Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Czy uwazasz, ze Board powinien byc bardziej rygorystyczny?
Czy uważasz, ze Board powinien być bardziej rygorystyczny?
You do not have permission to vote on this poll.
zdecydowanie tak - więcej banów 12 26.09%
tak - kasujcie bzdurne topiki i głupawe posty 15 32.61%
raczej tak - powinno się częściej kasować debilne posty 7 15.22%
bez głosu - jak jest jest dobrze 7 15.22%
nie - powinien być większy luz 4 8.70%
zdecydowanie nie - oszalałeś? a wolność słowa? 1 2.17%
W sumie: 46 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

slawek. Przeciez ocena usera przyznawana jest za caloksztalt, a nie nabijanie. Poza tym wiekszosc userow ma oceny bardzo podobne.

quote:
Ja NIE jestem za zmianami w prezentacji ocen i liczby postów.
A poza tym, jak damy ludziom "pospamować", będą oceniani i szybko będziesz wiedział czy kolo z 400 postami jest
"nabijaczem" czy nie.


quote:
Nie wydaje mi się istotne ile ktoś ma postów. Powyżej pewnej granicy, tj. jeśli jakiś kolo ma kilkaset postów, każdy może go sam sobie ocenić na podstawie wypadkowej właśnie tej liczby + oceny średniej + tego co się właśnie przeczytało


Ja nie potrzebuje takich wzorow aby wiedziec kto nabija, przeciez to widac. I co mi daje moja opinia o kolesiu? Wazne jest zeby na boardzie nie bylo spamu i syfu, chyba o to nam chodzi no nie? I dopuki bedzie widoczna ilosc postow to ludki beda nabijac.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nie chce mi się w kółko o tym pisać.
Czy krótkie posty, to od razu "spam"?
Przecież chodzi o to by pogadać. I tak porozumiewamy się w zyciu monosylabami, a nikt nas za to nie banuje.
Całokształt składa się z cząstek...
Nie, no , już tyle było o tym pisania...
Nie chce mi się już
Odchodzę
Dokąd nie pytaj mnie
Może ten deszcz
na pytanie Twe odpowie
Ja nie...



weirdo
Nie przejmuj się już tym... dzięki

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Weirdo


mozliwe - php bedzie robilo skok warunkowy w zaleznosci czy userid jest moderatora czy nie i wpisywalo do odpowiedniego pliku/sql


Tzn to inny pomysl... nie chodzilo o oceny...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Tzn to inny pomysl... nie chodzilo o oceny...



To z calym szacunkiem o co Ci chodzilo

btw kto jest odpowiedzialny za php na Boardzie?
Raptor?
bo ja bym sie chetnie pobawil/dostal w swoje rece skrypty oceniania ofkoz zeby pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
To z calym szacunkiem o co Ci chodzilo


ja tez nie wiem - w qoute zamiesciles wlasnie ten fragment o ocenach z podpisem ze to dobry pomysl

yoshi w Twoje zdolnosci skryptotworcze nie watpie (vide to z filipem)

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
slawek. Przeciez ocena usera przyznawana jest za caloksztalt, a nie nabijanie. Poza tym wiekszosc userow ma oceny bardzo podobne.

Nicht wahr - czasem od impulsywnej osoby z 5 zchodzisz na 1 za jeden glupi post... np. r@fee, tram... ofkoz to tylko domysly ale raczej uzasadnione...

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Ja nie potrzebuje takich wzorow aby wiedziec kto nabija, przeciez to widac. I co mi daje moja opinia o kolesiu? Wazne jest zeby na boardzie nie bylo spamu i syfu, chyba o to nam chodzi no nie? I dopuki bedzie widoczna ilosc postow to ludki beda nabijac.

hipotetyczny przyklad (wymagana odrobina wyobrazni)

Ktos ma 1000 a drugi ma 100 i sa zarejestrowani obaj pol roku temu to to wcale na 100% nie swiadczy ze 1-szy nabija.
Istnieje mozliwe wyjasnienie: 1-szy jest aktywny, 2-gi jest leniwy.

LEGENDA:
ocena_1 - ocena gostka #1 (tego z 1000 postow)
ocena_2 - ocena gostka #2 (tego z 100 postow)

  • Jezeli ocena_1 > ocena_2 oznacza=to= osoba_1 jest aktywna i chyba fajniejsza.

  • Jezeli ocena_1 < ocena_2 oznacza=to= osoba_1 jest aktywna i chyba mniej fajna.

  • Jezeli ocena_1 jest skrajnie niska to kolo jest typowym nabijaczem.

  • Jezeli ocena_2 jest skrajnie niska, to pewnie kolo dostal duzo razy "1" i zmienil nick

_______________

Dlatego zniesienie ocen / ilosci_postow bylo by imho niefajne i cokolwiek mowicie ze jest inaczej nie wierze, ze kazdy z was mowi to szczerze...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

ale slawek meczacy jestes. Przeciez jest jasne ze wiekszosc tych "krotkich postow" to bezwartosciowe smieci ktorych czytanie nie sprawia nikomu przyjemnosci (oczywiscie poza wysylajacym, wkoncu nabil posta)

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
ale slawek meczacy jestes. Przeciez jest jasne ze wiekszosc tych "krotkich postow" to bezwartosciowe smieci ktorych czytanie nie sprawia nikomu przyjemnosci (oczywiscie poza wysylajacym, wkoncu nabil posta)

raczej (90%) maz racje

ale co kto lubi:
ja osobiscie wole przeczytac post OGA na 2 strony a potem dac na niego wyczerpujaca odpowiedz ktora nie kazdy zrozumie niz napisac zwyczajnie "masz racje :eek:".

Zreszta mam juz nie tyle magiczne 100 postow, nawet ciutke wiecej; ile kazdy widzi wiec trudno by mnie bylo nazwac nabijaczem (choc mozna i sie nie obraze )

Poza tym nabijanie ewidentnie zmniejsza ocene... - to fakt.

Btw Weirdo THX - staralem sie jak moglem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

Nicht wahr - czasem od impulsywnej osoby z 5 zchodzisz na 1 za jeden glupi post... np. r@fee, tram... ofkoz to tylko domysly ale raczej uzasadnione...


mow za siebie, ok? jak tak robisz to Twoja sprawa, ale sie tym nie chwal bo to nie jest raczej wlasciwe (choc sa indywidualne przypadki).


quote:
hipotetyczny przyklad (wymagana odrobina wyobrazni)

Ktos ma 1000 a drugi ma 100 i sa zarejestrowani obaj pol roku temu to to wcale na 100% nie swiadczy ze 1-szy nabija.
Istnieje mozliwe wyjasnienie: 1-szy jest aktywny, 2-gi jest leniwy.

LEGENDA:
ocena_1 - ocena gostka #1 (tego z 1000 postow)
ocena_2 - ocena gostka #2 (tego z 100 postow)

  • Jezeli ocena_1 > ocena_2 oznacza=to= osoba_1 jest aktywna i chyba fajniejsza.

  • Jezeli ocena_1 < ocena_2 oznacza=to= osoba_1 jest aktywna i chyba mniej fajna.

  • Jezeli ocena_1 jest skrajnie niska to kolo jest typowym nabijaczem.

  • Jezeli ocena_2 jest skrajnie niska, to pewnie kolo dostal duzo razy "1" i zmienil nick

_______________

Dlatego zniesienie ocen / ilosci_postow bylo by imho niefajne i cokolwiek mowicie ze jest inaczej nie wierze, ze kazdy z was mowi to szczerze...



Przeczytaj moje poprzednie psty, przeciez ocena nie jest wyznacznikiem nabijania!!! Ktos moze nabijac i miec wysoko ocene z innych powodow. Ja rozumie ze ty nie chcesz usuniecia liczby postow bo sam nabijasz jak dziki

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

mala uwaga nt krotkich postow, imo dlugosc posta niekoniecznie musi swiadczyc o tym ze jest on sensowny.....
jesli ktos czegos szuka to chyba lepiej mu dac po prostu link z ew. krotkim opisem niz rozpisywac sie na 1000 znakow, ktore nic do tematu nie wnosza

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh

mow za siebie, ok? jak tak robisz to Twoja sprawa, ale sie tym nie chwal bo to nie jest raczej wlasciwe (choc sa indywidualne przypadki).


Dlaczgo mam sie nie chwalic?
Rozwin temat.

Przypomne tylko 1 rzecz: To nie BigBrother

A Btw pochwale Ci sie ze poki co masz u mnie 5

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh

Przeczytaj moje poprzednie posty, przeciez ocena nie jest wyznacznikiem nabijania!!! Ktos moze nabijac i miec wysoka ocene z innych powodow. Ja rozumie ze ty nie chcesz usuniecia liczby postow bo sam nabijasz jak dziki


LOL
Ja poprostu zyje na boardzie i dlatego w aktywny dzien nabije 50-100 postow...
Poza tym kruliczku imo ocena jest wyznacznikiem nabijania, ale ok nie ma sensu "klotnia" w stylu "jest! nie jest! jest! nie jest!" - nie badzmy hipokrytami i dziecmi. Nie mozna pisac o nie zasmiecaniu Boarda i jednoczesnie zakurzac fajne topiki

EOT (dot. sporu)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag
mala uwaga nt krotkich postow, imo dlugosc posta niekoniecznie musi swiadczyc o tym ze jest on sensowny.....
jesli ktos czegos szuka to chyba lepiej mu dac po prostu link z ew. krotkim opisem niz rozpisywac sie na 1000 znakow, ktore nic do tematu nie wnosza


Prawda to...

Ale post w stylu "hmm..." czy "masz racje" latwo odroznic od "www.onet.pl" i skategoryzowac do nabijania czy nie...
Poza tym plagiat, lamanie ©, przepisywanie i CTRL+C CTRL+V z jakiejs www mija sie z celem, skoro mozna dac url...
Przynajmniej imho - bo jestem leniwy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 17:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod


To z calym szacunkiem o co Ci chodzilo

btw kto jest odpowiedzialny za php na Boardzie?
Raptor?
bo ja bym sie chetnie pobawil/dostal w swoje rece skrypty oceniania ofkoz zeby pomoc


Jeszcze raz - 1. oceny dobry pomysl

2. Mam tez inny pomysl - ale na razie go nie zdradze - spytam czy jest wykonalny... zainspirowal mnie milosh

Za boarda odp jest Raptor - ale nie sadze, aby dal zagladac w skrypty....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Dobra yoshi EOT masz farta ze dales mi 5 bo inaczej bym wysmazyl miazdzacego posta

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

powinno byc przede wszystkim wiecej moderatorow na boardach:
cs
q3
rtcw
o niczym konkretnym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

wiecej banow
wiecej ostrzezen
robcie wiecej zeby ulatwic porzadnym uzytkownikom korzystanie z tego wspanialego wynalazku jakim jest board

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

Nicht wahr - czasem od impulsywnej osoby z 5 zchodzisz na 1 za jeden glupi post... np. r@fee, tram... ofkoz to tylko domysly ale raczej uzasadnione...



ch... prawda... zanim dalem Ci '1' to czekalem dlugo i przeczytalem duuuzo Twoich kretynskich postuff.... teraz masz u mnie chyba '4' i to tez nie za jednego posta, a za kilka naprawde sensownych... wiec domysly Cie zawiodly... nie wiem jak rafee...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja wystawiam ocene po pewnym czasie obserwacji

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 03:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ja wystawiam ocene po pewnym czasie obserwacji

Zawsze ocene mozna zmienic... To nie jest stale... Dajesz komus 1 - a potem stwierdzasz, ze gada dobrze - i dajesz 4... Jak zacznie marudzic - to znowu np 2...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj

ch... prawda... zanim dalem Ci '1' to czekalem dlugo i przeczytalem duuuzo Twoich kretynskich postuff.... teraz masz u mnie chyba '4' i to tez nie za jednego posta, a za kilka naprawde sensownych... wiec domysly Cie zawiodly... nie wiem jak rafee...



Nie pisalem tego w odwolaniu do siebie tylko ogolnie napisalem imho dot. moich observacji... A codo r@feego to nigdy nie zauwazylem, zebysmy mieli zle stosunki... Poprostu na pierwszy rzut beretem widac, ze jest on impulsywny - co wcale nie znaczy ze nie_fajny czy cus (!)

Btw w rzyciu bym nie pomyslal, ze mam u Ciebie wyzej jak "1" Dzieki
Ty odkad odpyskowales do LucaSa masz u mnie "5" (no offence LucaS to po prostu bylo smieszne )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 11:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
powinno byc przede wszystkim wiecej moderatorow na boardach:
(...)
rtcw
(..)



RTCW dziala sprawnie...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum


RTCW dziala sprawnie...


Przyjzyjcie sie - bo jest to jedyny sprawny board... nic nie grzebalismy - ludzie sami pilnuja aby nie bylo smetnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS

Przyjzyjcie sie - bo jest to jedyny sprawny board... nic nie grzebalismy - ludzie sami pilnuja aby nie bylo smetnie...



...jak zreszta wszedzie, tyle ze w innych dzialach sa tez tacy co z pilnowaniem nie maja nic wspolnego, raczej rozpizd robia... ot cala filozofia...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

To ja coś dorzucę w tym temacie:

1. Zlikwidować stat liczba postów - o niczym nie świadczy, poza wyjątkiem aktywności danego forumowicza, która nie zawsze przekłada się na to, że pisze z sensem.
2. Zostawić datę zarejestrowania.
3. Zlikwidować ocenianie lub dać prawo do oceny tylko dla moderatorów, lub weteranów boarda (np. ileś tam miesięcy na boardzie, a nie ilość postów, bo nabić do 100 to jest łatwo a potem wszystkim jak leci 1 powystawiać tylko za to, że mają inne poglądy niż oceniający. Większość ludzi pisze "nie przejmuj się oceną" itp. to skoro mam się tym nie przejmować to po co ta ocena jest???). Jeśli miały by zostać oceny to wg mnie powinny być jeszcze opatrzone komentarzem - pod obecnymi gwiazdkami byłby link (do osobnej strony) komentarze, gdzie każdy mógłby zobaczyć za co np. komuś dajemy 1 (ale, żeby wtedy nie było śmietnika to prawo do oceny kogoś musiało by mieć węższe grono ludzi niż stu-postowcy, a i komentarze musiały by byś z sensem).
3.b Można by też wprowadzić zamiast obecnej oceny ocenę dwusopniową. Zamiast gwiazdek były by 2 ikonki i obok cyfra. Jedna ikonka symbolizowała by np. złotego posta, który ktoś dostawał by za jakiś ciekawy wnoszący do dyskusji post, lub założenie ciekawego tematu. Druga natomiast symbolizowała by lamerskiego posta, którą boardowicz dostawałby za nic nie wnoszące posty, czy kiepskie tematy. A działało by to w ten sposób: obok obecnego przycisku zgłoś post do moderatora było by zagłosuj lamerskiego posta i zagłosuj na złotego posta. Szło by to do moderatora, a ten po sprawdzeniu wiarygodności głosu dodawał by odpowiednią ocenę (tylko, że pewno wtedy mod by mieli kupę roboty). Oczywiście każdy użytkownik mógłby głosować tylko raz na jednego.
4. Nabijaczom i odpowiadającym jednym wyrazem można by było ograniczyć ilość postów dziennie/tygodniowo np do 2 (po co od razu ban).
5. A może w mailu aktywacyjnym dla każdego mewbie dawać pouczenie typu, że tu się gada z sensem lub coś mądrego w tym stylu.
6. Przedewszystkim to My powinniśmy się zastanowić przed napisaniem posta, czy doda coś ciekawego do dyskusji (bo board to My).
7. Zaglądać częściej do forum kosz i tam pisać pierdoły, przecież po to jest to forum, ale po co tam pisać, skoro licznika nie nabija?

Jeśli propozycje pokrywają się z innymi to sorki, nie czytałem all postów, siedze na modemie teraz, więc nie mam zbytnio czasu.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
To ja coś dorzucę w tym temacie:
1. Zlikwidować stat liczba postów - o niczym nie świadczy, poza wyjątkiem aktywności danego forumowicza, która nie zawsze przekłada się na to, że pisze z sensem.


Za to l.postow + ocena juz pokazuje...
vote no

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
2. Zostawić datę zarejestrowania.

...ktora bez liczby postow nie swiadczy o niczym bo X sie zarejestrowal 100 lat tamu i nabil 1 posta bo ma w dupie Board.

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
3. Zlikwidować ocenianie lub dać prawo do oceny tylko dla moderatorów, lub weteranów boarda

To wbrew demokracji - socjalism r0x!
brawo

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
Jeśli miały by zostać oceny to wg mnie powinny być jeszcze opatrzone komentarzem - pod obecnymi gwiazdkami byłby link (do osobnej strony) komentarze, gdzie każdy mógłby zobaczyć za co

Juz to proponowalem kilka razy i to calkiem niedawno.
vote yes

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
3.b Można by też wprowadzić zamiast obecnej oceny ocenę dwusopniową.

Moze od razu jednostopniowa
imo zly pomysl...

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
4. Nabijaczom i odpowiadającym jednym wyrazem można by było ograniczyć ilość postów dziennie/tygodniowo np do 2 (po co od razu ban).

Smieszny pomysl.
po 1 kto bedzie nakladal restrykcje?! moderator?!
po 2 kazdemu moze sie zdarzyc zly tydzien...
po 3 kiedy to bedzie zdjete
po 4 krotkie posty tez moga cos wniesc do rozmowy...

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
5. A może w mailu aktywacyjnym dla każdego mewbie dawać pouczenie typu, że tu się gada z sensem lub coś mądrego w tym stylu.

bedzie.
Bedzie nowy regulamin.
Bedzie nowe FAQ.
imo FAQ powinno sie otwierac przy kazdym wejsciu na Board przez 1 tydzien

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
6. Przedewszystkim to My powinniśmy się zastanowić przed napisaniem posta, czy doda coś ciekawego do dyskusji (bo board to My).

tj. oczywiste...

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
7. Zaglądać częściej do forum kosz i tam pisać pierdoły, przecież po to jest to forum, ale po co tam pisać, skoro licznika nie nabija?

tj. oczywiste...

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
Jeśli propozycje pokrywają się z innymi to sorki, nie czytałem all postów, siedze na modemie teraz, więc nie mam zbytnio czasu.

Po primo wybaczam
Po drugie wspolczuje
Po trzecie przeciez chodzi o to zeby obgadac kto za, kto przeciw

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod

Za to l.postow + ocena juz pokazuje...
vote no


Ty naprawde sobie 'obliczasz' czy ktos jest fajny czy nie i zaleznie od tego wystawiasz ocene?:> Rownie dobrze moge ci postawic 1 uwzgledniajac twojego nicka i podpis...
Imho usuniecie ilosci postow tylko by pomoglo. Przeciez jesli masz duzo postow to kazdy (kto dostatecznie czesto przeglada boarda) cie zna i sam wie jak ma cie ocenic nie patrzac na to ile postow tu wyslales. Ogolnie uwazam, ze wszelkie statystyki psuja klimat (nie tylko boardow) i wprowadzaja niezdrowa atmosfere rywalizacji... co za roznica ile ktos napisal i kto jak go ocenil? Moze pisal po pijaku i zapomnial edytowac ? Najbardziej liczy sie chyba konkretny post w konkretnym temacie.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sud
Ty naprawde sobie 'obliczasz' czy ktos jest fajny czy nie i zaleznie od tego wystawiasz ocene?:> Rownie dobrze moge ci postawic 1 uwzgledniajac twojego nicka i podpis...

LOL - nie.

Faktem jest ze znam juz chyba kazdego, ktory siedzi w dzialach "O niczym konkretnym w sumie" i "Quake II"...

czytaj miedzy wierszami:

Chodzilo mi o to ze jak wywali sie liczbe postow to mozna tez wywalic ocene, bo kazdy jest jaki jest a ocena o niczym nie swiadczy, kazdy moze dostac 1 od lamkuf ktore nabija sobie do 100 i to nie 1*1 tylko X*1...

A tak szczerze to rzeczywisci szkoda mi tych 1000+ nabitych postow... moze jestem pazerny czy egoistyczny ale ciagle
vote no

Btw - cos nie tak z moim nickiem?

quote:
Napisane oryginalnie przez sud
Najbardziej liczy sie chyba konkretny post w konkretnym temacie.

I za to sie ocenia...
Za post w temacie, ale nie jeden, ale za caloksztalt.
Jak ktos siedzi tak jak ja caly dzien na necie to przy okazji wlaczyc Boarda (Outlooka) zadna filozofia...
Wiec jak sie siedzi te 4 godziny na Boardzi dziennie to chyba mozna uznac ze niezle sie zna wiekszosc...

I za to dostaja ocene.....

Czasem tez w zamian za cos (korupcja ) ale to inna bajka
_ _ _ _ _ _ _

I jakis gey znowu dal mi 1
Jestem za komentarzami do ocen vote yes i za mame vote yes

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 07:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

I jeszcze jedno, na skutek oceny niektorzy wydaje mi sie ze niektorzy sie boja mowic co mysle, bo ktos ma inne poglady od reszty od razu ocena leci.

quote:
A tak szczerze to rzeczywisci szkoda mi tych 1000+ nabitych postow... moze jestem pazerny czy egoistyczny ale ciagle
vote no


trzeba bylo tak od razu zamiast jakos dziwnei tlumaczyc jakoby bez l. postow ocena tracilaby sens. I tak imo to troche wiecej postow nabiles, szczegilnie kiedys, teraz sie juz duzo mniej.

quote:
Za to l.postow + ocena juz pokazuje...
vote no


Przeciez to bez sensu. Wiekszosc osob ma ocene od 2.6 do 3.1, a ci z wieksza iloscia postow, maja raczej wieksza ocene. I Chyba nie mowisz ze nikt nie nabija? Potem sam powiedziales ze "Za post w temacie, ale nie jeden, ale za caloksztalt. " Tak wiec nabijanie ma znikomy wplyw na ocene. Mozna nabijac, ale powiedziec cos nieraz z sensem i miec dosc wysoka ocene.

Tak w ogole jestem za jesli chodzi o dodawania commentsow do userow.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
I jeszcze jedno, na skutek oceny niektorzy wydaje mi sie ze niektorzy sie boja mowic co mysle, bo ktos ma inne poglady od reszty od razu ocena leci.

Prawda, chyba, ze ktos jest:

  • glupi i/lub
  • odwazny i/lub
  • cyniczny


quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
trzeba bylo tak od razu zamiast jakos dziwnei tlumaczyc jakoby bez l. postow ocena tracilaby sens. I tak imo to troche wiecej postow nabiles, szczegolnie kiedys, teraz sie juz duzo mniej.

Fakt - kiedys nabijalem jak dziki i mialem najnizsza w karierze ocene 1.16 ale ostatnio zobaczylem ze sie robi bajzel na boardzie a i takze zauwazylem ze krytyka innych jest calkiem przyjemna Ocene wlozylem do d... i zaczalem mowic szczerze co mysle...
Wiec mysle ze juz nie nabijam bezsensow...

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Przeciez to bez sensu. Wiekszosc osob ma ocene od 2.6 do 3.1, a ci z wieksza iloscia postow, maja raczej wieksza ocene.

Raczej od 2.5 do 3.5, poza tym faktycznie kto wiecej pisze ma wieksza ocene ale nie widze tu zbytniego zwiazku... imo zbieg okolicznosci...

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
I Chyba nie mowisz ze nikt nie nabija? Potem sam powiedziales ze "Za post w temacie, ale nie jeden, ale za caloksztalt. " Tak wiec nabijanie ma znikomy wplyw na ocene. Mozna nabijac, ale powiedziec cos nieraz z sensem i miec dosc wysoka ocene.

nie zrozumielismy sie:
Jezeli ktos nabija to biore to przewaznie pod uwage do caloksztaltu i do Oceny...
Ale kazdy ma inne preferencje, "5" mozna wygrac w konkursie, albo umowic sie, ze "5" za "5"...
O "jedynke" jeszcze latwiej...

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Tak w ogole jestem za jesli chodzi o dodawania commentsow do userow.

Userow czy ocen userow?
Zreszta jedno i drugie bylo by fajne

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do Moderatorow:
Dlaczego cholera ostatnio zglaszam topik do zamkniecia po trzy razy jest 5 razy "vote eot" a Wy go nie zamykacie?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 11:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez yoshi.thod



Do Moderatorow:
Dlaczego cholera ostatnio zglaszam topik do zamkniecia po trzy razy jest 5 razy "vote eot" a Wy go nie zamykacie?!


Nic nie bylo zgloszoane...

Macie na dole link - Zglos post do moderatora - jako komwntarz wpiszcie EOT - pojdzie od wszytkich (!!!) moderatorow....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:43.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions