Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Psbhd
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Czyżbyś się zaliczał do tych „dobrych graczy” ?????


Jesli cie to tak trapi,to zaliczalem sie do dobrych graczy (teraz juz w BHD nie gram wiec sie nie zaliczam),a dobry gracz to taki ,ktory potrafi znalezc i wykorzystac wszystko co oferuje gra ,bez wspomagania tego programami, kodami itp. ,zeby skopac dupe gamoniom,ktorzy tego nie potrafia i wymyslaja jakies *******y.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2004 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Angry

I dla czego wykropkowano mi P I E R D O L Y ,cenzura gorsza niz za komuny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2004 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Jesli cie to tak trapi,to zaliczalem sie do dobrych graczy (teraz juz w BHD nie gram wiec sie nie zaliczam),a dobry gracz to taki ,ktory potrafi znalezc i wykorzystac wszystko co oferuje gra ,bez wspomagania tego programami, kodami itp. ,zeby skopac dupe gamoniom,ktorzy tego nie potrafia i wymyslaja jakies *******y.


Krasnoludki strzegą kulturwy na forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2004 22:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

kulturwy buhahahahahahahahaha

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2004 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Jesli cie to tak trapi,to zaliczalem sie do dobrych graczy (teraz juz w BHD nie gram wiec sie nie zaliczam),a dobry gracz to taki ,ktory potrafi znalezc i wykorzystac wszystko co oferuje gra ,bez wspomagania tego programami, kodami itp. ,zeby skopac dupe gamoniom,ktorzy tego nie potrafia i wymyslaja jakies *******y.
No tak dobry gracz to ten co strzela przez ściany bo gra na to pozwala, dobry gracz to taki co patrzy przez ściany bo gra na to pozwala, dobry gracz to taki co włazi na budynki na które nie idzie wejść normalnie bo nie ma tam ani schodów ani drabiny ale za to jest błąd mapy i inne pierdoły o których nie wspomnę. Ale ok moje dupsko zawsze będzie chętne do skopania bo nie wykorzystuję tych numerów i dobrze mi z tym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2004 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
I dla czego wykropkowano mi P I E R D O L Y ,cenzura gorsza niz za komuny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


moderator efect bo kulturwa musi byc

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 01:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

„Edycja posta na fpp może spowodować huragan w Japonii”

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

aaa tam od razu edycja. Słowniki zadziałały

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 05:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
No tak dobry gracz to ten co strzela przez ściany bo gra na to pozwala, dobry gracz to taki co patrzy przez ściany bo gra na to pozwala, dobry gracz to taki co włazi na budynki na które nie idzie wejść normalnie bo nie ma tam ani schodów ani drabiny ale za to jest błąd mapy i inne pierdoły o których nie wspomnę. Ale ok moje dupsko zawsze będzie chętne do skopania bo nie wykorzystuję tych numerów i dobrze mi z tym.


Proponuje zmienic gre, moze dupsko bedzie mniej bolalo .

Nie licz na to,ze co sie w BHD jeszcze zmieni ha ha ha.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 06:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Proponuje zmienic gre, moze dupsko bedzie mniej bolalo .

Nie licz na to,ze co sie w BHD jeszcze zmieni ha ha ha.



Czyzbysmy Rufus mieli jakies kompleksy i dowartosciowujemy sie uzywajac czitow, gliczy, czy czego tam jeszcze? Brakuje umiejetnosci do gry fair? Ha Ha Ha.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Czyzbysmy Rufus mieli jakies kompleksy i dowartosciowujemy sie uzywajac czitow, gliczy, czy czego tam jeszcze? Brakuje umiejetnosci do gry fair? Ha Ha Ha.

Ha Ha Ha ale nie z Rufusa; On, Ty, ja, Patryk i każdy z tego forum wychylał się na przykład w lewo wiele razy i przez to glitchował (świadomie czy też nie). Ktoś wyczytał że jest to glitch i wychyla się dalej, nie zmienia to faktu że obaj dalej gliczują, ten świadomy glicza i ten nieświadomy. Podnoszenie larum "ja gram uczciwie a tamten to cziter, gliczer, albo lager" jest dość dziecinne i trochę śmieszne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Podnoszenie larum "ja gram uczciwie a tamten to cziter, gliczer, albo lager" jest dość dziecinne i trochę śmieszne.



a pinger?
co na to pinger?
dlaczego zpostał pominięty?
jest tak samo ważny jak lager, a traktujemy go po macoszemu

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Ha Ha Ha ale nie z Rufusa; On, Ty, ja, Patryk i każdy z tego forum wychylał się na przykład w lewo wiele razy i przez to glitchował (świadomie czy też nie). Ktoś wyczytał że jest to glitch i wychyla się dalej, nie zmienia to faktu że obaj dalej gliczują, ten świadomy glicza i ten nieświadomy. Podnoszenie larum "ja gram uczciwie a tamten to cziter, gliczer, albo lager" jest dość dziecinne i trochę śmieszne.

Tu trzeba podkreslic slowo nieswiadomie. Jesli wychylasz sie zza murka nie myslac tylko o tym ile jeszcze musisz sie milimetrow schowac zeby cie przeciwnik nie widzial to nie ma problemu. Ja to widze tak. Podbiegasz do murka, wychylasz sie i strzelasz. I wtedy jest dla mnie ok. Ale nie podbiegam do murka, przez kilka sekund ustawiam sie po milimetrze (wlaczajac F4, czy korzystajac z jakis linek na monitorze) i dopiero teraz strzelam. Zreszta ten bug jest o "malym do sredniego" stopniu waznosci. Ale np. wchodzenie na budynki na ktore nie mozna normalnie wejsc, czy tez wchodzenie w sciane lub kolumne, albo lezenie w miejscu w ktorym jestes niewidoczny to juz jest oszustwo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
a pinger?
co na to pinger?
dlaczego zpostał pominięty?
jest tak samo ważny jak lager, a traktujemy go po macoszemu


Pinger to programik do wyszukiwania serverów i nie ma nic wspólnego z "lagerem"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Ha Ha Ha ale nie z Rufusa; On, Ty, ja, Patryk i każdy z tego forum wychylał się na przykład w lewo wiele razy i przez to glitchował (świadomie czy też nie). Ktoś wyczytał że jest to glitch i wychyla się dalej, nie zmienia to faktu że obaj dalej gliczują, ten świadomy glicza i ten nieświadomy. Podnoszenie larum "ja gram uczciwie a tamten to cziter, gliczer, albo lager" jest dość dziecinne i trochę śmieszne.


No chyba że gościu jedzie faktycznie na "kodach" ale to już inny topik (bajka)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Pinger to programik do wyszukiwania serverów i nie ma nic wspólnego z "lagerem"


ale pinger też pozwala grać "lewym" graczom (to samo z resztą tyczy się paru innych programów)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Czyzbysmy Rufus mieli jakies kompleksy i dowartosciowujemy sie uzywajac czitow, gliczy, czy czego tam jeszcze? Brakuje umiejetnosci do gry fair? Ha Ha Ha.


Widzisz troche mi ciebie szkoda ,no ale coz zrobic, nawet nie wiem kim jestes i gdzie grasz(grales) jakos ciebie nie kojarze, a co do kompleksow i dowartosciowania to lepij szukaj ich u siebie moze bardziej tego potrzebujesz niz ja .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Tu trzeba podkreslic slowo nieswiadomie. Jesli wychylasz sie zza murka nie myslac tylko o tym ile jeszcze musisz sie milimetrow schowac zeby cie przeciwnik nie widzial to nie ma problemu. Ja to widze tak. Podbiegasz do murka, wychylasz sie i strzelasz. I wtedy jest dla mnie ok. Ale nie podbiegam do murka, przez kilka sekund ustawiam sie po milimetrze (wlaczajac F4, czy korzystajac z jakis linek na monitorze) i dopiero teraz strzelam. Zreszta ten bug jest o "malym do sredniego" stopniu waznosci. Ale np. wchodzenie na budynki na ktore nie mozna normalnie wejsc, czy tez wchodzenie w sciane lub kolumne, albo lezenie w miejscu w ktorym jestes niewidoczny to juz jest oszustwo.


Nie no co ty pleciesz, najlepiej sie polozyc na srodku drogi. Jesli nikt nie urzywa ,zadnych programow wspomagajacych powinien korzystac z tego co oferuje gra ,jesli gra ma bledy w/g mnie mozna to wykorzystac do czasu ,az producent gry takowe poprawi (chyba ze ma to w d****).Jak ktos sie ustawi w alejce,ze go nie widac mozna go obejsc,rzucic granat i jeszcze pare sposobow,ale trzeba ruszyc troche glowa jesli sie ja ma.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
a pinger?
co na to pinger?
(...)


A pinger na to... niemożliwe!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Widzisz troche mi ciebie szkoda ,no ale coz zrobic, nawet nie wiem kim jestes i gdzie grasz(grales) jakos ciebie nie kojarze, a co do kompleksow i dowartosciowania to lepij szukaj ich u siebie moze bardziej tego potrzebujesz niz ja .


Widzisz ja nie potrzebuje wykorzystywac czitow i gliczy, aby sie dobrze bawic. Co do mojej osoby to mozesz mnie nie kojarzyc bo nie gram na MOSCIE (min. wlasnie z powyzszych powodow). W BHD gram od juz prawie 1,5 roku z tym ze pierwszy rok to w calosci na NOVAWORLD i mam tam GOA (i nie chodzi tu o chwalenie sie, tylko chce ci pokazac, ze mozna sie dobrze bawic i miec jako takie wyniki bez korzystania z ulatwien.). Ostatnie pol roku to gra w SAS. Jak nie wierzysz to spytaj sie moich kolegow z teamu Wracajac do wykorzystywania czitow czy gliczy ja niebylbym w pelni zadowolony z osiaganych wynikow gdybym takowe stosowal. Jak widac tobie gra w taki sposob nie przeszkadza i z tego powodu troche ci wspolczuje. Pozdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Tu trzeba podkreslic slowo nieswiadomie. Jesli wychylasz sie zza murka nie myslac tylko o tym ile jeszcze musisz sie milimetrow schowac zeby cie przeciwnik nie widzial to nie ma problemu. Ja to widze tak. Podbiegasz do murka, wychylasz sie i strzelasz. I wtedy jest dla mnie ok. Ale nie podbiegam do murka, przez kilka sekund ustawiam sie po milimetrze (wlaczajac F4, czy korzystajac z jakis linek na monitorze) i dopiero teraz strzelam. Zreszta ten bug jest o "malym do sredniego" stopniu waznosci.

Ja wiem że istnieje glicz wychylania się w lewo, co więcej wychylając się w lewo zazwyczaj staram się tak cofnąć żeby wystawało mnie jak najmniej (jeśli sytuacja pozwala). Wychylając się w prawo również staram się wychylić jak najmniej. Teraz najlepsze: robię to po to żeby zmniejszyć ryzyko ustrzelenia mnie przez wroga a nie dlatego że jest taki glicz! Nawet nie śmiem przypuszczać że ktoś wychyla się w sposób, jak to opisujesz

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Ale np. wchodzenie na budynki na ktore nie mozna normalnie wejsc, czy tez wchodzenie w sciane lub kolumne, albo lezenie w miejscu w ktorym jestes niewidoczny to juz jest oszustwo. [/B]
Tutaj tak, bo zazwyczaj nie robi się tego nieświadomie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Teraz najlepsze: robię to po to żeby zmniejszyć ryzyko ustrzelenia mnie przez wroga a nie dlatego że jest taki glicz! Nawet nie śmiem przypuszczać że ktoś wychyla się w sposób, jak to opisujesz
[/B]

No i prawidlowo. Tak wlasnie powinno byc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Jako gracz słaby i do tego bez ambicji latam sobie środkiem ulicy z nożem i tylko czekam aż ktoś mnie hurgotnie zza rogu. Ale wydaje mi się, że jeśli gra pozwala na coś takiego, to można to wykorzystać i tyle. Czy jak ktoś biegnie i widzimy jego plecy to jest nie fair jak go zastrzelimy czy fair? bo moim zdaniem w tym ujęciu trzeba najpierw strzelić ostrzegawczo w powietrze, a potem to już poczekać aż się odwróci, pozdrowić i najlepiej zrobić pojedynek na broń krótką. Takiego typa za rogiem można również zajść od drugiej strony, władować mu kosę w plery albo wykurzyć granatem czy czymkolwiek innym.

durna dyskusja...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Jako gracz słaby i do tego bez ambicji



quote:

latam sobie środkiem ulicy z nożem i tylko czekam aż ktoś mnie hurgotnie zza rogu. Ale wydaje mi się, że jeśli gra pozwala na coś takiego, to można to wykorzystać i tyle.


luzik

quote:

Czy jak ktoś biegnie i widzimy jego plecy to jest nie fair jak go zastrzelimy czy fair? bo moim zdaniem w tym ujęciu trzeba najpierw strzelić ostrzegawczo w powietrze, a potem to już poczekać aż się odwróci, pozdrowić i najlepiej zrobić pojedynek na broń krótką.


jak będe wiedział, że gonie Ciebie to nawet podam Ci ręke

quote:

Takiego typa za rogiem można również zajść od drugiej strony, władować mu kosę w plery albo wykurzyć granatem czy czymkolwiek innym.

durna dyskusja...


Amen

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Takiego typa za rogiem można również zajść od drugiej strony, władować mu kosę w plery albo wykurzyć granatem czy czymkolwiek innym.[/B]

Takiego co przelazi przez murek, wchodzi na niedostepne budynki, lezy w polowie sciany, czy tez jest niewidoczny tez mozesz wytropic i zabic, ale jaki w tym sens i co to ma wspolnego z gra fair play?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Wychylałem się w lewo i bede się wychylał nadal czy komuś to pasuje czy nie, powiem więcej, bede to robił w ten sposób żeby być jak najmiejszym celem np. dla Ciebie Kryglow. Tanio skóry nie sprzedam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
co to ma wspolnego z gra fair play?


a co to jest gra fair-play? a czy leżenie w niewidocznym miejscu podczas tkoth, tak że wróg przebiega po Tobie ale Cię nie widzi to jest ferplej czy nie jest?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
a co to jest gra fair-play? a czy leżenie w niewidocznym miejscu podczas tkoth, tak że wróg przebiega po Tobie ale Cię nie widzi to jest ferplej czy nie jest?

Dla mnie oczywiscie nie jest, ale obawiam sie ze dla wielu jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Widzisz ja nie potrzebuje wykorzystywac czitow i gliczy, aby sie dobrze bawic. Co do mojej osoby to mozesz mnie nie kojarzyc bo nie gram na MOSCIE (min. wlasnie z powyzszych powodow). W BHD gram od juz prawie 1,5 roku z tym ze pierwszy rok to w calosci na NOVAWORLD i mam tam GOA (i nie chodzi tu o chwalenie sie, tylko chce ci pokazac, ze mozna sie dobrze bawic i miec jako takie wyniki bez korzystania z ulatwien.). Ostatnie pol roku to gra w SAS. Jak nie wierzysz to spytaj sie moich kolegow z teamu Wracajac do wykorzystywania czitow czy gliczy ja niebylbym w pelni zadowolony z osiaganych wynikow gdybym takowe stosowal. Jak widac tobie gra w taki sposob nie przeszkadza i z tego powodu troche ci wspolczuje. Pozdro.


Pisze do ciebie po polsku wiec na tyle powinienes rozczytac ,ze nie pisalem o uzywaniu czitow to po pierwsze. Po drugie staty dla mnie nie sa wykladnikiem "jakosci gracza" i dlatego to ,ze jestes generalem mnie nie rusza,zreszta jest pewien klan generalow z novej ,ktory slabo sobie radzi w rozgrywkach poza nova wiec nie jes to zadna wykladnia.Po trzecie nie gram juz w delte od 5 miesiecy chyba ,ze z przymusu w jakims meczu,wiec bez obaw nie boj sie oszusta Rufusa. Pozdrowienia .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(...)durna dyskusja...

Nie marudź, na bezrybiu i rak ryba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:20.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions