Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Aimbot! Fakt czy fikcja!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Co do aimbota to nie wiem czasami odnosze wrazenie ze ludzie nieco za dobrze celuja na zachodnich servach ale moze to kwestia pingu. Zabawny jest za to czit z dokami lub artefaktem. Gralismy na servie Ocrany kto zna wie o co chodzi . Na Villidzu razem z klientem utluklismy 5 na 6 allies (jeden mial art) przy samej krypcie zostal 6 ktory nie wiadomo gdzie byl. Cofnelismy sie do krypty zeby lepiej bronic az tu nagle jeden allies podlecial i wzial arta no to go gonimy ale slychac text obj taken a przeciez widze ze biegnie mi pod lufa dusze TAB, moim oczom ukazuje sie tabeleczka z nickami i przy dwoch sa "doki" trwalo 2-3 sek i klient dobiegl do ciazarowki tylko nie ten ktory lecial przed nami bo ten dostal granatem i zostalo z niego miesko I co wy na to ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

bug w grze bo czit napewno to to nie jest

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Dziwne ze po trzech podobnych akcjach i wy..... kolesia bug sie skonczyl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M
Co do aimbota to nie wiem czasami odnosze wrazenie ze ludzie nieco za dobrze celuja na zachodnich servach ale moze to kwestia pingu. Zabawny jest za to czit z dokami lub artefaktem. Gralismy na servie Ocrany kto zna wie o co chodzi . Na Villidzu razem z klientem utluklismy 5 na 6 allies (jeden mial art) przy samej krypcie zostal 6 ktory nie wiadomo gdzie byl. Cofnelismy sie do krypty zeby lepiej bronic az tu nagle jeden allies podlecial i wzial arta no to go gonimy ale slychac text obj taken a przeciez widze ze biegnie mi pod lufa dusze TAB, moim oczom ukazuje sie tabeleczka z nickami i przy dwoch sa "doki" trwalo 2-3 sek i klient dobiegl do ciazarowki tylko nie ten ktory lecial przed nami bo ten dostal granatem i zostalo z niego miesko I co wy na to ?




Nie weim czy to jest cheat czy bug ale kiedyś zdarzyło mi się ( było to chyba za czasów wersji 1.3) że dwóch gości miało dokumenty. Przejąłem dokumenty po gościu którego zabili i nagle widze innego gościa - też z dokumentami !!!!!. Jeszcze raz upewniam się (klawisz TAB) i rzeczywiście - dwóch gości z dokumentami.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

mi sie wydaj że to raczej jakieś bugi a nie czity chociaż nie wiem i nie jestem pewien wszystko jest możliwe na tym świecie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Nie weim czy to jest cheat czy bug ale kiedyś zdarzyło mi się ( było to chyba za czasów wersji 1.3) że dwóch gości miało dokumenty. Przejąłem dokumenty po gościu którego zabili i nagle widze innego gościa - też z dokumentami !!!!!. Jeszcze raz upewniam się (klawisz TAB) i rzeczywiście - dwóch gości z dokumentami.



bylem chyba nawet przy tym

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

No mi sie tez takie cos przypomina swiety!
Chyba raczej Bug!

A co do chitowania bylem zawsze pewny ze raczej zadko kto chituje ale ostanio mi sie cos zdazylo ze zaczynam moje zadnie zmieniac co do chetowania!
Jest ich chyba wiecej niz myslimy!

PS: Uwazam ze Wallhack to tez sposub czeatowania!



Pozd.

Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Tez tak kiedys mialem. Raz jako allies kierowalem do radia przez murder hole, nasi zarabali doki (nie wiem czy raz, czy 2 bo wielki chaos byl), widze jak nasz pisze ze krotka idzie, wbiegam do radia, a tam axis z barierki wali w schody i zabija goscia z dokami i siebie (nie odnosi dokow). Potem wciskam TABa, a tam na liscie koles doki niesie, ja sie patrze na schody a tam przeciez doki leza, wzialem te doki i odnioslem do radia. Na liscie byly przy moim nicku i jeszcze czyims wykrzykniki ze mielismy doki.
Drugi raz jako axis, siedzialem w Basement Barracs z venomem i strzelalem do tych co dluga chcieli wejsc. jakis koles z dokami wbiegl mi w twarz i go sprzatnalem, wzialem doki i mi pisze "AXIS RETURNED (NULL!)", wciskam TABa a tam koles ma doki, a po chwili allies wygralo. Mialem nawet z tym screena ale go wyrabalem chyba (jeszcze poszukam, moze znajde).

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS

PS: Uwazam ze Wallhack to tez sposub czeatowania!



Nie sposob a prawidziwy CZIT przeciez jak ktos widzi przez sciany to oszukuje i moze przewidziec ruch przeciwnika baa nawet wie co on zrobi inaczej ma sie sprawa jezeli jest to wina karty graf Ja tak nieraz mam w szczegolowych miejscach na plazy gdy gram sniperem to widze gosci za murem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


inaczej ma sie sprawa jezeli jest to wina karty graf Ja tak nieraz mam w szczegolowych miejscach na plazy gdy gram sniperem to widze gosci za murem




Hehehe tez chce taka karte Cziter jeden

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mam bezfirmowego GF2 mx 400 w wolfie low detali i r_picmip 5 na snajpie widac przez mur ale to tylko w wybranych pkt normalnie jak gram to nie widze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 01:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Mam bezfirmowego GF2 mx 400 w wolfie low detali i r_picmip 5 na snajpie widac przez mur ale to tylko w wybranych pkt normalnie jak gram to nie widze


mmmmmm....... sprytne

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Ja proponuje stara Ati karte!
Yoel wam moze powiedziec jak sie fajnie gra widzac przez sciany!

Ok nie myscie ze on czituje! Mial swoja karte w servisie i dostal stara Ati to nas kosil umnie na servie jak gralismy dla jaj na PF!
Bo skubaniec widzial przez niektore sciany!

Jestem pewny ze sa tacy co specialnie nastawiaja swoja karte zeby widziec przez sciany!
Maja Grafe jak w Komodore! I mysla ze sa King jak sciagaja ludzi!
Ale co to za gra z taka grafa!
Na to mam ja sprzed zeby sie plocil przy full deatail przy 1078*768*32!
Dlamnie to juz nie gra! Jak osadze ze Wallhacking wiecej uzywa to bede chyba gral wolfa tylko w malym kole ludzi co wiem ze nie robia mnie i innych w Balona!


Pozd

Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Rudi troche zle pojmujesz pojecie walhacka a bugi z karty graf
Walhack jest to program (tak jak aimbot) dzieki ktoremu widac przez sciany ludziki zazwyczai sa niebieskie lub innego koloru (nie pytac skad wiem ) A jezeli jest to wina karty to coz tak musi byc

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Yoel wam moze powiedziec jak sie fajnie gra widzac przez sciany!

Ok nie myscie ze on czituje! Mial swoja karte w servisie i dostal stara Ati to nas kosil umnie na servie jak gralismy dla jaj na PF!
Bo skubaniec widzial przez niektore sciany!



tylko że on wtedy nie widział przez ściany co graliśmy na PF'y bo miał już normalną karte graficzną to już jest inna sprawa z kąd on wiedsział że stoisz tam a nie gdzie indziej ja też wtedy tak robiłem i wiedziałem gdzie sie ukryła dan osoba i dlatego łatwo było ja załatwic o tym co ty mówisz to on grał jeszcze bez klanu na jakimś servi że widział rzez ściany ale już od 5 miechów ma normalke (wiem bo mieszkam koło niego )

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin

Walhack jest to program (tak jak aimbot) dzieki ktoremu widac przez sciany ludziki zazwyczai sa niebieskie lub innego koloru (nie pytac skad wiem )



Hyhy CZITER powiedz skad wiesz widzisz ludziki na niebiesko przez karte ? A karta to niefirmowy Wallhack GF2 ?

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M


Hyhy CZITER powiedz skad wiesz widzisz ludziki na niebiesko przez karte ? A karta to niefirmowy Wallhack GF2 ?



Testowalem w q3 milem 2 walhacki do niego , jeden to byl znaczek excelent widoczny przez sciane, 2 to byl kolorowy ludzik

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Testowalem w q3 milem 2 walhacki do niego , jeden to byl znaczek excelent widoczny przez sciane, 2 to byl kolorowy ludzik



Shame On U :>

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Same czityry tu kuffa!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Same czityry tu kuffa!



ekhem
zapominacie, ze to POISON ma imbota ver. 3.0
dzisiaj jedna osobe obsluzylem i chyba byla zadowolona

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Aimboty

Phiiii ja to w kazdej grze aimbota uzywam

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 02:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Etam Xaoo i tak ci nie wierze ze macie imbota!
Jedyny czit uwas w klanie co uzywacie to jest wasz Cyborg ProspeR!


PS: Nastawcie go nastepny raz na naj mnieszy stopien zabijania bo dzis za dobrze wymiatal! Proponuje Low

Edytowane przez Rudolf H.SS dnia 30-06-2002 o godz. 10:18

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS

PS: Nastawcie go nastepny raz na naj mnieszy stopien zabijania bo dzis za dobrze wymiatal! Proponuje Low



no i wlasnie w tym jest problem, bo na "low" to on jest teraz ustawiony

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

o kuffa to nic mi nie zostalo tylko omijac server gdzie wasz cyborg kosi!
ALe nie ma obaw mamy prototypa na innego Cyborga jest w stadionie beta! Jak bedzie gotowy to go puscimy na waszego!
I bedzie Cyborg War.

PS: Xaoo to zostaly jeszcze very low

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:24.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions