Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > Accuracy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Mój "trening" raila

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
Ja do poprawienia swojego raila gram deathmatche z botami gladaitor (demigoddess i silicon babe) ...


Nie lepiej 5 Zigock'ow i
set cheats 1
god
give all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 13:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

No niby lepiej, ale grając tak jak ja to jeszcze trza od czasu do czasu jakiegoś strafe`a przed rakietą zrobić, uzupełnić life`a, poruszać sie po mapie i te elementy też przy okazji sie ćwiczy. A z godem i give all to nie da sie odczuć konsekwencji swoich błędów (np. po przyjęciu paru rakiet). Pisałem, że to trening, więc z zamierzeniu ma przygotować do prawdziwej gry (ciekawe kto powie, że quake to nie sport)

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wczesniej napisales:

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
Chodziło mi tylko o trening celności z raila, a nie o trening taktyki, wyczucia przeciwnika w grze 1v1. Wiem o tym, że umiejętności w grze 1v1 zdobywa się grając z człowiekiem (najlepiej równym poziomem lub minimalnie lepszym).
Fakt, że lepiej railować na coolnet Dm, ale jak ktoś ma kiepskie łączę to co ma zrobić?


To sie w koncu zdecyduj chlopie czy cwiczysz raila czy taktyke bo ajk taktyke to tylko z ludzmi.
Codo grania z botami i "unikania ich rakiet" o ehh. Wlacz sobie Zigock'a->Phrong'a i pounikaj mi jego raili Poza tym wkurwiajace jest, ze on skacze nagle na 0.01 sekundy obraca sie o 180 trafia Cie i leci dalej ale coosh zdarza sie...
A z gladiatorem nie ma co trenowac (chyba ze traktujac go jak mieso...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 16:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Ja tylko chciałem pomóc Burningowi, a nie wdawać się w polemike typu "mój trening jest wydajniejszy i więcej daje" itp. Przedstawiliśmy dla niego kilka metod na poprawienie accuracy z raila, może któraś z nich będzie mu pasować i z niej skorzysta.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja chcialem tylko pomoc Tobie widac zle zrobilem ze probowalem

whateva

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 18:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Nie na temat.

A czy ja wyglądam na kogoś kto potrzebuje pomocy???

Sorx, że tak piszę, ale ogólnie mam doła i musze się jakoś wyżyć. Moje obłąkanie podpowiada mi, że wszyscy sie mnie prześladują i czepiają się za byle co. Jutro powinno mi przejść i będe znowu spokojny człowiek.

Koniec pisania nie na temat.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb

thx za rady... rzeczywiscie gladiator (nawet Reaper) to tylko miecho armatnie, a jush taki Kazio z Zig'a to robie, az milo a sens duzo daje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
thx za rady... rzeczywiscie gladiator (nawet Reaper) to tylko miecho armatnie, a jush taki Kazio z Zig'a to robie, az milo a sens duzo daje
btw rad np ale mam pytanie: a czy /sens 10+ na roznych myszach = 10-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 23:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
btw rad np ale mam pytanie: a czy /sens 10+ na roznych myszach = 10-


mysle ze wiekszosc ludzi nie grzebie za wiele w ustawieniach windozy i ma sensitivity defaultowe. co innego jesli masz dodatkowy progs od myszki (logitech i te sprawy) w ktorym sa rozne bajery pokroju akceleracji itp.

w skrocie z niskim sens. chodzi o to, zebys nie obrocil sie 100 razy dookola za jednym pociagnieciem myszy po mousepadzie...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


w skrocie z niskim sens. chodzi o to, zebys nie obrocil sie 100 razy dookola za jednym pociagnieciem myszy po mousepadzie...

proponuje ustalic "standard": O ile sredio stopni sie obrocisz przemierzajac cala <-> podkladki?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 00:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod
proponuje ustalic "standard": O ile sredio stopni sie obrocisz przemierzajac cala <-> podkladki?


a uwzglednic sile wiatru i wilgotnosc powietrza, oraz srednice kulki w temperaturze zera bezwzglednego?

przeciez kazdy ma innego mousepada... i kazda mysz jest inna

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Re: Accuracy

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
Mam strasznie kiepskie accuracy ( 20-30% ) i moze ktos zna jakies "cwiczenia" na poprawienie... bo jestem strasznie nieskooteczny z raila
Wiem ze to lamerskie pytanie, ale wyszedlem z wprawy i mi ciagle ten rail nie idzie



Co do accuracy z RG to chyba najwazniejsza sprawa jest granie caly czas na tym samym sensitivity (z kazdym miechem bedzie lepiej) no i fps'y :S
Wiekszosc dobrych rejlowcoow gra na malych sensitivity jak 4 czy 5 i wez to sobie do serca

1. Najprosciej trafic jest popros2 podczas strafe'owania w poziomie "wogoole" nie rooszajac celownikiem i poczekac az cel wejdzie na niego albo stojac i trzymajac celownik tam gdzie wg ciebie zaraz sie cel znajdzie.

2. Im dloozej bedziesz gral na malym sens'ie tym lepiej bedziesz trafial poprzez "szarpniecie mychy + fire" to kwestia czasoo.

3. Jak dobrze zajazysz(zajazyles) granie na slooch to najtroodniejsza ale takze najbardziej sycaca sprawa sa "rejle kontrolne"

4. Zawsze jak jest loozny dystans i cel ci nie moze wiele zrobic to oplaca sie celowac niezaleznie od tego czy cel cie widzi czy nie(strzelic raz a nie dwa razy ale trafic).

5. Jak masz tylko RG to staraj sie trzymac dystans - im dalej jest cel tym prosciej trafic a i jest bezpieczniej.

GL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 03:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Accuracy

quote:
Napisane oryginalnie przez S!ckboY

Co do accuracy z RG to chyba najwazniejsza sprawa jest granie caly czas na tym samym sensitivity (z kazdym miechem bedzie lepiej) no i fps'y :S


Jak znajde "dobre" sensitivity (teraz proobooje na 5) to bede gral na jednym non-stop.
quote:
Wiekszosc dobrych rejlowcoow gra na malych sensitivity jak 4 czy 5 i wez to sobie do serca

Wiem... jush sie odzwyczailem od grania na 18 przyszlo zadziwiajaco latwo
quote:
1. Najprosciej trafic jest popros2 podczas strafe'owania w poziomie "wogoole" nie rooszajac celownikiem i poczekac az cel wejdzie na niego albo stojac i trzymajac celownik tam gdzie wg ciebie zaraz sie cel znajdzie.

To tesh probowalem i jest calkiem skuteczne (szczegolnie z Gladiatorem )
quote:
2. Im dloozej bedziesz gral na malym sens'ie tym lepiej bedziesz trafial poprzez "szarpniecie mychy + fire" to kwestia czasoo.

Z tym jush gorzej... ale moze kiedys...
quote:
3. Jak dobrze zajazysz(zajazyles) granie na slooch to najtroodniejsza ale takze najbardziej sycaca sprawa sa "rejle kontrolne"

U mnie zazwyczaj byly "rakiety kontrolne"... wolalem rakiete od raila...
quote:
4. Zawsze jak jest loozny dystans i cel ci nie moze wiele zrobic to oplaca sie celowac niezaleznie od tego czy cel cie widzi czy nie(strzelic raz a nie dwa razy ale trafic).

To nie do konca zrozumialem... zamotane to jest
quote:
5. Jak masz tylko RG to staraj sie trzymac dystans - im dalej jest cel tym prosciej trafic a i jest bezpieczniej.

Chyba oczywiste!
quote:
GL

GR8 THX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Accuracy

Sick - szoncisz thx za rady bo to chyba do all bylo a nei tylko do Burn'a a jak tylko do niego to
a btw czy na pewno sensitivity rzedu 4-5-6 jest najlepsze? mam mianowicie myche A4 (szajs za 10,-) i wydaje mi sie ze /sens 4-5-6 to stanowczo za malo - obracam sie pol godziny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 13:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

sick rulez

quote:
na pewno sensitivity rzedu 4-5-6 jest najlepsze


tak... ruchy sa znacznie dokladniejsze

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj

a uwzglednic sile wiatru i wilgotnosc powietrza, oraz srednice kulki w temperaturze zera bezwzglednego?

przeciez kazdy ma innego mousepada... i kazda mysz jest inna



wlasnie dlatego ze kazda mysz jest inna chce ustalic dobre sensitivity dla siebie (!) qrva jak nie masz ochoty odpowiadac konkretnie tylko wyszydzac kazdy post to lepiej wcale nie nabijaj :S

eot tram widze ze jakbym sie nie staral do porozumienia z toba nie dojde. Przypominasz mi najlepszego qmpla z klasy pod jednym niechlubnym wzgledem - ow qmpel nie wierzy w Boga, bo jest za glupi :S

OK: Pytanie do all. przesuwajac mysz o 10 cm w bok o ile stopni srednio obrocicie sie w q2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 13:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

jak gram na sens 5 to okolo 90 stopni...
yoshi: zejdz z tram'a - czasem przegnie, ale generalnie to ok czlowiek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
jak gram na sens 5 to okolo 90 stopni...

big thx

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
yoshi: zejdz z tram'a - czasem przegnie, ale generalnie to ok czlowiek...

Po 1 nie znasz calej sytuacji wiec Cie uswiadomie:

jA do niego nic nie mam, ale za to On ze ma do mnie uraz za to ze "czesc moich postow jest gupia" i wogole nie lubi calego [thod], "bo tak" :S
Ja bym z przyjemnoscia mial z nim przyjazne stosunki, i probuje jak moge ale widac to nic nie daje wiec w tym momencie (10 cali wyzej) sobie odpuscilem...
szkoda nerwow i czasu.

a poza tym dlaczego "zejdz z trama", powinienes raczej powiedziec "tram zejdz z yoshiego"

ehh ale ok:
k0niec z klotniami z uzytkownikiem tramwaj na Forum http://board.fpp.pl proponuje pokoj. Jezeli szanowny uzytkowniku tramwaj zgadzasz sie na tolerancje napisz to tu, lub as always na prv...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 14:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb

1. nie ma problema
2. oki za wyjasnienie... nie chcialbym, zeby sie tu ktos kloocil... wiec jak by co... to ja bede zadal respektowania tego rozejmu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S!ckboY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

yoshi

Ja prostego 3przyciskowego logitecha(taki za 20 zeta). Nie mam zadnej akceleracji ani mouseware'a k2ry podnosi sens'a a mysz w windzie jest wykryta jako "PS/2 Compatibile mouse port"
Gram na sens'ie "4" (jakbym gral na podkladce to przesooniecie mychy z jednego jej konca na droogi to by bylo kolo 180'cioo stopni).

Czy np. sens 5 jest lepsze od np. 10(przy moich oostawieniach windy)?

- jest latwiej na pool i doozy dystans (CG,RG)
- gorzej w fullcontak'cie (RL,SSG)

wg. mnie "vote yes"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S!ckboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S!ckboY Znajdź więcej post'ów przez  S!ckboY Dodaj S!ckboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S!ckboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez S!ckboY
yoshi

Ja prostego 3przyciskowego logitecha(taki za 20 zeta).



U mnie najtansze logitechy w leclerku/tesco sa po 100,+
I choc wiem ze to najlepsza mysz i kazdy mastah gra na logitechu to mnie na to nie stac

Btw masz ode mnie "5" jak na razie [ale wazelina, nie? ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 17:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A i sorry za 2 post (akurat )
ale chcialem sie pochwalic ze z /sens 10 zszedlem dzis (teki experyment sobie zrobilem) na 5 dalem "give all;god" i wlaczylem 5 zigockow... wynik po 15 minutach gry?



Accuracy mi (tak "na oko") wzroslo o 20-40% (bez kitu! )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 17:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

No to niezle!!! ja tesh bede moosial pocwiczyc wiecej... ale i tak sie poprawia
a co do tego obrotu to nie 90 tylko 450 stopni ale sens 5 to dla mnie za malo bede musial znalesc jakis "zloty srodek" : 7-8...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

wiesz co joszi, nie chodzi o to ze nie lubie thodu (zwyzywali mnie od najgorszych szmat tylko dlatego ze slucham metalu) tylko o to, ze TY zadajesz kretynskie pytania, na ktore odpowiedz jest oczywista... nie mam zadnych uprzedzen. pako, solage czy inni goscie z thodu to jedno, a Ty to drugie. i nie pisz idiotycznych postuff ze niby 'mam uprzedzenia do ciebie' bo tak nie jest. odwal sie ode mnie czlowieku po prostu. styl pisania mam taki jaki mam i wybacz ze debilne pytania kwituje cyniczna odpowiedzia. shit happens.

a ten pedalski post z textem koniec z klotniami z uzytkownikiem tramwaj - a kto sie tu klocil?! bo na pewno nie ja. jak jestes przewrazliwiony to juz nie moj poblem. tak jak mowilem - na glupie pytanie glupia odpowiedz... nie placz wiecej

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

czyli jak widze spokoj... ale objezdzanie innych za sluchanie metalu to .... przemilcze, ale rozumiem Cie tram w calej rozciaglosci (ile tam mash wagonoof)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
czyli jak widze spokoj... ale objezdzanie innych za sluchanie metalu to .... przemilcze, ale rozumiem Cie tram w calej rozciaglosci (ile tam mash wagonoof)


burn nie obraz sie, ale z tymi wagonami bylo bardzo czerstwe.... bardzo...

a jak chodzi o tych pedalkow z thodu co mnie zwyzywali... bylo, minelo, na pewno nie mam z tego powodu urazu do yoshiego... ubzdural sobie to, bo weirdo mu cos tam powiedzial na ten temat.
pogadalismy szczerze z weirdo, a on to niestety powiedzial yoshiemu... whateva....
wkurwia mnie po prostu taki dzieciak, ktory placze, kiedy tylko wytkne mu jakis blad... sory ze wytykam te bledy w swoj specyficzny, cyniczny sposob... bywa... taki jestem. ale humorow jakiegos przewrazliwionego goscia nie mam zamiaru znosic...

EOT !

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
wiesz co joszi, nie chodzi o to ze nie lubie thodu (zwyzywali mnie od najgorszych szmat tylko dlatego ze slucham metalu) tylko o to, ze TY zadajesz kretynskie pytania, na ktore odpowiedz jest oczywista... nie mam zadnych uprzedzen.

ok. zajebiscie tylko tyle chcialem wiedziec.

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
pako, solage czy inni goscie z thodu to jedno, a Ty to drugie.

Pako i Solage nie sa w [thod] hmm od 2-4 miesiecy. Fajnie ze masz swieze informacje.

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
i nie pisz idiotycznych postuff ze niby 'mam uprzedzenia do ciebie' bo tak nie jest. odwal sie ode mnie czlowieku po prostu. styl pisania mam taki jaki mam i wybacz ze debilne pytania kwituje cyniczna odpowiedzia. shit happens.

qrva zebym sie odwalil musialbym sie najpierw o cos przypier.dolic, a tak nie jest. Chcialem cos wyjasnic ale widze ze jestem zbyt przewrazliwiony. Przeciez lepiej jakbym przyjechal do Krakowa z qmplami i Cie pobil nie? Tak. Chyba takie rozwiazanie bardziej przypalo mi do gustu.

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
a ten pedalski post z textem koniec z klotniami z uzytkownikiem tramwaj - a kto sie tu klocil?! bo na pewno nie ja.

Pedalski - hmm. to mialo Cie naklonic do odpowiedzi wiec napisalem tak, zebys zrozumial.

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
jak jestes przewrazliwiony to juz nie moj poblem. tak jak mowilem - na glupie pytanie glupia odpowiedz... nie placz wiecej

Stary, uwierz mi, ze jakiekolwiek Twoje posty nie sprawialy ze mialem dola or sth, jedynie bylem wkurwiony bo nie wiedzialem dlaczego. Jestem z natury pacyfista, wiec staram sie rozwiazac problem jak jest. Ale ch.uj widze ze z Toba sie nei dogadam...

EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


wkurwia mnie po prostu taki dzieciak, ktory placze, kiedy tylko wytkne mu jakis blad... sory ze wytykam te bledy w swoj specyficzny, cyniczny sposob... bywa... taki jestem. ale humorow jakiegos przewrazliwionego goscia nie mam zamiaru znosic...


Ehh nie bede sie klocil o ten placz chyba masz jakas manie ale ch.uj - mnie cieszy jak ktos sie wkurwia na mnie o cos i mowi o co. Natomiast jezeli ktos jest do mnie negatywnie nastawiony za free to mnie wkurvia.
Nie mam nic do Twojego stylu i nei masz za co przepraszac... Ale jezeli juz kogos wyszydzisz to chociasz burknij czemu i za co na przyszlosc...

EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

no to burkne odpowiedz:
yoshi: wiem ze pako i solage nie sa w tohod od dawna... natomiast faktem jest ze mnie zbluzgali... niewazne

a jak chcesz wpadac do Kraka na zadyme - prosze cie bardzo. ciekawe jak na tym wyjdziesz... hahaha... gdybys mnie poznal to inaczej bys spiewal
powiem ci: nie mam w zwyczaju przejmowac sie dzieciakami ktore strasza mnie w*******em na sieci... bo to zwykle przestraszone szczyle, ktore maja 1.10 wzrostu i nie ruszaja sie od kompa, a tylko wyzywaja sie na innych z powodu swoich kompleksow

powiem ci tyle czlowieku: PEACE! wali mnie to, ze nie rozumiesz mojego poczucia humoru, wali mnie to ze piszesz czasem gupie posty, wali mnie to ze masz mnie za faszyste z uprzedzeniami. peace
ja mam dobre checi

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
no to burkne odpowiedz:
yoshi: wiem ze pako i solage nie sa w tohod od dawna... natomiast faktem jest ze mnie zbluzgali... niewazne


Dzieki.

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
a jak chcesz wpadac do Kraka na zadyme - prosze cie bardzo. ciekawe jak na tym wyjdziesz... hahaha... gdybys mnie poznal to inaczej bys spiewal
powiem ci: nie mam w zwyczaju przejmowac sie dzieciakami ktore strasza mnie w*******em na sieci... bo to zwykle przestraszone szczyle, ktore maja 1.10 wzrostu i nie ruszaja sie od kompa, a tylko wyzywaja sie na innych z powodu swoich kompleksow


lol to byl zart - niewazne. a Btw mam 186cm i 72kg

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
powiem ci tyle czlowieku: PEACE! wali mnie to, ze nie rozumiesz mojego poczucia humoru, wali mnie to ze piszesz czasem gupie posty, wali mnie to ze masz mnie za faszyste z uprzedzeniami. peace
ja mam dobre checi


nie mysle ze jestes az taki straszny ale widze ze powoli zaczynamy sie kumac (chyba)
JEESSS!!!! Tylko o to mi chodzilo
no to P E A C E !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 23:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:43.    Strony (6): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions