Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Lolowe blogi.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

W kategorii najbrzydszy blog roku ten ma u mnie pierwsze miejsce

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
W kategorii najbrzydszy blog roku ten ma u mnie pierwsze miejsce

bleh, ale porazka

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2002 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-
tak wogole to co sadzicie o blogach? bo jakby na to nie patrzec, to pewna forma ekshibicjonizmu... ja takowego nie posiadam i raczej nie zaloze (no, moze jak cos z duzym impetem wyladuje mi na czaszce, np. ta asteroida z topika AlienKa )


Ja kiedys cos takiego posiadalem, ale zrezygnowalem z jego prowadzenia poniewaz... Mi sie znudzil...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 21:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
W kategorii najbrzydszy blog roku ten ma u mnie pierwsze miejsce


<-

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

<-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na prawie kazdym blogu sa takl poryte kolorki i ludzie pIsZa W tAkI dUrNy SpOsOb? Przecierz to paranoja, a rzeczy o ktorych pisza to juz wogole lepiej zebym sie nie wypowiadal... Oj... az strach pomyslec ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
suchy staszek
clone kid (dke)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Poz

<-

<-

__________________
W trakcie studium słowa Bożego unikaj podejścia typowego dla wielu tak zwanych biblistów. Nadmiernie skupiają się oni na analizowaniu tekstu, jak gdyby Biblia pochodziła od człowieka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil suchy staszek Znajdź więcej post'ów przez  suchy staszek Dodaj suchy staszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać suchy staszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez tram-
tak wogole to co sadzicie o blogach? bo jakby na to nie patrzec, to pewna forma ekshibicjonizmu...


A jak myslisz po co ludzie pisali i pisza pamietniki? Od zawsze sa ludzie ktorzy maja nieodparta ochote podzielenia sie z kims swoimi przezyciami, przemysleniami, uczuciami... lecz przy pamietniku mamy do czynienia z forma bezosobowa, papierkowa. Jest to bardziej spadek dla przyszlych pokolen. Blog'i sa ogolnodostepne. Kazdy moze je przeczytac i skomentowac. Czasem mozna znalezc w tych komentarzach ciekawa porade, podpowiedz osoby ktora juz cos takiego przezyla etc...

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na prawie kazdym blogu sa takl poryte kolorki i ludzie pIsZa W tAkI dUrNy SpOsOb? Przecierz to paranoja, a rzeczy o ktorych pisza to juz wogole lepiej zebym sie nie wypowiadal... Oj... az strach pomyslec ...


No coz jak juz napisalam wczesniej blogi to forma pamietnikow, gdzie pisze sie o wlasnych uczuciach czy przezyciach. Ludzie chca sie podzielic ty co przezyli, czy to o czym pomysleli. Niestety w naszym spoleczenstwie jest duzo ludzi..jakby to powiedziec... pustych, ktorzy nie maja praktycznie nic wartosciowego do przekazania lecz nie zdaja sobie z tego sprawy. A ze do tego maja spaprany gust jesli chodzi o wyglad swojego pamietnika.... no coz..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na prawie kazdym blogu sa takl poryte kolorki i ludzie pIsZa W tAkI dUrNy SpOsOb? Przecierz to paranoja, a rzeczy o ktorych pisza to juz wogole lepiej zebym sie nie wypowiadal... Oj... az strach pomyslec ...


pewnie dlatego, ze to jest taki fajusie, milusie i jakie tam jeszcze chcesz

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A moze dlatego, ze jest taka moda? Moda sux. Robic to co wszyscy robia, ubierac sie jak wszyscy... To jest nudne, smieszne, i zabija, i tak martwy w naszych czasach indywidualizm.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
A moze dlatego, ze jest taka moda? Moda sux. Robic to co wszyscy robia, ubierac sie jak wszyscy... To jest nudne, smieszne, i zabija, i tak martwy w naszych czasach indywidualizm.



Masz na mysli wyglad blogow czy ogolny fakt ze ludzie je tworza?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To, ze je tworza mi nie przekadza, kazdy znajduje jakis posob, aby sie wyszalen, i dac upust swoje, mniej lub bardziej, artystycznej duszy. Ale chodzi o ich wyglad... Jak widze 15 taki samych blogow, z tYmI dZiWnYmI lItErKaMi, to mnie normalnie bierze na litosc, i przeklinanie... A nie, gdyby chociaz wpisy byly ciekawe... Nie!!! "Dzis poszlam na dysko blysko, i sobie paluszek w butkach obtarlam" itp... Blech.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 11:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Mnie to nie rajcuje i nie czytam tego. A jak to ich rajcuje takie wypisywanie to niech sobie piszą :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

I o to chodzi - wiecej tolerancji (pomimo tego, ze sa sux) !!!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
A moze dlatego, ze jest taka moda? Moda sux. Robic to co wszyscy robia, ubierac sie jak wszyscy... To jest nudne, smieszne, i zabija, i tak martwy w naszych czasach indywidualizm.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ann-
Trzeba się zastanowic, w czym się człowiek lepiej czuje, czy chce być indywidualistą, czy sobą? Bo czasem zdaża się tak, że ludzie są indywidualistami za wszelką cenę, ale nie są soba. A może ta osoba się dobrze akurat czuje w tym, jak mówisz - "ubierac sie jak wszyscy..." itp. :P To nie jest takie proste. Masz tutaj generalizacje - jak wszystcy = nie idywidualnie = źle. No ej, czyli każdy kto nie jest indywidualny to jest fe. Po drugie, świat pełen indywidualistów byłby światem całkowicie do dupy, bo każdy by chciał co innego. Wiadomo pod wieloma względami każdy jest inny, ale każdy znas ma też cechy wspólne i już wtedy byłby be bo mu się podoba tosamo co Tobie :P Tylko może właśnie to jest dobre dla tej osoby i ona się czuje w tym sobą kiedy robi to co inni? Przecież nie musisz być indywidualnością aby być sobą bo to może być akurat TWÓJ STYL :P Po co komuś coś na siłę mówić kazać mu robić? Najważniejsze żyć w zgodzie z samym sobą.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool
Ann-
Trzeba się zastanowic, w czym się człowiek lepiej czuje, czy chce być indywidualistą, czy sobą? Bo czasem zdaża się tak, że ludzie są indywidualistami za wszelką cenę, ale nie są soba. A może ta osoba się dobrze akurat czuje w tym, jak mówisz - "ubierac sie jak wszyscy..." itp. To nie jest takie proste. Masz tutaj generalizacje - jak wszystcy = nie idywidualnie = źle. No ej, czyli każdy kto nie jest indywidualny to jest fe. Po drugie, świat pełen indywidualistów byłby światem całkowicie do dupy, bo każdy by chciał co innego. Wiadomo pod wieloma względami każdy jest inny, ale każdy znas ma też cechy wspólne i już wtedy byłby be bo mu się podoba tosamo co Tobie Tylko może właśnie to jest dobre dla tej osoby i ona się czuje w tym sobą kiedy robi to co inni? Przecież nie musisz być indywidualnością aby być sobą bo to może być akurat TWÓJ STYL Po co komuś coś na siłę mówić kazać mu robić? Najważniejsze żyć w zgodzie z samym sobą.



No dobrze gada

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Czyli w skrocie mowiac - umiar czyli nie popadac w skrajnosci...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
gdyby chociaz wpisy byly ciekawe... Nie!!! "Dzis poszlam na dysko blysko, i sobie paluszek w butkach obtarlam" itp... Blech.


Jak juz wczesniej wspomnialam .. niestety niektorzy zamiast dzielic sie przemysleniami itp wpisuja chale gdyz nie zdaja sobie sprawy z tego ze nie maja do przekazania nic wartosciowego.
Sa ludzie dla ktorych madre fiozoficzne rozwazania jakie tez mozna znalezc na blogach, nie beda miec sensu bo to nie jest ich swiat. Ich swiat to posiadanie fajnych rozowych bucikow, super samochodu najlepiej tuningowanego.. ich swiat to proste zabawy polegajace n upiciu sie na imprezie... tacy ludzie istnieja.. akie maja swiaty i o nich pisza.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Jak juz wczesniej wspomnialam .. niestety niektorzy zamiast dzielic sie przemysleniami itp wpisuja chale gdyz nie zdaja sobie sprawy z tego ze nie maja do przekazania nic wartosciowego.
Sa ludzie dla ktorych madre fiozoficzne rozwazania jakie tez mozna znalezc na blogach, nie beda miec sensu bo to nie jest ich swiat. Ich swiat to posiadanie fajnych rozowych bucikow, super samochodu najlepiej tuningowanego.. ich swiat to proste zabawy polegajace n upiciu sie na imprezie... tacy ludzie istnieja.. akie maja swiaty i o nich pisza.



Kazdy ma swoj swiat... i ma do niego wpelni prawo.. jesli nie zagraza innym swiatom.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Deadpool: Tego nie powiedzialem. Chodzi mi o to, ze naprawde... W naszych czasach liczy sie nie kim jestes, i jak myslisz, tylko z kim przystajesz. Nieformalne grupy spoleczne, ktore nazucaja odpowiedni styl oraz tok myslenia. Ja sam ubieram sie na czarno, nosze kostke, i glany... Wiec mozna powiedziec, ze jestem... Kims tam, ale tak naprawde ubieram sie jak mi sie podoba, a nie co jest modne, czy wogole... Ble. Masz racje. Swiat zlozony z indywidualistow byl by swiatem do dupy. Z tym musze sie bez reszty zgodzic. Ale czy, powiedzmy, 6 miliardow dresow bylo by ciakawe? Chyba nie. Trzeba byc innym, ale bez przesady. Buntujmy sie, ale nie przesadzajmy, kochajmy sie, ale nie przesadzajmy itp, etc... Ja poprostu nie lubie jak wszyscy na ulicy wygladaja tak samo, i mysla tak samo... Dlaczego? Bo to nudne, bo to IMO glupie. Zawsze mam cos co mnie wyruznia z tlumu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 16:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Chcialem wtracic swoje 3 grosze. Moze troche nie na temat, ale no tak cos mnie slklonilo do napisania tu tego.
Zwroccie uwage na te blogi i na ludzi je piszacych. "Skoczylem/am na dyske", "moj dres", "moi zoimale spod bloku", "moje nowe adidaski", "moja nowa zel-fryzura" itp... Przeciez jak ludzie starsi widza "ladnie" ubrana mlodziez to przeciez to sa "grzeczne madre dzieci". Ludzie sa pojebani i oceniaja innych po wygladzie. Jak widzi sie kolesia z dlugimi wosami, albo w czarnej koszuli (tu wzrok na mnie), z plecakiem z namalowanym jakims napisem, naszywka czy czyms podobnym, gdy ktos ma pare kolczykow w uchu, z kolczykiem w nosie czy kolorowymi wlosami, to sie od razu mowi ze to jakis chuligan, ze narozrabia zaraz gdzies, ze satanista, ze koty morduje i inne takie sprawy. Ale oczywiscie panowie w dresie i panie wygladajace jak kurewki sa dobrzy. Oni sa cacy, a ludzie wyrozniajacy sa be. Mowiac inaczej, tak wyglada "polska zlota mlodzierz".
Ostatnio jak wracalem w okolicach 22:00 do domu bylem swiadkiem dziwnego zdarzenia. Dwoch kolesi szko ulica, a dwoch nastepnych wychodzilo ze sklepu w stanie nietrzezwym. I tych ostatnich zaczelo cos tam gadac do tych pierwszych, zaczeli sie potem wyzywac itp i pokazywac jaki to kazdy jest wazny, jedni bluzgaja na drugich, a drudzy pokazuja rozne fuck'i do pierwszych. Ogolnie wymiana zdan byla jezykiem oczywiscie tak wysublimowanym ze nei chcialbym by ktokolwiek tego musial sluchac. Potem dio siebie podeszli i podlecialo jeszcze z 5 innych kolesi i zaczeli sie lac. No nie powiem, dobrze ze nie znalazlem sie miedzy nimi. A z pozoru wydawali sie tak spokojnymi i kulturalnymi mlodziencami.
Zwrocic trzeba jeszcze uwage na pieprzone wychowanie. Nie raz widzialem taka sytuacje. Maz z zona i z synkiem malym w wozku, ubrani raczej na czarno, facet dlugie wlosy. Dzieci inne bawiace sie na podworku od razu dra sie "Patrz! Szataniszci ida. Mama mi o nich mowila". No przecierz to jest ***** paranoja jakas. Kto powiedzial ze jak ktos ubiera sie na czarno to satanista? No ale stare pruchwy sa przeciez madrzejsze i wychowuja swoje dzieci w taki sposob.
Mowienie o indywidualnosci mnie troche denerwuje. Ostatnio slysze to przewaznie z ust 15/16 latkow. Kazdy z nich chce byc indywidualista, doroslym itp. Mowiac o indywidualnosciach tez zachacza sie o doroslosc. Bo przeciez trzeba sie "uwolnic" od rodzicow. Moge dac glowe za to, ze wiekszosc z nich, bez rodzicow nie poradzila by sobie wogole.
Inna rzecza jest gledzenie o tym ze "system jest zly", o roznych "manpulacjach" "buncie" itp. Kazdy chyba przechodzi taki wiek, ale ile mozna, jedni z tego wyrastaja inni nie. Przeciez i tak nic sie nie zmieni z tego powodu, mozna tylko doprowadzic takim czyms, jak by sie zebrali wszyscy entuzjasci, do tego co sie dzialo w Argentynie. Mowiac powaznie jak patrze na moich rowiesnikow, to boje sie co mnei czeka w przyszlosci.
Aha, no i zauwazalny jest zanik kultury i wychowania, nie tylko u mlodych, co z jednej strony moze byc pocieszeniem ze nie tylko ludzie mlodzi sa niewychowani, ale z drugiej strony swiadczy ze "wszyscy" biorac pod uwage grupy spoleczne, tacy sa. Nic to. Trzeba to przyjac. ALe sie rozgadalem, i nie na temat na dodatek za bardzo, ale tak jakos mnie wzielo.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No niestety gibberku tak wyglada nasz swiat jak pisujesz a ludzi dziwnie sie taktuje przez to jak wygladaja. Moge Ci tylko obiecac ze ja moje dzieci bede uczyc ze kazdego nalezy oceniac po tym co mowi i robi a nie po tym jak wyglada

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

giBBeR ma racja... W kazdym calu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 19:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

gibber o co ci wogle chodzi
szukasz akceptacji u staruszek?
po jakiego ****a ci to

btw sam jestes ograniczony myslac ze kazdy dorosly mysli ze kazdy indywidualista to chuligan i satanista :}

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Red face

eeee?

A co was/ciebie (bo nie wiem ilu was jest ) obchodza inni?
Mam w dupie co sobie mysli starucha z laska o mnie ... albo jakis 40letni koles w garniturku... albo kosciol albo nie wiem .

Wazne, ze czujesz sie dobrze w swoim otoczeniu i tyle ... nie zwracaj/cie na innych uwage i tyle.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin
eeee?

A co was/ciebie (bo nie wiem ilu was jest ) obchodza inni?[...]Wazne, ze czujesz sie dobrze w swoim otoczeniu i tyle ... nie zwracaj/cie na innych uwage i tyle.



Problem w tym, ze ciezko jest sie czuc dobrze w otoczeniu w ktorym cie wszyscy wytykaja, obgaduja i... cos tam jeszcze

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio


Problem w tym, ze ciezko jest sie czuc dobrze w otoczeniu w ktorym cie wszyscy wytykaja, obgaduja i... cos tam jeszcze



Olac!

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

A co? Mam mowic ze jest dobrze?
Przeciez za jakis czas moze byc taka sytuacja ze ktos wparuje do Ciebie i "sciagna" Cie za to, ze jakas babcia powiedziala ze satanista jestes i terrorysta itp.
Widzisz, nie lubie takiego czegos "olac to", "olac tamto", "olac babcie", "olac dziadka", "olac policje", "olac wszystkich" Na czy m to sie skonczy? "Olac zycie", "olac siebie". Ktos z Twoich bliskich dajmy na to, czego nikomu nie zycze, umrze - olejesz to? Nie podoba mi sie podejscie "olewajace". Olewac mozna drzewko w parku, albo syna sasiada ktory ma 3 latka. NIe pojde do pracy, oleje to. Nie zrobie czegos tam innego, oleje to. Przeciez to jest gowno! Jakby kazdy kazdego olewal to do niczgo by nie doszlo a Ty bys biegal z maczuga i darl sie "UMA UMA".
Wole byc akceptowany przez wszystkich i zalezy mi na opinii ludzi zarowno mlodych jak i starych. Najlepiej byc *******onym egoista i olewac wszystko i wszystkich.
Usmaroj sie gownem i wejdz tak do autobusu. Zobaczysz kto CIe oleje a kto Ci w*******i. A jak ty zobaczyl bys kogos brudnego. Zaraz sie krzywisz i sie smiejesz itp...
Inna rzecz. Nie mowilem ze kazdy indywidualista to satanista, nie wypaczaj moich wypowiedzi. Mowilem ze ludzie "specyficzni" maja specyficzna opinie u roznych ludzi. Tym bardzoej nie mowilem ze wszyscy dorosli sa tacy.
Dajmy na to, szukasz pracy i masz w srodowisku opinie chuligana, kto Cie przyjmie? Oj... Problem bedzie.
Byc wytykanym jak zwrocil na to uwage Lesio tez nei jest milo. Ile to ludzi nei wytrzymuje presji i popelnia samobojstwo z tego powodu, wiec nei mowcie ze to jest blacha sprawa.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

uogolnilem z satanista
ale oglenie taki byl wyglad twojej wypowiedzi

wszyscy sa fe kochaja dresow a mnie nie lubia
bo jestem taki mlodziezowy ubieram sie na czarno nosze kostke glany i fajne metalowe koszulki
troche uszczypliwie ale ja tak to odebralem
i nieznaczy to ze mam jakies uprzedzenia do metali

olewac wszystko? jasne ze nie
trzeba miec po prostu dystans do pewnych rzeczy
i szanowac tych no ktorych ci w zyci zalezy

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-09-2002 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:57.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions