Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > maly murzyn w wiadrze
czy smieszy cie to?
You do not have permission to vote on this poll.
tak 16 36.36%
nie 28 63.64%
W sumie: 44 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Moze lepiej cos takiego ?


O QRWA OWN!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Przeciez to tylko kot zwykle zwierze - nie wiem czym wy sie przejmujecie - gdyby do kufla murzyna wsadzili to jeszcze rozumiem. Ale kot ? Przejal by sie ktos gdyby muche zamknac do sloika ?


w ogole jak mozna porownywac muche z kotem. Mucha za pewne sobie nie zdaje sprawe z tego ze cierpi, a ssaki owszem (czlowiek wcale wiele sie nie rozni od innych ssakow).
To w ogole po co protestowac, niech hoduja bydlo nieludzkich warunkach, gesiom wpychaja zarcie przez rurke, niech wstrzykaja psom sterydy a nastepnie urzadzaja walki, przeciez to w koncu zwierzeta. Chimera sory, ale albo nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowiesz, albo jestes po******.

P.S. ja tez mam kota i gdyby ktos zrobil mu krzywde tylko dla wlasnej rozrywki, to kolesia bym zajebal.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh


w ogole jak mozna porownywac muche z kotem. Mucha za pewne sobie nie zdaje sprawe z tego ze cierpi, a ssaki owszem (czlowiek wcale wiele sie nie rozni od innych ssakow).
To w ogole po co protestowac, niech hoduja bydlo nieludzkich warunkach, gesiom wpychaja zarcie przez rurke, niech wstrzykaja psom sterydy a nastepnie urzadzaja walki, przeciez to w koncu zwierzeta. Chimera sory, ale albo nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowiesz, albo jestes po******.

P.S. ja tez mam kota i gdyby ktos zrobil mu krzywde tylko dla wlasnej rozrywki, to kolesia bym zajebal.


A czy ktos mowi o twoim kocie ? Mowie ogolnie o ziwerzetach. Zdaje sobie sprawe z moich slow i nie wydaje mi sie, ze jestem po****** - to moj punkt widzenia i nikt cie nie zmusza do zaakceptowania go.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

ty nic nie kumasz, a co to za roznica czyj to kot, moj czy bezpanski? Jak jestes zdania ze zwierzeta to nic nie warte istoty, na ktorych mozna eksperymentowac i czlwoeik moze sprawiac im bol tylko dla swojej przyjemnosci to sory, ale nie mam dla ciebie ani grosza szacunku.

quote:
to moj punkt widzenia i nikt cie nie zmusza do zaakceptowania go.

kazdy ma jakis swoj punkt widzenia, maja go rasisci, hitler go mial. jednak gdy czyjs punkt widzenia jest sprzeczy np z ogolnie przyjetymy zasadami humanitaryzmu to nie mozna przejsc kolo tego obojetnie.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Talking

Zajebiste jest te B-29 napędzane silnikiem ekologicznym (muchy)
Co do kota - to juź widziałem kota w słoiku
A dzieciaka w wiaderku to widziałem również i to u nas nad morzem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Ten murzyn ni ejest smieszny. Ale ze to ten kot tak




***** niewiem co jest śmiesznego w męczeniu zwierząt... trzeba być pojebem aby się śmiać z takich fotek. sorry ale takie jest moje zdanie

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ludzie... nie przesadzacie moze troche? temu kotkowi nic sie nie stalo i nikt go nie meczy. jasne ze meczenie zwierat jest okropne ale jemu sie raczej nic nie dzieje i naprawde zamiast zaraz sie wsciekac to troche moglibyscie sie wyluzowac... ale musze przyznac ze ten murzyn nie jest smieszny

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: maly murzyn w wiadrze

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-
szybko i na temat: smieszy was to (zalacznik)?



Zalosny Topic .

N/C

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Przeciez to tylko kot zwykle zwierze - nie wiem czym wy sie przejmujecie - gdyby do kufla murzyna wsadzili to jeszcze rozumiem. Ale kot ? Przejal by sie ktos gdyby muche zamknac do sloika ?



/vote ban

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Chimera - myslalem ze jestes powazniejszy... Wejdz sbie do pralki i sie wypierz, przeciez jestes tylko chimera...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

widze ze wywolalem burze w szklance wody...
ogolnie pytalem tylko czy was to smieszy (mialem powody) - nie nalewalem z tego murzyna, nie walilem zadnych aluzji co do biedoty krajow 3 swiata (giBBeR !), a tylko i wylacznie zapytalem o zdanie, nie majac pojecia, ze wpadnie tu (n) dobrych samarytan ktorzy wielce oburzeni zaistnieniem tych dwoch zdjec, zaczna krucjate...

no a jak chodzi o kotka to rzeczywiscie, uwazam ze to chamstwo, mimo ze mu chyba sie nic zlego nie dzialo, to takich rzeczy nie powinno sie robic...

mil0sh : rozwin temat humanitaryzmu jesli mozesz, z checia poczytam

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Chimera - myslalem ze jestes powazniejszy... Wejdz sbie do pralki i sie wypierz, przeciez jestes tylko chimera...

Gibber - jak stawiasz ludzka istote na rowni ze zwierzetami to gratuluje.
quote:
/vote ban

Amdom - myslalem, ze panuje tu wolnosc wypowiedzi ale jak nie to mozecie mi konto skasowac nie obraze sie. Pozatym w odpowiedzi miloshowi dowiesz sie o co mi chodzilo.
quote:
***** niewiem co jest śmiesznego w męczeniu zwierząt... trzeba być pojebem aby się śmiać z takich fotek. sorry ale takie jest moje zdanie

Maslav - 6 osob na 16 smieszyn murzyn w wiadrze wiec lepiej napisz cos na temat ich psychiki, co ? Pozatym na tym zdjeciu nie ma "meczenia" zwierzat (nie widziales nigdy mlodego kota ?) - co innego z ta akcja typu "w butelce" <- nie widzialem tego zdjecia ale mysle ze nie smialbym sie z niego.
quote:
Jak jestes zdania ze zwierzeta to nic nie warte istoty, na ktorych mozna eksperymentowac i czlowiek moze sprawiac im bol tylko dla swojej przyjemnosci to sory, ale nie mam dla ciebie ani grosza szacunku.

Milosh - jest duza rozniaca miedzy experymentowaniu na zwierzatach dzieki czemu mozna rozwijac medycyne - nowe leki itp. a sprawianiu bolu zwierzetom dla samej przyjemnosci. Moze tobie to sprawia przyjemnosc, ze tak szybko na mnie wjezdzasz z takimi textami ? Nawet mnie nie znasz a po jednym poscie wiesz o mnie wszystko ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 01:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

racja....gdyby nie experymenty to nauka, a przede wszystkim medycyna byłaby daletko...tak samo genetyka...jak myslicie..na czym oni sprawdzają swoje pomysły?? no na myszkach oczywiscie....Jednak sporą część takich experymentow mozna by zawiesić....no ale nie kazdy sie zgodzi...Przecierz oni całą chemie ktora jest we wszystkich produktach codziennego urzytku testują na zwierzętach....mi sie to nie podoba i nie bardzo to akceptuje no ale jakoś musza to przetestować.....
A między takim meczeniem zwięrząt a sadyzmem jest duuuża róznica....A co do kota jak uz pisałem.....jest smieszny ale nie moge powiedzieć czy cierpi. nie jestem tego wstanie stwierdzić.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
ludzie... nie przesadzacie moze troche? temu kotkowi nic sie nie stalo i nikt go nie meczy. jasne ze meczenie zwierat jest okropne ale jemu sie raczej nic nie dzieje...


zdjecie jest stad : http://www.steakandcheese.com/pics-dd.html
o czym chimera zpomnial wspomniec...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
racja....gdyby nie experymenty to nauka, a przede wszystkim medycyna byłaby daletko...tak samo genetyka...jak myslicie..na czym oni sprawdzają swoje pomysły?? no na myszkach oczywiscie....


W takim razie powinno dziekowac sie naukowcom niemieckim, ze podczas drugiej wojny swiatowej robili doswiadczenia na Zydach, dzieki nim medycyna jest na o wiele wyzszym poziomie?
Ide waszym tokiem rozumowania...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Zim.....napisałem ze ja tego nie popieram ani nie akceptuje.....
to nie jest moj tok rozumowania.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:

mil0sh : rozwin temat humanitaryzmu jesli mozesz, z checia poczytam [/B]


?



CHIMERA no lol teraz mnie oskarzasz ze to niby ja lubie sprawiac bol zwierzeta. Wiesz co jestes zalosny, najpierw piszesz ze los zwierzat cie nic nie obchodzi, bo to tylko zwierzeta.
POtem zostajesz mocno skrytykowany (nie tylko przeze mnie) a teraz juz "zlagodziles" swoje poglady; wyjezdzasz z testem ze eksperymentowanie ze zwierztemi jest ok, ale sprawienia im cierpienia na rozrywki jest juz be.

quote:
co innego z ta akcja typu "w butelce" <- nie widzialem tego zdjecia ale mysle ze nie smialbym sie z niego.


wez teraz nie chrzan, na poczatku skomentowales to zdjecie "Przeciez to tylko kot zwykle zwierze - nie wiem czym wy sie przejmujecie "
czyli tak jakby tego kota tam meczyli w tej szklance, ale to i tak jest smieszne.
A teraz niby twierdzisz ze temu kotkowi w tej szklace jest dobrze(sam tam wszedl i to jest zabawne), jednak gdyby go wlozyli do butelki to by bylo zle, i juz bys sie z tego nie smial.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum
W takim razie powinno dziekowac sie naukowcom niemieckim, ze podczas drugiej wojny swiatowej robili doswiadczenia na Zydach(...)


To jest dość kontrowersyjny temat...był już kiedyś i lepiej nie dotykać spraw z tym związanych...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 17:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Masz racje mialbym "ubaw po pachy". Lepiej ?
Po drugie nie bede zmienial swoich pogladow specjalnie dla ciebie - taki z ciebie obronca zwierzat ? Przestan jesc produkty pochodzenia zwierzecego - od miesa zaczynajac a konczac na jajkach, bo nie chce mi sie jakos wierzyc, ze kazdy rolnik dba o swoje zwierzeta jak chca tego tacy ludzie jak ty.
Pisze po raz kolejny - nie musisz zgadzac sie z moimi pogladami - albo prezynajmniej nie komentuj tego w taki sposob jak to robisz.
Oczywiscie nie zawuwazyles tego zdania, ze 6 osob niezle sie ubawilo widzac te dziecko w wiadrze - jasne los zwierzat jest wazniejszy dla ciebie - po co pomagac ludziom z trzeciego swiata - lepiej walczyc o fundusze na pomoc poszkodowanym zwierzetom wykorzystywanym do prac nad nowymi lekami i itp.
A moje zdanie "Przeciez to tylko kot zwykle zwierze - nie wiem czym wy sie przejmujecie" zinterpretowales akurat w najgorszy mozliwy sposob. Czy gdybym napisal - "nic mnie nie interesuja losy terrorystow - bo to tylko terrosrysci" to w odwecie napisalbys mi, ze jestem skur******** ? Naprawde szkoda mi ciebie. Jak chcesz sie podystkutowac na tem temat to nie ma sprawy tylko nie wjezdzaj mi z takimi argumentami wyssanymi z palca.

quote:
Napisane przez Alienka
Zim.....napisałem ze ja tego nie popieram ani nie akceptuje.....
to nie jest moj tok rozumowania.....


Jak widzisz milosh kazzdy ma swoje zdanie i nie musi sie konczyc na krytykowaniu jak w twoim przypadku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
[B]Masz racje mialbym "ubaw po pachy". Lepiej ?

bez ironi, dobra

quote:
Po drugie nie bede zmienial swoich pogladow specjalnie dla ciebie -


wlasnie to czesciowo zrobiles, tyle ze na pokaz. Zmieniles zdanie co to kota w szklance

quote:

taki z ciebie obronca zwierzat ? Przestan jesc produkty pochodzenia zwierzecego - od miesa zaczynajac a konczac na jajkach, bo nie chce mi sie jakos wierzyc, ze kazdy rolnik dba o swoje zwierzeta jak chca tego tacy ludzie jak ty.

nie widze w ogole zwiazku, jak zwykle gdy brakuje ci argumentow to schodzidz na inny temat. Mnie po prostu zbulewrsowalo to ze otwarcie powiedziales, ze los zwierzat cie nie obchodzi, gdyz to tylko zwierzeta.

quote:

Pisze po raz kolejny - nie musisz zgadzac sie z moimi pogladami - albo prezynajmniej nie komentuj tego w taki sposob jak to robisz.

sory, ale bede komentowal wszelkie sprawy w sposob, ktory uznam za stosowny

quote:

Oczywiscie nie zawuwazyles tego zdania, ze 6 osob niezle sie ubawilo widzac te dziecko w wiadrze - jasne los zwierzat jest wazniejszy dla ciebie - po co pomagac ludziom z trzeciego swiata - lepiej walczyc o fundusze na pomoc poszkodowanym zwierzetom wykorzystywanym do prac nad nowymi lekami i itp.

i znowu zbaczasz z tematu i to w jaki sposob, taj chyba tylko ty potrafisz. Jak kogos smieszy ten ryzunek to nie oznacza ze ma gdziesz los mieszkancow 3 swiata. to jest jednak temat do osobnej dyskusji. Powtarzam jeszcze raz. Mnie po prostu strasznie wkkurzylo twoj stosunek to zwierzat.

quote:
A moje zdanie "Przeciez to tylko kot zwykle zwierze - nie wiem czym wy sie przejmujecie" zinterpretowales akurat w najgorszy mozliwy sposob. Czy gdybym napisal - "nic mnie nie interesuja losy terrorystow - bo to tylko terrosrysci" to w odwecie napisalbys mi, ze jestem skur******** ? Naprawde szkoda mi ciebie.


tego zdania nie mozna bylo w inny sposob zinterpretowac. POza tym w pozostalych wypowiedziach na 1 stronie mozna by rzec ze jestes z tej swojje wypowiedzi dumny, mam cytowac?

quote:
Jak chcesz sie podystkutowac na tem temat to nie ma sprawy tylko nie wjezdzaj mi z takimi argumentami wyssanymi z palca.

nie no nie moge

quote:
Jak widzisz milosh kazzdy ma swoje zdanie i nie musi sie konczyc na krytykowaniu jak w twoim przypadku.


juz to chyab tlumaczylem, krytukuje to w ten sposob bo to co wypisales nie mozna skrytykowac inaczej!

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Ok. Dziekuje, ze podzieliles sie swoim zdaniem na ten temat. Jak cie to tak strasznie wkurzylo czy zbulwersowalo to nic na to nie poradze. Oczywiscie ze los zwierzat mnie nie obchodzi - koniec, kropka ...
Ps. Nie schodzilem z tematu - chcialem ci pokazac, ze w twoich oczach ludzie, ktorzy mysla jak ja traktujesz jak nie powiem co a tych, ktorzy sa niewrazliwi na los innych ludzi uwazasz w porzadku.
I nie chce mi sie pisac po raz dziesiaty, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale napisze mimo to - i to ze nie zgadzasz sie z nim to mnie naprawde nie interesuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Venotom
twardy_chomik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Angry

A muchy to k**** mordujecie bez zastanowienia. Ktoś napisał, że mucha nie wie, że cierpi (czy coś takiego). Gówno prawda! Lepiej się doedukuj. Spoko, dalej dzielcie zwierzęta na lepsze (te puszyste) i gorsze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Venotom Znajdź więcej post'ów przez  Venotom Dodaj Venotom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Venotom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
A muchy to k**** mordujecie bez zastanowienia.


ale muchę trudno ujebać

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


ale muchę trudno ujebać




zalezy jaki sie ma ping...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

najgorsze są lagi

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

mucha też zwierze.....ale jakoś sie przyjęło ze muche mozna zabić a inne zwierzęta są lepsze....
ostatnio czytałem na temat jedzenia psow w Chinach....Cały swiat jest zbulwersowany i zdegustowany tym co jedzą Chińczycy.....I nawet chcieli bojkotować olimpiade w chinach (coś takiego i teraz z nowu chcą to powtorzyć). Ale np. w niektorych krajach krowy są święte a my jemy habmurgety...coś za swiętokradztwo...:o. A dla Chińczykow psy to normalna potrawa.....tak samo moze gdszieś na jakiś zadupiu w puszczy czy na wyspie zyję niedkryte plenie kture zajjmoje sie meczeniem zwięrząt dla rozrywki...dla nich jest to normalne a dla nas ochydne.......
To wszystko zalezy od punktu widzenia a przede wszytkich od qltury w jakiej sie zyje.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

są pewne elementarne wartości ponadczasowe i ponadkulturowe które nie zależą od punktu widzenia... tylko tyle chcialem powiedziec... dalsze komentarze sa zbędne...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ludzie o co wam chodzi??? Pzreciez to, ze kot byl w szkalnce to nic zlego.. To malutki kotek sie spokojnie zmiescil, nawet go to nie bolalo... (widzial ktos z was malego kota?? W dloni mozna go zamknac, a co dopiewro wsadzic do szklanki 0,5 litra)
Robicie sobie jakies dziwne problemy.. Moze rozpoczniecie krucjate na rzecz cierpiacych kotow??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 23:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



zalezy jaki sie ma ping...



LoL co za text

Alienek, ja za to glownie czuje niechec do Chinczykow.
A do Rosjan za to ze w instrukcji do jajka niespodzianki bylo napisane: dolna granica wieku: Poland 3 years, German 3 years, Russian 6 years PoLgLoWki

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 01:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Jestem zdecydowanie za podniesieniem poziomu dyskusji jaka odbywa się na boardzie

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV ale muchę trudno ujebać

Sorki ale nie moglem sie powstrzymac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 02:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:19.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions