Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > OSP do RtCW =JUŻ JEST= !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

To idz do cafe z wolfem i 'pozycz' sobie cdkeya. Wiem ze to troche nieuczciwe ale chyba jedyne rozwiazanie. Dziwi mnie ze niewiele osob korzysta z tego rowiazania

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Dobre to jest, ale mam problem. W moim miescie sa 3 cafe i w zadnym nie ma wolfa!!. A w wolfie i tak jak chce odczytac cd-keya to obcina 2 ostatnie znaki. Pozostaje pokombinowac obok wlasciciela zeby dal laskawie cd-keya, lub kombinowac metoda prob i bledow po koleji. Samych cyferek jest 100 + kombinacje z literami - daje to ok.1300 mozliwosci .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Poszukaj dobrze na zagranicznych forach. Znalazłem tam 3 działające cd-key. Wszystkie "dałem" kolegom więc są w użyciu. Może uda Ci się coś znaleźć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez D@RK_LORD
Dobre to jest, ale mam problem. W moim miescie sa 3 cafe i w zadnym nie ma wolfa!!. A w wolfie i tak jak chce odczytac cd-keya to obcina 2 ostatnie znaki. Pozostaje pokombinowac obok wlasciciela zeby dal laskawie cd-keya, lub kombinowac metoda prob i bledow po koleji. Samych cyferek jest 100 + kombinacje z literami - daje to ok.1300 mozliwosci .


huh?

W main masz plik rtcwkey, wiec jakich 2 ostatnich chcesz szukac ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

Hahaha, niewiele używa To ja się zaliczam do pionierów

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

yyyy co ja chciałem napisać? yyyy zapomniałem, ide sie wyspać

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Aha, jeszcze jedna mysl: to ze nie chce wiara uzywac osp to glupota z ich strony. Czemu? Bo z osp jest wiecej klatek i to sporo.
Ja na asfalcie mam na pycie 40-50 bez osp a z to 60-70. Wiec kozystanie z OSP to piekna rzecz.!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

wszystko fajnie pieknie tylko niech jakis admin odpowie czemu osp wysypuje server?

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

ostatnio weszlo 2 panow z knalu x na server byry i sie dziwia ze im cos dziwnie wolf chodzi. to sobie pomyslalem, ze nie maja OSP, wiec postanowilem ich oswiecic mowie im ze musze sobie zainstalowac OSP, a oni mi na to "Co to jest OSP?". no to sorry, jak mozna grac na OSP jak czesc ludzi nawet o tym nie wie?? bedzie grac tak dlugo bez OSP, jak dlugo admini serverow tego nie zainstaluja. w ten sposob zmusza graczy do instalaccji OSP.
GL

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graszew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [TC]sp@nz
wszystko fajnie pieknie tylko niech jakis admin odpowie czemu osp wysypuje server?


Musisz mieć coś nie tak z konfigiem serva bo nie słyszałem, żeby komuś sie serv przez OSP wysypywał. Serwer IC pracuje stabilnie już ponad 2 dni i nie ma z nim żadnych problemów. Sprawdziłem w necie i nikt nie zgłaszał tego typu bugów. Radzę Ci jeszcze raz sprawdzić konfig, ewentualnie skasować katalog z OSP i ponownie go zainstalować.

__________________
[=||=]GrAszew

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graszew Znajdź więcej post'ów przez  Graszew Dodaj Graszew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graszew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

CD-key tez mozna zachapac na DC od gosci ktorzy udostepniaja zaistalowane gierki -> CD-key jest w pliku textowym gdzies w katalogu main . Poniewaz udostapnianie zaistalowanego stuffu jest niezgodne z zasadami na hubach wiec nie powinienes miec wyrzutow sumienia

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sp4
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: wawa

No z tego co widze, to sa jeszcze tutaj ludzie, ktorzy mysla wiecej i widza dalej

Polska scena wolfa na razie jest jaka jest. Zgadzam sie z Graszewem, ze zeby podniesc jej poziom musza emigrowac (ciezko im bardzo) ludzie z q3, sc (nie mowie o qw bo dla nich to zbrodnia)... chodzi o to, ze ludzie, ktorzy graja w fpp pare lat ucza sie wszystkiego 10x szybciej, nie spedzasz z nimi dlugich godzin tlumaczac podstawowe sprawy. To co tlumaczysz newbie miesiac, dobremu graczowi ze stazem, kilka sekund. Zreszta w europie i usa czolowke tworza teamy, ktore maja za soba zajebista przeszlosc w q3, cs, czy q2...

Co do poziomu polskich teamow vs zachodnie to na szczescie mialem swiadomosc roznic, zarowno w skillu jak i teamplayu, to pomaga w meczach z nimi - upadek jest mniej bolesny ;}

Gonienie przez polskie sceny, scen zagranicznych bylo od zawsze, od poczatkow qw. Kazda scena rodzi sie od nowa z newbies, kazda musi przejsc przez te sama meke, musi spotkac tak samo twardo myslace glowy po drodze, popelnic te same bledy. Charakterystyczne dla polskich scen fpp jest to, ze ich gracze sie wrecz nienawidza. To jest na maksa chore :/

jest niefajnie, ale bedzie dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 01:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sp4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sp4 Znajdź więcej post'ów przez  sp4 Dodaj sp4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sp4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Slizgacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Smile OSP v0.22

Nie abstra***ąc za bardzo od zasadniczego wątku chciałem was poinformować ze możecie już zacząć ściągać OSP w wersji 0.22.


http://www.orangesmoothie.org/downl...p-wolf-0.22.zip

Wieczorem na stronie OSP ma się pojawić lista poprawek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Slizgacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Slizgacz Znajdź więcej post'ów przez  Slizgacz Dodaj Slizgacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Slizgacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Widze że dyskusja zamiast o osp zeszła na temat dyskusji o mizerii polskiej sceny Wolf-a.

Sp4 - popieram dopóki w Wolf-a nie zaczną grać ludzie z wieloletnim doświadczeniem w grze q1 q2 q3 to nie ma mowy o polepszeniu poziomu

BadIdea - Czy czołowe zachodnie klany też nie używają pf-a.
Jeśli klan jest słaby / mało zgrany itp. to pf-em może jeszcze coś zdziałać bo do gry pf-em nie potrzeba jakieś większej filozofii.

Prosper - Mówisz żeby tworzyć scene to trzeba poświęcić kilka godzin dziennie. Jeśli te kilka godzin znaczy 6-8 to współczuje osobie która tyle czasu poświęca.
Kiedyś jak grałem w Qw poświęcałem tyle czasu i skończyło się to w moim przypadku ( i w przypadku innych znanych mi osób poświećających dużo czasu na takie rzeczy) zawaleniem studiów, życia towarzyskiego itp. czyli totalnym upadkiem.
Srdednia wieku graczy Wolf-a jest wyższa niż w q3 albo cs-a czyli to są często ludzie mający pracę, dzieci itp czyli ludzie nie mogący pracować na drugi etat jako gracze w Wolf-a

Co do nienawiści np graczy q3 do graczy z Wolf-a nie jest tak źle.
W kafejce z której gram działa ( oprócz klanu THC) klan Q3 z którym jesteśmu w bardzo dobrych stosunkach i z którego udało nam się już namówić jego najlepszego gracza do gry w RTCW.
Dużo ludzi grających w Wolf-a przecież grało wcześniej w Q3 - trudno tutaj mówić o jakiejś nienawiści.



Co jeszcze chciałbym widzieć w OSP lub innym ciekawym dodatku do Wolf-a

- Dokładniejszy opis lokalizacji graczy ze swojej drużyny.
Bo jeśli widze że ktoś jest w trenches to nie wiem czy już wychodzi do upper base czy lower bunker itp.
- Wyświetlanie czasu respawnu przeciwnika lub jakiś (kalkulator ?) pozwalający to łatwo obliczyć żeby człowiek nie zajmował się obliczanie kiedy przeciwnik ma respawn zamiast gry.
- Wyświetlanie informacji dot. energii,ammo kolegów z drużyny .
czy to przy pasku pokazującym ilość życia, czy w tabelce
- Bardziej rozbudowany voice chat bo to co jest teraz w Wolfie to
jest jakaś porażka. Dobrze rozbudowany voice chat mógłby częsciowo nawet zastąpić np. rw
- Jakiś licznik zliczający ilu wrogów już zabiliśmy przed jego respawnem.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

heh jeszce cos ?? :D

gdyby bylo tak jak kcesz to gra bylaby zbyt mmonotonna. Wiesz ze juz all wyrznales to koniec zabawy - 20 s spokoju:/.

Pozatym jest skypt do obluicznai respowna ....
ale wedloog mnie to bez sexu :/ masz PF i czaisz w respownie wroga - czyty camp . Ludzie troche pomyslec

ten licznik fragoow to tysh kaszana- nie ma nic wspanailszego niz ciagly stres - nei wiesz czy juz all poszlo sie .... - jest za to stres no i oczywiscie element zaskoczenia po uslyszeniu dajnemajt plentet lub obdżektif tejken

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: heh jeszce cos ?? :D

quote:
Napisane oryginalnie przez .eFD2eM
gdyby bylo tak jak kcesz to gra bylaby zbyt mmonotonna. Wiesz ze juz all wyrznales to koniec zabawy - 20 s spokoju:/.

Pozatym jest skypt do obluicznai respowna ....
ale wedloog mnie to bez sexu :/ masz PF i czaisz w respownie wroga - czyty camp . Ludzie troche pomyslec

ten licznik fragoow to tysh kaszana- nie ma nic wspanailszego niz ciagly stres - nei wiesz czy juz all poszlo sie .... - jest za to stres no i oczywiscie element zaskoczenia po uslyszeniu dajnemajt plentet lub obdżektif tejken



Qrna czas respawnu to se mozna obliczyc w głowie. Chodzi o to zeby nie zajmowac sie obliczaniem w czasie gry - jakiś zegarek powinien byc dla ulatwienia

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Re: heh jeszce cos ?? :D

quote:
Napisane oryginalnie przez .eFD2eM
gdyby bylo tak jak kcesz to gra bylaby zbyt mmonotonna. Wiesz ze juz all wyrznales to koniec zabawy - 20 s spokoju:/.

Pozatym jest skypt do obluicznai respowna ....
ale wedloog mnie to bez sexu :/ masz PF i czaisz w respownie wroga - czyty camp . Ludzie troche pomyslec

ten licznik fragoow to tysh kaszana- nie ma nic wspanailszego niz ciagly stres - nei wiesz czy juz all poszlo sie .... - jest za to stres no i oczywiscie element zaskoczenia po uslyszeniu dajnemajt plentet lub obdżektif tejken


Zagraj sobie na Merketgardenie engiem, to bedziesz wiedzial po co taki licznik. (obydwa obiektiwy sa obok respawnu)

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

pytanko

czy wiecie dlaczego dlaczego czasem na serwie z osp sa niesamowite efekty audio ( szklo, odglos noza...itd)????

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanko

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_VikinG
czy wiecie dlaczego dlaczego czasem na serwie z osp sa niesamowite efekty audio ( szklo, odglos noza...itd)????

Wiemy masz stara wersje osp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

A co powiecie o samych statsach?
Wedlug mnie troche szkoda ze nie przypominaja tych CS'owych
( Kto gral ten wie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:38.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions