Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ksiazki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (9): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Czy ja wiem... rozne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2004 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ja tam sobie kolejno noszę na uczelnię utwory wybrane Żeromskiego (6 opasłych tomów ) i czytam w wolnych chwilach. od jutra -> Popioły

to jest dopiero pisarz (był ), szkoda tylko że ludzie się do niego zrażają w podstawówce... podobna akcja jak z Małym Księciem

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2004 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja przeczytałem ostatnio SF
"W krainie purpurowych obłoków" fajne, ale nie nadzwyczajne typowe SF z przed 40lat ;D

a "niezwycięzony" jest fajny.. polecam

Teraz czytam coś Coetze'go.. chyba "W oczekiwaniu na barbarzynców" czy cos takiego.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2004 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jak ktos lubi Fantasy..... To polecam sage "Miecza Prawdy" Terrego Goodkinda Naprawde rozwalily mnie te ksiazki...goscia stawiam na 2 miejscu mojego rankingu

1.Tolkien
2.Goodkind
3.Sapkowski

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2004 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Czytales juz 8 tom? Nagie imperium? Jestem juz w polowie, nie mogem sie oderwac, a jutro mam egzamin i musze poprawic projekt o przyznanie grantu naukowego i jeszcze zrobic 2 sprawozdania . Za duzo tego :/

Jesli zas chodzi o ranking to moze wygladalby on tak:
1. Zelazny
2. Goodkind
3. Sapkowski - chociaz nie wiem?

Tolkiena nie napisalem, bo wymyka mi sie z takiej koncepcji rankingu - co nie znaczy jednoczesnie ze ani go nie uwielbiam ani nie nienawidze. Poprostu jego styl jest inny.

Oprocz tego masa innich rankingow do kazdego gatunku osobno

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Aktualnie przerabiam "Sume Wszystkich Strachow" Clancy'ego - goraco polecam

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
Czytales juz 8 tom? Nagie imperium?.


Jeszcze nie czytalem..jakos nie mialem okazji Ale siodmy tez byl spoko....na poczatku tak jakos zamulal ale pozniej szok
Gosciu ma niezle w glowie..naprawde fajnie przedstawiony swiat.

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ten no przygody kubusia puchatka roxuja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Ten no przygody kubusia puchatka roxuja


Kupilem sobie ostatnio na Centralnym (jak jechalem do domu) Kubisia Puchatka pa Inglish imo polski przeklad sux

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

no niestety niektore polskie przeklady sa do kitu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Kupilem sobie ostatnio na Centralnym (jak jechalem do domu) Kubisia Puchatka pa Inglish imo polski przeklad sux
To ta Edition co na jednej stronie jest po angielsku i zaraz obok na drugiej polish?

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

moim zdaniem przekłady z natury śmierdzą, taka jest natura języków że są unikalne. czytaliście kiedyś polskie dzieło po innemu?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
To ta Edition co na jednej stronie jest po angielsku i zaraz obok na drugiej polish?


Tak ta tak ze mozna sobie latwo przeklad sprawdzic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Tak ta tak ze mozna sobie latwo przeklad sprawdzic
Ten przeklad smierdzi - np. w angielskim pisza ze puchatek wzial ze soba "gun" a u nas, ze wzial "fuzje"

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

co prawda nie jestem w temacie, nie mam po jecia o czym wy pieprzycie ale z tego co sie orientuje to "fuzja" to byl jeden z rodzajow ktorestamwiecznej broni palnej wiec tlumaczenie az tak mylne chyba nie jest.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
co prawda nie jestem w temacie, nie mam po jecia o czym wy pieprzycie


Oczywiscie.. jak dla kogos ksiazka jest pojeciem abstrakcyjnym to trudno sie dziwic ze sie nie rozumie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

zbiera ci sie.

mowilem o tych kubusiach i innych puchatkach.

[wogole porazka, mu nie moge instalnac na informie bo sie pluje o prawa administratorskie, chyba wracam do domu w takim razie ]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Pograj w Ragnaroka a nie jakies krowie gry A ze mi sie zbiera... coz jak sie uzbiera to sie moze zaczne martwic

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
Aktualnie przerabiam "Sume Wszystkich Strachow" Clancy'ego - goraco polecam


Film byl fajny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Dobry film! ...zdecydowanie lepszy od trzech ostatnich Jamesow Bondow z Brosmanem.

Z filmow w takim klimacie polecam jeszcze "Sekcja 8" (oryginalny tytul "Basic" :o)

no dobra ale o ksiazkach... czytalem Zolniezy Wolnosci Suworowa, tez polecam

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Tej - chyba ci sie tematy pokickaly My tu mowimy o tresci pisanej, wiesz.. kartki papieru, literki na nich i te sprawy

defkraf - co do tego Zeromskiego (zapomnialam do tej pory odpisac) to imo nie jest to autor na podstawowke.. dzieciakom powinno sie dawac lektury lekkie i przyjemne a nie walic z grubej rury bo tylko sie zrazaja do ksiazek.

----
edit: zly gazi posta wyedytowal jak to zobaczyl i zepsul mi taka fajna riposte

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Pograj w Ragnaroka a nie jakies krowie gry A ze mi sie zbiera... coz jak sie uzbiera to sie moze zaczne martwic


daruj sobie, ok?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
zly gazi posta wyedytowal jak to zobaczyl i zepsul mi taka fajna riposte


Fcale nie! Nic nie widzialem W pore zorientowalem sie ze to nie ten topik

defcrash nie czaisz ta krowia gra nazywa sie Mu

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

nie czaję bo jestem tylko debilem z Kosza ):

czy ktoś z was czyteł kiedykolwiek Romana Dmowskiego? tak z ciekawości pytam bo mam zamiar się za niego zabrać...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

defkraf tym razem nie chodzilo o insultowanie kosza tylko chce tulupa przekonac ze ragnarok lepszy od mu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

prawdziwi dżentelmeni nie narzucają swojego zdania (;

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

ja dmowskiego czytalem, ale nie przypadl mi do gustu. nie przepadam za teoretykami, wole praktykow. choc calkiem madrze gadal ale malo realnie jak na owe czasy, pozatym brakowalo mu sily przebicia (ciagle byl o krok za pilsudkim, nie potrafil podjac zdecydowanych krokow). ale lekturka calkiem w cycki imo (choc wiadomo, co czlowiek to inna interpretacja ).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

ło <szok>
ja się moge podpisac pod pozytywnymi słowami co do ambrose'a ( kompanie braci przeczytałam, a teraz mam w planie "obywateli w mundurach),
co do żeromskiego ( a na pewno co do popiołów, bo reszta jest dyskusyjna),
co do lema(solaris! poza tym eden, dzienniki gwiazdowe dla odstresowania i reszta przede mną nadal),
diuny( aczkolwiek tylko dwa pierwsze tomy, potem pan poszedł w zbyt wielka metafizykę).
ktoś czytał "mechaniczna pomarańczę"? to jest dopiero psychodela. niesamowita ksiązka i niezwykły język. film tez niezły.
forum dotyczące literatury - www.tawerna.art.pl
dragon lance rulez
i tolkien, oczywiście.
dukaj. dukaj to moje guru, absolutny geniusz, jest ostry i szorstki, świetny.
to na tyle, bo to satry temat, moze juz nikt go nie czyta, to co siebede produkowac.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Question

Jak kolezanka zauwazyla Dragon Lance RULEZ!!!!!!!!!!!

BTW:Ma ktos dostep do ksiazek do czytania na kompie, bo do biblioteki mi sie nie chce biegac(poza tym maja strasznie ograniczone zbiory) a na kupowanie makulatury w ksiegarniach szkoda kasy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2004 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

umierający sturm, ech....
ale przeciez na kompie czyta sie strasznie. bardzo tego nie lubie i robię tylko, gdy musze. nie wolisz papieru? ładnie pachnie, miły w dotyku jest, i takie tam sentymentalne bzdury.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2004 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:59.    Strony (9): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions