Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Może jakiś zajzd
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

No dobra to wbijemy się razem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
No dobra to wbijemy się razem


jutro?
pojutrze?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

w piątek

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
w piątek


w sumie chyba moze byc, wezme JARODa pod pache (o ile wiesz kto to )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Wiem podobno chodzicie z moją kuzynka do klasy z Kasią Wysocką właśnie się dowiedziałem ostatni raz na oczy ja widziałem HU HU HU

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

a gdzie idzecie pograc to moze z wami sie wybiore moze bysmy do ICk albo STREFY pojechali ? przy okazji jak wams ie moj nowy art podoboa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
a gdzie idzecie pograc to moze z wami sie wybiore moze bysmy do ICk albo STREFY pojechali ? przy okazji jak wams ie moj nowy art podoboa

hehe
wyostrz tlo
dodaj efekt tv
popracuj nad logiem
przyciemn calosc (czerwony jest za ostry, moze braz?)
dodaj wiecej kolorow (blaz poczatkujacych - wszystko pod 1 kolor)
i zmien tego kolesia z prawej
i moze bedzie calkiem calkiem
to moja rada, bawie sie w grafe jakies 2 lata, w photoshopie kilka miechow. nie musisz sie mnie sluchac, ale moje rady sa jak papier toaletowy - nie obejdziesz sie bez tego

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Wiem podobno chodzicie z moją kuzynka do klasy z Kasią Wysocką właśnie się dowiedziałem ostatni raz na oczy ja widziałem HU HU HU


tego to ja sie nie spodziewalem, ale mnie zakozcyles, LOL

quote:
a gdzie idzecie pograc to moze z wami sie wybiore moze bysmy do ICk albo STREFY pojechali

chetnie mozemy pojechac tam, ja tam wole do Strefy jechac jesili o to chodzi!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x

hehe
wyostrz tlo
dodaj efekt tv
popracuj nad logiem
przyciemn calosc (czerwony jest za ostry, moze braz?)
dodaj wiecej kolorow (blaz poczatkujacych - wszystko pod 1 kolor)
i zmien tego kolesia z prawej
i moze bedzie calkiem calkiem
to moja rada, bawie sie w grafe jakies 2 lata, w photoshopie kilka miechow. nie musisz sie mnie sluchac, ale moje rady sa jak papier toaletowy - nie obejdziesz sie bez tego

heh sprobuje... tylko jedno mnie dziwi dlaczego wszyscy tak z tym efektem TV jakas moda czy co ? ... moze to i fajnie wyglada a le jak widze 20 stronek pod zad z tym samym to mnie juz obrzydzenie bierze...

PS a co powiecie o tym bawilem sie i bawilem i wkoncu cos takiego wyszlo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
heh sprobuje... tylko jedno mnie dziwi dlaczego wszyscy tak z tym efektem TV jakas moda czy co ? ... moze to i fajnie wyglada a le jak widze 20 stronek pod zad z tym samym to mnie juz obrzydzenie bierze...

PS a co powiecie o tym bawilem sie i bawilem i wkoncu cos takiego wyszlo



zrobisz mi tez takie cusik?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
heh sprobuje... tylko jedno mnie dziwi dlaczego wszyscy tak z tym efektem TV jakas moda czy co ? ... moze to i fajnie wyglada a le jak widze 20 stronek pod zad z tym samym to mnie juz obrzydzenie bierze...

PS a co powiecie o tym bawilem sie i bawilem i wkoncu cos takiego wyszlo


goood tylko znowu mojej rady potrzebujesz
literki nie sa proporcjonalne do tego badziewia po bokach
zmniejsz czcionke i bedzie spoxix
btw widze ze postepy robisz
goood
tak 3maj

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Coś takiego to znaczy . Wiesz mam ochotke zrobić ten zjazd w jakiejś kafeji Gdzie jest multum Kompów ale takiej kafeji znaleźć nie moge chyba że Cyber Wiocha (joke ) nie w Cyber landzie hmmmm trzeba pomyśleć


eee tam po *** mi komp...grac to sobie moge z domu...jak sie spotkac to trzeba sie zebrac zeby pogadac i wypic za to, ze sie zebralismy

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP] DIoDA


eee tam po *** mi komp...grac to sobie moge z domu...jak sie spotkac to trzeba sie zebrac zeby pogadac i wypic za to, ze sie zebralismy

za to ze teraz sie spotykamy i przy okazji za te przyszle bedzie wiecej okazji

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 06:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:24.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions