Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Scena rtcw...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

To jush 3 strony beda porzadne ...
No jakos trzeba bedzie polaczyc sily , jesli zainteresowanie wolfem zacznie ostro spadac....
Napewno cos sie uda wykombinowac


__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

ech widze ze udal sie Lucasowi niecny podstep - prawda jest bardziej prozaiczna - po odejscu calej ekipy brakuje osiolkow do ciagniecia tego woza co sie rtcw.pl zowie a ze zwykly apel nie pomogl to Lucas chcial wjechac wam na ambicje odwolujac sie do sceny i rtcw.pl. Poswiecilem te pare minut i przeczytalem caly ten temat mimo iz duzo tu off topic'ow wogole to wiecej niz wypowiedzi na temat. Moim zdaniem sprawa wyglada tak:
Po Pierwsze: Zrob sobie kiedys rundke po Q3.fpp.pl i zobacz jak to wyglada - bo wg mnie jak na Fpp.pl wortal to bida az piszczy i tak samo wyglada RTCW nie zagladalem chyba do innych ale pewnie to samo - same newsy - download to kilka najwazniejszych plikow, nie wiem czy aktualnych bo nie gram w Q3 ale pewnie nie bardzo, a przynajmniej wg mnie dla graczy q3 najwazniejszym plikiem chyba nie jest demo q3. 3 mapki - no jak tak wyglada scena Q3 ze maja 3 mapki to RTCW wydaje sie byc Hiper Giga Scena - no chyba ze tak wyglada praca na Fpp - miejsce na serwerze jest na 3 mapki i dema. No wiec reasumujac jezeli wortal Fpp.pl nastawiony jest na newsy to jest ok - duzo tresciwie po polsku (jak ktos nie zna ENG) ale jezeli ma byc to miejsce kultowe dla graczy fpp to panowie panowie - cos chiba nie tak. A teraz druga sprawa: nie wiem jak FPP.PL czy scena Q3 (tak wnioskuje po avatarku skad pochodzisz Lucas) ale RTCW a przynajmniej ja - moze nie bede pisal w imieniu calej sceny - no wiec ja solidaryzuje sie z bylym teamem RTCW.PL, skoro oni zwiali od was to na prawde musi byc straszna kiszka, a przystapic do rtcw.pl to tak jak... ah moze powstrzymam sie od porownan bo dzieci tez tego boarda czytaja - na koniec - mala rada - poszukaj nowego skladu wsrod ludzi ktorzy nie znaja historii rtcw.pl a na pewno bedziesz odnosil wieksze sukcesy.

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 07:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Powiem tak - nie czytalem nigdy zadnego harlekina czy jak tam sie to pisze, wiec sie nie wypowiadam na temat jakosci tego typu ksiazek...

Dlatego tez jak chcesz mowic i q3 i inncyh serswisach - po monitoruj je tydzien i dopiero wydaj opinie.... Bo to, ze jednego dnia nie bylo newsow, to nie znaczy ze w pzostale 6 nie ma...

Nie wiem o jakis mapach mowisz- ale jezeli jest to lvl - to wejdz tam - znajdziesz ich ze 300. fpp.pl nie ma downloadu - serwer nie wytrzymuje...

Wracajac do meritum - nie wiesz co sie dzialo z dx i kagiem - to prosze nie komentuj. Sprawa wygladala powaznie i nie poszlo o rtcw.pl

Reasumujac - jak ktos ma obrzydzenie wchodzac na rtcw.fpp, albo boarda widzac mnie - to niech... nie wchodzi. My na was nie zarabiamy i robimy to za free. Jak czesc z was nas nie lubi - to ni mysi wchodzic na serwsi - reszta bedzie przynjamniej szybciej miala ladowane strony...

BTW - ja nigdy nie twierdzilem ze na q3 tez jest scena...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

nio

Ej - a jak tak sie czepiaja , to neich sami prowadza te strony
Zobaczymy , czy dlugo wytrzymaja bez pomocy innych

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
Dlatego tez jak chcesz mowic i q3 i inncyh serswisach - po monitoruj je tydzien i dopiero wydaj opinie.... Bo to, ze jednego dnia nie bylo newsow, to nie znaczy ze w pzostale 6 nie ma...

fpp.pl nie ma downloadu - serwer nie wytrzymuje...



no mi nie chodzilo o newsy,newsy sa i jest git ale po prostu myslalem ze vortal to nie tylko newsy i 5 plikow w download - ale widocznie sie mylilem - mea culpa - aha a co do zarabiania - to te banerki za free wisza? Co do wchodzenia - wchodzic czy nie? - z braku alternatywy bedziem wchodzic - aczkolwiek na boardzie jestem po kilka razy dziennie a na stronie rtcw.pl moze raz na 5 dni bo szczerze powiedziawszy dla znajacego ENG nie ma tam za wiele ciekawych rzeczy, smutna prawda - rtcw.pl a taki poziom - kiedys wchodzilem zeby zobaczyc screen dnia ale pozniej wisial jeden i ten sam przez wiele dni wiec ogrniczylem sie - reasumujac lacza nie zabieram za wiele i za czesto. Ale znow zszedlem z tematu - bo tak na prawde to ja chcialem napisac o tym ze w temacie chodzi nie o scene a o rtcw.pl!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

To co jest dobre dla tych co znaja angielski ? Hehe - mamy zrobi wielka baze obrazkow z gry ?
Dajcie ludzie jakies pomysly bo sie wkurze - to dla was robimy , - jush mi mowic czego chcecie !!!!!!!

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

przede wszystkim solidnego dzialu download - mapki opatrzone opisem + i - screenshotami, mody, cuda wianki - druga sprawa - co bardzo mnie draznilo w rtcw.pl - byl news - Jest nowa mapa bardzo super fajna ekstra zrobiona itd itp - oto link do mapki - a po paru dniach juz nikt nie pamietal co to za mapa. No ale nie bede juz narazie wiecej pisal na ten temat bo z trzech gwiazdek ostanie mi sie jedna albo 0 - kazdy widzi jak jest!

Aha i jeszcze jedno na koniec:
Znaczna czesc xgamer'a jak i pl'a wolfa zajmuje opis takich "bzdetow" jak klasy, bronie i inne rzeczy tak naprawde nikomu nie potrzebne a jezeli juz to wydaje mi sie ze ok 10% - sadze ze raczej wam zalezy na tym zeby robic www dla pewnego grona osob ktore juz gra w wolfa a nie dla mocno poczatkujacych - a jezeli nawet 50%/50% to obecnie czuje sie pokrzywdzony

no i juz naprawde na koniec zauwazylem nowego czlonka rtcw.pl i jego wstepniak wiec od razu ustosunkuje sie do niego:

quote:
Chciałbym by ten serwis był bliżej Was, żeby spełniał Wasze oczekiwania, żeby był nie tylko źródłem informacji dla Was


no drogi marku jezeli rzeczywiscie chcesz zrobic tak jak piszesz to albo nie wiesz co czynisz albo masz duzoo czasu - a tak poza tym to propnuje zalozyc temat - czego oczekujesz/co chcialbys widziec na rtcw.pl - bo raczej ciezko bedzie zaspokoic "Nasze oczekiwania" nie wiedzac jakie one sa. To tyle...

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Edytowane przez Chrumkules dnia 05-05-2002 o godz. 19:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ehhh - JESLI CHCECIE PLIKOW TO nie wiem co zrobic
Przeciez nie dadza nam za friko kilka gb !!! na jakies pliki !!!1
Ludzie !!!!1
Pomyslec trza troche
Jesli jush to mozna dac mapki , ale same - bez zadnych innych plikow - zero filmow muzy itp - msicie wtedy z amerykanskich serwerow sciagac

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


no mi nie chodzilo o newsy,newsy sa i jest git ale po prostu myslalem ze vortal to nie tylko newsy i 5 plikow w download - ale widocznie sie mylilem - mea culpa - aha a co do zarabiania - to te banerki za free wisza? Co do wchodzenia - wchodzic czy nie? - z braku alternatywy bedziem wchodzic - aczkolwiek na boardzie jestem po kilka razy dziennie a na stronie rtcw.pl moze raz na 5 dni bo szczerze powiedziawszy dla znajacego ENG nie ma tam za wiele ciekawych rzeczy, smutna prawda - rtcw.pl a taki poziom - kiedys wchodzilem zeby zobaczyc screen dnia ale pozniej wisial jeden i ten sam przez wiele dni wiec ogrniczylem sie - reasumujac lacza nie zabieram za wiele i za czesto. Ale znow zszedlem z tematu - bo tak na prawde to ja chcialem napisac o tym ze w temacie chodzi nie o scene a o rtcw.pl!


To zrob swoj vortal...

My to robimy za free - jak bedziecie mocno marudzic to wszyscy pojda sobie w cholere i tyle...

Banerki - a klikasz??? Ktos klika??? Nikt wiec kasy nie ma. Nawet jak jest cos tam to itak na serw idzie (hi - to jest 32 MBit)...

Downloadu nie bedzie - bo nikt nie chce dac nam hosta na pliki...

Mysli, ze nie wiem, ze napisanie ze jest tam jakas mapa i beda sciagac?? Jasen, ze powinny byc opisane i ocenione - ale jak juz mowilem - nie mamy gdzie plikow trzymac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Po co komu mapki ??? Lookasz na www.rtcwfiles.com i po sprawie

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek
Po co komu mapki ??? Lookasz na www.rtcwfiles.com i po sprawie
Po co komu RTCW.PL jest XGAMER, Wolfcenter i inne .... czyz nie?

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
Po co komu RTCW.PL jest XGAMER, Wolfcenter i inne .... czyz nie?

To prosze bardzo...

Nie wszyscy maja dobry net i umieja po angielsku, nie?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

To prosze bardzo...

Nie wszyscy maja dobry net i umieja po angielsku, nie?


alez ja tak nie mysle to bylo tak napisane w stosunku do posta przecinka!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

1. Co do tego, co bysmy chcieli, to moja propozycja jest taka, zeby przy opisie nie pisac, ze jest nowa i tylko link, ale zeby jeszcze jakis screen byl i krotka notka na tem. mapy. A jak sie cos ciekawego dzieje, to tez zeby nie bylo tylko napisane ze cos sie dzieje+link, ale chociaz kilka slow na ten temat. Wiem, ze moze z czasem niewyrabiacie, ale to tylko moje propozycje.
2. U mnie na serwie wisza mapki, ale niemam zielonego pojecia na temat htmla, wiec jak chcecie, to mozecie zrobic dzial z mapami i tylko pliki linkowac na moj serw. Ale stewiam jeden warunek. Jak sie okaze, ze jest za duze obciazenie lacza (mam kafejke+sasiada podpietego+2kompy w domu), to zrezygnujemy z tego. Wiem ze to jest raczej polsrodek, ale na razie chyba niemam lepszego pomyslu na moja pomoc. (oprocz mapek sa tam jeszcze patche i kilka programikow). Oto link: http://www.plagae.centrume.krakow.pl a nastepnie download -> Wolf

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT
. Jak sie okaze, ze jest za duze obciazenie lacza (mam kafejke+sasiada podpietego+2kompy w domu),

Pomysl git - ale na to rzuci sie kilka tysieci ludzi (przynajmniej na poczatku)...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ja jak narazie na multiplayer.pl moge ladowac ile kcem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

parowa - moj najelpszy kolego
Moze udostepnisz troche miejsca ?

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

Pomysl git - ale na to rzuci sie kilka tysieci ludzi (przynajmniej na poczatku)...



No na poczatq, to pare dni, moze tydzien, to jakos zniose (chyba, ze mnie sasiad zje), a pozniej to sie moze ruch unormuje. W najblizszym czasie chyba bede mial 1mega, wiec to bedzie raz wiecej niz teraz, wiec pewnie bedzie sie dalo wytrzymac.

W sumie na poczatek mozna sprobowac zlinkowac kilka podstawowych map i wtedy zobaczymy co i jak idzie

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT


W sumie na poczatek mozna sprobowac zlinkowac kilka podstawowych map i wtedy zobaczymy co i jak idzie


Sprobowac zawsze mozna...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 06:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Skoro to taki wesoly topic o serwisach wolfa to i ja wtrace swoje trzy grosze.

Dlugo byla cisza w temacie z naszej strony (osob ktore stworzyly rtcw.fpp.pl). Jednak zapewniam,ze sie nie lenimy Serwis RTCW jest gotowy merytorycznie i spelni wszystkie oczekiwania graczy
Jako,ze tworzymy profesjonalny serwis zabierze to jeszcze troche czasu, jednak chcemy zrobic wszystko co mozna na najwyzszym poziomie
Gotowych jest pare innych rzeczy, jednak czesc przed nami jeszcze A, ze projekt jest huge i zalozenia PRO wiec wolimy zeby to potrwalo jeszcze, gdyz nie samym wolfem sie zajmiemy

Jesli chodzi o zespol RTCW, znajdzie sie miejsce dla 1-2 osob po tym jak odpalimy serwis dla was. Zgloszenia mozna wysylac juz teraz, na mail : [email protected]. I nikt nie mowi, ze bedzie to praca charytatywna...

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
I nikt nie mowi, ze bedzie to praca charytatywna...
no czlowieku teraz mowisz w moim jezyku - mozna cos szerzej na temat zakresu obowiazków - obecnie nie mam za wiela czasu bo tlumacze pare FAQ na nasz wspanialy jezyk ale jak skoncze to moglbym co nieco zdielac - oczywiscie nie licze na kokosy - wystarcza jasne reguly

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

to juz wiadomo, ze robicie strone w jakies slawnej sieci i bedziecie nalezec do federacji i z w zwiazku z tym na waszej stronie beda bannery reklamowe, za ktore bedziecie czerpac profit Chrumkules nie poznaje cie : mam ci przypomniec co napisales wtedy w mejlu do mnie a teraz tylko o kasiorze myslisz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
to juz wiadomo, ze robicie strone w jakies slawnej sieci i bedziecie nalezec do federacji i z w zwiazku z tym na waszej stronie beda bannery reklamowe, za ktore bedziecie czerpac profit Chrumkules nie poznaje cie : mam ci przypomniec co napisales wtedy w mejlu do mnie a teraz tylko o kasiorze myslisz


no no nie przypominaj - nie bedziemy wywolywac niepotrzebnego skandalu ale cos sie nie mogiem doczekac na tago multipla wiec... sam nie wiem - nawet myslalem zes juz o mnie zapomnial!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


no no nie przypominaj - nie bedziemy wywolywac niepotrzebnego skandalu ale cos sie nie mogiem doczekac na tago multipla wiec... sam nie wiem - nawet myslalem zes juz o mnie zapomnial!


No i wiadomo... wszyscy by robili za kase...

Pamietajcie o jednym placa = praca, a dx nie bedzie tolerowal obijania sie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

heh - i znowu przyjemnosc zmienia sie w prace
Ja tworze strone z przyjemnosci - i poswiecam sie dla innych - a nie , ze chce zarobic
Wole fanowskie strony niz takie za kase
Moze jeszcze czesc gra wolfa dla kasy ? hahahahhahaha

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
heh - i znowu przyjemnosc zmienia sie w prace
Ja tworze strone z przyjemnosci - i poswiecam sie dla innych - a nie , ze chce zarobic
Wole fanowskie strony niz takie za kase
Moze jeszcze czesc gra wolfa dla kasy ? hahahahhahaha


prawda jest brutalna - tez bym wolal zeby dalo sie za darmo - ale jezeli cos ma prezentowac soba solidny poziom to musi byc w to zamieszana kasa - bo np taki RTCW - oczywiscie teraz teroetyzuje i RTCW.PL sluzy mi jako przyklad - robisz dla rtcw za darmo, piszesz newsy, tlumaczysz faq, robisz piekny dzial mapy - a po paru miesiacach masz np trudna sytuacje zyciowa nie masz czasu na rtcw albo zmienia sie zarzad fpp.pl i np wylatujesz - i co wtedy masz za te wszystkie godziny spedzone przed kompem??? NIC! - a i jeszcze mi jedne taki przyklad przysedl do glowy - widziales kiedys np zeby ktos prof gral w football za darmo albo w golfa albo w tenisa albo w szachy albo albo albo ...

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marek Logan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wawa

Ech, prawd jest wiele. Wiadomo, ze kazdy chce w jakis sposob zarobic, z kolei robienie stron za free, gdzie jedyna motywacja jest entuzjazm tworcow tez ma swoj urok. Dobrze sie dzieje, ze w necie sa takie i takie witryny. Najlepiej jest oczywiscie wtedy kiedy profesjonalizm zejdzie sie w parze ze szczerym zapalem - to jest takie oklepane stwierdzenie, dawno wysmiane przez wielu. Na szczescie (przynajmniej moim zdaniem) tworzenie serwisow www jest (a przynajmniej moze byc) wyjatkiem od tej szarej (ustalonej juz przez innych) rzeczywistosci.
Pozdrawiam.

__________________
Zapraszam na http://www.ut.tvknet.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marek Logan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marek Logan Znajdź więcej post'ów przez  Marek Logan Dodaj Marek Logan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marek Logan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Prawda jest jak dupa - kazdy ma swoja

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

teraz ja krotko:

czy wole strony robione za free czy za kase - ja wole strony dobre a moze nawet lepsze

2. dx [ ani ja] nie bedzie tolerowal obijania sie [ jak zawsze]

3. tylko robienie czegos z pasja gwarantuje wysoki poziom

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mamy poprostu swoja wizje jasna z ktorej nie rezygnujemy dla kasy,,, rowniez.... laczac jedno i drugie otrzymujemy prawidlowy zamierzony poziom i co najwazniejsze pieniadz to narzedzie do celu: place wymagam, czyz nie ? Ponadto oznacza to jasna i klarowna organizacje pracy- komfort pracy.

Ponadto bez pieniedzy mozna sie bawic w poziom amatorski, a ja chce jakosci maksymalnej skoro mozna ja osiagac, a to sie przeklada na was czytelnikow, graczy etc. Otrzymujecie jakosc, konkursy etc. etc. sprawne PRO ligi i co tam jeszcze pieniadz niestety kreci all.

A co do robienia z pasji to wszystko fajnie, ale spedzanie po 10h dziennie nad ogolem serwisu oznacza brak na cokolwiek innego... a tyle nie raz siedzielismy przy fpp.

Co do txtow o platnych bannerach Parowa to pieniadze z nich mozesz wsadzic w swinke skarbonke przy kosztach utrzymania serwisu. Cos takiego jak rentowny serwis o grach to narazie czyste marzenie No chyba ze banda losi robi ci all za darmo to moze cos z tego wyciagniesz. Co do federacji to bron boze.... pozniej mamy takie dziwadla serwisy na necie... pokaze palcem moze serwis niezwiazany z nikim z nas GOL wskoczcie na pare stron federacji :> czysty szal cial.

Prawda jest jedna bez $ nie zblizymy sie ani o mm do warunkow jakie maja gracze na zachodzie. Serwis ma byc dla graczy i realnie im cos dawac, w tym momencie takie sprawy jak newsy sa najmniej istotne. Chcemy zaczac grac w choc semi-pro ligach to nie ma innej drogi.

PS: Tworcy serwisu jak zwykle nie otrzymaja wiele wiecej niz pare kopniakow przy pierwszym potknieciu i grosu siwych wlosow na lbie po pierwszym kwartale i do tego potrzebna jest pasja
Nie traktujemy tego jako prace, bo praca jest po to zeby zarabiac a po to bym sie udal do rodzinnej firmy a nie meczyl z polskimi realiami serwisow www

Dla mnie kazdy serwis robiacy cos pod haslami gracze dla graczy itp, powinien realnie sie starac polepszac nasze warunki grania poprzez wszystko co mozliwe. I w tym sek wazne sa pieniadze ktore ktos zechce wydac na was, nie nas...

A jesli ktos mysli o komercji prawdziwej i pracy to niech pomysli powaznie i policzy sobie ile by musieli mu placic, najpierw niech policzy koszt swojego lacza, kompa swojego jako narzedzie pracy (to beda jego koszta uzyskania dochodu), doda sume ktora chce dostac na reke, doliczy ZUS, VAT, odliczy podatek dochodowy np 22%. Pomysli kiedy mu sie zwroci komp. Teraz niech pojdzie gdzies z ta wyliczona suma i powiem ze napisze serwis o gierkach i pare newsow dziennie ;> to otrzyma realia pracy heheeh. Tak, wiec nie mowmy ze ktos to dla pieniedzy robi... Wiekszosc by pewnie ukradla radio sasiadowi z auta i miala szybki pewny zysk (kiddin).

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:17.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions