Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > UrT 3.0
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: Re: Be beta 3.0

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
Do MP5k nie ma sie co przywalac bo ludzie jakos daja sobie rede nie gorzej niz kiedys. Co do G36 to ja tych fartow nie zauwazylem, jak juz zalozylem heada to dlatego ze w niego mierzylem. To ze dostales pare razy heada nie znaczy odrazu ze koles "sfartolil"



G36 farci za bardzo i takie jest moje zdanie ;/

NIe mowie ze nie trafiaja sie mierzone hedy (vide 3x Helmet Luznego :> ) ale przypadkowosc nowego g36 jest wieksza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

mi wydaje sie ze g36 jest ok ... nie widze w nim farta .... wczesniej wiecej headow sypal ...

najbardziej farci spas :>

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2003 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

NO tak wyskakuje jakis ziomek i z drugiego konca mapy laduje mi hedziocha 1sza seria

NIe jeden mialem taki przypadek juz ;\


A morf ma racje :> spas ownz :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2003 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
NO tak wyskakuje jakis ziomek i z drugiego konca mapy laduje mi hedziocha 1sza seria

NIe jeden mialem taki przypadek juz ;\


A morf ma racje :> spas ownz :>


A moje zdanie jest takie:
farty lecą takie jak leciały - fart to fart nie uniknie się tego.
Zmian w tej becie w netcode nie widze zadnych dokladnie tak samo jak mialem slepaki tak mam i dokladnie jak wczesniej jak ktos warpi to jest nietrafialny jak wczesniej...
w tej becie jedyne co widze zostalo zmodyfikowane ( technicznie a nie wizualnie) to moc broni... spas ... heheheh... od jednego strzalu w lewa nogę można umrzeć ładna armata wyrywa nogę razem z płucami

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2003 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hmm co do spasa to juz bylo włkowane ze jak z bliskiej odległosci trafi sie gdzies w okolicach "piersi" ; PP to zabije odrazu i bediz episało ze dostał w bark czy cus , jakby pokazywane bylo w co poleciala kazda kulka ze spasa to omg chyba bylby najwiekszy flood ;pp a mp5 chyba mi sie teraz bardziej podoba , kiedys z nia tak nei ralem a etraz to jakas sympatyczna jest , no ale moim zdaniem w becie moze juz nei ma az tak wielu sytuacji ze sztrelasz po nogach i dostajesz heda , teraz liczy sie to w co celujesz i jaki masz ping , gralem z 2 dni i juz mialem tyle sytuacji ze na 2 kolesi ktorych zabijalem pod rzad byly 4 heady , w 2.6a zadkościa bylo cos takiego a ja juz czasami robie to nałogowo jak inni :/ tak samo z negev , jak z tej broni mzoa trafic 2 heady z rzedu w jednego kolesia , to jest pomyłka no a PSG to mogliby wyjebac i zastapic je jakas inna snajperka lub moze poł snajperka niby takie drugie g36 nie wiem jak sie inne bronei nazywaja , PSG sux i jak ktos z tym gra to tylko od tak sobie , od niechcenia ... ;p

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2003 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

spas urywa głowe
a co do psg1 to rulez tylko trza nim umiec grać... jakiś czas temu (półtora roku temu) gralem tym świństewkiem (jeszcze beta2.5 byla) i mi sie dobrze gralo to moze i teraz sie przyucze

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2003 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
spas urywa głowe
a co do psg1 to rulez tylko trza nim umiec grać... jakiś czas temu (półtora roku temu) gralem tym świństewkiem (jeszcze beta2.5 byla) i mi sie dobrze gralo to moze i teraz sie przyucze




W 2.5 psg1 byl prawdziwa alternatywa dla sr8.
Dokladny strzal w kevlar mogl zabic (1 hit - 1 trup), jak nie trafiles to mozna bylo dosc szybko poprawic ....

Teraz psg1 to jest jakies jedno wielkie nieporozumienie , Wolne , nie zabija jednym strzalem (nie licze oczywiscie heda/necka), i w ogole takie jakies nijakie :/
Psg1 sie bierze tylko dla totalnej zabawy , w tej chwili ta bron nie ma innego zastosowania ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
W 2.5 psg1 byl prawdziwa alternatywa dla sr8.
Dokladny strzal w kevlar mogl zabic (1 hit - 1 trup), jak nie trafiles to mozna bylo dosc szybko poprawic ....

Teraz psg1 to jest jakies jedno wielkie nieporozumienie , Wolne , nie zabija jednym strzalem (nie licze oczywiscie heda/necka), i w ogole takie jakies nijakie :/
Psg1 sie bierze tylko dla totalnej zabawy , w tej chwili ta bron nie ma innego zastosowania ;/

Ale nawet wtedy ta bron prawie nikt (malo ludzi na pewno ) nie bral na serio. Ja jej uzywalem tylko jak sie uczylem snajpic, bo mozna bylo sie skupic na celowaniu a nie na tym zeby schowac sie podczas przeladowania.

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Angry Cieszcie sie

Ciszcie sie ja jestem na urlopie i nie widziałem jeszcze bety 3.0 i to jest problem a nie to co opisujecie z kazdej gry i kazdego moda beda zadowoleni i niezadowoleni ja go jeszcze nie widziałem i jestem załamany POZDROWIENIA ALL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Ale nawet wtedy ta bron prawie nikt (malo ludzi na pewno ) nie bral na serio. Ja jej uzywalem tylko jak sie uczylem snajpic, bo mozna bylo sie skupic na celowaniu a nie na tym zeby schowac sie podczas przeladowania.

Ja tam bralem ja na serio - bardzo fajna alternatywa dla sr8 jak dark juz pisal.
na serio nie brali jej ci co sie przejmuja jak jakies "stare" gracze wyzywaja od lamek za to ze sie uzywa takiej broni
PSG-1 rulez

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking heheheh

Powiem wam tak:
Jesli tak bardzo nie podoba Wam sie v. 3.0 to dlaczego wszyscy w nia gracie?
Dla mnie jest lepsza od poprzedniej. W sumie jak poprawiali AK to troche przesadzili, ale w rzeczywistosci to dobra bron.

Zapomnieli o jednej rzeczy, mianowicie: kazda bron po oddaniu dlugiej serii nagrzewa sie, co powoduje zaciecia, tego spece z SID nie uwzglednili.

Dobra nie czepiam sie juz detali to tylko gra... i wywalam stara bete bez zalu z mojej strony.

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2003 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Talking

Po wczorajszej grze zmienilem zdanie. Gralem z loodzmi, nawet znanymi, na mapce twinlakes i tak wymiatalem tym psg ze szok!!!
Jednak odpowiednio uzyta niezle kosi

A, jeszcze jedno - urt3 jest fajne

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2003 01:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ja uzywalem psg1 w 2.5 czesto O:~~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2003 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Ee Grubka mi zrobil costam i dziala super jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2003 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

odnosnie pewnych cvars zablokowanych lub nie...
Rozumiem dlaczego to i owo jest sztywne, w granicach itp. Oswietlenie, picmip, marks... spox. Ale nie rozumiem dlaczego ciagle jest te parszywe r_ignorehwgamma 1. Imo to juz dawno powinno byc zablokowane na 0. Wtedy gamma dziala normalnie, noktowizor poprawnie yebie na zielono po oczach (bo ustawienie na 1 poprawia widocznosc lamegogli), snopy swiatel nie sa mleczno nieprzezroczyste itp.
To ciekawy temat. Czy urt ze swoimi nvg jest gra dla lamek? Jaki maja cel przypisany i uzasadniony przez autorow? Nie ma chyba mapy w urt gdzie sa obszary z maxymalna ciemnoscia, ze nawet nie widzisz broni ktora trzymasz. A tam mialy by sens. Nie ma juz mgly np na ut_mines. Wszyscy graja na vertexie. Ja tam mam wszedzie jasno jak na biegunie. No bo biegac w sloneczny dzien po dachu w goglach - ktore pokazuja ci gdzie sa przeciwnicy? rofl; dodatkowo te ramki wokol modeli teraz, ktore pokazuja przeciwnika nawet wtedy kiedy np: jego model nie wystaje fizycznie za rogiem - mamy juz jego obramowanie- tylko rzucic granat! ;/ - fakt teraz wiem dlaczego nie ma flashy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez bel
To ciekawy temat. Czy urt ze swoimi nvg jest gra dla lamek? Jaki maja cel przypisany i uzasadniony przez autorow? Nie ma chyba mapy w urt gdzie sa obszary z maxymalna ciemnoscia, ze nawet nie widzisz broni ktora trzymasz. A tam mialy by sens. Nie ma juz mgly np na ut_mines. Wszyscy graja na vertexie. Ja tam mam wszedzie jasno jak na biegunie. No bo biegac w sloneczny dzien po dachu w goglach - ktore pokazuja ci gdzie sa przeciwnicy? rofl; dodatkowo te ramki wokol modeli teraz, ktore pokazuja przeciwnika nawet wtedy kiedy np: jego model nie wystaje fizycznie za rogiem - mamy juz jego obramowanie- tylko rzucic granat! ;/ - fakt teraz wiem dlaczego nie ma flashy.


Google nie sa wcale az tak dobre, czesto dopiero po sekundzie model wroga "wyodrębnia" sie od zielongo otoczenia , ta sekunda jest oczywiscie decydujaca :>

Poza tym sa mapy na ktorych moim zdaniem nie da sie grac bez gugli , przykladowo ut_crenshaw, ut_twinlakes :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

no wlasnie z tymi googlami tak jest za ma czasami opóźnienia ktore kosztuja ci zycie ; PP sam sie przeknalem nie raz , wystarczy ze klient przykampi i nei bedize sie ruszal a ty bedzies zprzechodzil onok neigo jakis metr i nawet nei zobaczysz tego czarnego wyrozniena tylko jak dobrze sie przyjrzysz to takie malutkie znieksztalcenie i tyle , a jak zdazy sie zaznaczyc w ramki i na czarno to juz jest za pozno , wiec google nei sa take wcale idealne jakby sie moglo wydawac zadam powrotu PSG1 z 2.5 !! i M4 mmmm ;D aha i jest komenda zeby nie widac bylo odciskow kul na scianach tylko ze sie restartuje za akzdym wejsciem na server :/ brzmi on jakos /cg_totalmarks + TAB dopelnic lub poprostu dajcie /cg_total i TAB i ustawcie na 0 i nei widac kul i wiecej FPS podczas sieczki

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 01:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

nvg...cd

Jako MEGA LAMA Polski Ludowej gram ZAWSZE w nvg ;-))). Moze dlatego, że mam spore klopoty z widzeniem na kolorowo - tylko na niektorych mapach jestem w stanie grac z kolorkami - po prostu nic nie widze, z odleglosci kilkunastu metrow nie odrozniam swojego od aliena ;-). Gogla ograniczają pole widzenia (powazna ujma przy walce z bliska i przy duzej ilosci zakamarków). Gogle wymuszaja znajomość pozycji swoich i obcych oraz wymuszają sprawdzanie celownikiem każdej postaci. Na to sie traci czas i to kosztuje. Teraz gogle przerobili na ogc, ktore tylko robią zamieszanie (bo w wielu sytuacjach ramka sie nie pokazuje, czesto kiedy wychodze z tunelu, a przeciwnik jest oswietlony - nie jestem pewnien czy tu jest przyczyna - nie widze go wcale!!! raptem wynurza się jak z mgły (dosłownie!!!) przede mną, ramki nie ma, celownik NIE POKAZUJE koloru...chwila wahania i jestm trupem ;-))).
Generalnie wqrwia to i tyle. Wiekszość map ma latarnie włączone łuczywa i inne takie...wydaje mi się, że to z powodu zmierzchu, który był zamierzeniem autorów ;-))). Tyle że my sobie robimy z tego dzień i textury jak w wolfensteinie sprzed 8 lat...więc gogle niepotrzebne...gdyby grać na realnych ustawieniach, byłyby niezbędne w wielu sytuacjach...ale jaki sprzet to by udźwignął???

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;0

ut_cresnhaw i ut_twinlakes bez gogli nie da rady :O aha i ryadh jeszcze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

ej czasami nie ktore mapki ie zdialaja:
laduje sie jest awaiting snapshot i nic dalej sie nied dzieje tez tak macie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
ej czasami nie ktore mapki ie zdialaja:
laduje sie jest awaiting snapshot i nic dalej sie nied dzieje tez tak macie?



Na dami twoj komp ma 80 sekund czasu zeby wgrac mapke, jak sie nie zmiesci to serwer wywala (time out) =o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Dark_Angel to nie przez to , bo sam mam tak czasami wlasnie ze pisze mi Awaiting Snapshot i tyle i dalej sie nei laduje :/ zazwyczaj to mi sie wywala na mapie streets :/ nawet jak sam sobie posatwie dedykowany server i wejde na niego to tez sie zdaza ze wlasnie na tej mapie mi to sie to dzieje , a mam wywalony limit timeout ... nastepny bug urt ? z UrT zaczyna byc jak z Linuxem , jesli źle go skonfigurujemy lub maszynka mu nie odpowiada to zaczynaja sie dziać dziwne rzeczy ... tak samo te podkładanie bomb a raczej ich "zakopywanie" a później nei mozna jej znaleść albo rozbroic , zamiast zrobic jeden punkt idealnie do podlorzenia bomby to robia nam jeszce zagadki gdzie jest bomba , a czasu jest nie wiele :/

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 00:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

pierdu pierdu...
ja tak miałem permamentnie w poprzedniej becie. Zciagasz konsole i piszesz /reconnect
i sprawa załatwiona...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Ja tam gram bez nvg i uwazam ze na zadnej z plansz nie jest potrzebny, tylko wypala luminofor, oczy i ogranicza pole widzenia oczywiscie imho
co do mapy ut_twinlakes - to ona zawsze byla popiepszona ale da sie grac bez nvg, co nadal sporo ludzi robi i nawet niezle im to wychodzi, a co do ut_cresnhaw to nie kojaze mapy wiec sie nie wypowiadam

btw. zeby bylo wyrownanie i rzeczywiscie, to powinni tez zablokowac zmiane trybu na vertex, powinien byc tylko lightmap, albo tak robic mapy zeby na vertexie bylo tez ciemno w niektorych miejscach. Wiem zaraz sie obuzycie ze co za sprzet by to pociagnol takie czasy, takie wymagania, ale prawde powiedziawszy mogliby popracowac tez nad fpsami.

Jeszcze jedno doczytalem
Ktos tam wspomnial o tym ze podkladanie bomby poza kolem to kwas i powinno sie podkladac tylko w 1 miejcu.
Nie z gadzam sie, wlasnie w tym polega urok bomb mode ze red moze tak zakrecic blue ze tamci nawet nie zaczaja gdzie jest bomba. Jak sie gra w blue to czasami klnie sie nieziemsko, ale tak powinno byc nie mozna miec za dobrze

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

No tak a zauwarzyles grajac na serverach ze zeby rozbroic bombe to trzeba sie nieźle strzeszczac i nie ma czasu na szukanie bomby ??

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
No tak a zauwarzyles grajac na serverach ze zeby rozbroic bombe to trzeba sie nieźle strzeszczac i nie ma czasu na szukanie bomby ??


Takie bylo zamierzenie tworcow ze bombke mozna przemyslnie schowac a czasu jest na styk :>


A taka komenda jest cl_init cos tam i po tym jak na dami dal scalak 80 to ci co mieli problemy wlasnie z awaiting snapshot juz ich nie maja ;q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
pierdu pierdu...
ja tak miałem permamentnie w poprzedniej becie. Zciagasz konsole i piszesz /reconnect
i sprawa załatwiona...



a co jak qrw* nie da sie wysunac konsoli ?

makrel: Mi to sie dzieje na streets2 i takiej ze jak sie laduje to jest obrazek akwarium(?)

apozatym som tylko2 servy na 3.0 i zasze full Daminet i cybersports :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
a co jak qrw* nie da sie wysunac konsoli ?

makrel: Mi to sie dzieje na streets2 i takiej ze jak sie laduje to jest obrazek akwarium(?)

apozatym som tylko2 servy na 3.0 i zasze full Daminet i cybersports :/




Sprobuj kliknac przycisk myszki jakis i wtedy wcisnij tylde , powinno zadzialac :>

Totem mowie ci, ze dzieje ci sie tak dlatego ze mapki te laduja sie dosc dlugo ( w twoim przypadku pewnie ponad 80 sekund) i serwer wywala po tym czasie :S

A serwerow na 3.0 jest juz sporo, przeoczyles chociazby:

^tUrT3.0 - ctf - DamiNet-Radom^7|9999ms|195.205.191.248:27961]

czy tez okazjonalnie pojawiajacego sie snajpera =c

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry Co to za bugi .. PFFF

Bug to dopiero z lagami jest !!!!!

Nikt nie zna lekarstaw na "ból" opisany w osobnym temacie ???????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 20:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Sprobuj kliknac przycisk myszki jakis i wtedy wcisnij tylde , powinno zadzialac :>

Totem mowie ci, ze dzieje ci sie tak dlatego ze mapki te laduja sie dosc dlugo ( w twoim przypadku pewnie ponad 80 sekund) i serwer wywala po tym czasie :S

A serwerow na 3.0 jest juz sporo, przeoczyles chociazby:

^tUrT3.0 - ctf - DamiNet-Radom^7|9999ms|195.205.191.248:27961]

czy tez okazjonalnie pojawiajacego sie snajpera =c



a wiec tak:
laduje sie mapa i jest awaiting snapshot, klawisz nic nie pomaga tylde, to sie konsola nie otwiera, a czemu nie ma np snajpera i innych servow ? te kalisze i Łodzie nawet byly ciekawe pingi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:13.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions