Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Co się dzieje z PLK ????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (10): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A kto to jest ten laczek co czitował i znalazł wyjcie przez scianę ???







Powiem tyle:żenada Tomku ....żenada,brak mi słów ,totalna kompromitacja .Oby tak dalej z pewnościa PFT z takim przywódca daleko zajdzie.W ostateczności jestes przegranym i na polu walki bhd i poza również.Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Powiem tyle:żenada Tomku ....żenada,brak mi słów ,totalna kompromitacja .Oby tak dalej z pewnościa PFT z takim przywódca daleko zajdzie.W ostateczności jestes przegranym i na polu walki bhd i poza również.Pozdrawiam.


Rozwiń temat. Mówie poważnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do Archiwum to wybacz ale to Ty pierwszy skorzystałes z niego od i na dodatek to wyedytowałeś...


No i co powiecie...
Czy nie kretyn? Przeanalizujcie topic. Szkoda słów

Jeszcze raz;

Ja w takim razie jeszcze raz spytam(bo oczywiście odpowiedzi nie ma); Co by sie stało z gościem (nazwijmy to) testującym dany program cheaterski w czasie meczu ligowego(bo tak niewątpliwie było), gdyby był graczem innego klanu z którym grasz mecz, a sprawa ujżałaby światło dzienne

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
No i co powiecie...
Czy nie kretyn? Przeanalizujcie topic. Szkoda słów




Masz racje czy nie kretyn ??? Przeczytaj pierwszy post który umieściłes w tym topiku a pózniej przeczytaj ten w którym wyciąłes daty...


quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Ja w takim razie jeszcze raz spytam(bo oczywiście odpowiedzi nie ma); Co by sie stało z gościem (nazwijmy to) testującym dany program cheaterski w czasie meczu ligowego(bo tak niewątpliwie było), gdyby był graczem innego klanu z którym grasz mecz, a sprawa ujżałaby światło dzienne [/B]


Oczywiscie zostałby z ligi usuniety.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Oczywiscie zostałby z ligi usuniety.


Nareszcie, ufff..... tak długo kazałeś mi czekać.

A co z Mostem-PL???? Dostałby bana na stałe, tak jak to miało miejsce z REV-em(który tylko dzięki pomyłce jednego z adminów może cieszyć się wolnością)????

Nie karz mi tak długo czekać na odpowiedź jak poprzednio. Proszę

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Wyprzedzając to co chcesz teraz napisać powiem jedno. Rozmowa z gg która przedstawiłeś na forum miała rzeczywiście miejsce. Szkoda tylko że nie umieściłes jaj całej i wyciąłes date(rozmowa jest naprawde bardzo, bardzo stara), ale pominmy ten fakt. Mówie w tej rozmowie że wydawało mi sie że strzelali z takich budynków na które dało sie wyjść tylko używając programu kodującego który włączyłem po meczu na serwerze który sobie sam postawiłem i analizując sytuacje zaistniałe na meczu próbowałem znależć wyjaśnienie czy to były bugi czy cos innego. Jak stwierdziłem w tej rozmowie nie jestem pewien na 100% czy te strzały były rzeczywiście z tych budynków oraz stwierdziłem że znalazłem kilka bugów które mogły tez wyjasnic te anomalie. Nie rozumiem więc czego Ty w tej rozmowie z taką namietnościa szukasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ggg
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Drogi tmat,

szkoda, ze nie umiesz przestac, ze zawsze kazdy musi Ci odpowiedziec, ze zawsze musisz cos komus udowodnic...

to jest wlasnie tworzenie i rozognianie KONFLIKTU,

bo nawet jesli niektorzy lubia klocic sie o swoje to ADMIN LIGI nie powinien odpowiadac na zaczepki i samemu stwarzac zapalne sytuacje, co wiecej powinien jak ognia ich unikac!

Pozdrawiam serdecznie i dobranoc.

GGA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ggg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ggg Znajdź więcej post'ów przez  ggg Dodaj ggg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ggg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

tu sie już nikt nie lubi i nikt z nikim do porozumienia niestety nie dojdzie... w CS gra codziennie kilka tysięcy polaków...ciekawe czy między nimi też dochodzi do takich sytuacji,ile jest lig, ile rozgrywek i ile z nich jest patronowane przez wydawce gry w Polsce? nie wiem...czas mnie goni do łóżka i nie mam ochoty sprawdzać,ale to co dawało nam przewage nad CS,Q3 itd itd to to,że BHD była grą gdzie w zależności od trybu rozgrywki przyjmuje sie inne taktyki... tu niestety przyjęto taktyke deatchmatch zamiast cooperative...w roli głównej występuje dwóch wojowników z ciętym językiem...o niepodważalnych umiejętnościach...bo co jak co, obu i Pana Yogasa i Pana Tomka(do obu zwracam sie z szacunkiem!!) są dobrymi graczami,przed którymi powinno sie czuć respekt. niestety tu,gdzie nie liczą sie umiejętności z BHD obaj ponosicie porażke! jest takie przysłowie,iż ustępuje sie głupszemu(lub jak kto woli,głupszy ustępuje)co nie zmienia faktu,że obaj nie możecie dać za wygraną. PANOWIE. zróbmy zawody ale w czymś innym! dajmy sobie spokój,wyznaczmy rozjemców między dwoma klanami,lub co chyba bardziej trafne między dwoma liderami...którzy teraz są wyraźnie skłócone i niechaj Ci właśnie spróbują,bo niestety szczerze wątpie,że sie uda nie obwiniajmy sie,nie wieszajmy na sobie śledzi,nie puszczajmy w ruch machiny szpiegowskiej i nie wyciągajmy AKT z Archiwum X. bo PO CO? każdy będzie wiedziałswoje,oceniał po swojemu i do niczego nie dojdziemy...a można by było spowodować,żeby BHD rosło w siłe na polskiej scenie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wyprzedzając to co chcesz teraz napisać powiem jedno. Rozmowa z gg która przedstawiłeś na forum miała rzeczywiście miejsce. Szkoda tylko że nie umieściłes jaj całej i wyciąłes date, ale pominmy ten fakt. Mówie w tej rozmowie że wydawało mi sie że strzelali z takich budynków na które dało sie wyjść tylko używając programu kodującego który włączyłem po meczu na serwerze który sobie sam postawiłem i analizując sytuacje zaistniałe na meczu próbowałem znależć wyjaśnienie czy to były bugi czy cos innego. Jak stwierdziłem w tej rozmowie nie jestem pewien na 100% czy te strzały były rzeczywiście z tych budynków oraz stwierdziłem że znalazłem kilka bugów które mogły tez wyjasnic te anomalie.


Miej choć troche honoru. Co ty za bzdury piszesz? Program kodujący właczyłeś po meczu, żeby zobaczyć skąd strzelają!!!!!
Czy ty naprawde uważasz, że tu są same debile??? Komu wciskasz te bzdury???

Na koniec jescze jedno wyjaśnienie;
Rozmowy tej, ja nie mam, bo nie mam archiwum gg. Podzieliłem sie nią z kolegami z klanu, którzy takową archiwizacje posiadają. Treść tej rozmowy nie jest we wcześniejszych wersach tak istotna. Tu konkretnie chodziło o jedno zdanie, a w zasadzie kilka słów, które już są wszystkim znane.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Miej choć troche honoru. Co ty za bzdury piszesz? Program kodujący właczyłeś po meczu, żeby zobaczyć skąd strzelają!!!!!
Czy ty naprawde uważasz, że tu są same debile??? Komu wciskasz te bzdury???

Na koniec jescze jedno wyjaśnienie;
Rozmowy tej, ja nie mam, bo nie mam archiwum gg. Podzieliłem sie nią z kolegami z klanu, którzy takową archiwizacje posiadają. Treść tej rozmowy nie jest we wcześniejszych wersach tak istotna. Tu konkretnie chodziło o jedno zdanie, a w zasadzie kilka słów, które już są wszystkim znane.



Przepraszam Cie najmocniej ale sugerujesz że na meczu Clanbase niczym rusałka skakałem sobie po budynkach, szukałem sobie bugów tak przez nikogo nie zaczepiony i niepokojony. Co Ty wogóle wygadujesz. Jakie bzdury, jakie debile. Przeciez chyba normalnym jest że po meczu na bierząco można pamietając większość sytuacji sprawdzić to na sucho. To że mniej więcej jakieś 6-8 miesięcy temu byłem wybitnie uczulony na koderów i sprawdzałem czy da sie wejśc na budynki z których do mnie strzelano chyba nie jest żadnym przestepstwema, a co najwyżej nadwrażliwością. Co Ty próbujesz udowodnić i czy aby sie troszke nie zagalopowałeś. Wybacz chłopcze ale chyba próbujesz teraz udowodnić że czarne jest białe...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
tu sie już nikt nie lubi i nikt z nikim do porozumienia niestety nie dojdzie... w CS gra codziennie kilka tysięcy polaków...ciekawe czy między nimi też dochodzi do takich sytuacji,ile jest lig, ile rozgrywek i ile z nich jest patronowane przez wydawce gry w Polsce? nie wiem...czas mnie goni do łóżka i nie mam ochoty sprawdzać,ale to co dawało nam przewage nad CS,Q3 itd itd to to,że BHD była grą gdzie w zależności od trybu rozgrywki przyjmuje sie inne taktyki... tu niestety przyjęto taktyke deatchmatch zamiast cooperative...w roli głównej występuje dwóch wojowników z ciętym językiem...o niepodważalnych umiejętnościach...bo co jak co, obu i Pana Yogasa i Pana Tomka(do obu zwracam sie z szacunkiem!!) są dobrymi graczami,przed którymi powinno sie czuć respekt. niestety tu,gdzie nie liczą sie umiejętności z BHD obaj ponosicie porażke! jest takie przysłowie,iż ustępuje sie głupszemu(lub jak kto woli,głupszy ustępuje)co nie zmienia faktu,że obaj nie możecie dać za wygraną. PANOWIE. zróbmy zawody ale w czymś innym! dajmy sobie spokój,wyznaczmy rozjemców między dwoma klanami,lub co chyba bardziej trafne między dwoma liderami...którzy teraz są wyraźnie skłócone i niechaj Ci właśnie spróbują,bo niestety szczerze wątpie,że sie uda nie obwiniajmy sie,nie wieszajmy na sobie śledzi,nie puszczajmy w ruch machiny szpiegowskiej i nie wyciągajmy AKT z Archiwum X. bo PO CO? każdy będzie wiedziałswoje,oceniał po swojemu i do niczego nie dojdziemy...a można by było spowodować,żeby BHD rosło w siłe na polskiej scenie...


Uważasz w takim razie, że wszystko jest w ok i mamy przejść nad tym do porządku dziennego???
Insynłowano, że celowo ustawiłem mecz z "tajemniczym DonPedro" Badylem tak, zeby PFT nie miało możliwości grać. Inaczej mówiąc miałem sie zachować jak pała. Potem gość wyciąga wszystkie brudy, notabene powierzone mu w tajemnicy pod czas nieformalnej infiltracji w poszukiwaniu "grających inaczej" i robi z mojej osoby kretyna. Na deser wychodzi na światło dzienne jego przygoda z cheatowaniem.

Muszę się z tym przespać, bo może faktycznie czegoś nie rozumiem... Dobranoc

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przepraszam Cie najmocniej ale sugerujesz że na meczu Clanbase niczym rusałka skakałem sobie po budynkach, szukałem sobie bugów tak przez nikogo nie zaczepiony i niepokojony. Co Ty wogóle wygadujesz. Jakie bzdury, jakie debile. Przeciez chyba normalnym jest że po meczu na bierząco można pamietając większość sytuacji sprawdzić to na sucho. To że mniej więcej jakieś 6-8 miesięcy temu byłem wybitnie uczulony na koderów i sprawdzałem czy da sie wejśc na budynki z których do mnie strzelano chyba nie jest żadnym przestepstwema, a co najwyżej nadwrażliwością. Co Ty próbujesz udowodnić i czy aby sie troszke nie zagalopowałeś. Wybacz chłopcze ale chyba próbujesz teraz udowodnić że czarne jest białe...


Już ci raz zwróciłem uwage, żebyś chopca to poszukal u siebie w jamie. A co do twojej wypowiedzi to zapewniam cię, ze inni sami rostrzygną czy mówisz prawde, czy też nie. Idę spać i oczekuje, ze odpowiesz na moje pytanie, które kolejny raz zadaje:

A co z Mostem-PL???? Dostałby bana na stałe, tak jak to miało miejsce z REV-em(który tylko dzięki pomyłce jednego z adminów może cieszyć się wolnością)????

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Yogas całe szczęscie znalazłem ta rozmowę która odbyła sie prawie pół roku temu !!!!! Mówienie o mojej przygodzie z cheatowaniem jak juz wspomniałem jest nadużyciem z Twojej strony. Poniżej przedstawiam całą treść rozmowy i jakos nie zauwazyłem w niej abys pół roku temu wspomniał cos nawet na temat kodowania. Jasno wtedy zrozumiałeś że testowałem to po meczu, co zreszta jasno wynika z tej rozmowy. W tamtym czasie zreszta kody sprawdzaliśmy nie tylko na serwerach stawianych samemu, ale równiez i czasami na Moscie, o czym Miły doskonale wiedział(jeszcze raz przypominam że byłem pierwsza osoba która go o tych odach poinformowała), a robilismy to po to aby sprawdzić czy przy danych ustawieniach serwera kod zadziała. Twoje oskarżenia dotyczące mojej osoby sa po prostu smieszne i mają na celu jedno. Chodzi Ci oczywiście o przedstawienie mnie jako oszusta, a robisz to dlatego że ktoś "pysznemu misiowi" sie nie podporządkował. Mógłbym wyciągnąc jeszcze inne wnioski typu : najlepiej jest osłabic działnia walczące z koderami dyskredytując osobę która z tym najbardziej walczy. Czy możesz mieć ku temu własne powody ? Jeżeli chcesz podyskutowac na arumenty dotyczące uczciwości to możemy oczywiście porozmawiac o faktach, ale tylko o nich.
Ponizej pełny tekst:
Yogas (19-01-2004 22:29)
ja mam pytanie
Yogas (19-01-2004 22:29)
powiedz mi coś na temat DEA
Ja (19-01-2004 22:29)
tłumacza to tym że dopiero zaczynamy a jak sie to wszystko rozwinie to będą chojniejsi
Ja (19-01-2004 22:30)
co chcesz wiedzieć ?
Yogas (19-01-2004 22:30)
lekko mnie zdziwił wynik waszego meczu
Ja (19-01-2004 22:30)
mnie też
Ja (19-01-2004 22:30)

Yogas (19-01-2004 22:30)
hehe
Ja (19-01-2004 22:31)
graja troche inaczej w strefe niz wszyscy inni
Ja (19-01-2004 22:31)
w strefie siedzi tylko jeden najsłabszy gracz
Yogas (19-01-2004 22:32)
hmm, to coś dziwnego
Ja (19-01-2004 22:32)
reszta gra w TDM
Ja (19-01-2004 22:32)
i strasznie wykorzystuja wszelki bugi
Ja (19-01-2004 22:33)
my nastawilismy sie na typowy TKOTH i straszne baty dostaliśmy
Ja (19-01-2004 22:33)
ale dziwi jeszcze jedna rzecz
Yogas (19-01-2004 22:34)
?
Yogas (19-01-2004 22:36)
Tomasz, jesteś?
Ja (19-01-2004 22:36)
był jeden graczu nich który zabił nas wielu zginął znikomą ilość razy ale potrzebował ogromna ilość strzałów aby zabic kogoś. Liczyłem i choćby gość do armory bardzo często biegał to i tak nie wystarczyło by mu chyba amunicji
Ja (19-01-2004 22:37)
dziwna sprawa z tym jednym ale i tak było ciężko
Yogas (19-01-2004 22:37)
tak właśnie podejrzewałem, że cos nie tak. Za duża różnica, a wiem jak gracie
Ja (19-01-2004 22:37)
przygotyjcie sie na typowy TDM a TKOTH to tylko dodatek
Ja (19-01-2004 22:38)
i uważajcie na wszystkie bugi
Ja (19-01-2004 22:38)
wykorzystuja je niemiłosiernie
Ja (19-01-2004 22:38)
chodzcie raczej tyłem od bazy
Ja (19-01-2004 22:39)
bo oni obstawiają głownie wyjścia
Ja (19-01-2004 22:39)
na jakich mapach gracie ?
Yogas (19-01-2004 22:39)
teraz graliśmy z Norwegami i musze Ci powiedzieć, że całkiem nieżla nam poszło. Zaraz Ci podam na jakich gramy, bo nie pamiętam
Yogas (19-01-2004 22:40)
Meat Grinder A B House of Pain A B
Ja (19-01-2004 22:41)
te same
Yogas (19-01-2004 22:41)
i czuje, że też bedzie w dupe, no ale zobaczymy
Yogas (19-01-2004 22:42)
uciekam, narka Tomasz
Ja (19-01-2004 22:42)
uważajcie na budynki na które sie "nie da wejść "
Ja (19-01-2004 22:42)
ok cześć
Yogas (19-01-2004 22:42)
tzn
Yogas (19-01-2004 22:43)
chcesz powiedzieć, że tam wlażą
Ja (19-01-2004 22:43)
często było tak że dostawaliśmy z dzinych stron i dopiero jak właczyłem program dowiedziałem sie skąd strzelano
Ja (19-01-2004 22:43)
ale to nie jest pewne
Ja (19-01-2004 22:43)
wejdzcie na meat g.
Yogas (19-01-2004 22:43)
ok thx
Ja (19-01-2004 22:43)
i poszukajcie bugi
Ja (19-01-2004 22:43)
kilka znalazłem po grze ale nie wszystkie
Yogas (19-01-2004 22:44)
thx, 100% poszukamy
Ja (19-01-2004 22:44)
i skopcie im dupy
Ja (19-01-2004 22:44)
za nas
Yogas (19-01-2004 22:44)
hehe, postaramy się
Ja (19-01-2004 22:45)
ok powodzenia

Edytowane przez tmat dnia 24-05-2004 o godz. 01:18

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Że też chce Ci sie liczyć naboje czy co tam w trakcie meczu. Jak wspomniałem wcześniej, straciłeś w moich oczach na swojej powadze, "walczysz" z cziterami, śledzisz Dobermana na serwerach i Bóg wie co jeszcze a sam jesteś nie lepszy. Yogi dobrze zapytał ciekawe czy w PLK także nie wiedziałeś skąd do Ciebie strzelano??? Teraz zaczynam widzieć pełny obraz sytuacji: Afera cała poszła o mecz rozegrany bez Tomka, ciekawe czemu?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 04:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
(...)Ja (19-01-2004 22:43)
często było tak że dostawaliśmy z dzinych stron i dopiero jak właczyłem program dowiedziałem sie skąd strzelano
(...)kilka znalazłem po grze ale nie wszystkie
(...)



Jednak albo nie potrafisz czasami poprawnie złożyć zdania albo jednak bronisz się rękami i nogami. Fakt że ostatnie zdanie mówi o tym jak po grze szukałeś bugów ale pierwsze wybitnie ukazuje że włączyłeś któregoś czita podczas meczu aby zobaczyć skąd strzelają. Prawdopodobnie dzięki temu znalazłeś kilka bugów (poszedłeś w miejsca w których byli Ci goście)
Prawdopodobnie użyłeś tego programu aby przyłapać oszustów ale prawdopodobne jest też to że użyłeś go do ułatwienia sobie gry (nie mogłeś znaleźć przeciwnika) - tyle ja wyczytałem z tej rozmowy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 05:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...)Nie szukaj już archiwum gg,

czy to cos jak akta STASI

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 06:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sladek
REGULAMIN JEST REGULAMINEM , w/g mnie jesli sie nie dogadacie na powtorzenie meczu powinniscie dostac po walkowerze !!!!

narazie dogaduja protokół rozbieżności

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 06:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Jednak albo nie potrafisz czasami poprawnie złożyć zdania albo jednak bronisz się rękami i nogami. Fakt że ostatnie zdanie mówi o tym jak po grze szukałeś bugów ale pierwsze wybitnie ukazuje że włączyłeś któregoś czita podczas meczu aby zobaczyć skąd strzelają. Prawdopodobnie dzięki temu znalazłeś kilka bugów (poszedłeś w miejsca w których byli Ci goście)
Prawdopodobnie użyłeś tego programu aby przyłapać oszustów ale prawdopodobne jest też to że użyłeś go do ułatwienia sobie gry (nie mogłeś znaleźć przeciwnika) - tyle ja wyczytałem z tej rozmowy.


a Ty co? też już połknąłeś bakcyla czy co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Jednak albo nie potrafisz czasami poprawnie złożyć zdania albo jednak bronisz się rękami i nogami. Fakt że ostatnie zdanie mówi o tym jak po grze szukałeś bugów ale pierwsze wybitnie ukazuje że włączyłeś któregoś czita podczas meczu aby zobaczyć skąd strzelają. Prawdopodobnie dzięki temu znalazłeś kilka bugów (poszedłeś w miejsca w których byli Ci goście)
Prawdopodobnie użyłeś tego programu aby przyłapać oszustów ale prawdopodobne jest też to że użyłeś go do ułatwienia sobie gry (nie mogłeś znaleźć przeciwnika) - tyle ja wyczytałem z tej rozmowy.



Tu masz juz pierwszą opinie Zapewniam cię że będzie wiecej
Brać BHD to nie są tylko dzieci, które można omamić i słowami zrobić jak chłopa w sądzie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a Ty co? też już połknąłeś bakcyla czy co


Nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Yogas całe szczęscie znalazłem ta rozmowę która odbyła sie prawie pół roku temu !!!!! Mówienie o mojej przygodzie z cheatowaniem jak juz wspomniałem jest nadużyciem z Twojej strony.


Cieszę się, że znalazłeś Ale co to zmienia? Sens wypowiedzi pozostaje bez zmian. O jakim nadużyciu mówisz? No władzy nad klanem SLS w PLK już nie masz, wiec o wykluczeniu z ligi mojej osoby możesz zapomnieć

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Poniżej przedstawiam całą treść rozmowy i jakos nie zauwazyłem w niej abys pół roku temu wspomniał cos nawet na temat kodowania. Jasno wtedy zrozumiałeś że testowałem to po meczu, co zreszta jasno wynika z tej rozmowy. W tamtym czasie zreszta kody sprawdzaliśmy nie tylko na serwerach stawianych samemu, ale równiez i czasami na Moscie, o czym Miły doskonale wiedział(jeszcze raz przypominam że byłem pierwsza osoba która go o tych odach poinformowała), a robilismy to po to aby sprawdzić czy przy danych ustawieniach serwera kod zadziała.


No tobie oczywiścienic nie powiedziałem, ale porozmawiaj np. z Miłym, czy nie rozmawiałem z nim na ten temat. Poprostu ciężko mi było uwierzyć jakim jesteś hipokrytą. Mało tego, myślałem, że może było to z twojej strony przejęzyczenie(to w tedy jak jezyk z łechtaczki spada pietro niżej) Jeszcze jedno. Piszesz "...sprawdzaliśmy..."! ! ! KTO???? Ja z tobą???

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Twoje oskarżenia dotyczące mojej osoby sa po prostu smieszne i mają na celu jedno. Chodzi Ci oczywiście o przedstawienie mnie jako oszusta, a robisz to dlatego że ktoś "pysznemu misiowi" sie nie podporządkował. Mógłbym wyciągnąc jeszcze inne wnioski typu : najlepiej jest osłabic działnia walczące z koderami dyskredytując osobę która z tym najbardziej walczy. Czy możesz mieć ku temu własne powody ? Jeżeli chcesz podyskutowac na arumenty dotyczące uczciwości to możemy oczywiście porozmawiac o faktach, ale tylko o nich. .



To czy są śmieszne, to akurat ocenią inni, nie ty. A o co mi chodzi? Hmmm, pokazanie jakim ścierwem jesteś naprawde, bo ja na twojej osobie poznałem się już dokładnie. To są fakty. Ale może masz jakiegoś ASA w rękawie Może jakiś lekki montażyk taśm lub tekstów z gg lub maila???? Po tobie można się wszystkiego spodziewać. No, ale niestety, Adaś nie używa i (w przeciwieństwie do ciebie)nie testuje Nie dam ci tej satysfakcji

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

normalnie powiem Wam, że mój stosunek do tej sprawy jest najzupełniej obojętny, niemniej po przekopaniu archiwum gg obu adwersaży może dowiemy się jeszcze paru ciekawych :devil: historii??
może w tej całej historii prawda ( której w całości nie znamy)leży niestety jak zwykle gdzieś pośrodku,
oba zaspoły chciały wygrać ponad wszelką miarę,
ktoś dogadał mecz "za plecami" kol. tmat co mogło go osobiście i po ludzku zaboleć,
ktoś rozegrał hitowy mecz przeciw kadrze "B" znamienitego skąd indziej klanu, co raczej umniejsza rozmiar zwycięstwa,
tabela to tabela i 1 to nie to samo co 0, niemniej nawet największe zwycięstwo powinno odbyć się w duchu fair play.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
normalnie powiem Wam, że mój stosunek do tej sprawy jest najzupełniej obojętny, niemniej po przekopaniu archiwum gg obu adwersaży może dowiemy się jeszcze paru ciekawych :devil: historii??
może w tej całej historii prawda ( której w całości nie znamy)leży niestety jak zwykle gdzieś pośrodku,
oba zaspoły chciały wygrać ponad wszelką miarę,
ktoś dogadał mecz "za plecami" kol. tmat co mogło go osobiście i po ludzku zaboleć,
ktoś rozegrał hitowy mecz przeciw kadrze "B" znamienitego skąd indziej klanu, co raczej umniejsza rozmiar zwycięstwa,
tabela to tabela i 1 to nie to samo co 0, niemniej nawet największe zwycięstwo powinno odbyć się w duchu fair play.



To akurat Jaro nie ma już dla nas większego znaczenia. Nas już nie ma w tej lidze i nie będzie. Ale widze, że jednak opinie o sabotażu Badyla wzieły górę Szkoda, bo to jest nie prawdą.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
ktoś dogadał mecz "za plecami" kol. tmat co mogło go osobiście i po ludzku zaboleć,



termin dogadany "za plecami" był przez 5 poprzedzających mecz dni podany w nadrzędnym newsie na strone PFT. Już dużo wcześniej można było reagować.

Jaro, czyżbyś łapał bakcyla?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
termin dogadany "za plecami" był przez 5 poprzedzających mecz dni podany w nadrzędnym newsie na strone PFT. Już dużo wcześniej można było reagować.

Jaro, czyżbyś łapał bakcyla?



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

A co z Mostem-PL???? Dostałby bana na stałe, tak jak to miało miejsce z REV-em(który tylko dzięki pomyłce jednego z adminów może cieszyć się wolnością)????

W dalszym ciągu czekam na odpowiedź. Wiem, ze ci ciężko

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

kuuuurde taki ładny topic mnie ominął...




Na zakończenie chciałem pogratulować klanowi SAS oraz jego byłym ale aktywnym członkom wytężonej pracy na polskiej scenie BHD która sprawiła, że określenie 4fun na stałe weszło do rodzimego słownika

A jeśli chodzi o koszulkę to ja poproszę M-kę

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:

...pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobędzie klan pixcom, natomiast zdobywcą koszulek pozostanie klan SAS.



Hmmm, forma pozostanie sugeruje, że za 4 miejsce też są koszulki. A co z nagrodą za 2 i za 3 miejsce?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
kuuuurde taki ładny topic mnie ominął...




Na zakończenie chciałem pogratulować klanowi SAS oraz jego byłym ale aktywnym członkom wytężonej pracy na polskiej scenie BHD która sprawiła, że określenie 4fun na stałe weszło do rodzimego słownika

A jeśli chodzi o koszulkę to ja poproszę M-kę




Lame ...? -=M=- taka chcesz? heehhehe
dla Ciebie jak trzeba bedzie zalatwie

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Lame ...? -=M=- taka chcesz? heehhehe
dla Ciebie jak trzeba bedzie zalatwie



To jest jawne podkupowywanie zawodnika tanimi gadżetami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:36.    Strony (10): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions