Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Na jakich myszkach gracie ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kup myche, ktora jest wygodna i nie patrz na innych! Wal to na jakich myszach graja "najlepsi" tylko graj na tym na czym tobie wygodnie
Jeden z najlepszych graczy w quake gra na a4techu 2 klawiszowym i tez jest dobrze!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 14:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Eeee tam... Boomslang górą!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Ale ja chce sie spytac czy mysz MouseMan DualOptical jest dobra ???

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Blinq ty grasz na ps2 ???

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Cool

Ja gram na optyku a4techa i nie mam zastrzezen... Piszcie sobie ze jest ch**owa i do d***, ale ja i tak bede na niej gral... Wszystko zalezy od tego do czego sie ja wykorzystuje i na jakim sie gra sensitivity... JEsli gracie na sens ponizej np. 8 no to spox, nie dziwie wam sie... Kumpel ([SpHeRe]AMDom) gra na Wingman'ie i nie potrafi grac na a4techu - ale on gra na sensie 3 wiec mu sie nie dziwie... Jak sie chce obrocic mysza to musi sie niezle namachac... Na a4 raczej ciezko jest taki szybki obrot wykonac. Ja gram na sensie od 8 w gore i nie mam zadnych problemow...
Kazdy gra na tym na czym mu wygodnie - niektorzy graja przeciez tylko klawiatura

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Kup myche, ktora jest wygodna i nie patrz na innych! Wal to na jakich myszach graja "najlepsi" tylko graj na tym na czym tobie wygodnie
Jeden z najlepszych graczy w quake gra na a4techu 2 klawiszowym i tez jest dobrze!



No wreszcie napisales cos z czym sie zgadzam

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja mam logitech'a.....
nr. seryjny to 4882a044
btw made in china

ale mam jeszce droogom.. trzy koolkowom 8 goozikoww i z monitorem i klawiaturą...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
ale mam jeszce droogom.. trzy koolkowom 8 goozikoww i z monitorem i klawiaturą...


Eee tam Ja mam cztero-kolkowa ze wspomaganiem kierownicy i ABS'em A monitor to ma ze 30" Co prawda klawiatura jakas taka ograniczona, ale co tam

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No a teraz ja mam do was pytanie ! Jaka muche polecicie do gry w csa , ktora laczy grywalnosc , latwosc w obsludze , wygode i .... niska cene ? Oczewiscie mycha musi byc logitecha !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
Ja gram na optyku a4techa i nie mam zastrzezen... Piszcie sobie ze jest ch**owa i do d***, ale ja i tak bede na niej gral... Wszystko zalezy od tego do czego sie ja wykorzystuje i na jakim sie gra sensitivity... JEsli gracie na sens ponizej np. 8 no to spox, nie dziwie wam sie... Kumpel ([SpHeRe]AMDom) gra na Wingman'ie i nie potrafi grac na a4techu - ale on gra na sensie 3 wiec mu sie nie dziwie... Jak sie chce obrocic mysza to musi sie niezle namachac... Na a4 raczej ciezko jest taki szybki obrot wykonac. Ja gram na sensie od 8 w gore i nie mam zadnych problemow...
Kazdy gra na tym na czym mu wygodnie - niektorzy graja przeciez tylko klawiatura



ja tez gram na a4techu optycznym, wyglad: szara, 2 rolery, 4 przyciski, kupilem ja niedawno za 70 zeta (moze za duzo) ale jestem za fascynowany, zadna myszka z koolka nie bedzie tak dzialala, a optycznej nie wiem...bo to 1 myszka, gram sobie sam na sensie 5 czasem 6 i jest po prostu super...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

Ja tam gram na logitech PILOT wheel mouse OPTICAL
optyk zajeboza poprostu
kosztuje jedyne 100zl
i jest naprawde zajeboza

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Thumbs up

Mam dokladnie taka sama i potwierdzam. ZAJEBIOZA

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam tak:
Logitech Wingman Gaming Mous
Cordles Mouseman Opptical

I jeszcze taka jadne logitecha bezprzewodowa.

Ale i tak uważam, że cordless mousman r0x
Z tego co wiem dobre są też: A4 Tech (taki z 2 skrolami), i Logitech Pilot Mouse :czacha5

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

moj typ (stosunek ceny do jakosci wysoki) Mouseman.... i wszystko jasne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


ja tez gram na a4techu optycznym, wyglad: szara, 2 rolery, 4 przyciski, kupilem ja niedawno za 70 zeta (moze za duzo) ale jestem za fascynowany, zadna myszka z koolka nie bedzie tak dzialala, a optycznej nie wiem...bo to 1 myszka, gram sobie sam na sensie 5 czasem 6 i jest po prostu super...



Moj a4tech jest szary, ma dwa kolka, 4 przyciski (+5 - kolko), kupilem ja jakis rok temu za ok. 90 zeta Poprzednio mialem myszki "kulkowe", ale najwidoczniej mam za czyste biurko z kompem, bo po jakims roku uzywania przestawaly dzialac

Mala poprawka - moj a4tech BYL szary... Po roku uzytkowania starla sie juz na nim w niektorych miejscach farba, i sa biale plamy

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 01:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Smile

Osobiście uważam, że godne polecenia są:
Logitechy (gram na nich z domu )
A4 Tech'y, takie z 2 guzikami, 2 rolkami (gram na takich z caFFe )

Ale przecież, jeden woli brunetki (brunetów ), a drugi woli blondynki (blondynów ). Każdy gra na tym na czym mu jest wygodniej , znam typa który gra na Trackaballu

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 03:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rahmi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Hm Sciskam Normalnego logitecha. za hmm 45 zetow.. Refresh rate srednio 100 hz. Chodzi super
z tego ile wiem na temat to optyczne maja refresh rate srednio nie wiecej niz 50 hz.. to wazne gdy obnizylem doswiadczalnie rate w sterach do 50 hz - gralo sie zupelnie inaczej.. nie ma takiej plynnosci no ale.. skoro niektorzy dobrzy gracze graja na optycznych i chwala..

__________________
Nie wiem o czym mowicie ale macie racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rahmi Znajdź więcej post'ów przez  Rahmi Dodaj Rahmi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rahmi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rahmi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
Logitech First/ Pilot + USB r0xOrZ :)

dobra rada ;) NIE KUPUJCIE NIGDY, PRZENIGDY, PRZE PRZE PRZE PRZE NIGDY A4techow ..




LOL Na a4 techu za heh 20 chiba zetow , przeszedlem cos z 5 razy Q II Ale to staaare czasy.. O necie moglem tylko pomarzyc.
Ale fakt A4 sa kiepsciutkie.. coz za ta kase wymagac mozna??

__________________
Nie wiem o czym mowicie ale macie racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rahmi Znajdź więcej post'ów przez  Rahmi Dodaj Rahmi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rahmi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A kto gra lub ma taka mysz ??

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]JiLL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja mam bardzo podobno prawie taka sama tylko inny kolor !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 10:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

http://uuhost.logitech.de/bishop/Se...lemFormat%3Djpg

Ja mam taką

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Ale czaszek ta co ty masz to jest bezprzewodowa , a ja chce przewodowa z dwoma sensorami. Czaszek na niej dobrze sie gra ?? i Czy jest wygodna ?

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

no wlasnie kazdy gra na czym mu wygodnie, ale ja nie zgodze sie z waszym stwierdzeniem co do a4tech, ja mam ja i gra mi sie na niej lepiej 2x niz na LOGITECHu tym co dal link czaseszk, bo takie maja w cafe, dlatego ja wole przynosic mojego a4techa. a tak BTW. to MOUSEMAN mi sie jeszcze podoba, a WINGMANA (tak, albo podobnie) nie widzialem na oczka wiec nie bede ocenial!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Pewnie, że jest wygodna, nawet bardzo

Ta ma jeden sensor i jakoś nie odczuwam róznicy między dwoma
Naprawde ją polecam, ona ma 3 guziki + rolka (rolke też można nacisnać, czyli 4 guziki )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

A kabelkowych myszy mam dosyć
Ja mam takie biurko, że zawsze mi się kabel gdzieś musiał zplątać , z jednej mychy już kabel wyrwałem (oczywiście jak w CS'a grałem )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A ty czujesz ze rymujesz ,a podobno z 2 sensorami jest bardziej czula .

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

I nie ma takich rzeczy ze jak szybciej ruszysz to kursor ci lata ! Chyba, mam taka nadzieje !

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

A kabel mi nie bedzie przeszkadzal

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=AsB=
bad boy



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: wawa

Ja tam pomykam na a4tech i jest zajebista ale to moje zdanie sam musisz do pasowac do swojej reki wkonicu kazdy ma inna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =AsB= Znajdź więcej post'ów przez  =AsB= Dodaj =AsB= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =AsB= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez =AsB=
Ja tam pomykam na a4tech i jest zajebista ale to moje zdanie sam musisz do pasowac do swojej reki wkonicu kazdy ma inna


no popieram pana wypowiedz w 100% procentach!
a co do twojej myszki czaszek to bym polemizowal,
BTW. jak tak bardzo chcesz naciskac ROLERY to w A4Tech masz 6 przyciskow!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:01.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions