Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wasze dziewki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Przyjemne... bardzo... ale samym tym sie nie da wyzyc z dziewczyna...
Mnie sie wydaje, ze fajnie jest miec z dziewczyna wspolne zainteresowania.. tak zeby poza ciaglym "ah kocham Cie" mozna bylo nawiazac jakas jeszcze rozmowe... a nie tak jak Raptor mowil - dziewczyna costam pierniczy a ja siedze i grzecznie udaje ze jej slucham od czasu do czasu rzucajac jej wyuczone komplementy... takie wlasnie zainteresowania moim zdaniem poglebiaja wzajemne zrozumienie sie obojga zakochanych.. ... ale moze mi sie tylko tak wydaje?



Masz racje, ze posiadanie wspolnych zainteresowan to duzy plus, ale widocznie niektorzy woleli by porozmawiac z dziewczyna o czyms innym (ksiazki, filmy, muzyka). Wiele osoob z boarda spedza wiekrzosc wolnego czasu przy komputerach (gry, net) i poprostu woleli by oderwac sie od tego kiedy sa z dziweczyna pogadac o czyms innym Oczywiscie jesli od czasu do czasu zagrali by razem w Quake to nie widze problemu, ale wydaje mi sie, ze ludzia brakuje tego oderwania sie od komputera, a jesli mogli by zrobic to z ukochana osoba...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Saari masz racje. Zwiazki, w ktorych jest niezgodnosc charakterow, zainteresowan, nie maja raczej szansy na przetrwanie. Choc oczywiscie wyjatki sie zdarzaja. Jesli oboje nie potrafia znalezc wspolnego jezyka wtedy zazwyczaj sie ze soba nudza, a to wiadomo do czego prowadzi...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
...a nie tak jak Raptor mowil - dziewczyna costam pierniczy a ja siedze i grzecznie udaje ze jej slucham od czasu do czasu rzucajac jej wyuczone komplementy...

To juz zalezy od tych dwojga, bo moze byc tez tak ze kobita udaje grzecznie ze slucha, a tak naprawde nudzi sie przy facecie.
Dlatego zawsze trzeba byc do porzdu i wiedziec co druga osoba oczekuje od was.

Tak w ogole to nie jest to zbyt skomplikowany temat dla nas??? Jeszcze wiele przed nami i powinnismy pogadac za jakies 10 lat, kiedy bedziemy mieli wieksze doswiadczenie. Tak teraz to se mozemy gadac jak i tak za parde miechow zmieni nam sie o tym wszystkim zdanie w zaleznosci od tego kogo poznamy i co sie bedzie pozniej dzialo.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
majkiel a ty na imprezy chodzisz?
yyyy LOL nie chodze na bankiety dla emerytowanych zwierzecych psychologow.... Cali a co ty niechodzisz bo raczej wiekszosc normalnych mlodych ludzi chodzi na imprezy... na takie na ktorych sa dziewczynki (chyba ze ktos preferuje Gey Cluby )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR



Wiecie co? Milosc jest cudowna. Tak mnie inspiruje, ze juz w ciagu 3 dni napisalem 3 wiersze. Ktore sa kewl. I ktore sa dla niej... Zreszta, co ja sie bede rozpisywal i dolowal was.

Powiem jeszcze tylko tyle. W jakims tam topicu (Gwiazdor) kilka osob uzalalo sie, ze nie ma dziewczyny. Ze board jest najwazniejszy. Powiem Wam jedno. d00pa y4s100!! Siedzac caly czas przed kompem nic nie zdzialacie dobrego. I tylko sami do siebie powinniscie miec pretensje. Teraz to widze. Sam taki bylem jeszcze rok temu. Moze nawet mniej niz rok. Ale teraz sie to wszystko zmienilo. I jest cudownie!

Kazdy jest kowalem wlasnego losu.



Qrcze.... znoffu... już na tamtym topiku moowiłem, że ja sie nie użalam na boardzie tym, że jestem sam, ale chodzi mi o to, jak nie ma w RL ludzi z ktoorymi można pogadać to jest board....
BTW1: te wierszyki ewentualnie wrzuć na topika werszowanego... no hyba, że są to takie weirszyki, ktoorymi sie chwalić kcesz tylko sojej wybrance
BTW2: Pishesz, że sie wszystko zmieniło w twoim życiu... jak do tego doszło????
Bo moje życie to jest troche monotonne

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
To juz zalezy od tych dwojga, bo moze byc tez tak ze kobita udaje grzecznie ze slucha, a tak naprawde nudzi sie przy facecie.
Dlatego zawsze trzeba byc do porzdu i wiedziec co druga osoba oczekuje od was.

Tak w ogole to nie jest to zbyt skomplikowany temat dla nas??? Jeszcze wiele przed nami i powinnismy pogadac za jakies 10 lat,.



1 - tak sie dzieje w momencie gdy znajdujesz sobie osobe ktora tylko Ci sie podoba a nie masz z nia wspolnych zainteresowan ... wlasnie z czegos takiego potem robia sie osobno spedzane wieczory, podejrzenia o zrdrade i inne takie *******y a potem separacja i rozwody.

2 - A Ty jestes na tyle dorosly? Masz juz zona i ustabilizowane zycie aby moc stwierdzic - tak... ja sie na tym znam? Ja mam 20 lat i troche w zyciu przeszlam ale jeszcze nie wszystkp... a na temat zwiazkow to sie troche znam - mam przyklad moich rodzicow ktorzy maja wspolne zainteresowania i sa naprawde zgodnym i kochajacym sie malzenstwem malzenstwem oraz dla kontrastu kilka rozwodnikow w rodzinie ktorzy niewiadomo w sumie z jakiego powodu wzieli slub... wiec conieco wiem na ten temat

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Masz racje, ze posiadanie wspolnych zainteresowan to duzy plus, ale widocznie niektorzy woleli by porozmawiac z dziewczyna o czyms innym (ksiazki, filmy, muzyka).


Jezusmariakurde... przeciez to tez sa zainteresowania Nie bierzcie mnie za kogos kto tylko komputer lubi Ksiazek to ja przeczytalam w zyciu tyle ze ich nie zlicze.... filmow jeszcze wiecej ogladnelam .. Naprawde jesli kobieta lubi Quake to nie znaczy ze nie ma innych zainteresowan... Mozna gadac o wszystkim - najwazniejsze by te wspolne zainteresowania byly - milosc na zasadzie - kocham Cie bo jestes niezla laska - jest imho smieszna

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari



2 - A Ty jestes na tyle dorosly? Masz juz zona i ustabilizowane zycie aby moc stwierdzic - tak... ja sie na tym znam? Ja mam 20 lat i troche w zyciu przeszlam ale jeszcze nie wszystkp... a na temat zwiazkow to sie troche znam - mam przyklad moich rodzicow ktorzy maja wspolne zainteresowania i sa naprawde zgodnym i kochajacym sie malzenstwem malzenstwem oraz dla kontrastu kilka rozwodnikow w rodzinie ktorzy niewiadomo w sumie z jakiego powodu wzieli slub... wiec conieco wiem na ten temat



JA tam mam 17 (3 grudnia miałem )..... i że tak powiem zbyt dużego doświadczenia to ja nie mam......
ALe za to moi rodzice dają mi świetny przykład..... odkąd pamiętam to tylko i w sumie nic więcej......
Nie wiem jak doszło do tego związku jak teraz na nich patrze....

www.ciemnaszyna.phg.pl

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Re: Wasze dziewki

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
No właśnie czy macie dziweczyny i czy on może grają z wami ?

LOL! Ja mam żonę

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


Masz racje, ze posiadanie wspolnych zainteresowan to duzy plus, ale widocznie niektorzy woleli by porozmawiac z dziewczyna o czyms innym (ksiazki, filmy, muzyka). Wiele osoob z boarda spedza wiekrzosc wolnego czasu przy komputerach (gry, net) i poprostu woleli by oderwac sie od tego kiedy sa z dziweczyna pogadac o czyms innym Oczywiscie jesli od czasu do czasu zagrali by razem w Quake to nie widze problemu, ale wydaje mi sie, ze ludzia brakuje tego oderwania sie od komputera, a jesli mogli by zrobic to z ukochana osoba...



Gdyby Twoja dziewucha byla choc troche taka jak moja to pogralbys z nia w quake a potem razem z nia "oderwalbys sie" od kompa, neta i poszedl do kina. Oczywiscie nie mozna byc tez do konca ciepla klucha i potrzeba troche chaosu. Wtedy najlepiej jak dziewucha zapisze sie do innego klanu i mozesz jej z raila pociagnac :-) Tak w ogole to z dzwczyna mozna robic wszystko razem. Jesli jej sie podoba q albo cs to po co na sile gadac o ksiazkach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6


Gdyby Twoja dziewucha byla choc troche taka jak moja to pogralbys z nia w quake a potem razem z nia "oderwalbys sie" od kompa, neta i poszedl do kina. Oczywiscie nie mozna byc tez do konca ciepla klucha i potrzeba troche chaosu. Wtedy najlepiej jak dziewucha zapisze sie do innego klanu i mozesz jej z raila pociagnac :-) Tak w ogole to z dzwczyna mozna robic wszystko razem. Jesli jej sie podoba q albo cs to po co na sile gadac o ksiazkach



Widze ze po skrytykowaniu przeze mnie twoich komentashy na qw.fpp.pl starasz sie udowodnic mi ze nie jestem wszystko wiedzacym guru - nie boj sie zdaje sobie sprawe z tego, ze nikt nie jest w stanie pojac wszystkiego

A jesli chodzi o dziewczyne to niestety moja sympatia ogranicza sie do kozystania z IRCa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
A jesli chodzi o dziewczyne to niestety moja sympatia ogranicza sie do kozystania z IRCa


to i tak dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Ok mam nowe przedmioty


jakie ?

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


jakie ?



gadaj.pl polecam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


gadaj.pl polecam...



albo chat.gay.pl (c) Niven

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6
Tak w ogole to z dzwczyna mozna robic wszystko razem. Jesli jej sie podoba q albo cs to po co na sile gadac o ksiazkach


No ja sie zgadzam w pelni z tym panem
A tak w ogole to wam przytocze pewien argument, o ktorym wczoraj nie wspomnialam
Wiecie jak fajnie jest uczyc dziewczyne grac?
Ja kiedys nie rozumialam gier tego typu ale pewien chlopak pokazal mi quake'a 2 i dzieki niemu teraz gram Pamietam wyraz jego twarzy przy kazdym zdobotym przeze mnie fragu na poczatku kiedy to bocik Zero z gladiatora rozwalal mnie na wszystkie strony
Spojrzcie na to wszystko z takiego punktu widzenia - na ksiazkach wasza dziewczyna zna sie tak jak wy... to samo z filmami i innymi tego typu rzeczami A dla mnie moj kolega byl najwiekszym najwspanialszym graczem i nikt sie z nim nie mogl rownac A on byl dumny z siebie i z kazdego mojego postepu Ta sama dume widze teraz w oczach Gaziego i sie bardzo ciesze ze moje niezbyt fascynujace wyniki jemu sprawiaja radosc

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: Re: Wasze dziewki

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

LOL! Ja mam żonę


to pzdrooffka ...
A dzieci już masz??????

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: Re: Wasze dziewki

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

to pzdrooffka ...
A dzieci już masz??????



Killertowa zartowal on jest za mlody zeby miec zone, a co dopiero dzieci

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Talking

hehe .. mialem takie jedno smieszne zdarzenie .. pewnego razu umowilem sie z dziewczyna, przez znajoma (randka w ciemno), znajoma wybrala nam miejsce spotkania -> SkArBoNkA (typowie miejsce spotkan krakosow), elegancko sie ubralem, zebralem manaty i poszedlem ... kolezanka opisala mi ow randke ..

OfKoRz 100% punktualnosci, zdarzylem na czas ... podszedlem do dziewczyny, walnalem texcik " Czesc .. to ja Piotrekk .. ", zaczalem gadke .. a ze kobita jakos .. nie palala checiado rozmowy .. rzucilem temat " masz komputer? " tutaj zauwazylem blysk w jej oczkach ... rozmowa zeszla na parametry komputera .. skonczyla sie na grach .. a wlasciwie na jednej grze .. COUNTER - Strike gadalismy godzinami .. troche sie dziwnie czulem, ale randka nalezy do udanych

__________________

Edytowane przez Wania dnia 12-12-2001 o godz. 20:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ql....
Hehe
I co.. jakiego ma kompa?????
a jaką xywe?????

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

przyznaj sie, ze umowiles sie na jakims chacie, a nie przez zadna qmpele

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

LOL..
a może to byl chłopak???? z długimi wlosami........i nie zauważyłeś.......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

chodze czesciej na zloty czaterian, niz siedze na chatach ..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
LOL..
a może to byl chłopak???? z długimi wlosami........i nie zauważyłeś.......



chlopak nie ma TAKIEGOOOOpoczucia humoru

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

No nie ważne... ale farta miałeś... przynajmiej miałeś o czym pogadać.... a nie o jakiś kwiatszkach i serduszkach
.......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
No nie ważne... ale farta miałeś... przynajmiej miałeś o czym pogadać.... a nie o jakiś kwiatszkach i serduszkach
.......



zamiast o kwiatkach to o m4 P O W A G A

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

o desert eagle

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Re: Re: Re: Wasze dziewki

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

to pzdrooffka ...
A dzieci już masz??????


zgadnij

shooler: dzięki

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Re: Re: Re: Wasze dziewki

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

zgadnij

shooler: dzięki



hyhy masz male quakeiatka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
o desert eagle

taa a potem o tyb z jakiego trybu strzelania z glocka

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:11.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions