Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > fotki ut-maniakow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (28): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking Fotki #3

Duke prosil mnie o fotki z salonu samochodowego w genewie
prosze bardzo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking Fotki #3

Duke prosil mnie o fotki z salonu samochodowego w genewie
prosze bardzo

PS. fotki sa sprzed 3 lat

o ***** , 2 razy sie zrobilo
majes jak ci sie chce to wez ta usun

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Fotki #3

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Duke prosil mnie o fotki z salonu samochodowego w genewie
prosze bardzo

PS. fotki sa sprzed 3 lat

o ***** , 2 razy sie zrobilo
majes jak ci sie chce to wez ta usun


Hy hy spox fotki. Niezle samochodziki. Masz fajna czapeczke, ta czerwona czy to nie przypadkiem championa ?? A'la Fred Durst ??

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking ....

czpeczka flex fit'a .....
tak , ala Fred Durst ( ale nie slucham takiej muzyki )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking :)

.. wlasnie skonczylem robic play-liste z muzyka na sylwestra : Udalo mi sie zlozyc muzyki na 7 godzin . Wiec , tak , jutro mamy nowy rok wiec chcialbym wszysktim zyczyc NIE ZADNYCH BZDUR TYPU , MALYCH PINGOW , WYGRANIA WSZYSKITCH MECZY W URBAN TERROR , BYCIA NAJLEPSZYM W TEN WLASNIE MODZIK ITD. TO SA BZDURY , TAK SZCZERZE NAJMNIEJ WAZNE ZYCZE WSZYSTIEGO NAJLEPSZEGO , ZAJEBISTYCH STOPNI W SZKOLE , WYSOKICH ZAROBKOW , SZECZESCIA W RODZINIE SPOKO STOSONKWO ZE STARYMI , SPELNIENIA MARZEN ....
Heheh , napewno sie dziwicie , dalzcego taki post w tym temacie , ano ...
Biore aparat na sylwestra , i jak sie domyslacie postaram tutaj stawic jak najlepsza fotke .
Mam nadzieje ze wy tez tak zrobicie ...
PS. oczywiscie nie biore tego aparatu po to aby zamiescic tutaj fotke , tylko po to aby miec jakas pamiatke ( bo sylwester szykuje mie sie niesamowicie wykrecony , i napewno bedzie mega - turbo - wirażowo )


Jutro nie bedzie mnie na necie , bo musze komap zawiesc ( z niego bedziemy puszczac muzyczke )
wiec , pa all , i do zobaczenia po sylwestrze


BTW. juz sie boje poranka po sylwestrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 01:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Angry grrr

no ja tez mialem ql sylwka w piramidzie :>
hmm a co do tego topicu, to fajnie jest dawac zdjecia, ale jedno mnie dzisiaj dobilo, jak jakis noName mi powiedzial ze dal komus moje (nie wiem czy na pewno ale to i tak nei zmienia faktu) zdjecie, to juz lekka przesada, dajemy tu ze zdjecia z pewna doza zaufania, ze zade za przeproszenim kur.wiszon nie bedzie ich rozprowadzal po sieci, jakbym spotkal tego co to zdjecie komus dal to to bym go po chodniku rozprowadzil, i chyba reszta z przedstawionych tutaj tez, wiec prosze zeby w przyszlosci sie to nie powtorzylo i prosze w imieniu wszystkich tutaj
jeszcze raz grrrr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Thumbs down MYST

Mystical teraz piszesz 2 poaty pod rząd!!!qr... nieumiesz edytować posta???naucz sie, bo jak tego niebędziesz robił to zrobi się ostry śmietnik na tym skromnym forum
mi teraz board otwiera się około minuty
jak chcesz to ci instrukcje napisze do tego edytowania post'a:-:
wiem że możecie mieć do mnie zastrzeżenia,ale już przestałem to robić bo sam poczułem co się dzieje na tym forum, sam jakieś 2-3 tygodnie temu pisałem 5 postów pod rządale jusz przestałem. Przyznam sie do tego że pisałem te posty, aby nabić se liczbe napisanych postów!!!!!!mnie jusz to wqr....!!!
myst pisze jeszcze raz "PRZESTAŃ!!!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Talking hyhyhy

dobra gr8eye, zwrociles na siebie uwage a tera idz se pograj w ut

__________________
Water Cooled by Black-Box -
http://members.lycos.co.uk/gterror/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: hyhyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
dobra gr8eye, zwrociles na siebie uwage a tera idz se pograj w ut

GruCha straznik 'texasu'
"Uwaga ja tu pilnuje "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink grucha,ale czy to niejest prawda?

grucha,ale czy to niejest prawda?czy to ciebie niewqrza?
P.S. GruchA ty grasz z domu czy z kafejki i jak cos to na jakiej ulicy mieszkasz???
P.S. książke pisze

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: grucha...?

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
grucha,ale czy to niejest prawda?czy to ciebie niewqrza?
P.S. GruchA ty grasz z domu czy z kafejki i jak cos to na jakiej ulicy mieszkasz???
P.S. książke pisze



jaki tytul ksiazki???
gram z domku (nawet z dwoch domkow ) jeden domek ma sdi, a drugi domek ma 1mb, w jednym domku jestem od swieta (sdi) w drugim domku nie od swieta (1mb)
a ulica to STROMA w Białymstoku

kurde co ja tu o domkach pisze jak temat to fotki

__________________
Water Cooled by Black-Box -
http://members.lycos.co.uk/gterror/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool ksiązka ma tytuł...

ksiązka ma tytuł "Od walenia Gruchy ma się mocniejsze paluchy"
Dla tego jest mi potrzebny adres twojej ulicy na jakiej mieszkasz
a w te święta to ty gruchA miałeś złe pingusy, chyba byłeś w tym pierwszym domq

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: hyhyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
dobra gr8eye, zwrociles na siebie uwage a tera idz se pograj w ut


Grucha masz racje, dobrze mowisz. A ty gr8eye nie mow innym co masz robic skoro sam tak robisz co za koles ....

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool BLOOD!!!

BLOOD ty zrozum że ja próbuje tego nierobić i tego nierobie, a ja daje nauke przekazaną mi przez majesa mysticalowi!!!
LuZiK

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking grejt

grejt , co sie tak denerwojesz ??? ,,, spokojnie , bez emocji , zaraz ci to wytlumacze .....
Jezeli chodzi ci o te dwa posty na samoej gorze to niechacy kliknąłem na BACK , pozniej na REFRESH , i tak wyszly dwa . Wiec sobie mysle " kurde , nie bede taki jak grejt , i nie bede nabijał postów , i jedengo skasuje " , wziolem edit , delete pozniej wdusilem i sie zawiodlem ,,, YOU DONT HAVE PREMISSION to .....popsrttu nie mogelm tego skskowas )) wiec dopisalem do posta , MAJES JAK CI SIE CHCE TO WEZ GO SKASKUJ .....
Jezeli chodzi ci o to druge , to spojrz sobie na date , DWA DNI ROZNICY !!!!! czlowieku , myslisze ze jak pisalem tego pierwszego ( 29.XII) to mialem wiedziec co napisze za DWA DNI !!
oje grej grwej , pomysl zanim cos napiszesz .......
cytuje gruksze , bo tekst jest dobry )


" ... dobra gr8eye, zwrociles na siebie uwage a tera idz se pograj w ut ... " by GruCha
paps


to jest bodajze moj 100 poscik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: grejt

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
grejt , co sie tak denerwojesz ??? ,,, spokojnie , bez emocji , zaraz ci to wytlumacze .....
Jezeli chodzi ci o te dwa posty na samoej gorze to niechacy kliknąłem na BACK , pozniej na REFRESH , i tak wyszly dwa . Wiec sobie mysle " kurde , nie bede taki jak grejt , i nie bede nabijał postów , i jedengo skasuje " , wziolem edit , delete pozniej wdusilem i sie zawiodlem ,,, YOU DONT HAVE PREMISSION to .....popsrttu nie mogelm tego skskowas )) wiec dopisalem do posta , MAJES JAK CI SIE CHCE TO WEZ GO SKASKUJ .....
Jezeli chodzi ci o to druge , to spojrz sobie na date , DWA DNI ROZNICY !!!!! czlowieku , myslisze ze jak pisalem tego pierwszego ( 29.XII) to mialem wiedziec co napisze za DWA DNI !!
oje grej grwej , pomysl zanim cos napiszesz .......
cytuje gruksze , bo tekst jest dobry )


" ... dobra gr8eye, zwrociles na siebie uwage a tera idz se pograj w ut ... " by GruCha
paps


to jest bodajze moj 100 poscik


heh chyba dopiero 99 tak mi wyswietla obok twojego avatara

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Liga

Wiem ze to zly temat ale niestety temat "Liga" zostal zamkniety wiec mam nadzieje ze tu mi pomozecie. Mam kilka pytan co do ligi. Wiem ze mecze mozna juz rozgrywac tylko nie dokonca pojmuje sedziow. Kogo mam wziasc kiedy np. Comma. nie moze sedziowac ?? Poza tym ilu jest sedziow tych wybranych przez organizatorwo.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Liga

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Wiem ze to zly temat ale niestety temat "Liga" zostal zamkniety wiec mam nadzieje ze tu mi pomozecie. Mam kilka pytan co do ligi. Wiem ze mecze mozna juz rozgrywac tylko nie dokonca pojmuje sedziow. Kogo mam wziasc kiedy np. Comma. nie moze sedziowac ?? Poza tym ilu jest sedziow tych wybranych przez organizatorwo.


a więc jest 2 sedziow... jednym jest kiler (-v3-) a drugim comma(karwol)... tak więc do mich prosze zgłaszać mecze...
ps. nei wiem ktos czemu przy dodaniu posta musze sie zazlogowac???

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Co do ligi

Jestem jednym z sdziów ale z tego co sByszaBem to nie z 2 tylko z 4) , zerknij Guri na swoja wlasna to sie przekonasz(ut.ligi).
Jezeli ktos chce zebym sedziowal jego mecz to najlepiej wylac zgloszenie 2 dni wczesniej zebym wiedzial jak ustawic czas itp.
Mój numer GG to 1890046 , wiec mozecie sie odezwac jestem dostepny w dni powszednie po 16 a w weekendy prawie caly czas.

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Co do ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler
Jestem jednym z sdziów ale z tego co sByszaBem to nie z 2 tylko z 4) , zerknij Guri na swoja wlasna to sie przekonasz(ut.ligi).
Jezeli ktos chce zebym sedziowal jego mecz to najlepiej wylac zgloszenie 2 dni wczesniej zebym wiedzial jak ustawic czas itp.
Mój numer GG to 1890046 , wiec mozecie sie odezwac jestem dostepny w dni powszednie po 16 a w weekendy prawie caly czas.



E no ludziska, przeciez jest zalozony temat liga, wiec nie piszcie a co do ligi, tylko na topic inny przejsc. Tutaj za cholere ktos kto szuka np jakiesgos sedziego nie bedzie szukal o tym info...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Cool fotka-LEON_PL (b4c4 z T3 he he)

Co ja tu bede pisał nie ma co, ta fotka byla robiona pare latek temu, juz nie jestem w takiej formie jak kiedyś no cuż zrobic, ale ja tam jeszcze coś potrafie hi hi hi. No to tyle teraz mnie nie widac na servie colneta UT, bo zmienilem ksywe he he he, bo coś po tym sylwestrze cos mi kiepsko idzie i gram jak 100% lamer he he nie wiem co sie dzieje zemna, dziwne zjawisko, dziwne !!!
LEON_PL-(T3|b4c4)

P.S Pozdrawiam wszystkich maniaków Urrban Terror, a wszczegulności HANDO I NIEMKA, to moje ziomki z mojej wioski hi hi hi

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: fotka-LEON_PL (b4c4 z T3 he he)

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Co ja tu bede pisał nie ma co, ta fotka byla robiona pare latek temu, juz nie jestem w takiej formie jak kiedyś no cuż zrobic, ale ja tam jeszcze coś potrafie hi hi hi. No to tyle teraz mnie nie widac na servie colneta UT, bo zmienilem ksywe he he he, bo coś po tym sylwestrze cos mi kiepsko idzie i gram jak 100% lamer he he nie wiem co sie dzieje zemna, dziwne zjawisko, dziwne !!!
LEON_PL-(T3|b4c4)

P.S Pozdrawiam wszystkich maniaków Urrban Terror, a wszczegulności HANDO I NIEMKA, to moje ziomki z mojej wioski hi hi hi



Zapomniales dac zalacznik [ fotke ] :

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

hhmmm

Dzieki 8lo0d za przypomnienie, ale dawałem tylko mi sie coc porobiło, nie wiem co, ale juz ok teraz juz bedzie dobrze o to moja fotka he he

P.S Bez komentarza prosze !!!

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: hhmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Dzieki 8lo0d za przypomnienie, ale dawałem tylko mi sie coc porobiło, nie wiem co, ale juz ok teraz juz bedzie dobrze o to moja fotka he he

P.S Bez komentarza prosze !!!



Hyhy, twoj idol wyglada prawie jak model z UT, nawet w filmach podobnych do UT gral

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Question a moze

sxlek dam nam swoja fotke?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

Smile yo

hello , zamieszczam tu moje fotki (thx gruszek za helpa) BTW prosze o nie smianie sie hyhy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Post next please

eeeeeee a gdzie reszta fotkow ut maniakow???
patrze ze narazie tylko BOSSy swoje fotki podawali, a reszta cio : wstydzi sie ?, pies pikus zjadl zdjecia ?, nie mowcie ze scanera nie macie i mieszkacie 150 kilometrow od najblizszego kumpla co takowy posiada.
do odwarznych swiat nalezy : nastepna fotka dostaje odemnie szyber dach do wanny (nagroda cenna wiec go go go).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: next please

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA
eeeeeee a gdzie reszta fotkow ut maniakow???
patrze ze narazie tylko BOSSy swoje fotki podawali, a reszta cio : wstydzi sie ?, pies pikus zjadl zdjecia ?, nie mowcie ze scanera nie macie i mieszkacie 150 kilometrow od najblizszego kumpla co takowy posiada.
do odwarznych swiat nalezy : nastepna fotka dostaje odemnie szyber dach do wanny (nagroda cenna wiec go go go).



Zara, ja swojej koli za fotke jeszcze nie dostalem - nie wierzcie mu - ten szyberdach to 2 metry przezroczystej folli do pieczenia.

ps. - Grucha dzie jestes, nudze się na TDMie bo nikto nie ce grac...

p.p.s - o punkty mi spadly, chyba sie Mistikal dorobil 100 postów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: next please

quote:
Napisane oryginalnie przez Ottar


Zara, ja swojej koli za fotke jeszcze nie dostalem - nie wierzcie mu - ten szyberdach to 2 metry przezroczystej folli do pieczenia.

ps. - Grucha dzie jestes, nudze się na TDMie bo nikto nie ce grac...

p.p.s - o punkty mi spadly, chyba sie Mistikal dorobil 100 postów



Za dzien, dwa bede mial wywolane zdjecia ze swiat to pokaze Wam jak wyglada prawdziwa sexylaska

ps. Ottarq, mozesz mi podac IP tego servera pelne?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

Question ej

czemu piszesz ottar ze nikt nie chce grac w tdm , ja moge z checia tylko kiedy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:05.    Strony (28): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions