Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Pedofile
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
nie psuj mi topica, jak nie masz urli z fajnymi fotami to idz sobie


Mam ale to lepiej nie tutaj...
Chcesz sie zapisac do naszej grupy mailowej?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

graba, pedofilia jest pociągiem seksualnym odczuwanym wobec ciała o cechach dziecięcych, a więc niedojrzałego płciowo. dlatego płeć nie robi w sumie pedofilom wielkiej róznicy, bo dziecięce ciała chłopców i dziewczynek niezbyt się różnią, jeśli nie liczyć genitaliów. owszem, ewolucja na pewno popierała kontakty z młodymi dziewczętami, ale musiały one być juz rozwinięte płciowo i płodne, zdolne do rodzenia dzieci. pedofil na ogół ma jakieś opory przed kontaktami z dorosłą, rozwinięta i płodna kobietą, dlatego zastępczo przenosi swój popęd na dzieci.
ewolucja fajna rzecz, ale nie wszystko da sie nią wytłumaczyć

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

driada, mowilem ze nie interesowalem sie doglebnie mechanizmami tego zjawiska. Taka jest jego geneza, a mozliwe ze takie sklonnosci uaktywniaja sie w momencie kiedy mezczyzna zatrzymal sie na jakims etapie rozwoju seksualnego. Argument o dojrzalosci plciowej jest nietrafny bo czlowiek nie wiedzial kiedy kobieta jest plodna a kiedy nie. Dopiero w czasach wspolczesnych poznalismy mechanizm rozmnazania, wiec kozystne bylo "sprawdzanie" tej plodnosci zawsze. I czlowiek napewno o tym nie myslal, sa to mechanizmy wyksztalcone ewolucyjnie tak jak wiekszosc popedow...

Jednak pedofilia wobec chlopcow jes slepym zaulkiem ewolucji, tak jak i caly homoseksualizm. Nie wiem na jakim poziomie powstaje ta "wada". Dziwne ze nie zostala jeszcze wyeliminowana z puli genowej naszego gatunku, bo przeciez homoseksualisci sie duzo mniej rozmnazaja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

graba, mineliśmy się deczko
mnie chodziło o płodność nie taką comiesięczną, ale o obserwowalne oznaki dojrzałości płciowej, czyli szerokie biodra, rozwinięty biust, etc - to, co pociąga mężczyzn i jest uwarunkowane ewolucyjnie, jest znakiem, który ewolucja stwarza i który mówi :weź mnie, urodze ci dziecko męzczyźni, nawet prymitywni, nie zbliżali sie zapewne do dziewczynek pozbawionych tych cech zewnętrznych. spójrzmy zresztą na wenus z milo, o bardziej zaznaczone cechy płciowe trudno.

z homoseksualistami racja. ale z człowiekiem jest tak, że oprócz ewolucyjnych i geneteycznych, mają na niego wpływ czynniki kulturowe i społeczne. a homoseksualizm jest w dużym stopniu warunkowany społecznie, tzn niejest wrodzony, ale sie kształtuje w okresie dojrzewania, na skutek zaistnienia specyficznych warunków. z tego, co wiem na ten temat

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez Graba
Mam ale to lepiej nie tutaj...
Chcesz sie zapisac do naszej grupy mailowej?



bardzo chetnie! irc?

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2004 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

driada, wenus z milo to wytwor naszej kultury wspolczesnej. Oczywiscie proporcje talii do bioder 0,7 i inne oznaki plodnosci sa uwarunkowane ewolucyjnie i sa mechanizmem ktory posiadal juz czlowiek pierwotny. Ale widocznie pedofilia jest wlasnie takim mechanizmem nakazujacym mezczyznie sprawdzac plodnosc jak najmlodszych dziewczynek aby zmaksymalizowac szanse przekazania swoich genow. Musimy pamietac ze byly to mechanizmy odbywajace sie poza swiadomoscia czlowieka, stworzone przez nature. Ewolucja faworyzowala takie zachowania bo ten komu udalo sie w ten sposob powielic swoje geny przekazywal to "upodobanie/zachowanie" dalej i przez to zwiekszal szanse na przetrwanie swoich genow. A tylko o to tu przeciez chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

quote:
Napisane oryginalnie przez Graba
Mam ale to lepiej nie tutaj...
Chcesz sie zapisac do naszej grupy mailowej?



wenus z milo to wytwor naszej kultury wspolczesnej. Oczywiscie proporcje talii do bioder 0,7 i inne oznaki plodnosci sa uwarunkowane ewolucyjnie i sa mechanizmem ktory posiadal juz czlowiek pierwotny
n/c board zaczyna byc coraz bardziej inteligentny ? niewiem lol.. nawet nie chce mi sie czytac tych wypocin
czlowiek cos tam jakis tam goshhh, to zaczyna byc board o "rozmowki egzystencjalne"
yhh ?

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

Alka, to byl zart zamknij buzie

Fausto, zagadaj do mnie na gadu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

oo, możesz coś więcej o tej wenus z milo? bardzo mnie to zaintrygowało.
a cała reszta się zgadza. jak i inne nieświadome mechanizmy pomagające naszym genom sie rozprzestrzeniać. np gdy mijaja się na ulicy męzczyzna z kobietą, ona zupełnie nie panuje nad trzepotaniem rzęs i bardziej miękkim chodem, a on sie odruchowo prostuje, nie mówiąc juz o tych wszystkich rozszerzonych źrenicach, i takich tam. strasznie ciekawe sprawy

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

To fajnie, ale to sie nie zgadza z tym co ogolnie mowia w programach antypedofilskich - ze jest to choroba naszej ery, z ktora da sie i trzeba walczyc jak np z alkoholizmem.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

ale to chodzi o łamigłówke myślową, w tym całym ewolucjonizmie, przynajmiej z mojej strony - co by było, gdyby trzebabyło prawami ewolucji wyjaśnic zmiennośc zachowań ludzkich? i okazuje se, że bardzo wiele da się w ten sposób wyjaśnic.
ot, wszystko.
a że da się leczyć, to na pewno, zczególnie gdy jest to zastepcze, tzn, gdy nie ma sie konaktu z dorosłymi i dlatego pociąg kieruje sie ku dzieciom.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

Fausto, wszystko sie zgadza, ale ja mowilem o ewolucyjnej genezie pedofilii. W naszej cywilizacji jest ona oczywiscie perwersja(I. Obuchowska, A. Jaczewski, "Rozwój erotyczny")

Driada, polecam ksiazke David M. Buss'a
"Psychologia ewolucyjna" (Wyd. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne). Jesli nie znasz..

Mowiac o kulturze wspolczestej mialem na mysli okres od kiedy potrafimy poslugiwac sie mowa, czyli jakies 20000 lat
WIEM: Wenus z Milo

Jesli zycie naszego gatunku na ziemi bylo by dobą to istnienie czlowieka "cywilizowanego" to zaledwie trzy minuty naszej egzystencji(R.K.Ohme, moj profesor)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

ciekaw jestem co bedziesz robil jak bedizesz mial curke :/
albo co zrobisz jesli do twojej 14 letniej curki bedzie sie zalecal woj kumpel lat 40 zygac sie chce :s
wogole oczym wy tu gadacie posuwanie <16 latki to wg. mnie wykorzystywanie niedojrzalosci dziecka, pomijam to ze niektorzy potrzebuja 30 lat zeby dorosnac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

oczywiście, dałam wielką plamę. dzięki, graba. oczywiście chodziło mi nie o tą wenus ale o tą starsza, z wielkim biustem i wielkim brzuchem, i krótkimi nogami, tak? wybacz, to była ignorancja nz mojej strony.

atari, przeciez my tu nie wartościujemy pedofilii pozytywnie, tylko sie zastanawiamy nad samym mechanizmem. chyba oczywiste, że potepiamy tę dewiację.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Driada: ale w ten sposob to mozna sobie absolutnie wszystko wytlumaczyc. To jest imho wyjasnianie na sile. Ja moge w ten sposob np wyjasnic dlaczego paczki maja lukier czasami rowniez odwolujac sie do ewolucji. ;/

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graba
Training (Necromancer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warsaw by night

driada, nie bardzo lapie o co Ci biega z ta wenus

Fausto, no pewnie ze mozna wytlumaczyc:>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2004 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graba Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Graba Znajdź więcej post'ów przez  Graba Dodaj Graba do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graba prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

pewnie chodzilo o wenus paleolityczna click
co do reszty, coz historia nie jest moim konikiem ;p ale z tego co pamietam z lekcji to jeszcze w sredniowieczu (moze i nawet pozniej) zamezna 13nastolatka raczej nikogo nie dziwila... zreszta pewnie i dzis znalesc moznaby na to przyklady wsrod jakichs "zagubionych w czasie" plemion afrykanskich or smth... wiec teoria z ewolucja imo jak najbardziej trzyma sie kupy... a na to ze w "cywilizowanym sfiecie" nie jest juz to "aktulne" maja imo wplyw 3 czynniki: #1. dlugosc zycia -> to jak z tymi 1dniowymi motylkami, im szybciej sie "starzejesz" tym szybciej powinienes postarac sie o potomstfo etc. #2. rozwoj nauki -> liczy sie bardziej doroslosc psychiczna niz fizyczna (blabla na psychologii znam sie jak na historii:> ), oraz #3. kasa -> kiedys wystarczyl zapewnie skrawek pola i i taka gownazeria 13letnia mogla sobie zyc spokojnie do poznej starosci, a dzis jak jest kazdy wie... :O
no i jeszcze homoseksualizm ostal sie, wiec... zgadzam sie z graba ze to "slepy zaulek ewolucji", bo niby komu/czemu mialoby to sluzyc?;p ale z tego co kiedys, gdzies czytalem, takowy nie jest rzadkoscia takze w swiecie zwierzat, wiec watpie by mialy na to wplyw "czynniki kulturowe i społeczne" ;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2004 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:01.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions