Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > My już dziękujemy za gre
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
za każdym razem gdy wracam do kraju


czyżby euro-męczennik ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
a to spryciarz, wszystko "wyniucha"

a więc to tak!!!
no i to niestety chyba będziesz się musiał "zaspokoić" sam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Legolas ,a tobie co sie stalo??? Taki spokojny zawsze byles!!!


Zgadza się zawsze starałem się zachowywać spokojnie. Niestety to tmt zaczął zwym wyrafinowanym wkrętem:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmt
Rufus to chyba mówił o remisie w jednej mapce w meczu z PFT…
Jak to mówią: Umiejętność czytania nie jest gwarantem zrozumienia treści…



Tego typu gadki, szmatki mądralińskiego zwyczajnie wyprowadzają mnie z równowagi. Ten board jest pełen takich jego wypocin, które, niby łagodne, miały za cel upokorzyć postującego. Niestety jest zwykłym wsiowym bucem. Nie chcę tu wstawiać więcej epitetów, ale uważam, że gostek na nie wpełni zasłużył.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a więc to tak!!!
no i to niestety chyba będziesz się musiał "zaspokoić" sam



no cóż poradzić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
no cóż poradzić

zawsze można zgłosić post do moderatora <ups>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

To ja powiem krótko

Pomijając wszystkie wypowiedzi nie na temat i te z inwektywami ja powiem krótko. Nie odchodzcie Pixcomy bo my mamy wam jeszcze jedną mape urwać. A tak z planu nici.
FF off jest rozwiązaniem bo jak rzucisz se granat pod nogi to on wybucha z opóźnieniem a w tym czasiem można cię zastrzelić.
Skoro wszyscy tu wypowiadający się tak narzekają na lige w trybie TDM to po co w nią gramy? Zrezygnujmy z pozostałych meczy i wróćmy do strefy. Po co mamy robić coś co nie sprawia przyjemności. Ja osobiście lubie TDM ale w wersji ofensywnej z obu stron. To jest wszystko do miłego spędzania czasu.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

Re: To ja powiem krótko

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Pomijając wszystkie wypowiedzi nie na temat i te z inwektywami ja powiem krótko. Nie odchodzcie Pixcomy bo my mamy wam jeszcze jedną mape urwać. A tak z planu nici.
FF off jest rozwiązaniem bo jak rzucisz se granat pod nogi to on wybucha z opóźnieniem a w tym czasiem można cię zastrzelić.
Skoro wszyscy tu wypowiadający się tak narzekają na lige w trybie TDM to po co w nią gramy? Zrezygnujmy z pozostałych meczy i wróćmy do strefy. Po co mamy robić coś co nie sprawia przyjemności. Ja osobiście lubie TDM ale w wersji ofensywnej z obu stron. To jest wszystko do miłego spędzania czasu.



Dobrze gadaSwoj chlopakWódki mu dac, a i tak przy okazji mnie tez mozecie polac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

może odbiegam trochę od tematu ale jeśli chodzi o tego TDM'a to wystarczy zliczać po każdej mapie wszystkie straty w ludziach w danym klanie. Czyli killsy, mordestwa i samobójstwa a wtedy obraz gry byłby zupełnie inny. Można przecież przyjąć, że morderstwa i samobójstwa to błędy jakie są wynikiem presji jaką wywiera na przeciwnika oponent czyli inaczej uboczne skutki zastosowanej taktyki
P.S.
Proszę o merytoryczne odpowiedzi bo inaczej to będę zmuszony zgłaszać takie pyskate i "przemądrzałe" odpowiedzi do Moderadzio PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Pier - dol się śmieciu!!!


Zapraszam Kolege na zjazd *SAS* w Sztumie. Jesli przyjedziesz to mimo deklaracji zostawie zone z dzieckiem, psem i przyjade

---edit---
Juz sie poklocilem z Kolegami z klanu, ale jesli chodzi o meritum to jestem po stronie SLS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 18:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Juz sie poklocilem z Kolegami z klanu, ale jesli chodzi o meritum to jestem po stronie SLS

Bardzo nam miło drogi sileo że wybrałeś jasną stronę. Kolegami się nie przejmuj, nie przegapią pewno okazji żeby się pokłócić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Po interwencji Legolasa musze potwierdzic, iz byla to dyskusja a nie klotnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 19:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo

Juz sie poklocilem z Kolegami z klanu, ale jesli chodzi o meritum to jestem po stronie SLS


Powiem tak ja ktoś to już powiedział.
Proszę temu panu polać! I mi też

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 19:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Bardzo nam miło drogi sileo że wybrałeś jasną stronę. Kolegami się nie przejmuj, nie przegapią pewno okazji żeby się pokłócić

Az mnie razi ta jasnosc

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Słuchaj. Forum jest po to aby odpowiadać na posty. Przez ponad rok czasu starałem sie odpowiadać na wszelkie posty (nawet te w których ktoś w jednoznaczny sposób obrażał mnie lub moja rodzinę) w sposób wyważony i pozbawiony wulgarności. Niestety , skoro od dłuższego czasu widzę iż moderator nie reaguje na wyzwiska rzucane pod moim adresem, a wręcz przeciwnie, jeszcze im przyklaskuje (przecież gdyby mógł to by Legolasa po jajkach pogłaskał) to po prostu mi sie to znudziło. Też sobie od czasu do czasu jakieś ***** puszcze i będzie wtedy miło i przyjemnie.


Każdemu mogą puścić nerwy. Legolasowi zdażyło się to poraz pierwszy dlatego dostał tylko ostrzeżenie to raz. Dwa odwal się od mojej osoby i nie staraj się mnie tu na siłę poniżyć. Trzy, nikt Ci tu nie każe przychodzić i czytać tych postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 21:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne słownictwo.

Edytowane przez dnia 27-09-2004 o godz. 05:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Pie - rdol się klocku.

PS. Nie przychodz i nie czytaj tego posta...



A ty co?Wypiles troche i kozaczysz.Masz jakies problemy, kompleksy czy co?I powiedz o ci kurde chodzi bo chyba nikt na tym forum nie kuma?
A jakbys nie wiedzial co to kompleks to masz tutaj http://portalwiedzy.onet.pl/97674,haslo.html

Edytowane przez *CQF*Willie dnia 27-09-2004 o godz. 00:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne słownictwo.

No!
a mówią ,że na tym forum nie ma moderatora
P.S.
Aleś pojechał po bandzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 06:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne słownictwo.

Edytowane przez dnia 27-09-2004 o godz. 10:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne
słownictwo.


Days of Thunder

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne słownictwo.

O co chodzi z tym słownictwem? Aż tak przeskrobane?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Thumbs up

no! archiwum oryginalnej wersji tego topicka będzie chodziło wśród kolekcjonerów jako " Biały Kruk" howk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
O co chodzi z tym słownictwem? Aż tak przeskrobane?

Aż tak przeskrobane, aż tak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Post wyedytowany przez moderatora - niestosowne słownictwo.


Czyli rozumiem że "wal sie na ryj" to niestosowne słownictwo, a "nie wkurwiaj mnie" to słownictwo jak najbardziej stosowne ???
Czyż tak o "najobiektywniejszy z obiektywnych" ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Jesteśmy chyba jedynym klanem biegającym po mapkach tu i tam


Super Aktywni Sprinterzy

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Legolas ,a tobie co sie stalo??? Taki spokojny zawsze byles!!!


Pokazał elfi pazur

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wiem że troszkę ostro, ale skoro "najobiektywniejszy z obiektywnych" moderator po raz kolejny i kolejny nie reaguje (bądz reaguje bardzo lakonicznie i stronniczo) na wyzwiska puszczane w moją stronę, to chyba oznacza, że ten poziom dyskusji jest na tym forum bardzo mile widziany.


nawet jeśli, to z powietrza się to nie wzięło

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Faktycznie na tym forum moderator nie istnieje!!!!


Bywajac na innych grupach dyskusyjnych ,niekoniecznie zwiazanych z grami, tematy bez sensu, odbieganie od tematu, obrazanie innych uzytkownikow itp. itd. sa zamykan ,ludzie dostaja bany przez to jest porzadek ,a tu.... chmm cienko to wyglada. Wlasciwie od zmiany moderatora nic sie nie zmienilo na lepsze . Jeden wielki ...balagan.



cóż, ja też bywam na różnych, na każdym panują nieco inne zasady - poczynając od obrazków w sygnaturach a kończąc na zawartości merytorycznej postów. widywałem fora dużo bardziej zbydlone od tego, ale po prawdzie jeśli jest przyzwolenie użytkowników - a przynajmniej większości - to co ma moderator moderować? merytoryczne topiki pojawiają się raczej rzadko, a jak widać gracze bhd lubią sobie pogadać, poprzerzucać się argumentami, czasem lepszymi, czasem gorszymi. Taki już urok (albo nie-urok) tego forum. Powinno się nazywać "BHD i offtopic" ale tak właściwie to nie widzę w tym co się tutaj dzieje nic złego.
Bo co to jest właściwie porządek na forum? Gra powoli umiera, a ludzie już się poznali to sobie gadają...
ps. może nie powinienem zabierać głosu jako wzorowy offtopikowiec. przepraszam

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzięki Lamo za wyjaśnienie, mnie już nie chce się tego po raz enty pisać. Ale jesli niektórych z Was tak to boli to nie widzę żadnego problemu jak zmoderować porządnie to forum..... tylko że to forum w tym momencie przestanie istnieć. To Wy sami reprezentujecie poziom kulturalny tego forum i czy padnie " pier - dol się klocu" czy " a ten co ? z choinki się urwał" to obie formy dla odbiorcy są obraźliwe. Wydaje się też że skoro faktycznie większość z nas zna się jak łyse konie to powinniśmy się wzajemnie szanować a tak nie jest.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 19:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
... Wydaje się też że skoro faktycznie większość z nas zna się jak łyse konie to powinniśmy się wzajemnie szanować a tak nie jest.


I to boli najbardziej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2004 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
I to boli najbardziej.


true true

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2004 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: .

quote:
Napisane oryginalnie przez DIZZY
Koledzy


To ty masz kolegów?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: .

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
To ty masz kolegów?

No właśnie oto jest pytanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 13:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: .

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
To ty masz kolegów?


Nie, no teraz to mnie rozjebał.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2004 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:57.    Strony (6): « First ... « 3 4 [5] 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions