Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Ejjj!!! Tylko mnie nie wywal!!! W BHD ostatnio malo gram ,ale fajnie tam wygladam.






hehehhe ja nikogo nie mam prawa wywalac ani rekrutowac to tylko moja propozycja składu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
to chyba ten koles ,który nieraz strzelal w Ciebie...ale moze faktycznie duzo pijesz ,ja zreszt równiez,moze sie mylimy,widze to jak przez mgłe....ehhh chyba to nie on


Juz nie pamietam jak do mnie ktoś taki strzelał.


ps.Na marginesie gram medem lub gunnerem i thx za wpis na liste

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Thumbs down

A ty nie masz pojęcia że to ma być ZABAWA kurde skąd biorą sie takie drewniaki ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
A ty nie masz pojęcia że to ma być ZABAWA kurde skąd biorą sie takie drewniaki ??


Co mówisz Pinokio?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Co mówisz Pinokio?


ROTFL
(w sigu tłumaczenie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 17:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cin=GROM=
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Co mówisz Pinokio?


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cin=GROM= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cin=GROM= Znajdź więcej post'ów przez  Cin=GROM= Dodaj Cin=GROM= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cin=GROM= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Co mówisz Pinokio?


__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Odezwało sie do nas kilku ludzi z takich klanów jak uT, DEA itp. Chcą stworzyć coś w rodzaju Pucharu Narodów BHD. Chodzi o stworzenie reprezentacji narodowej. Powstały już reprezentacje takich krajów jak ; Szwecja, Anglia, Portugalia, Holandia, Niemcy. W skład nich wchodzą najlepsi gracze z klanów danego państwa. Drużyny liczą po 14-16 osób. Tryb gry w jakim ma się odbywać turniej, to TKOTH. W najbliższym czasie ma powstać strona w/w pucharu. Myśle, że w naszym kraju jest kilkanaście osób, które mogą powalczyć w tym trybie rozgrywek. Może w/w turniejem zainteresuje się jakaś firma(np. Cenega). Warto jest do Nich "zapukać".

Czekam na Wasze opinie i propozycje w związku z drużyną.

Pozdrawiam



Bardzo ciekawy pomysł, ciekawe czy wypali, oczywiście mam nadzieje że tak.
Ciekawe jak bedzie z tym sqadem, trzeba bedzie go zgrać, jakiś trening, sparing czy coś w tym stylu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Może popatrzymy na reprezentacje Polski w innych grach np Counter Strike-połowa składu to gracze najlepszego polskiego klanu Pentagram Connexions, reprezentacja ta zajęła w tym roku 2 miejsce w turnieju narodów w Clanbase, Medal of Honor-większość reprezentacji stanowią gracze z dwóch najlepszych polskich klanów Fear Factory i Extreme Gamers, także zajęli 2 miejsce w turnieju narodów w Clanbase, więc pomysł, aby z każdego klanu ktoś był w reprezentacji odpada.
Moim zdaniem powinno być mniej więcej jak pisałem na 1 stronie i nie mówie tak dlatego, że gram w SLS. Liczy się zgranie, doświadczenie, a jak w meczu po ośmiu graczy zagra 4 graczy SLS, 4 pixcom2 to ze zgraniem nie powinno być większego problemu.

Edytowane przez *|SLS|*K@pitano dnia 24-08-2004 o godz. 20:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
Moim zdaniem do tego skladu powinno dac sie ludzi z kazdego polskiego klanu, Kazdy Polski klan ma jakiegos najleprzego czlonka, i wlasnie tacy powinni zasilic sklad. Owszem moze byc przewaga ludzi z klanow SLS i PX bo sa najlepsi ( i w Polsce nie ma 16 klanow ) , ale jesli to ma byc polska kadra to powinni tam sie znalesc ludzie z kazdego klanu Polskiego. Takie jest moje zdanie.


Nie zgadzam się z Tobą Cin. To ma być reprezentacja Polski w BHD, a nie zbieranina ludzi ze wszystkich klanów. Proste pytanie; Czy w reprezentacji Polski w piłce nożnej grają piłkarze wszystkich klubów z naszego kraju??? Oczywiście, że nie! I tak ma być i w tym wypadku. Niestety, jeśli ktoś zostanie pominięty, może mieć tylko pretensje do siebie. Konkurencja jest wbrew pozorą bardzo duża i myśle, że i tak wszystko wyjdzie w praniu. Skład który wytypował Cierń, jest w dużej części tym , o czym myśle. Są tam jednak osoby, które od jakiegoś czasu nie grają w BHD lub grają bardzo rzadko.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Edytowane przez Yogas dnia 24-08-2004 o godz. 20:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
No wiec moze ja zaczne i przedstawie swój "dream team":


1. Yogas (CQB)
2. Badyl (CQB)
3. Dymek (CQB/Med)
4. Konrad (CQB)
5. Major (CQB)
6. Gt (Gun)
7. Doberman (CQB)
8. Rambo (Med)
9. Whisper (CQB)
10.Cysiu (Gun)
11.Premier (CQB)
12.Cierń (CQB/Med)
13.Vegeta (CQB/Gun/Med)
14.Czapajew (CQB)
15.Sponsor (CQB)
16.Boski (CQB)
17.Rademus (Gun/Med)
18.Jerry (Med)
19.Rufus (CQB)
20.Zeo (CQB)
21.Darek (CQB)
22.Ivan (Gun)
23.Tomcat (Gun)
24.Kolec (Gun)
25.Dizzy (Gun)
26.Lame (Mad med)
27.Kowal (Gun)
28.Kapitano (CQb)
29.Asterix (CQB)
30.Amok (CQB)



To gra w tkoth i czy wie o co w tym trybie chodzi.Pozdro.



a ja, dobrze gramjako medyki cqb??

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Mój typ


1. Yogas (CQB)
2. Badyl (CQB)
3. Dymek (CQB, Med)
4. Konrad (CQB)
5. Major (CQB, Med)
6. Gt (Gun)
7. Doberman (CQB)
8. Rambo (Med)
9. Whisper (CQB)
10.Drakula (CQB, Med)
11.Premier (CQB)
12.Cierń (CQB/Med)
13.Amok (CQB)
14.Kowal (Gun, CQB)
15.Sponsor (CQB)
16. Dizzy (Gun)
17. Zeo (CQB)
18. Tomcat (Gun)
19. Jerry (Med)
20. Vav (CQB, Med)
21. Golem (CQB)
22. Kolec (CQB)
23. Asterix (CQB)
24. Czapajew (Gun)
25. Rademus (CQB)
26. ?
27. ?
28. ?
29. ?
30. ?

Nie mam pomysłu na ostatnie 5 miejsc. Nie wiem jaki jest status Rufusa i Ivana. Wstępnie jednak mój typ liczy 25 osób. Jak da sie zauważyć człon stanowią gracze SLS i Px2.

Czekamy na następne propozycje.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

O ile można wyrazić swoją propozycje ( jest kilka miejsc wolnych).

Ciern
Drakula
Nosferatu
Kolec
Badyl
Ivan (O ile gra w BHD)
Rufus
Kapitano
Dymek
Boski
Jerry
Doberman
Major
Yogas
Konrad
Czapajew
Vav
Amok
Korek ( o ile gra w BHD)
Gt
Zeo
Asterix
Kowal
Dizzy
Vegeta
Darek
Sponsor
Rademus
Whisper

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
a ja, dobrze gramjako medyki cqb??



heh ja nie wiedzialem z,e Ty wogle, grasz jeszcze w SLS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27

Korek ( o ile gra w BHD)

Pozdrawiam [/B]


a gra gra...nale niestety gra najczesciej na Belfast K. z tymi "panienkami" z uT wiec nie wiem czy mozna go brac pod uwage

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
a gra gra...nale niestety gra najczesciej na Belfast K. z tymi "panienkami" z uT wiec nie wiem czy mozna go brac pod uwage


Belfast powiadasz wiem coś o tym. Dziś to nawet "przymierze" zawarlismy by linie na DD przełamac i udało sie

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
heh ja nie wiedzialem, ze Ty wogle, grasz jeszcze w SLS


On się wstydzi swojego nicka (LM) i dlatego gra jako nietoperek.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

Kazdy moze podac swoj typ?Jezeli tak to ja przedstawie swoj

Yogas
Doberman
Major
Tomcat
Jerry
Dymek
Ciern
Dracula
Kolec
Rambo
Whisper
Vegeta
Sponsor
Czapajev
Asterix
Zeo
Boski
Lame
Rademus
Kowal
Ivan

To jest moj typ
ps.Nie dopisalem siebie poniewaz jestem skromny

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
On się wstydzi swojego nicka (LM) i dlatego gra jako nietoperek.



nie wstydze sie. nietoperek ladniej brzmi , i mozecie mnie przezywac na przyklad - skrzydlaty

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
nie wstydze sie. nietoperek ladniej brzmi , i mozecie mnie przezywac na przyklad - skrzydlaty


lub też - ślepaty
luzik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2004 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
nie wstydze sie. nietoperek ladniej brzmi , i mozecie mnie przezywac na przyklad - skrzydlaty


No tak, popieram że kolega podskakuje na granatnikach

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.




człowiek jedzie poleżeć na plaży do góry kołami na moment a tu takie niusy

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Może jeszcze wspomnę o jednej rzeczy, o której wszyscy zapomieli. Liczą się umiejętności i inne, ale też łącze. Nie myślcie sobie, że będziemy grali na polskich serverach. Więc z tego co widze to sponsor odpada na początku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
a gra gra...nale niestety gra najczesciej na Belfast K. z tymi "panienkami" z uT wiec nie wiem czy mozna go brac pod uwage

Belfast Killers to server OAP, uT ma swój własny, a co do panienek to faktycznie gra tam jedna. Ma ratio w okolicach 3.0

Edytowane przez *|SLS|*K@pitano dnia 25-08-2004 o godz. 10:24

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez lame


człowiek jedzie poleżeć na plaży do góry kołami na moment a tu takie niusy



Zwierz parzysto-kopytny wrócił do żywych

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
..... Liczą się umiejętności i inne, ale też łącze. Nie myślcie sobie, że będziemy grali na polskich serverach. ....


To też racja. Modemowcy moga zapomnieć o grze w barwach "Dream Team". Ciekawi mnie natomiast fakt, dlaczego to nie będziemy mogli rozgrywać meczy (oczywiście mowa tu o naszych) na wsłasnym, polskim serwerze? Czy my zawsze musimy wchodzić w dupe tym z zachodu? Nasze łącza też nie są najgorsze.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

Smile

Widze że widnieje na każdej waszej liście no WILELKIE THX

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
To też racja. Modemowcy moga zapomnieć o grze w barwach "Dream Team". Ciekawi mnie natomiast fakt, dlaczego to nie będziemy mogli rozgrywać meczy (oczywiście mowa tu o naszych) na wsłasnym, polskim serwerze? Czy my zawsze musimy wchodzić w dupe tym z zachodu? Nasze łącza też nie są najgorsze.

Chodzi o to, że jak np będziemy grali ze Szwecją to mecz nie będzie rozgrywany na serverze w Szwecji ani na serverze w Polsce, lecz np na serverze w Niemczech lub Holandii lub też pół meczu na szwedzkim pół na polskim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Chodzi o to, że jak np będziemy grali ze Szwecją to mecz nie będzie rozgrywany na serverze w Szwecji ani na serverze w Polsce, lecz np na serverze w Niemczech lub Holandii lub też pół meczu na szwedzkim pół na polskim.


Dogrywka w Chinach żeby lagi wyrównać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 10:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Dogrywka w Chinach żeby lagi wyrównać
Rewanz w Kzachstanie, by szanse wyrownac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:35.    Strony (8): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions