Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ©
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (34): « First ... « 26 27 [28] 29 30 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Brudas (22:27)
ooo i nadal cie nie interesuje jak mi poszlo w menagera?
P0nury (22:27)
Eeeee...nie :/
Brudas (22:28)
szkodsa bop bylo super i sie nawet spuscilem

Kocham rozmowy z ludźmi grającymi w Football Managera 2005...^^

EDIT:

Skromność niektórych dziewczyn jest mordercza...

Anka (18:00)
mam za chude nogi ktore nieproporcjonalnie za dlugie do reszty ciala i wygladaje tjak patyki

Edytowane przez Rafael dnia 22-03-2005 o godz. 17:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Wierszyk o NEC 3520A

wszyskie palic moze
jedne lepiej drugie troche gorzej
ale nie o to chodzi co i jak mu wychodzi
bo jak chcesz cos na trwale
verbatima wsadz w swa palare
(c) mallow z forum.cdrinfo.pl

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

*** insmac ([email protected]) has joined #fpp.pl
*** Mode change [+v insmac] on #fpp.pl by glan
<insmac> elo *****
<insmac> **** do dupy ja *******e
<insmac> **** ***** ****** dzien ******ka wyjebana jego mac
<insmac> **** *******one zycie ide sie na*******ic jak swinia
*** insmac ([email protected]) has quit IRC [Quit: w*****]

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2005 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

[17:36] :+aaronwl: perhaps the plan is to program a girl to have sex with.
[17:37] :+zerog_: you know why women fake orgasm?
[17:37] :@cout: they did that on weird science, and it didn't work
[17:37] :+aaronwl: they had sex with themselves?
[17:37] :+zerog_: cos they think we care

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

"uwazam ze jestes niehonorowym spawn killerem" (c) jeden z uzytkownikow forum sceny Aliens versus Predator 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

(c) tylko dla zboczeńców

quote:
<BrykBryk> ma ktoś moga pożyczyć z DS2 na pół godziny???
<BrykBryk> ma ktoś moga pożyczyć z DS2 na pół godziny???
<BrykBryk> ma ktoś moga pożyczyć z DS2 na pół godziny???
<Dz!kus> *** *** *** BrykBryk - FLOOD warning! *** *** ***
<@nxious> ale co pozyczyc??
<BrykBryk> ma ktoś mopa pożyczyć z DS 2 na pół godziny
<BrykBryk> ma ktoś mopa pożyczyć z DS 2 na pół godziny
<BrykBryk> ma ktoś mopa pożyczyć z DS 2 na pół godziny

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

[22:39:14] <@Akuku> Speedzior : ominela go zabawa z Toba?
[22:39:20] <@Speedzior> graaaaabeeeek
[22:39:25] <@Speedzior> wheeeeaaareeee juuuuuu?
[22:39:28] <@Speedzior> kici kiciiii
[22:39:35] <@Speedzior> tatus da amciu amciuuuuu
[22:39:42] <@Patryk_> tatus da do buzi?
[22:39:42] <@Patryk_> :/
[22:39:44] <@Speedzior> honoooo inoooooo... mrrrr!
[22:39:47] <+Brudas^> lol
[22:39:50] <ktostam> wrrrrr
[22:39:53] <@Speedzior> oo!
[22:39:54] <@Akuku>
[22:39:54] <@Speedzior> zamruczal!
[22:39:55] <@Speedzior> to on!
[22:39:56] <@Speedzior> :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

[02:17] <aurora|ciem`off> pozostali Ci, co testuja o tej godzinie ludzi do klanu
[02:18] <|Thrawn[fhn]> ?
[02:18] <|Thrawn[fhn]> jakie testy ?D:
[02:26] <aurora|ciem`off> decydujace o przyjeciu
[02:26] <aurora|ciem`off> wiesz.. ciagniecie laski i takie tam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2005 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

kolejny z genialnych opisow na gg:

szkola -> spoleczny zaklad karno-opiekunczy laczacy analfabetow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

i jesio jeden:

"okna umyte, jak zacznie padać to masz W RYJ!" (c) A.W.

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Betonowe, osiedlowe boisko, z dwoma bramkami (1,5m szerokości, 2 m wysokości), takie, jakich wiele w Polsce. Mecz. Bramkarz, imie Łukasz, wykopuje piłkę do stojącego pod drugą bramką Marcina. Piłka odbija się przed Marcinem i przelatuje jakieś 6-7 metrów nad jego głową oraz bramką.

Łukasz: No Marcin, to było na główkę!
Marcin: A wiesz, ja to tak chciałem lewym jądrem dla szpanu uderzyć, ale mi się ześlizgło...(chwila przerwy na myślenie Marcina)...Ale daj tak jeszcze raz, to właduje Markowi woleja.

Znajomy w szkole: ...bo ja do niego przyszłem, on mi nie otwarł, no to sobie poszłem...

Update: tak mi się jeszcze przypomniało z meczu...

Ja: _kobieta_lekkich_obyczajów_, ja się Markiem zajmę i mu nogi połamie.
Marcin (podchodzi do mnie, klepie mnie w ramie i mówi półgłosem): Ty weź mu przegryź ścięgna, nie bierz jeńców, a najlepiej to go dokończ tak, że mu się nogi będą aż trzęsły.

Kochamy reklamy Plusa...

Ja (szykuje się do wykonania wolniaka): W który róg chcesz?
Artur (bramkarz): w środek.
Ja: No to chwytaj (strzelam prawie w środek, piłka odbija się od jego nogi, wlatuje do bramki po czym pędzi sobie dalej na trawkę)
Artur (z niedowierzaniem): A to Ci...
Mati (szykujący sie do strzału swoją piłką): A właśnie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Ludzie...ja kocham konferencje na gg we 3 osoby...

Anka (20:29)
wiesz co?
Anka (20:29)
chora jestem
Anka (20:29)
znowu
Anka (20:29)
mam 37,2
P0nury (20:29)
Łął
P0nury (20:29)
No to poważnie chora jesteś...
P0nury (20:29)
Nie no, zaraz Ci się białko zetnie
Anka (20:29)
wiesz jak mnie glowa boli
Mathis (20:30)
no to z internetowego seksu nici...

Rozmowa się rozkręca, ujawniam swoje marzenia, Mathis jest zaś odważny...

Anka (20:36)
idziesz po zabezpieczenie do kiosku
P0nury (20:36)
No dziewczynę nie...
P0nury (20:36)
Ale jakiegoś pedofila to bym skopał...
Anka (20:37)
hehhee
Mathis (20:37)
a po co mi zabezpieczenie? mam firewalla

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

"ja życzeń nikomu nie wysłałem - *** Wam w dupę pokurwieńcy!" status ToTka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2005 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

insmac: (12:20)
;>
Malowales juz pisanki, yo?
xx: (12:21)
Nie, zaraz zapytam jakiejś koleżanki, czy nie chce mi pomalować jajek...

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2005 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

quote:

Temat: HACKED by ChWgroup
Od: [email protected]
Odpowiedź do: [email protected]
Data: 00:45
Do: [email protected]

Poniżej jest email wysłany do Ciebie przez administratora "HACKED by ChWgroup". Jeżeli uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod poniższym adresem:

[email protected]

Dołącz do wiadomości cały ten email (wraz z nagłówkami).

Tu zaczyna się wiadomość:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew szatan dziewice krew
site HACKED by ChWgroup in the name of true GOD <lol>



UPDATE reakcja admina:
quote:
Temat: HACKED by ChWgroup
Od: [email protected]
Odpowiedź do: [email protected]
Data: 13:15
Do: [email protected]

Poniżej jest email wysłany do Ciebie przez administratora "Chrzescijanin.pl". Jeżeli uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod poniższym adresem:

[email protected]

Dołącz do wiadomości cały ten email (wraz z nagłówkami).

Tu zaczyna się wiadomość:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witam
Forum nasze zostalo zaatakowane przez "satanistow". Jak widac nie lubia nas co mnie cieszy, ze diabel zwrocil uwage na nasze forum. Zachecam abysmy nadal wielbili na nim Boga nasza wymiana zdan.

Szkoda tylko, ze nasz administrator mial tylko kopie forum z przed 10 dni. Trzeba bedzie troche nadgonic ;-) z rozmowami.

Osoba, ktora wlamala sie na forum rozeslala tez do was list. Nie miala ona dostepu do waszych adresow a tylko do panelu z kad mozna wyslac korespondencje. Bywa i tak.

Forum zostalo zaktualizowane i zabezpieczone na ile bylo to mozliwe. Nie obiecuje, ze wlaman nie bedzie w przyszlosci. Jestesmy na celowniku. Prosze was o modlitwe o sprawne funkcjonowanie naszego forum jak i calego portalu.

Korzystajac z faktu, ze juz sle ten list, informuje:
Radio Chrzescijanin uruchamia kanal BIBLIA (www.radio.chrzescijanin.pl). Bedzie mozna sluchac Pisma Sw. przez 24 h/7. Jesli ktos bylby zainteresowany wsparciem tej inicjatywy, informacje kontaktowe z radiem widoczne sa na stronie. Istnieje mozliwosc zamieszczenia na stronie kanalu, informacji o osobach/wspolnotach wspierajacych ten kanal.

Pojawila sie tez ciekawa usluga dla chrzescijan posiadajacych strony internetowe www.alisy.chrzescijanin.pl (tez na etapie testow ale dziala).

w imieniu moderatorow forum
Adam

P.S. Niech Bog Ciebie blogoslawi i prowadzi mocna reka.

__________________

Edytowane przez [FPP]PaRoWa^^ dnia 29-03-2005 o godz. 18:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

[01:20] * Quits: Strunz (Quit: My girlfriend always laughs during sex---no matter what she's reading.)

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

Kumpel: Ach, cóż za wspaniała bomba, atomowy wręcz strzał piłkarza reprezentacji Iraku

Po szkole...

Kumpel: Słyszałeś, że ostatnio na meczu w Afryce był atak pszczół? (wyraźnie stara się mówić dalej, przerywa mu jednak drugi kumpel)
Kumpel: Taaa, a po przeciwnej stronie w obronie grał Bąk i Szerszeń

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2005 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

wiadomosc od totka na gg

code:
Wejdź koniecznie na http://totek.boo.pl - dziś doszło dużo nowych rzeczy. - Powstał nowy dział w galerii o nazwie "libacje" - Do galerii doszły zdjęcia z PGA i z libacji z dnia 21.03.2005 (już niedługo zdjęcia z piątkowej mega-libacji!) - W dziale z plikami doszły dwa filmiki z PGA i długooczekiwany filmik pełnometrażowy mojej produkcji pod tytułem, "Wejście Zjeba" - to koniecznie trzeba zobaczyć! Zapraszam na stronkę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2005 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Pope is dead... who is gonna rezz him?

(c) jeden magu z mojej gildii WoW'a

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2005 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

(08:37:27) (Hoojbot|termit) sedzia walnal tekst ze prosi swiadkow o opuszczenie sali
(08:37:35) (Hoojbot|termit) a ja kulturka "aformatiw"

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2005 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Wpadam z ziomem zapisać się na egzamin. Koleś się nas pyta:

A macie już jakieś dwuje z tego egzaminu?
-Nie
-Aha...czyli te będą pierwsze


:F


W końcu sie nie zapisałem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2005 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

"haha, i just thought of a funny word play... i got a small file... its a pedofile.."

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2005 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Łańcuszki:

1) Renata (19:52)
W DNIU POGRZEBU CZYLI W PIATEK NIECH KAZDY KTO MA GADU-GADU W STATUSIE OBOJETNIE JAKIM WPISZE TE SLOWA "Ojcze Święty, Ty Szukałeś Nas Teraz My Przyszlismy do Ciebie" PRZEŚLIJ TO WSZYSTKIM DALEJ, TYLE KAZDY Z NAS MOZE ZROBIC...

2) W DNIU POGRZEBU CZYLI W PIATEK NIECH KAZDY KTO MA GADU-GADU W STATUSIE OBOJETNIE JAKIM WPISZE TE SLOWA "Ojcze Święty Ty Szukałeś Nas Teraz My Znalezliśmy Ciebie" PRZEŚLIJ TO WSZYSTKIM KOGO MASZ NA GADU-GADU ZRÓB to DLA JANA PAWŁA II
http://jp2candle.prv.pl/

3) Monika (3-04-2005 20:04)
w poniedziałek cała polska młodzież idzie do szkól z czarną opaską na ramieniu w symbolu żałobnym. przekaz to wszystkim
zapal świeczkę na oknnie za Jana Pawła II. wyślij to komu możesz i nie przerywaj łańcucha . on zawsze o nas pamiętał. teraz my okażmy mu pamięć, wdzięczność i szacunek

4)Monika (3-04-2005 13:13)
Papierz nie zyje [*] dołacz swieczke [*] i wyslij kazdej osobie na gg, : MATEUSz[*]Łukasz[*]Przemek[*] Krzysiek[^]Ola[^]Galek[*]BoBi[*]Oleczka[***]Anula[***]Łukasz[****][*********]Marlena[********][****]
Aneta[
****]Asia[****][****]Michał[****]beka[**] kadżan [*****************]Izula{**********************************}Ola[*][*]aska [*]ewa[*][*]marta[*][*]monisia[*]
Niech to będzie największa świeca jaka zapłoneła na GG. Dla
Papieża.... Przeslij ją wszystkim osobom jakie masz na GG
l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
l l
l l
l l
l l
l l l l llllllll l
l l l l l l
l l lllllllll lllllllll l
l l l l l l
l l l l llllllll l
l l
l l
llllllllllllllllllllllllllllllllll

5)Monika (1-04-2005 21:52)
Pomodlmy sie za papieża który jest w ciężkim stanie
............_..l....l..._..........
.........l___.....___l.....
.................l....l...........
.................l....l.........
.................l....l.........

yo, ile jeszcze tego będzie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2005 19:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Yo, jeszcze troche bedzie:

Dnia Fri, 08 Apr 2005 13:59:36 +0200, wer napisał(a):

> Witam,
>
> dostalem wlasnie informacje, ze w calej Polsce jest akcja, gasimy
> wszystkie swiatla na minute o 21:37.
>

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ja dostałem że na całe 5 minut niech w Polsce nastąpi Ciemnogród
-----------
Policjant do dwóch meneli siedzących na ławce opodal zamkniętej Żabki:

"Panowie, żeby sie w taki dzień o piwo pobić...."

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez t0d dnia 08-04-2005 o godz. 18:23

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

[19:51:30] <@Patryk_> <alpha-_> a jest niekomercyjny?
[19:51:32] <@Patryk_> <alpha-_> tzn taki gdzie muzycy robia za friko wieczorami?
[19:51:32] <@Patryk_> <lu_> pewnie
[19:51:33] <@Patryk_> <alpha-_> to np. jaki zespol jest za darmo?
[19:51:34] <@Patryk_> <HelDoLek> zespol downa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

o filmie The Thing (dzisiaj po 23 na tvn) : i jak mi dzis ***** tvn go nie wuyswietli to.. to... to osobiscie udusze nastepnego papieza (c) ŁB

ostre

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Swieze mieso prosto od Anouaara:

To sa #### 4 drabinki do niebado JANA PAWALA II. Wyslij je do 4 dobrych ludzi, a po 4 dniach Anioly zesla Ci cud. Jesli tego nie zrobisz czeka Cie 4 lata masowych niepowodzen...

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

05-04-05 19:30] <Jola> To śmieszne, jak prostym jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co napisane jest w gazetach, a poddajemy w wątpliwość to, co mówi Biblia. To śmieszne, jak bardzo każdy chce iść do nieba, pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć,mówić, ani też czynić czegokolwiek, o czym mówi Biblia. To śmieszne, jak ktoś może powiedzieć 'Wierzę w Boga' i nadal iść za szatanem, który, tak a'propos również 'wierzy' w Boga. To śmieszne, jak łatwo osądzamy, ale nie chcemy być osądzeni.
To śmieszne, jak możesz wysyłać tysiące 'dowcipów' przez
e-mail, które rozprzestrzeniają się jak nieokiełzany ogień, ale kiedy zaczynasz przesłania dotyczące Pana, ludzie dwa razy
zastanawiają się czy podzielić się nimi. To śmieszne, jak wiadomości sprośne, bezwstydne, pikantne i wulgarne swobodnie przenoszą się w cyber-przestrzeni lecz publiczna dyskusja o Bogu w szkole i w miejscu pracy jest tłumiona.
To śmieszne, jak ktoś może być zapalony dla Chrystusa w
niedziele, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem.
Śmiejesz się?
To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość nie wyślesz
jej do zbyt wielu osób z twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, w co wierzą lub co pomyślą o tobie kiedy im to wyślesz. To śmieszne, jak bardzo mogę być przejęty tym co inni ludzie pomyślą o mnie, zamiast tym, co Bóg pomyśli o mnie. Czy myślisz? Przekaz to dalej, jeśli uważasz, że warto.
Jeśli nie, to wyrzuć... Nikt się o tym nie dowie. Lecz jeśli to wyrzucisz, nie stój z boku i nie narzekaj nad fatalnym stanem tego świata...



[05-04-06 18:09] <Jola> Niech to będzie największa świeca jaka zapłoneła na GG. Dla
Papieża.... Przeslij ją wszystkim osobom jakie masz na GG
l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
l l
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
l l
l l
l l
l l
l l l l llllllll l
l l l l l l
l l lllllllll lllllllll l
l l l l l l
l l l l llllllll l
l l
l l
llllllllllllllllllllllllllllllllll
W intencji Jana Pawła II:
"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłośc wiekuista niechaj mu świeci. Amen"
"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłośc wiekuista niechaj mu świeci. Amen"
"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłośc wiekuista niechaj mu świeci. Amen"
Jeśli Papież był dla Ciebie kimś ważnym prześlij tą wiadomośc do wszytkich których masz w kontaktach






[13:32] <Jola> Zgaśmy światła w piątek o 21.37 na 5 minut. Niech zgaśnie na chwile cała Polska. Podaj to dalej komu możesz....

--------------------------------------------------------------------------------
[18:22] <Jola> Godzina 21:37 - zmarł Jan Paweł II czyli 21+37=58 tyle miał lat jak Go wybrali papieżem .Teraz obróćmy cyfry 12+73=85
tyle miał lat jak umarł, idzmy dalej data urodzin 18.05.1920 czyli 1+8+5+1+9+2=26 pontyfikatu
czy aby napewno godzina Jego śmierci nie była już wcześniej wyznaczona? Papież miał 85 lat i 8+5=13,
zmarł o 21:37 i 2+1+3+7=13, była to data 02.04.2005 czyli daje to 2+4+2+5=13! czy to zbieg
okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą. W DNIU POGRZEBU CZYLI W PIĄTEK NIECH KAŻDY
KTO MA GADU-GADU W STATUSIE OBOJĘTNIE JAKIM WPISZE TE SŁOWA "Ojcze Świety Ty
Szukałeś Nas Teraz My Znalezliśmy Ciebie". PRZEŚLIJ TO WSZYSTKIM KOGO MASZ NA
GADU-GADU ZRÓB TO DLA JANA PAWŁA II


-=====
niezly kwas... ;0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2005 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 15:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:26.    Strony (34): « First ... « 26 27 [28] 29 30 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions