Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Kulturka na serwach:(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: Re: Re: ehhhhhhhhhhhhh..........

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
[...] gdy zostaniesz sam na 3 zawodników wroga, nie ma za bardzo sensu latanie środkiem mapy i szukanie szczęścia [...]

Gdy gramy niezobowiazujacy meczyk tak dla przyjemnosci, wtedy umawiam sie z przeciwnikiem (jesli zostalismy 1 na 1) na walke na noze w jakims charakterystycznym miejscu na mapie :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

i to jest zasadniczo sluszna koncepcja NIe ma to jak ligowy mecz i gdy zostaje sam na 4... tu troszke pasuje sytuacja z kawalu, gdzie ludzie z wioski chcieli, zeby rycerze zabili smoka, no i 2 najodwazniejszych powiedzialo, ze sie zastanowia, a 3 najmniejszy z nich wzial zbroje, konia i bron, a wiochmeni sie raduja i pytaja "ci 2 nie chcieli a dlaczego Ty chcesz Maly Rycerzu" no to on na to "Tu sie nie ma co co zastanawiac, tu trzeba s_pierdalac" jakos tak... slowem, kampic ile dusza zapragnie

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Re: Re: Re: Re: ehhhhhhhhhhhhh..........

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG

Gdy gramy niezobowiazujacy meczyk tak dla przyjemnosci, wtedy umawiam sie z przeciwnikiem (jesli zostalismy 1 na 1) na walke na noze w jakims charakterystycznym miejscu na mapie



B0rG a mowi ci cos taka sytolacja co zaszla nie dawno na mapie CASA, zostales 1v1 padlo chaslo z twojej strony "fontana, na noze ok?" OK! Spotykacie sie a tu jeb ze spasa wyjebales gosciowi heada, to nie bylo mile i przyjemne wwwrrr brutalu TY!!!

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: ehhhhhhhhhhhhh..........

quote:
Napisane oryginalnie przez leon


B0rG a mowi ci cos taka sytolacja co zaszla nie dawno na mapie CASA, zostales 1v1 padlo chaslo z twojej strony "fontana, na noze ok?" OK! Spotykacie sie a tu jeb ze spasa wyjebales gosciowi heada, to nie bylo mile i przyjemne wwwrrr brutalu TY!!!


heheh
A to Ci nicpoń, umawia się na noże, a ze spassa wali nie ładnie ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
Blood ja zawsze tak robie , ale tylko jak sam jestem bo inaczej nie ma sensu żaden farg sie nei ostanie

No i właśnie o tym mówie (sorki.,.. pisze)) - Zresztą nie nazwał bym tego w takiej sytuacji kampieniem. Ta gra naprawde taktycznie różni się diametralnie od "czystego" quake (123) tutaj jest potrzebna taktyka.... to zawsze znaczy bardziej lub mniej jakieś "podchody" nie?

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking

e tam najlepiej biegac caly czas i nawet jak jestes na kilku atakowac ja tak robie albo sie uda albo nie dla mnie nie ma sensu na kogos czekac bo to psuje cala gre co z tego ze wtedy wygram ale ja wole wygrywac w trudnych i szybkich sytuacjach.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
e tam najlepiej biegac caly czas i nawet jak jestes na kilku atakowac ja tak robie albo sie uda albo nie dla mnie nie ma sensu na kogos czekac bo to psuje cala gre co z tego ze wtedy wygram ale ja wole wygrywac w trudnych i szybkich sytuacjach.

No tak, jeśli chodzi o mecze grane codziennie na serverach ... ale jeżeli gram jakiś ważniejszy mecz, to wolę poczekać i wygrać, niż lecieć w 3 zawodników wroga i dostać po dupie ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
papużko gdzie ja się podlizujeeeeeeeee???



tutaj:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Napisane oryginalnie przez shadow.f
hehe i to na długo...na szczęście sa jeszcez 3 servery ale....snajper to bubel ...bardzo czesto laguje...atmosfera ujdzie ... a server bR jest z nich najlepszy
--------------------------------------------------------------------------------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



tutaj:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Napisane oryginalnie przez shadow.f
hehe i to na długo...na szczęście sa jeszcez 3 servery ale....snajper to bubel ...bardzo czesto laguje...atmosfera ujdzie ... a server bR jest z nich najlepszy
--------------------------------------------------------------------------------


Nie podlizuje się tylko stwierdza fakty ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

koloryzuje :>>>

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Nie podlizuje się tylko stwierdza fakty ...




oho - kolejny co sie podlizuje
hue hue

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 06:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



oho - kolejny co sie podlizuje
hue hue


A ja nikomu sie nie bede podlizywal)) Tylko powiem ze SDI chodzi jak złoto!!!
Wczoraj mialem maxymalnie pinga 60 a srednio miedzy 30-50))
A jak wszyscy stwierdzali ze generalnie serwer laguje to mi spadalo do 100)))
Tylko jeszcze ta karta zeby wydalala ze 100 fps przy spasie))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



oho - kolejny co sie podlizuje
hue hue


Hmm, nie chcesz to nie ...
Snajper r0x !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Hmm, nie chcesz to nie ...
Snajper r0x !


A kto adminuje snajperem?! komu sie teraz podlizales?
Niechcacy?!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

A kto adminuje snajperem?! komu sie teraz podlizales?
Niechcacy?!


Adminem snajpera jest thorn i [AS]ik, więc im się podlizałem ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Mam taki temat do omowienia (chce opisac moim zdaniem, zachowanie godne smarkaczy, jednego z klanów - wiec pewnie na tym forum zostane zbluzgany - trudno)
Wlasnie proobowalem wejsc sobie na atmosfere i nie zdazylem nawet wpisac /exec autoexec jak dostalem kicka. Normalnie przez vote...
Dalem reconnect i to samo: JEB!
Okej, klan 999 gral sobie sam ze soba - rozumiem...
Nie zyczyli sobie gosci - rozumiem...
Ale skoro o kulturce rozmawiamy: nie da sie powiedziec: "4ever gramy sobie sparing/trening/walimy_gruchy pliz znajdz sobie inny serwer na godzinke/dwie/reszte wieczoru..."
Nieee - latwiej jest call vote kick....

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Hmm, nie chcesz to nie ...
Snajper r0x !




eułeeee........
już mnie nie kochasz
chlip... chlip ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Mam taki temat do omowienia (chce opisac moim zdaniem, zachowanie godne smarkaczy, jednego z klanów - wiec pewnie na tym forum zostane zbluzgany - trudno)
Wlasnie proobowalem wejsc sobie na atmosfere i nie zdazylem nawet wpisac /exec autoexec jak dostalem kicka. Normalnie przez vote...
Dalem reconnect i to samo: JEB!
Okej, klan 999 gral sobie sam ze soba - rozumiem...
Nie zyczyli sobie gosci - rozumiem...
Ale skoro o kulturce rozmawiamy: nie da sie powiedziec: "4ever gramy sobie sparing/trening/walimy_gruchy pliz znajdz sobie inny serwer na godzinke/dwie/reszte wieczoru..."
Nieee - latwiej jest call vote kick....



takich sytuacji u nas jest multum pozatym .... bezprawnie sobie robili trening jezeli to bylo bez zgody admina... i u nas mamy takie male prawko zeby rezerwowac na ut.pl swoje treningi ale i tak wszyscy na to sikaja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


takich sytuacji u nas jest multum pozatym .... bezprawnie sobie robili trening jezeli to bylo bez zgody admina... i u nas mamy takie male prawko zeby rezerwowac na ut.pl swoje treningi ale i tak wszyscy na to sikaja


Dokładnie - a jeśli jeszcze mnie nikt nie zbluzgał to pójdę za ciosem:
Byłem również świadkiem następującej chamówy:
Goście z innych krajów czasami podłączają się do "naszych" serwerów i zdarza się że proszą o porozumiewanie się po angielsku. <<---- chyba zrozumiałe nie?!
A tu jeden z drugim ledwo-licealista-o-zmierzchu-kształcony walnie cos w rodzaju "Fuck You - it is polish server so polish language" albo cos podobnego i kontynuuje monolog w tym stylu.
Nie wspomne juz o fakcie braku znajomosci jezykow ale protestuje przeciwko przedstawianiu graczy polskiej sceny UT jako ludzi tego pokroju!!!
Jak mam potem nie wstydzic sie ze jestem Polakiem?!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

Dokładnie - a jeśli jeszcze mnie nikt nie zbluzgał to pójdę za ciosem:
Byłem również świadkiem następującej chamówy:
Goście z innych krajów czasami podłączają się do "naszych" serwerów i zdarza się że proszą o porozumiewanie się po angielsku. <<---- chyba zrozumiałe nie?!
A tu jeden z drugim ledwo-licealista-o-zmierzchu-kształcony walnie cos w rodzaju "Fuck You - it is polish server so polish language" albo cos podobnego i kontynuuje monolog w tym stylu.
Nie wspomne juz o fakcie braku znajomosci jezykow ale protestuje przeciwko przedstawianiu graczy polskiej sceny UT jako ludzi tego pokroju!!!
Jak mam potem nie wstydzic sie ze jestem Polakiem?!





heh, troszkę trudny temat poruszyłeś
no bo to jest tak:
dlaczego my, polscy gracze, mielibysmy sie MIEDZY SOBA nie porozumiewac po polsku, tylko z racji tego, ze jest jakis turysta na u nas na servie?
a czy jeśli ja wejdę na dajmy na to, francuski serv - czy wszyscy nagle tam zaczną gadać po angielsku? zebym sie nie czul jakos wyobcowany?

no tak, ale z drugiej strony - JAKIES poszanowanie innych ludzi trzeba miec. i wypadaloby, conieco zagadac z takim ziutkiem ze swiata - a nuz sie okaze, ze to ludzki czlowiek ?


no wiec moje zdanie jest takie:
- co istotniejsze sprawy ZAWSZE nalezy mowic po angielsku - typu zmiana mapy, komentarze do gry przeciwnika, etc. w koncu - to jest gra ZESPOLOWA
- ale jednoczesnie nie dajmy sie oglupic - jestesmy w polsce i to jest nasza mowa, NASZE serwery.
- oczywiscie - niedopuszczalne jest wyzywanie turystow, czy tego typu zachowanie, jakie opisales.


i jednoczesnie musze dodac - ze rowniez nie lubie, gdy ONI u nas gadaja po swojemu - nie za bardzo kapuje o czym mowia
ale np. wczoraj - byl sobie u mnie mecz miedzy dT a jakimis belgami. i bylo spoko -- full poszanowanie przeciwnika. nie wiem jak obie druzyny - ale ja ten czas (na rconieniu sie ) spedzilem bardzo przyjemnie. pełna kulturka z obu stron, mimo, ze chwilami dT gralo 2zawodnikami przeciw 5 belgom.

y... howgh, bo i tak za duzo napisalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

heh, troszkę trudny temat poruszyłeś
no bo to jest tak:
dlaczego my, polscy gracze, mielibysmy sie MIEDZY SOBA nie porozumiewac po polsku, tylko z racji tego, ze jest jakis turysta na u nas na servie?


Nie mam nic przeciwko temu i przepraszam jesli zle sie wyrazilem - nie o to mi chodzilo, chodzilo mi o styl odpowiedzi...
quote:
a czy jeśli ja wejdę na dajmy na to, francuski serv - czy wszyscy nagle tam zaczną gadać po angielsku? zebym sie nie czul jakos wyobcowany?

Nieeeee ale też beda chamami jesli ci powiedza cos w stylu "fuck of - go away - go home etc... itd..."
quote:
o wiec moje zdanie jest takie:
- co istotniejsze sprawy ZAWSZE nalezy mowic po angielsku - typu zmiana mapy, komentarze do gry przeciwnika, etc. w koncu - to jest gra ZESPOLOWA
- ale jednoczesnie nie dajmy sie oglupic - jestesmy w polsce i to jest nasza mowa, NASZE serwery.
- oczywiscie - niedopuszczalne jest wyzywanie turystow, czy tego typu zachowanie, jakie opisales.


I tak naprawde o to mi wlasnie chodzilo
quote:
i jednoczesnie musze dodac - ze rowniez nie lubie, gdy ONI u nas gadaja po swojemu - nie za bardzo kapuje o czym mowia

No i wszystko da sie pewnie dogadac - ale nie na zasadzie my zbluzgamy ich a potem beda sie mscic na swoich serwerach, kicki z ich serverow etc...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez forever


kicki z ich serverow etc...


Taa a najgorsze jest że kicki każdemu Polakowi ... pozatym wyrabia nam się zła opinia, tacy goście powinni być karani, potem jak widzi się Polaka na jakimś zagranicznym servie [ sam czasami gram ] to zaraz każdy ma go za chama itp ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool hiehie

no to racja.....ale jak np. ci na klanówke wejdzie beginer szriner i powie ja chcem grać nieznam innych serverów, to nieodpiszesz mu idź na snajper.pl:27966 czy na kill.it.pl, bo w tym czasie on zginie albo zabije kogoś na czyjąś korzyść/niekorzyść i może się wszystko popsuć, to dlaczego niemożna od razu dać vote'a? można gdy jest to potrzebne a i jeszcze jak są klanówki to lepiej załorzyć hasło na server nish kickować niecierpliwych Uosi
P.S Chłopaki jak skubany grał w meczu z AbL?DDDDDDD
P.S 500 post hihihi

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: hiehie

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
no to racja.....ale jak np. ci na klanówke wejdzie beginer szriner i powie ja chcem grać nieznam innych serverów, to nieodpiszesz mu idź na snajper.pl:27966 czy na kill.it.pl, bo w tym czasie on zginie albo zabije kogoś na czyjąś korzyść/niekorzyść i może się wszystko popsuć, to dlaczego niemożna od razu dać vote'a? można gdy jest to potrzebne a i jeszcze jak są klanówki to lepiej załorzyć hasło na server nish kickować niecierpliwych Uosi
P.S Chłopaki jak skubany grał w meczu z AbL?DDDDDDD
P.S 500 post hihihi


Sam sobie odpowiedziales - haslo i masz z glowy a jak grasz na publicznym serwie to musisz sie liczyc z wejsciami gosci... ...i uprzejmie ich wypraszac... Sory ale inne sposoby sa moim zdaniem chamskie i/lub krzywdzace dla normalnych "niezrzeszonych"

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Hmm mam tu ciekawy załącznik to topicu ...
Grałem dziś na snajperze koło 12.00 i zobaczyłem że przyjęty został do klanu #wk# niejaki Waszka ...
Gdy okazało się że w teamach jest po 10 osób, tzn nikt nie może się dołączyć, waszka który był na spetcie zaczął krzyczeć by ktoś został kicknięty ... Jeden gośc z #wk# [ nie pamietam nicku ] dał callvvota by kicnąć jakiegoś newbiesa który miał 2 fragi w 15 min, no i oczywiście został kicknięty [ vote passed ] ...
Tak nie powinno być, i według mnie zarówno Waszka jak i cały klan #wk# powinien ponieść karę za to co zrobili, bo nawet jak omuś nie idzie za dobrze, to nie jest to powód by go kickać bo jakiś debil nie może wejśc bo jest full ...
Na dole załączik, .... tak dla potwiedzenia !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

I jescze jeden screen, na którym widać kulturę #wk# waszki ... Z tego co pamiętam to najechał na niego za to że gość gadał sobie z innym w trakcie gdy on grał i chciał się skoncentrować ... żałosne ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:D

ahahah beginer z 3 planety

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
ahahah beginer z 3 planety




A tak apropos to co to za klan wk???

WK-Wielkie Kikanie??? tan powieien nosic skrot taki
CWK- czas na wilkie kikanie

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yore
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Re: Kulturka na serwkach

Witam. Ostatnimi czasy bywalem tu i tam - Holandia, Niemcy, Czechy i Francja. Bylem w tych krajach od 16.04.2002 do 3.05.2002 nawiazalem pare konkretnych znajomosci. Poniektore osoby bardzo chetnie graja w CS, UT i BFP. Rozmowa na ten temat trwala i trwala. W pewnym momencie padl temat kultury. Niemcy (chociaz niezbyt lubie ten kraj) zaimponowali mi w najwiekszym stopniu, w tym kraju ludzie sobie pomagaja; swoj swojemu; brat bratu. Rozgrywajac klanowki czasami napotykamy na umowionym servku nieproszone osoby... U Niemcow sprawa jest jasna, ladnie poprosisz aby ow osoba/y opuscily server chwile pozniej server jest wasz - oni rozumieja ze uprzejmosc rodzi uprzejmosc. Jednak w Polsce wygladalo by to minej wiecej tak - "Wy********c z serva!", "My bylismy tu umowieni wiec wyjazd sk******e" itd, itp. Czyz nie jest nam wstyt? Porownajmy zachod z Polska. Roznica jest wielka. Srednia wieku grajacego w UT wynosi 16 lat. To chyba jest jakis zart, jak ja patrze na te teksty to mysle ze mam do czynienia z osobami "niedorozwinietymi" umyslowo. Uprzejmie proszac wiecej zdzialamy niz startujac z glupawymi tekstami majacymi na celu przegonienie osob/y. Podsumowujac NIE KALECZMY NASZEGO SPOLECZENSTWA! TAKIE UBOGIE SLOWNICTWO TO NA ULICY NAJWYZEJ UZYWAJCIE! JEDNAK PAMIETAJCIE ZE JAK CIE WIDZA-SLYSZA TAK CIE PISZA-MOWIA.
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 02:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Hmm no tak, ale wtedy zmiany by musialy zajsc w duzej czesci spoleczenstwa, szczegolnie u tych "niedorozwojow". Dziwic sie zachowaniu na serverach, kiedy w polsce furore robi "analfabetyzm funkcjonalny", a co roku jest o polowe mniej pieniedzy przeznaczanych na edukacje. W efekcie masz takich ludzi, co potrafia skutecznie zepsuc zabawe na serverze. Nauczyli sie zdobywac pewne rzeczy sila, a nie wspolpraca. Tego tak predko sie nie zmieni, bo Polska to taki piekny kraj :/

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:35.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions