Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
(...)
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.



o wypraszm sobie

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Jucek (EXE)
(...)Ciekaw jestem kto bedzie reprezentowal nasze barwy

no pod wzgledem "siga" to ty masz duze szanse - w sumie 126KB... niezly wynik

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
(...)
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.


np. nasz kol. Czarny Jr. prawie zawsze nic nie wie, dzięki czemu zawsze prezentuje świeże podejście do gry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
No tak przecież wiem ale pojedynczo to oni troche słabsi ale w grupie mocni no jak te skiny pojedynczo karzdy mu wkopie a w grupie mocny jak cheater na moście a ja mam ostatnio serio git wyniki chcesz yogi to ci screny wyśle ja nie gram tak źle jak na moście poprostu na moście nie gram car15/203 a czemu bo za dużo osób na moście gra tym gunem to ja dla odmiany biore G36 a jak wiadomo G36 to takie guwienko


Skini też są mocni w pojedynke Chcesz spróbować?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

ja bym zaczą od tego ze statystyki na moscie nie są zadnym wyznacznikiem posiadanych umiejetnosci w BHD...

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
ja bym zaczą od tego ze statystyki na moscie nie są zadnym wyznacznikiem posiadanych umiejetnosci w BHD...

nie sposób się z tym zgodzić, tym bardziej jak ktoś tam nie gra
P.S.
Po co te dyskusje , dogadać się na GG i po problenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
nie sposób się z tym zgodzić, tym bardziej jak ktoś tam nie gra
P.S.
Po co te dyskusje , dogadać się na GG i po problenie



Proponuje spotkanie na Team Speak'u.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
ja bym zaczą od tego ze statystyki na moscie nie są zadnym wyznacznikiem posiadanych umiejetnosci w BHD...


Zgadzam się w zupełności z tą opinią. Większość z nas gra ze sobą już dłuższy czas i każdy ma (jakieś) wyrobione zdanie na temat gry innych. Podkreśle jeszcze raz, że TKOTH jest grą (bardzo) zespołową. Niekoniecznie osiem osób z czołówki ratio może ze sobą dobrze współpracować. Jednak zawsze można to doszlifować. Trudno też wymagać od medyka wysokiego ratio, a w tym trybie, jakoś trudno mi wyobrazić sobie gre bez niego.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Podchodząc do teamtu poważnie, to pomysły z jakimiś kastingami są chore, przy całym szacunku dla najlepszych wolnych strzelców, to tu trzeba będzie grać zespołowo więc odpowiedź narzuca się sama. Nie ma czasu na szkolenie. Liczyć się powinny osoby grajace i to od dłuższego czasu w klanie. Umiejętności grania w zespole są tu tak samo ważne jak osobiste umiejetności poszczególnych graczy.
P.S.
No i niewatpliwie nieodzownie potrzebny będzie ktoś kto wie skąd strzelają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

. Liczyć się powinny osoby grajace i to od dłuższego czasu w klanie. Umiejętności grania w zespole są tu tak samo ważne jak osobiste umiejetności poszczególnych graczy.






Zgadzam sie i tu najlepszym tego przykladem jest Twój klan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
ja bym zaczą od tego ze statystyki na moscie nie są zadnym wyznacznikiem posiadanych umiejetnosci w BHD...


Proponuje statystyki serweru Belfast Killers

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Zgadzam sie i tu najlepszym tego przykladem jest Twój klan


Nie no bez jaj panowie

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Normalnie nas obrażają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jucek (EXE)
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
no pod wzgledem "siga" to ty masz duze szanse - w sumie 126KB... niezly wynik


Ja nie sugerowalem ze chce sie dostac do tego squadu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jucek (EXE) Znajdź więcej post'ów przez  Jucek (EXE) Dodaj Jucek (EXE) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jucek (EXE) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
. Liczyć się powinny osoby grajace i to od dłuższego czasu w klanie. Umiejętności grania w zespole są tu tak samo ważne jak osobiste umiejetności poszczególnych graczy.






Zgadzam sie i tu najlepszym tego przykladem jest Twój klan

,
przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś i zastanów się dokładnie czy to chciałeś napisać
sformułowanie "Twój" sugeruje , że występuje u nas jakiś człon przywódczy biorąc pod uwagę %4fun jaki ce****e naszą grę, to niewątpliwie jesteśmy najbardziej zanarchizowanymi debeściakami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Normalnie nas obrażają

i dlatego uważam że Moderator tego forum powinien zdecydowanie reagować, w takich przypadkach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie no bez jaj panowie


a ten Cierń to skąd , bo jakoś sobie nie przypominam?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.


mala przesada

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
No tak przecież wiem ale pojedynczo to oni troche słabsi ale w grupie mocni no jak te skiny pojedynczo karzdy mu wkopie a w grupie mocny jak cheater na moście a ja mam ostatnio serio git wyniki chcesz yogi to ci screny wyśle ja nie gram tak źle jak na moście poprostu na moście nie gram car15/203 a czemu bo za dużo osób na moście gra tym gunem to ja dla odmiany biore G36 a jak wiadomo G36 to takie guwienko


Moze troche skromnosci?Albo lepiej idz pobaw sie klockami

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

a ten Cierń to skąd , bo jakoś sobie nie przypominam?















Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

a ten Cierń to skąd , bo jakoś sobie nie przypominam?



Mi też ten Nick coś mówi...ale chyba za dużo pije

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cin=GROM=
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Ja będę mówił wprost i nie owijał bawełne jak inni. Według mnie dla osób z takich klanów jak stills, pwt nie ma miejsca w reprezentacji bo klany te nie mają zielonego pojęcia co to jest TKOTH.
----------------
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.



Chlopczyku troszke przesadziles i nie wiem dlaczego Ci do tej pory jeszcze nikt tu uwagi nie zwrocil.

__
Moim zdaniem do tego skladu powinno dac sie ludzi z kazdego polskiego klanu, Kazdy Polski klan ma jakiegos najleprzego czlonka, i wlasnie tacy powinni zasilic sklad. Owszem moze byc przewaga ludzi z klanow SLS i PX bo sa najlepsi ( i w Polsce nie ma 16 klanow ) , ale jesli to ma byc polska kadra to powinni tam sie znalesc ludzie z kazdego klanu Polskiego. Takie jest moje zdanie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cin=GROM= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cin=GROM= Znajdź więcej post'ów przez  Cin=GROM= Dodaj Cin=GROM= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cin=GROM= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Ratio z Mostu to chyba nie jest najistotniejszy czynnik. Bo jeśli by był, to nawet ja bym się łapał do 30 ex aequo z niejakim Whisperem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń






No wiec moze ja zaczne i przedstawie swój "dream team":


1. Yogas (CQB)
2. Badyl (CQB)
3. Dymek (CQB/Med)
4. Konrad (CQB)
5. Major (CQB)
6. Gt (Gun)
7. Doberman (CQB)
8. Rambo (Med)
9. Whisper (CQB)
10.Cysiu (Gun)
11.Premier (CQB)
12.Cierń (CQB/Med)
13.Vegeta (CQB/Gun/Med)
14.Czapajew (CQB)
15.Sponsor (CQB)
16.Boski (CQB)
17.Rademus (Gun/Med)
18.Jerry (Med)
19.Rufus (CQB)
20.Zeo (CQB)
21.Darek (CQB)
22.Ivan (Gun)
23.Tomcat (Gun)
24.Kolec (Gun)
25.Dizzy (Gun)
26.Lame (Mad med)
27.Kowal (Gun)
28.Kapitano (CQb)
29.Asterix (CQB)
30.Amok (CQB)



To jest taki wstepny sklad ,który wg,mnei mozna bylo by ustawic tak aby jakos funkcjonowal,jezeli pominalem jakiegos dobrego gracza ,który faktycznie nadal by sie do tego skladu to przepraszam,to w sumie szybku ustawilem bez zbytniego zastanawiania sie.Co sadzicie o tym skladzie?.Nie kierowalem sie tu tylko wysokim ratio,to jest moja subiektywna ocena jak kto mniej wiecej gra w tkoth i czy wie o co w tym trybie chodzi.Pozdro.

Edytowane przez Cierń dnia 24-08-2004 o godz. 17:35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
Chlopczyku troszke przesadziles i nie wiem dlaczego Ci do tej pory jeszcze nikt tu uwagi nie zwrocil.

__
Moim zdaniem do tego skladu powinno dac sie ludzi z kazdego polskiego klanu, Kazdy Polski klan ma jakiegos najleprzego czlonka, i wlasnie tacy powinni zasilic sklad. Owszem moze byc przewaga ludzi z klanow SLS i PX bo sa najlepsi ( i w Polsce nie ma 16 klanow ) , ale jesli to ma byc polska kadra to powinni tam sie znalesc ludzie z kazdego klanu Polskiego. Takie jest moje zdanie.



No wiesz,ale jak by w/g takiego myslenie ustalano sklady reprezentacji np.w pilce noznej czy siatkowce itp. , to reprezetacje bylyby troche mizerne .

Nie ma nic zlego w tym,ze druzyna skladac sie bedzie z wiekszosci graczy SLS i PX2 ,bo to nie podlega dyskusji ,do tego dojdzie paru wyrozniajacych sie z innych klanow.

Co z reszta??? Hmm moze organizator przewiduje prawo gry reprezetacji B z danego kraju???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Mi też ten Nick coś mówi...ale chyba za dużo pije










to chyba ten koles ,który nieraz strzelal w Ciebie...ale moze faktycznie duzo pijesz ,ja zreszt równiez,moze sie mylimy,widze to jak przez mgłe....ehhh chyba to nie on

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
No wiec moze ja zaczne i przedstawie swój "dream team":


1. Yogas (CQB)
2. Badyl (CQB)
3. Dymek (CQB/Med)
4. Konrad (CQB)
5. Major (CQB)
6. Gt (Gun)
7. Doberman (CQB)
8. Rambo (Med)
9. Whisper (CQB)
10.Cysiu (Gun)
11.Premier (CQB)
12.Cierń (CQB/Med)
13.Vegeta (CQB/Gun/Med)
14.Czapajew (CQB)
15.Sponsor (CQB)
16.Boski (CQB)
17.Rademus (CQB)
18.Jerry (Med)
19.Rufus (CQB)
20.Zeo (CQB)
21.Darek (CQB)
22.Radzik (CQB)
23.Tomcat (Gun)
24.Kolec (Gun)
25.Dizzy (Gun)
26.Lame (Mad med)
27.Kowal (Gun)
28.Kapitano (CQb)
29.Asterix (CQB)
30.Amok (CQB)



To jest taki wstepny sklad ,który wg,mnei mozna bylo by ustawic tak aby jakos funkcjonowal,jezeli pominalem jakiegos dobrego gracza ,który faktycznie nadal by sie do tego skladu to przepraszam,to w sumie szybku ustawilem bez zbytniego zastanawiania sie.Co sadzicie o tym skladzie?.Nie kierowalem sie tu tylko wysokim ratio,to jest moja subiektywna ocena jak kto mniej wiecej gra w tkoth i czy wie o co w tym trybie chodzi.Pozdro.



Ciern, a Ivan zawsze mowi ,ze z Ciebie pozadny chlop ,a ty go pominoles???!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Ciern, a Ivan zawsze mowi ,ze z Ciebie pozadny chlop ,a ty go pominoles???!!!!






Uwierz mi ,ze pamietalem o nim,ale pow czorajszej rozmowie z nim mysłałem,że juz zdecydowanie na JO sie nastawil,on jak najbardziej sie nadaje do skladu,zreszta wymienilbym paru innych graczy ,którzy by ogli zaliczac sie do "mojego dream temu",ale graja w JO,także jak zle go zrozumialem to poprawie liste .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cin=GROM=
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
No wiesz,ale jak by w/g takiego myslenie ustalano sklady reprezentacji np.w pilce noznej czy siatkowce itp. , to reprezetacje bylyby troche mizerne .

Nie ma nic zlego w tym,ze druzyna skladac sie bedzie z wiekszosci graczy SLS i PX2 ,bo to nie podlega dyskusji ,do tego dojdzie paru wyrozniajacych sie z innych klanow.

Co z reszta??? Hmm moze organizator przewiduje prawo gry reprezetacji B z danego kraju???



Ja wcale nie mam nic przeciwko temu zeby wiekszosc graczy byla z klanow SLS i PX2 ( pozatym i tak nie mam tu nic do gadania ) Ale uwazam ze powinny w tym brac udzial wszystkie klany... No nie wiem takie jest moje zdanie A robta jak chceta GROM By w tym i tak nie zagral bo to nie Polski klan (a Ci co sa dobrzy to nie Polacy ) wiec mnie to ryba

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cin=GROM= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cin=GROM= Znajdź więcej post'ów przez  Cin=GROM= Dodaj Cin=GROM= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cin=GROM= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Uwierz mi ,ze pamietalem o nim,ale pow czorajszej rozmowie z nim mysłałem,że juz zdecydowanie na JO sie nastawil,on jak najbardziej sie nadaje do skladu,zreszta wymienilbym paru innych graczy ,którzy by ogli zaliczac sie do "mojego dream temu",ale graja w JO,także jak zle go zrozumialem to poprawie liste .


Ejjj!!! Tylko mnie nie wywal!!! W BHD ostatnio malo gram ,ale fajnie tam wygladam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:30.    Strony (8): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions