Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ksiazki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (9): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
osobiscie uwazam `alchemika' za bardzo plytka ksiazke... z cala ta hedonistyczna filozofia `jesli cos nie odpowiada ci w twoim zyciu, to zmniej to' i metafizycznym belkotem, ktory totalnie zbil mnie z tropu... ]


Mnie urzekla jej prostota. Moze i naiwna jest strasznie, ale sprawia ze na chwile mozna uwierzyc w cuda

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

[FPP]Saari: ale, jeśli było by w alchemiku napisane "niepodoba ci się windows, zmień go na linuxa" to weirdo by pokochał tą książkę :>

Dla mnie alchemik był fajny, i jest fajny nadal, lubię do niego wracać, może dlatego, po części, że pewna Ania mi podarowała tą książkę? :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez d34d


Dla mnie alchemik był fajny, i jest fajny nadal, lubię do niego wracać, może dlatego, po części, że pewna Ania mi podarowała tą książkę?



Uuuuu....wspomnienia jakies ??

Jezeli chodzi o "Alchemika" to jestem w 1/4 ksiazki i jak narazie podoba mi sie...bardzo latwo sie ja czyta....ogolnie to nastroj mi sie poprawia jak ja czytam

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez d34d
[FPP]Saari: ale, jeśli było by w alchemiku napisane "niepodoba ci się windows, zmień go na linuxa" to weirdo by pokochał tą książkę :>

toz to wszyscy wiedza, ze windows zly, ale linux jeszcze gorszy :>

a co do ksiazek - podobal wam sie niezwyciezony lema? autor ten zdobyl moje uznanie niezwykle sugestywnymi opisami... kiedy czytalem kolejne akapity tej ksiazki, caly czas wydawalo mi sie, jakbym naprawde tam byl, widzial bieg wydarzen ze wszystkimi szczegolami... troche rozczarowuje sama fabula, brakuje zwrotow akcji, czy niekonwencjonalnych pomyslow, jak u dicka, ale i tak swietnie bawilem sie czytajac te ksiazke

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Uuuuu....wspomnienia jakies ?? :D :D :D



Tak, jaknajlepsze, jaknajmilsze, ciepło na sercu się robi jak sobie człowiek przypomni ... :)

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo

kiedy czytalem kolejne akapity tej ksiazki, caly czas wydawalo mi sie, jakbym naprawde tam byl,



"(..) odchody pod mapami... " ?

fajny klimat, taki cieżki i tajemniczy

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
toz to wszyscy wiedza, ze windows zly, ale linux jeszcze gorszy :>

a co do ksiazek - podobal wam sie [b]niezwyciezony
lema?


Podobal i to nawet bardzo, wiadomo przeciez, ze Lem w swoich ksiazkach miazdzy przekonkretnie. Szkoda tylko, ze na starosc zaczal belkotac i nudzic :-/

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
a co do ksiazek - podobal wam sie niezwyciezony lema?

Z Lema czytałem całego Solarisa .
A i jakieś opowiadania o tym jak wpadł w jakaś dziurę czasową oraz jak Ziemię brali do jakiejś konfederacji planet. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum
Szkoda tylko, ze na starosc zaczal belkotac i nudzic :-/


Oj nie! To nie jest bełkot i nudzenie. Jemu po prostu ciężko znieść rzeczywistość. Czego i dlaczego ? Tego co napisał. Bo to co snuł sobie kiedyś w swoich pesymistycznnych, humorystycznych wizjach staje się rzeczywistością na jego oczach. Więc zupełnie się nie dziwię jego krytycznemu podejściu do współczesnej rzeczywistości.

takie moje skromne zdanie

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ZimZum
Podobal i to nawet bardzo, wiadomo przeciez, ze Lem w swoich ksiazkach miazdzy przekonkretnie. Szkoda tylko, ze na starosc zaczal belkotac i nudzic :-/
dziamzułło, o co chodzi z tym belkotaniem? jestes ktoras z kolei osoba, ktora uwaza, ze lem na starosc pieprzy glupoty... sprecyzowalbys

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2004 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

oo, nie czytałam niezwycięzonego, ale własnie mam etap fascynacji lemem. przeczytałam dzienniki gwiazdowe, solaris, eden i głos pana. w tle cyberiada. czy ktos moze mnie pokierowac dalej? ja nie wiem, tych ksiązek jest tyle, pojęcia nie mam , które sa najciekawsze, bo zaden przeciez twórca nie pisze kazdej ksiązki niesamowicie dobrej, nawet conrad...

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

u lema mozna w zasadzie brac w ciemno...

z rzeczy lzejszych polecam "Katar" - krotki, szybki, wciagajacy, lekki...

na dobitke (z cudzej rekomendacji) "Szpital Przemienienia" (czy jakos tak)...
ponoc mocno wgniatajace w krzeslo - o ile pamietam opowiada o ewakuacji domu wariatow przed zblizajacym sie frontem po dczas IIw. swiat.

osobiscie wolalem nie siegac, tym bardziej ze od trzech lat przygotowuje sie intelektualnie do lektury archipelagu gulag . podobno byloby niezle SF, gdyby nie fakt, ze to na faktach.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
. czy ktos moze mnie pokierowac dalej?


wspomniany już "Niezwycięzony"
Jesli lubisz dziwne klimaty gdzie wszyscy sie dziwnie zachowują i nie wiadomo oco komu chodzi to polecam "Pamiętnik znaleziony w wannie" oraz dłuższe opowiadanie "Kongres futorologiczny" - czytałem go trzy razy, ale ani razu nie skonczyłem :/
A jesli chcesz coś kryminalnego to przeczytaj "Śledztwo" - był nawet w "teatrze telewizji" :> aczkolwiek to mało ma w sobie SF.
Dalej to może klasyczne SF - "Powrót z gwiazd" - o kolesiu który wraca na ziemie po iluś tam latach podróży, a jak wiadomo czas na ziemi leciał szybciej i minęlo duzo więcej lat. Głowny bohater musi sie odnaleźć w nowej rzeczywistości
wiecej grzechow nie pamietam :>

btw: o czym ten "katar" i czy warto bo lezy w gablotce a nie czytałem jeszcze

A jesli cokolwiek z SF to polecam Isaaca Asimova - tez w sumie mozna w ciemno brac :> przeczytalem jego 2, a moze 3 ksizki wlasnie w ciemno i takie nawet przyjemne

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

polecam tomik opowiadan o pilocie pirxie - kilka z nich szczegolnie przypadlo mi do gustu, byly to ananke, rozprawa, odruch warunkowy... jeszcze cos, ale czytalem to dosc dawno i nie pamietam szczegolow

kongres futurologiczny - wynudzilem sie przez pierwsze kilkadziesiat stron (jak w ubiku...), ale sto kolejnych przeczytalem z niewatpliwym zapalem :>
lubie takie pelne blyskotliwosci ksiazki, gdzie autor tworzy swiaty z masa oryginalnych i wciagajacych pomyslow :>

lubisz dicka? jesli nie mialas jeszcze stycznosci z jego tworczoscia, to polecam `czy androidy snia o elektrycznych owcach', `ubik', `trzy stygmaty palmera eldritcha', `wbrew wskazowkom zegara'

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

quote:
btw: o czym ten "katar" i czy warto bo lezy w gablotce a nie czytałem jeszcze


emerytowany astronauta wciela sie w detektywa probujacego rozwiklac tajemnice masowych "przypadkowych" smierci i powaznych wypadkow pozornie nie powiazanych ze soba mezczyzn w srednim wieku...
niezle poplatane, a przy tym od niechcenia wpadlo pare ciekawych wizji naprawde niedalekiej juz przyszlosci...

z innych autorow szczerze oczywiscie Dukaja (na ogol hard s-f)
i oczywiscie mojego kochanego
Snerga-Wisniewskiego
(Robot, Wedlug Łotra ...), ktoremu niektorzy przypisuja faktyczne autorstwo pomyslu Matrixa (jedynki)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jak dla mnie choc nie przeczytalem duzej ilosci ksiazek Lema Opowiesci o pilocie Pirxie sa na I miejscu, moze to przez sentyment bo byla to jego pierwsza ksiazka ktora przeczytalem ale byla super (moje ulubione opowiadanie to chyba to z mucha na pokladzie - nie pamietam tytulu).
Aby dodac, ze jest to moje wlasne prywatne zdanie podam co dotychczas przeczytalem: Solaris, Pirxa, Bajki robotow, Dzienniki gwiazdowe, Katar.

Co z innych dziel Lema zasluguje na wziecie do reki jako pierwsze?

PS. AlieneK Katar to "Powiesc kryminalna" krociutka ale warta przeczytania, nie napisze dokladnie o czym bo juz nie pamietam ale wiem ze mi sie pododbala.

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2004 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Harry Harrison i jego seria o "Stalowym Szczurze" miazdzy
Duzo humoru...w tym bylo, calkiem smiesznie sie czytalo

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Niezwyciezony - Bardzo dobra ksiazka. Powiem ze podobala mi sie nawet bardziej niz Solaris

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jak ktos interesuje sie fantasy to goraco polecam
Trylogia Mrocznego Elfa
czyli
Ojczyzna
Wygnanie
Nowy Dom

oraz
Trylogia Doliny Lodowego Wichru
czyli
Kryształowy Relikt
Strumienie Srebra
Klejnot Halflinga


autorem tych ksiazek jest R.A. Salvatore

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

oooo, nie spodziewałam sie takiej lawiny bardzo dziękuję, będzie mi łatwiej wybierac, naprawde pomogliście.

archipelagu gułag czytałam tylko fragmenty, ale wystarczyło. jest wstrzasający.
asimov, oczywiście i dick równiez, jak najbardziej. ubik mnie nie nudził na poczatku, tylko mnie coraz bardziej i bardziej wciągał
jej, i snerga czytałam, oczywiście. własnie robota i według łotra. tam była ta teoria nadistot, niesamowicie wciągające.
ale dukaj!! dukaj to mój absolutny mistrz, w zyciu nie zawiodła mnie zadna jego ksiązka. niestety, nie czytałam jeszcze tej, która sie ukazała jakiś czas temu, juz po czarnych oceanach i extensie. nie mam kasy, a to drogie cholerstwo...

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
jak ktos interesuje sie fantasy to goraco polecam
Trylogia Mrocznego Elfa
czyli
Ojczyzna
Wygnanie
Nowy Dom

oraz
Trylogia Doliny Lodowego Wichru
czyli
Kryształowy Relikt
Strumienie Srebra
Klejnot Halflinga


autorem tych ksiazek jest R.A. Salvatore



Czytalem tylko Trylogie Doliny Lodowego Wichru ale niezle mnie zmiazdzyla Naprawde niezle jest to napisane...

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Dzisiaj skończyłem czytać "Losy gorsze od śmierci" K. Voneguta. Taki jego zbiór przemów i artykułów z jego komentarzami fajne nawet ale dziwnie czytałem bo zaczołem od połowy, a jak doszedlem do konca to wrocilem sie do tej połowy i czytałem w tył kolejne rozdziały, ale po kilku zacząłem czytać od początku
A wszystko to bo juz kiedys to zacząłem i nie chciałem czytac dwa razy początku, ale jednak przeczytalem :F

Zabieram sie dzisiaj za ten "katar" :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja tego Alchemika juz przeczytalem...naprawde dobra ksiazka....bajeczka ale bardzo polapana Teraz zabiore sie za "Piata Gore" tez Coelho.

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 04:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

Al-- Ekkh: wonegut w ogole jest taki jakis hmmm...

a katar, jak przeczytasz, to skrobnij, jak Ci sie widzi, chetnie bym sie dowiedzial...

* * *

teraz zaczytuje sie doslownie w dwoch ksiazkach:

"Siedem nawykow skutecznego dzialania" Stevena Covey'a
ale dostalem tylko 40 pierwszych stron w ocr i mi sie w polowie rozdzialu ksiazka urwala >:/ , a fajna...

no i oczywiscie Dukaj (tlumy szaleja)

"Inne Pieśni" - 630 stron czystej akcji, ktora lykasz bez mrugniecia niezaleznie od samopoczucia i pory dnia...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

no,,nie, ja sie na smierć zapłacze...... ja sobie chyba jednak kupie tego dukaja. bede przez tydzień zywić się morską trawą i korą drzew, ale kupię.....

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Manfred
Al-- Ekkh: wonegut w ogole jest taki jakis hmmm...

a katar, jak przeczytasz, to skrobnij, jak Ci sie widzi, chetnie bym sie dowiedzial...

* * *



Vonegut jest wy****** :F Dużo milej mi sie go czyta niż Lema

A co do Kataru... wczoraj wieczorkiem skończyłem. Książka ciekawa, czytało sie ciekawie ogólnie motyw i zakonczenie podobne do "Śledztwa". Nie to samo oczywiście
No i jak to L&M musiał wcisnąć jakieś naukowe gadanie i pochwalić się swojo filozoficzno-matematyczno-chemiczną wiedzą jak to chyba w każdej jego ksiące
Ale książke moge polecić

[edit]
Teraz czytał Pilcha - to coś z dworcem centralnym nie pamietam tytułu "Upadek człowieka na dworcu centralnym" - jakoś tak. Dopiero zacząłem w metrze dzisiaj, ale jakoś średniawe te.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2004 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Tomasz Lis - Co z ta Polska? - polecam. Porzadnie napisana, umoralnia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2004 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Andrzej Ziemiański - Achaja. (jak narazie 2 tomy). Ksiazka swietna, czyta sie przyjemnie i z zaciekawieniem. Opowiada o zdradzonej przez wlasnego ojca ksieznicce krolestwa Troy, ktorej zycie daje niezle w kosc...
humorystyczna, swietna opowiesc.
goraco polecam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

alistar mc lean, "h.m.s. ulisses" - własnie tonę w tej ksiązce po same uszy, tak skutecznie, że nawet na necie nie chce mi sie siedziec. niesamowita jest.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2004 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Rozwin swój genialny umysł :F - z nudów zabrałem sie za czytanie takiej ksiązki Niby miała pokazać jak polepszych jakośc nauki, zapamietywania itp. Ale doszedłem do wniosku, że nic konkretnego tam nie ma.

Biegając z nożyczkami - Całkiem ciekawa książka o dziecinstwie pewnego homoseksualisty. Znośna, aczkolwiek czasem nieciekawe opisy :F

btw. Może sie zabiore za tego Lisa "Co z tą Polską" jak taka ciekawa bo mam w domu :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:44.    Strony (9): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions