęcia które to są obiekty) pozatym - spadek z 300 do 90 fpsów jednak niespecjalnie przeszkadza. tak, wskakuję na krzynki bez podciągania się, od zawsze, chyba że się źle wybiję

3. nie narzekam - na wiatrakach i najbardziej wykombinowanych systemach powietrznych było do 73stopni (wiem - może mam coś zepsutego z pomiarem temperatury) - teraz nawet zapomniałem co to takiego 60stopni jakkolwiek wczoraj, gdy słoneczko świeciło na zbiornik z wodą i troszkę go podgrzewało, temperatura procka doszła do 54 i się utrzymała przez 4 godziny - niezależnie od aplikacji odpalanych (po wyjściu z np. gry zawsze patrzę na temp.)

4. ponieważ w zestawie nie mam chłodnicy lecz zbiornik wody do 'zagotowania' pomyślałem, że lepszą sprawność uzyskam stosując większy zbiornik wodny = większą ilość wody (obecnie grzeję 2,5 litra).
a może na razie przetestuję wariant pośredni - zbiornik z wodą przepływającą blok wodny (czyli tzw. "czystą" wodą) wstawię do wiele większego zbiiornika z kranówą ("brudną wodą") -- podgrzewać będę jednocześnie obie objętości === całe mnóstwo energii (ciepła) aby toto ogrzać (zapraszam na lekcje fizyki/termodynamiki), brudna woda sobie odparowuje kiedy chce, zaś czysta nie może (jest z inhibitorem, no i kosztuje a kranówa za darmo )

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Edytowane przez PAPUGa dnia 05-05-2003 o godz. 21:16

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:31.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions