Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Chodzież CPMA
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Mnie tylko zastanawia jedno. I tak 90% osob, ktore teraz krzycza ze cos jest zle, nie tak, ble i w ogole, albo w ogole sie nie pojawi w Chodziezy, albo przyjedzie i po turnieju bedzie mowic jak to fajnie bylo. Wiec po co sie teraz odzywac?. Poza tym jeszcze 4 miechy wiec wszystko moze uledz zmianie.

Ja bym zamrozil topic do czasu uzyskania jakis bardziej konkretnych informacji.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

W sumie dobry pomysl - nie mowmy o tym teraz.. poczekamy zobaczymy... moze duzo sie jeszcze zmieni

Ja tam sie pojawie... grac moge ale to wiekszego sensu i tak nie bedzie mialo No chyba ze do tego czasu stane sie taka dobra jak niektorzy co tu krzycza ;>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Mnie tylko zastanawia jedno. I tak 90% osob, ktore teraz krzycza ze cos jest zle, nie tak, ble i w ogole, albo w ogole sie nie pojawi w Chodziezy, albo przyjedzie i po turnieju bedzie mowic jak to fajnie bylo. Wiec po co sie teraz odzywac?. Poza tym jeszcze 4 miechy wiec wszystko moze uledz zmianie.

Ja bym zamrozil topic do czasu uzyskania jakis bardziej konkretnych informacji.



IMO za wczesnie ten topic zostal zalozony. Poza tym czy killer wogole tu zaglada?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
ejj gosciu zaczenyasz dzialac na nerwy. Nie rob z siebie lamera oki?


Czy mozesz sie przymknac gnojku?
Wiem co mowie i jak jest a Shooler dokladnie potwierdzil moja mysl.
A do turnieju jeszcze zbyt duzo czasu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
Czy mozesz sie przymknac gnojku?


Prosze bardzo - jak go wyzywaja - to udaje swietego i pisze, ze go obrazaja...

A sm nie wiele sie rozni...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

/vote clozet topic na miecha

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Czlowieku, chyba jest roznica miedzy istotna roznica "***********" a "jestes gnojkiem"...
nie jest to chamski wulgarny tekst. Ja reaguje odpowiednio
do poziomu obrazenia. jak ktos nazywa cie lamerem czy ciota
to mam prawo na odpowiednią riposte.

Ty lucas juz sobie daruj gdyz i tak czytasz jedno a odpisujesz na zupelnie inne drugie, dyskusje z toba to tylko "*******enie o szopenie".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
Czlowieku, chyba jest roznica miedzy istotna roznica "***********" a "jestes gnojkiem"...
nie jest to chamski wulgarny tekst. Ja reaguje odpowiednio
do poziomu obrazenia. jak ktos nazywa cie lamerem czy ciota
to mam prawo na odpowiednią riposte.

Ty lucas juz sobie daruj gdyz i tak czytasz jedno a odpisujesz na zupelnie inne drugie, dyskusje z toba to tylko "*******enie o szopenie".


Jeszcze taki jedne tekst - a twoje posty beda kasowane...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

jeden nie quotuj postow ktore sa bezposrednio.

a po drugie to to o czym napisalem wlasnie sie sprawdza.
wiem tez ze sie z tym nie pogodzisz i bedziesz dzialac ofensywnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
Czy mozesz sie przymknac gnojku?
Wiem co mowie i jak jest a Shooler dokladnie potwierdzil moja mysl.
A do turnieju jeszcze zbyt duzo czasu.



Ty Lucas po co tak krzyczysz jak i tak na zadnych turniejach sie nie pojawiasz?
Jak cie nie interesuje granie to sie nie wtracaj.


Powiedziałeś to cieciu? Powiedziałeś. Więc muszę ci oświadczyć że gadasz wogóle nie od rzeczy i kiedy przoszę cie zebys nie robil z siebie takiej lamy to ty odrazu sie bulwersujesz . Podzielam zdenerwowanie lucasa
peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
jeden nie quotuj postow ktore sa bezposrednio.

a po drugie to to o czym napisalem wlasnie sie sprawdza.
wiem tez ze sie z tym nie pogodzisz i bedziesz dzialac ofensywnie.


Bede quotowal posty powyzej - gdyz czasem przyerzuca na nowa strone i gubi sie watek...

Nie podoba sie - zmien boarda...

Myslisz ze zbuzgales tu polowe ludzi, dobierales sie do saari i teraz powiesz "Dajcie mi spokoj" i co go damy??? Wybij to sobie z glowy.... Pierw nas przeprosisz - tu na boardzie - a Lenara w realu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Bede quotowal posty powyzej - gdyz czasem przyerzuca na nowa strone i gubi sie watek...

Nie podoba sie - zmien boarda...

Myslisz ze zbuzgales tu polowe ludzi, dobierales sie do saari i teraz powiesz "Dajcie mi spokoj" i co go damy??? Wybij to sobie z glowy.... Pierw nas przeprosisz - tu na boardzie - a Lenara w realu.



Najpierw nas bo jak w realu sie spotka z lenim to juz nas nie przeprosi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Najpierw nas bo jak w realu sie spotka z lenim to juz nas nie przeprosi

To bedziemy mieli problem z glowy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

dobra zamykam na miecha bo na razie tu tylko sie wqrzaja ludzie a o glownym watku nikt ni nie wspomni

----edit-----

cholerka zapomnialam ze nie mam tu moda
Niech ktos inny to zamknie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 02:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Coz bywa... Niektorzy zas maja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2002 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:43.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions