Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Cos nie tak...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Zgadzam sie cg_fov 100 rulez0r, do tego jeszcze kropka na /cg_crosshairsize 12 i sie wymiata wszystko i wszystkich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2003 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

heh z tego co wiem to karty 2x agp nie wejda na szyne 4xAgp wiec w tym nie problem ze zla karta... sprawdz procesy ktore dzialaja tobie w tle? moze cos ci zzera pamiec niemilosiernie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2003 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez **Dark Lama**
Ban mi Wisi
Mam Dynamiczne Ip
Mimo Wszystko nadal szukam aimbota
jakby ktokolwiek cos wiedzial to mi walic na maila



moge poprosic o publikacje ip tego typa
ew. podeslanie mi na priv

niektorych powinno sie powystrzelac za glupote

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2003 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hehe sprawdzilem jego ip'ki i domenki.. koles sie wydaje sprytny ale nie dokonca sam wie jak sie jego ip zmienia ]

pogrubie roznice tylko w domenach..

code:
The IP Address is: 170.224.224.102. The host name is: proxys.or3.marketscore.com The IP Address is: 170.224.224.38. The host name is: proxys.ord.marketscore.com The IP Address is: 216.148.244.38. The host name is: proxys.sjc.marketscore.com The IP Address is: 66.119.33.170. The host name is: proxys.ia4.marketscore.com


wystarczy tylko jedna domenke zbanowac i juz lezy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
hehe sprawdzilem jego ip'ki i domenki.. koles sie wydaje sprytny ale nie dokonca sam wie jak sie jego ip zmienia ]

wystarczy tylko jedna domenke zbanowac i juz lezy



marny ten board bo to proxy anonimowe a powinien lapac ip kompa

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

no u mnie jako ip lapie ip serwera z mojej dzielnicy .. ale nie mam zew ip wiec sie nie dziwie. niestety moze w nowszej wersji bedzie lepiej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
no u mnie jako ip lapie ip serwera z mojej dzielnicy .. ale nie mam zew ip wiec sie nie dziwie. niestety moze w nowszej wersji bedzie lepiej.

esh przejdzcie na phpbb bedzie po problemie
to nie powinna byc duza modyfikacja boarda wiec nie powinno byc jakis problemow
sytuacja taka daje mozliwosc robienia niezlego zamieszania
np jak sie adminowi umysli wstawic bana komus z mojej sieci to 3/4 mojej sieci sie nie dostanie

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
esh przejdzcie na phpbb bedzie po problemie
to nie powinna byc duza modyfikacja boarda wiec nie powinno byc jakis problemow
sytuacja taka daje mozliwosc robienia niezlego zamieszania
np jak sie adminowi umysli wstawic bana komus z mojej sieci to 3/4 mojej sieci sie nie dostanie



z obecnych planow z tego co wiem to mamy przejsc na vbiulletin versie 3.0.. podobno o wiele lepsza od obecnej
niestety taka prawda... niezle sie zdziwilem jak poszedlem kiedys do dziewczyny swojej sprawdzic posta, albo dostac sie na fpp zeby dodac newsa [czas co z domu nie moglem sie zalogowac do konsoli] i zobaczylem ze ma bana na calke fpp za flood... niestety taki dziwny system

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:57.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions