Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wersja 3.3
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rombi
No to można zacząć dyskusje na temat wersji 3.3 vel 1.0... A więc moja opinia to... - to nawet nie zasługuje na nazwe 3.2a :/


nic nie zrobili tylko spieprzyli

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2004 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

ludzieeeeeeeeeee co za zjeby ten cały SID jak mozna było tak s*******ic ut_casa po cholere oni ruszali te respawny !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? przykładowo jeden respawn jest na old aley a drugi na patio to powodzenia w graniu S*******ILI NAJLEPSZA MAPE W GRZE !!!

connection lost

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2004 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez GruBk4
ludzieeeeeeeeeee co za zjeby ten cały SID jak mozna było tak s*******ic ut_casa po cholere oni ruszali te respawny !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? przykładowo jeden respawn jest na old aley a drugi na patio to powodzenia w graniu S*******ILI NAJLEPSZA MAPE W GRZE !!!

connection lost



Wyjątkowo się z tobą zgadzam :> Nie no świrki ale oni są po*******eni

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2004 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

bosze jak mozna byc tak ograniczonym i nie zauwazyc ze to zwykly bug, a nie feature:> eh... zreszta juz sie robi 3.4
wycinek z listy zmian na dowod:>

quote:
* g_swaproles 0/1 - defaults to On - at Intermission, teams are swapped, map starts up again (no warmup though)
* g_maxrounds N - 0 for off, have to have it off to use the timelimit
* cg_autoscreenshot to accept a value of 2 now to only take shots during matchmode
* New bomb mode rules removed.
* g_survivorroundtime now accepts real numbers like 1.5 for 1:30 worth of time.
* Fixed the g_teamnameRed and g_teamnameblue to not be latched anymore
* Fixed intermission not to look around anymore
* Made TDM use TS spawns if no TDM spawns around
* modified the UI to show 1/2 time scores on the scoreboard

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2004 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
bosze jak mozna byc tak ograniczonym i nie zauwazyc ze to zwykly bug, a nie feature:> eh... zreszta juz sie robi 3.4
wycinek z listy zmian na dowod:>


No i dobrze że robią wersje 3.4 i mam nadzieje że tym razem nic nie spieprzą.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2004 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
No i dobrze że robią wersje 3.4 i mam nadzieje że tym razem nic nie spieprzą.


krzysiek cuda sie spełniają, ale to jest nie mozliwe

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2004 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
Wyjątkowo się z tobą zgadzam :> Nie no świrki ale oni są po*******eni



A mi sie ten blad nawet....... podoba.

Pamietacie te dwa bliskie respawny na dokach ?(2.5)
Bardzo fajna sprawa i runda nie trwa zbyt dlugo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2004 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
A mi sie ten blad nawet....... podoba.

Pamietacie te dwa bliskie respawny na dokach ?(2.5)
Bardzo fajna sprawa i runda nie trwa zbyt dlugo


ROTFL to ostatnie to argument niezbity...
I co ciekawe nudzi mi sie juz TS... coraz czesciej włażę na TDM - tam nie trzeba czekać

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2004 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

nudny TS..?

Hi All, pofstauem z marfych ;-)) jakby co, wienc znooff benem was analfabetyzmem zarażau .....
4 - nie tylko tobie znudził sie TS....od paru miechooff gram tylko CTF-a, nie nudze sie, dla mnie to niezły sport, kiedy bronie flagi (jestem zażartym defensorem ;-))) - mam zadyme jak sto pięćdziesiąt - i to prawie cały czas, w zasadzie już namowiłem Pyze, gra f to też emeryt KG (nawet nieźle ;-). Jeszce troche a nasz zramolały klan dorobi sie 5 graczy CTFa io moze zaczniemy coś grac, a tak w ogóle, to po prostu chyba juz za długo w to gramy, będzie 3 lata i wszytkim sie troche przejadło....

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2004 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: nudny TS..?

Yarecki staruszku - to ty jeszcze żyjesz??
Heh - no fakt - ale nie żeby mi się gra nudziła - bo to to nie - wczoraj spedzilem kolejne pięć godzin na grze... (O Boże aż tyle??!!)
Tylko ten TS zaczyna mnie nużyć - CTF - fakt zajebista gra szkoda ze nie ma ut_laneway bo do CTF to ona mi się najbardziej podobała...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2004 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
krzysiek cuda sie spełniają, ale to jest nie mozliwe

Już dziś się ten cud realizuje, na www.urt.pl jest info że robią UrT 3.4 i ma nie być tych powalonych respawnów na casa no i dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2004 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

mi tez od jakiegos czasu sie znudzil ts i sobie pogrywm w ctfa na zagranicznych serwerach mam ze 4 upatrzone takieco pingi jak w pl 120-130 a teraz powstal jeden serw w ctfa w polsce ale tam jest chyba beta 3.0 i jescze jakas zbugowana wiec nienajlepiej sie tam gra:X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2004 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

A mi sie już znudziły moje pingi 300+ :/

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2004 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rombi
A mi sie już znudziły moje pingi 300+ :/


No czasem z Cnotkiem pograywamy CTFka to najfajniejszy tryb do zabawy. A o to głównie chodzi

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2004 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

ROmbi

ROmbi a mi sie znudziles TY po co w ogole tu cos piszesz moze napisz na boardzie bełkot bo tu *******is zjakies bezsensowne bzdury Wez czlowieku przestan!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Re: ROmbi

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
ROmbi a mi sie znudziles TY po co w ogole tu cos piszesz moze napisz na boardzie bełkot bo tu *******is zjakies bezsensowne bzdury Wez czlowieku przestan!!!!!!!!!!


Nic do Ciebie nie mam ale widocznie Ty cos do mnie tak wiec... nie chce mi sie pisac tego samego co Skubanemu...

A jak już chcesz być taki mądry to napisz coś sensownego, bo jakoś nie umie tu znaleść Twoich jakichkolwiek "wypocin".

A po co tu pisze? Bo NIKT mi nie zabroni.

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking gitara

gitara ze juz se darowales bedzie mniej lagerow do ganiania chociaz o jednego.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Talking pianino

pianino ze jeszcze se nie darowalem bedzie wiecej lagerow do ganiania chociaz o jednego.

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Angry szkoda

ja wiem ze wy se nie darujecie bo ham bedzie hamem i bedzie dalej uparcie robil innym na zlosc bo jest samolubnym burakiem , zamiast pomyslec i se skolowac normalny net i wtedy grac np. dobre sa oferty neostrady albo nowy satelitarny net onet konekt za 79 zeta ale wy to byscie chciali mkiec internet za 10zl najlepiej debile.
chesz grac to zainwestuj nie to sie zrywaj nie ma przymusu zeby w to grac zawsze sa warcaby na wp.pl.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2004 01:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

to satelitarne guwno z onetu to np. 400/64 kbps czy to takie faktycznie wpsaniale?? a atak btw to postaw sie nie moim miejscu :
Mieszkam na pewnym malym osiedlu w 60000 miescie , mam do wyboru 2 providerów: Tpsa i TeleNet. obecnie internet mam z telenetu gdyz mozliwosci techniczne tylko na to mi pozwalaja . Teoretycznie muj internet to 128/128kbps a praktycznie 128/40 kbps z czego wynikaja pingi 100 na pl 300 za granica. Zeby miec neta z tepsy musialbym zmienic sobie nr Telefonu a to nimoje mieszkanie a ojca i on niema zamiaru zmieniac nr , a co do neo to centarala na osiedlu nieobsluguje. Płace 130 zl/miech . no i teraz powiedz mi czy za mało płace zeby grac w urt?? moze mi podpowiesz na co mam zmienic mojego neta??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2004 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post a wiec tak

placisz standardowo mniej wiecej jak za polski dobry internet a dziala ci kiepsko.
nie wiem co masz zrobic masz pecha moze z czasem sie pojawi jakas rozsadna konkurencja i wtedy se zmienisz.
a tak poza tym to mi chodzilo o tych co maja mozliwosc podlaczenia sie do neo czy gdzies zeby miec normalny ping ale maja to w dupie a grac chca i chcieliby najlepiej zeby internet byl 10zl za miesiac bo im sie tak podoba.
normalny net kosztuje przynajmniej 100zl i nic na to nikt nie poradzi powinniscie sie zdecydowac czy chcecie grac i wydac ciut wiecej za cos co naprawde dziala dobrze czy se darowac granie online gdzie wiele zalezy od pingu.
takie jest moje zdanie i pewnie nie tylko moje...
a tlumaczenie ze mam ping 300 ale chce grac jest glupie , jak nie masz prawa jazdy to nie jedziesz samochodem tylko wybierasz autobus a nie z uporem maniaka pchasz sie za kierwonice nie majac warunkow.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking tak jest

a jajbardziej rozbrajające są misie, które z niewinnym zdziwkiem na twarzy: to wysycenie mojego łącza kazą/emulem ma wpływ na moje pingi?

<rotfl>

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2004 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Re: a wiec tak

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
(...)a tak poza tym to mi chodzilo o tych co maja mozliwosc podlaczenia sie do neo czy gdzies zeby miec normalny ping ale maja to w dupie a grac chca(...)
normalny net kosztuje przynajmniej 100zl i nic na to nikt nie poradzi powinniscie sie zdecydowac czy chcecie grac i wydac ciut wiecej za cos co naprawde dziala dobrze czy se darowac granie online gdzie wiele zalezy od pingu.(...)
a tlumaczenie ze mam ping 300 ale chce grac jest glupie (...)



hmm... Ja mam możliwość podłączenia sie do neo, ale wątpie żeby to nastało w najbliższym czasie. Trudno jest mi przekonać starszych, którzy raczej nie dadzą tyle za neta (ja też nie - bo niby skąd mam to brać? Ledwo mam żeby w szkole drożdżówkę kupic ) i są w przekonaniu (ile razy można im to tłumaczyć?), że ten co teraz mam jest dobry... A grać mi nikt nie zabroni - ale na pingu powyżej 300 nie gram, bo to nie jest miłe ani dla mnie, ani dla innych... Więc czekam do godzin nocnych, kiedy to mam w miarę normalny ping.

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2004 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: a wiec tak

quote:
Napisane oryginalnie przez Rombi
hmm... Ja mam możliwość podłączenia sie do neo, ale wątpie żeby to nastało w najbliższym czasie. Trudno jest mi przekonać starszych, którzy raczej nie dadzą tyle za neta (ja też nie - bo niby skąd mam to brać? Ledwo mam żeby w szkole drożdżówkę kupic ) i są w przekonaniu (ile razy można im to tłumaczyć?), że ten co teraz mam jest dobry... A grać mi nikt nie zabroni - ale na pingu powyżej 300 nie gram, bo to nie jest miłe ani dla mnie, ani dla innych... Więc czekam do godzin nocnych, kiedy to mam w miarę normalny ping.


Sprobuj holenderskich serwerów

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Talking kmb007™

OMG, ludzie a Wy sie tu nadal wszyscy udzielacie? Heh, omg, az milo wspomniec? Nie Papug ?? , smiesznie kiedys bylo. Mi sie juz dawno ta gra zdazyla znudzic a Wy dalej po kilka godzin dziennie, ile mozna . Ale pozdro dla wszystkich starych graczy, bo nowych to nie lubie. Narazie :*

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: kmb007™

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
Nie Papug ?? , smiesznie kiedys bylo.



TO TY JESZCZE ŻYJESZ?! :o

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: kmb007™

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
TO TY JESZCZE ŻYJESZ?! :o

jak widać

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:59.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions