Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > triki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Criterio
Mam pytanie co do skoku ktory juz tu byl wspomniany chyba, chodzi o skok na cpm3 z kladki na YA do RL, na tym filmie pro...
gosciu tak sie rusza na lewo i na prawo kilka razy przed skokiem, czy to cos daje jezeli chodzi o silo skoku? czy on to robi poprostu zeby dobrze sie ustawic? - bo nie moge tam doskoczyc


on to robił, żeby dobrze się ustawić na dobrym sprzęcie jak oglądasz to demko to można się zorientować, że czuł on ciepły oddech kolegi na swoich plecach i dlatego tak się ruszał

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

a u mnie jest zonk slysze tylko muze z filmiku
czy ktos mogl by dac link tu na forum do tego filmu zassam se jeszcze raz eh..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

lol....divixy sobie sciag

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Criterio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ludzie mi dalej ten skok nie wychodzi i chyba nie wyjdzie. Jak robie strafe jumpa to po pierwszym skoku predkosc jaka udaje mi sie uzyskac to 470 czasem wiecej okolo 500. Jaka wy macie predkosc po pierwszym strafe, bo mi sie zdaje ze mam zla technike i z tak mala predkoscia tam nie doskocze

__________________
wyzej sram niz dupe mam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Criterio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Criterio Znajdź więcej post'ów przez  Criterio Dodaj Criterio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Criterio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
lol....divixy sobie sciag

w tym sek ze mam ale nie najnowszego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 02:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3

w tym sek ze mam ale nie najnowszego


tez nie mam najnowszych...stare jakies nie chce mi sie nowych sciagac...a jakos lajtowo wszystko chodzi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

tez nie mam najnowszych...stare jakies nie chce mi sie nowych sciagac...a jakos lajtowo wszystko chodzi


no ja mam teraz 4.1 i git dziala
a jak ten filmik ogladalem malo sie nie poszczalem nie widzialem ze promode daje takie mozliwosci double jumpy tez mozna robic bo cos takiego kolo tam pykal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3

double jumpy tez mozna robic bo cos takiego kolo tam pykal?


jasne ze tak

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Cool

http://shib.quakeshit.com/demos/wtf.avi - link do aviku ( 25 mb) z triczkiem na cpm3 od raila do megasa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^1hi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Wrocław

hi

Lucnijcie na ten trick. Hi.

__________________
Matematyka to nie problem, to zabawa!! - poszukuje autora tego tekstu))!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^1hi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ^1hi Znajdź więcej post'ów przez  ^1hi Dodaj ^1hi do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: hi

quote:
Napisane oryginalnie przez ^1hi
nie obrazaj mnie, jeszcze tak slabo nie gram. No to hi

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

a kto robi taki trick na ospdm1 hehe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb

ej moze tak pogadacie o jakis trikach na innych mapkach nisz cpm'y??? bo tak z grubsza to piszecie tylko o cpmowych tickach...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 22:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

bo gramy na cpm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
ej moze tak pogadacie o jakis trikach na innych mapkach nisz cpm'y??? bo tak z grubsza to piszecie tylko o cpmowych tickach...

u first......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
++]Ac1D[++
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Zabrze

Post

to pogadajcie o fajnych skokach na mapach osp
a m ty marco jak jesteś to choć na gg

__________________
aC!D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ++]Ac1D[++ Znajdź więcej post'ów przez  ++]Ac1D[++ Dodaj ++]Ac1D[++ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ++]Ac1D[++ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

mapy osp sux wiec szkoda czasu na triki na nich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
mapy osp sux wiec szkoda czasu na triki na nich


no wlasnie na osp makach jest troche ***nie wiem czego*** ze nie ma zbyt duzo miejsc na triczki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 15:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

no nie jestem pefien...
sa sa tylko trza pokombinowac.....na dm6 niewiem czy tak od razu skok po rejla rozpracowali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no on jest stosunkowo mlody... skok po raila...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
canis
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: zgorzelec

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no on jest stosunkowo mlody... skok po raila...



Hmm czy on wam w ogole wychodzi bez porblemu bo ja mam znim problemik tzn z rl do rg na odwrot nie mam problemow ale tam jakos zachaczam o kant brakuje mi minimetrow moze macie jakies rady???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil canis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do canis Znajdź więcej post'ów przez  canis Dodaj canis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać canis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ta... cwiczyc a takich konkretnych to raczej nie ma... trzeba po prsotu duzo razy powtarzac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
canis
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: zgorzelec

hehe wlasnie mam taki zamiar ale troszke mnie nudzi takie cwiczenie wole troszke pograc z jakims kolesiem :p szkoda tylko ze wlasnie mam problemy z netem i ****a z tego wychodzi :/ dlatego narazie gram sobie w diablo 1 :ddd

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil canis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do canis Znajdź więcej post'ów przez  canis Dodaj canis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać canis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

no to czuj sie ze ci kiedys wyjdzie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
canis
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: zgorzelec

Talking

A czemu nie :ddd kiedys napewno :pp moze za 10 lat jak juz nikt w to grac nie bedzie ale na bank mi to bedzie wychodzic :ppp huehue to tylko kwestia czasu i juz :ddd

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil canis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do canis Znajdź więcej post'ów przez  canis Dodaj canis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać canis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dot
disconnected



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Smile

Tricki w q3 są proste.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dot Znajdź więcej post'ów przez  dot Dodaj dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

teraz to moze i sa.....
ale od razu ci tak wszystko wychodzilo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez dot
Tricki w q3 są proste.

na 1.2x i cpma napewno.. tzn sa takie ze ich sie prawie nie da wykonac (promode movement) asle wiekszosc wychodzi loozno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
canis
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: zgorzelec

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

na 1.2x i cpma napewno.. tzn sa takie ze ich sie prawie nie da wykonac (promode movement) asle wiekszosc wychodzi loozno



heh na cpma sa latwiejsze niz na vq3 ja osobiscie nie trawie cpma... vq3 rzadzi :ddd (dla mnie of kors) wszystkie triki na vq3 sa trudniejsze :d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil canis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do canis Znajdź więcej post'ów przez  canis Dodaj canis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać canis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez canis
A czemu nie :ddd kiedys napewno :pp moze za 10 lat jak juz nikt w to grac nie bedzie ale na bank mi to bedzie wychodzic :ppp huehue to tylko kwestia czasu i juz :ddd

kwestia treningu a nie czasu....bo nawet za 10 lat ci nie bedzie wychodzic jak nie bedziesz cwiczyl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:29.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions