Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Boze.... (q3rulez?)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

lol

"8. a najbardziej przeszkadzalo mi to ze ut to nie cpma"

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihitek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Pozwól, że przyjme Twój nędzny poziom:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez tehace
>Nie gralem nigdy dluzej w UT bo:
Nie gralem nigdy dluzej w cpma i vq3 bo:

>1. Rakieta jest do pizdy i strzela z opoznieniem
- Rakieta jest do dupy bo nie mozna załadowac więcej, bo nie można granatami strzelać itp itd
Ps. Chyba masz opóźnioną myszkę jak Ci leci z opóźnieniem - trzeba kupić nową albo nie grać na p166.

>2. Mam w dupie alternative shot czy jak to sie nazywa
Mam w dupie bronie co strzelają na jeden sposób - zwykłym pistoletem w normalnym życiu można zabić na kilka sposobów (poza oczywistym) a tutaj 1 tryb? No do kosza!

>3. Efekty wystrzalow sa tak z****** ze wszystko zaslaniaja
jw.

>4. Modele sa pokurwione (nie wiem jak inaczej to okreslic)
Modele sa $^%$ - to na marginesie - takie modele jak w q3 to mógł wymyślić tylko gościu cudem ocalały spod kombajnu.
Takie modele to ja bym nadal nazwie grze ,,Alien'' a nie q3.

>5. Nie lubie zwiekszac dynamiki zwiekszajac szybkosc gry
Ktos Cie zmusza?

>6. Reszta broni oprocz rakiety tez smierdzi
Jedna rakietnica z UT ma wiecej trybow strzalu niz 5 broni w q3 razem wzietych wiec wniosek prosty: bronie z q3 smierdza
>7. Boty gadaja (to jest taki argument z dupy)
Można to wyłączyć - taka opcja z dupy wzięta.
Ps. W UT gadają ale jako tako grają natomiast te z q3 to gdyby nie aim to spokojnie można było by je sobie odlewać w brązie na ozdobe mapki.

Ps. Jak będe szukał jakiegoś dobrego symulatora lotu to bez wątpienia wezme pod uwage cpma.

>Dla tych nie kumatych to jest moja opinia i mam w dupie co o >niej myslicie
To taka moja opinia i mam w dupie co o niej myslicie - prawda ze jestem fajny?

Ładnie zaprezentowałem poziom Waszego kolegi? Cóż, że jego opinia - ona wali na to publicznie mając blade pojęcie to ja sobie też coś powale (bez skojarzen )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihitek Znajdź więcej post'ów przez  Annihitek Dodaj Annihitek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihitek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

juz ci pewnie lapy wala od tego walenia bo za duzo nawaliles lepiej przestan bo sie wypaczysz. Nie chcialem cie przekonac do cpma. Odpowiem na te twoje z dupy wziete odpowiedzi (teraz jeszcze bardziej obnize poziom zebys mogl cokolwiek zrozumiec).
Moja mycha to mx500, proc 1.3 opozniony to jestes ty w rozwoju.
Z tym ladowaniem wiecej to ci powiem tak. Pomysl ze *****sz sobie typke a ktos ci sie z ****em wpierdala? Nie dobrze ladowac w kilku.
Co mnie obchodzi co mozna zrobic w "normalnym zyciu". A jeden bo masz natychmiastowa zmiane broni.
Chodzi mi jedynie o cg_enemymodel keel/pm i cg_enemycolor 5555 zeby mi sie typ nie zlewal ze scianami.
Nikt.
Wachales? To pewnie te twoje rece od walenia.
gadajace boty byly argumentem z dupy.
Czyjego kolegi? Nikogo tu nie znam. Jakies pojecie tam mam.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

lol, ale ci cisnienie skoczyło, jeszcze troche i bedziesz miał zawał serca DDDDDD

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

dobra gupie fajańsiarze- spadać już z tąd- jestescie takie bystrzaki ze chyba powinniscie wiedziec ze sa fora dla q3 i ut - a wam sie chyba cos po*******ilo i piszecie nie tu gdzie trzeba - wiec zdupcac- idzcie pograc w UT

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

Q -> godnie prezentujesz poziom mentalny wyznawców q3

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Pozwól, że przyjme Twój nędzny poziom



pozwól ze znize sie do twojego poziomu, bo inaczej niz łopatologicznie nie można

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

- Rakieta jest do dupy bo nie mozna załadowac więcej, bo nie można granatami strzelać itp itd.



I to jest fajne ze jest jeden strzał przed ktorym można jakość uciec a nie 5 rakiet w plecy - super realistyczna ta bron az 5 rakiet
- w q3 jest granatnik jak bys nie wiedzial czego nie ma w UT - i to tez jest bardziej realistyczne


quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Mam w dupie bronie co strzelają na jeden sposób - zwykłym pistoletem w normalnym życiu można zabić na kilka sposobów (poza oczywistym) a tutaj 1 tryb? No do kosza!



wow przenosimy sie do real life - napewno rakietnica w realnym swiecie strzela 5 rakiet naraz i wywala granaty reszta broni tak ze jest realna - np takie gluty co strzelaja kawsem hmm w q3 takze nie ma realnych broni wiec krecimy sie w kulko


quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Modele sa $^%$ - to na marginesie - takie modele jak w q3 to mógł wymyślić tylko gościu cudem ocalały spod kombajnu.
Takie modele to ja bym nadal nazwie grze ,,Alien'' a nie q3.



nawet nie wiesz co gadasz (hmm bo nie wiesz) co masz do modeli ?? ta gra nie jest odwzorowaniem realnego swiata tak jak niby wasz UT

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Jedna rakietnica z UT ma wiecej trybow strzalu niz 5 broni w q3 razem wzietych wiec wniosek prosty: bronie z q3 smierdza



no i to jest minus UT - bronie z ut za to pachna poziomkami i sa cool
quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Ps. W UT gadają ale jako tako grają natomiast te z q3 to gdyby nie aim to spokojnie można było by je sobie odlewać w brązie na ozdobe mapki.



eee czy to jest [+] q3 czy minus - bo sam przyznales ze maja aima dobrego natomiast w ut maja jako taki, czy moze zaprzeczasz sam sobie ?? i powiesz ze to nie prawda. Hmm jezeli boty z q3 maja dla ciebie zbyt duzego aima to widac kiepski jest w tego q3

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Jak będe szukał jakiegoś dobrego symulatora lotu to bez wątpienia wezme pod uwage cpma.



jak bede szukal gry dla anemikow i fanow broni wielo-strzalowych to napewno uwzglednie ut

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

To taka moja opinia i mam w dupie co o niej myslicie - prawda ze jestem fajny?



obaj jestescie zalosni

quote:
Napisane oryginalnie przez Annihitek

Ładnie zaprezentowałem poziom Waszego kolegi? Cóż, że jego opinia - ona wali na to publicznie mając blade pojęcie to ja sobie też coś powale (bez skojarzen )



ladnie zaprezentowalem twoj poziom ? Wasza opinia jest godna politowania. Prezentujesz poziom debila z przedszkola i sprawia ze widzimy scene ut pelna debili twojego pokroju
Proponuje EOT bo topic sprowadza sie juz do wyzwisk i przeklenstw

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Edytowane przez MAr-n dnia 06-07-2003 o godz. 00:28

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Ja tylko sie wtrace ;)

"I to jest fajne ze jest jeden strzał przed ktorym można jakość uciec a nie 5 rakiet w plecy"

Ladowanie slychac :P Wiec jezeli ktos daje sie tak zaskoczyc od tylu w duelku to lama po prostu ;P Pojedyncze rakiety (instant) tez maja swoje zalety i osobiscie bardzo lubie wciagac przeciwnika w wymiany w odp. miejscu gdzie nie jest w stanie rozwinac skrzydel z czyms innym (np. windy na DM-Deck16][).

Ale to tylko takie sprostowanie.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihitek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez MAr-n

>I to jest fajne ze jest jeden strzał przed ktorym można jakość uciec a nie 5 >rakiet w plecy - super realistyczna ta bron az 5 rakiet
>- w q3 jest granatnik jak bys nie wiedzial czego nie ma w UT - i to tez jest >bardziej realistyczne
hint: dodging
Ps. alternative fire z rakietnicy to granatnik.

>wow przenosimy sie do real life - napewno rakietnica w realnym swiecie >strzela 5 rakiet naraz i wywala granaty reszta broni tak ze jest realna - np
Nie no sorry nie ma takich rakienic - w wojsku maja co tylko 20 naraz leca (nie mówie o naszym wojsku)

>takie gluty co strzelaja kawsem hmm w q3 takze nie ma realnych broni >wiec krecimy sie w kulko
Jak wsadzisz do pompy strażackiej kwas to też Ci będzie strzelać wodą?

>nawet nie wiesz co gadasz (hmm bo nie wiesz) co masz do modeli ?? ta >gra nie jest odwzorowaniem realnego swiata tak jak niby wasz UT
Czytaj uważnie moje posty.


>no i to jest minus UT - bronie z ut za to pachna poziomkami i sa cool
Nie poczułem.

>eee czy to jest [+] q3 czy minus - bo sam przyznales ze maja aima
+ dla lam - łatwo boty rozwalić
- dla gości bez netu - bo chcą grać z w miare normalnymi graczami a nie zadami wołowymi.

>dobrego natomiast w ut maja jako taki, czy moze zaprzeczasz sam sobie ?
W UT też mają aim ale w przeciwieństwie do tych z q3 ruszają się stosownie do poziomu.

>i powiesz ze to nie prawda. Hmm jezeli boty z q3 maja dla ciebie zbyt >duzego aima to widac kiepski jest w tego q3
Nie bo wystarczylo 1,5 tygodnia i juz nighmare rozwalalem (z Xaero wlacznie)


>jak bede szukal gry dla anemikow i fanow broni wielo-strzalowych to >napewno uwzglednie ut
Widze obrażasz tutaj UTowców bo nazywasz ich anemikami? Noi zeszłeś niżej niż Twój poziom.


>obaj jestescie zalosni
Popatrz wyżej.


>ladnie zaprezentowalem twoj poziom ? Wasza opinia jest godna >politowania. Prezentujesz poziom debila z przedszkola i sprawia ze >widzimy scene ut pelna debili twojego pokroju
Proponuje jeszcze raz przejechać podstawówke i nauczyć się jakże niebywale trudnej sztuki dla niektórych, w tym dla Ciebie również, zwanej ,,,czytanie ze zrozumieniem''

Jak miałbym Ci teraz odpowiedzieć to zgodnie z napisanym przez Ciebie teraz ,,standardem'' musiał bym zbluzgać wszystkich quakowców przez wzgląd na Twój poziom.

>roponuje EOT bo topic sprowadza sie juz do wyzwisk i przeklenstw Zapomniałeś dodać ,,mnie'' ^


Ps. Dla kolejnych co pominęli podstawówke - w moim pierwszym poście zaprezentowałem iście poziom Waszego kolegi, (albo i nie w każdym razie gra w q3 co widać i chyba należy do sceny) który walnął pięknie swoją opinie. W moim kulturalnym przekonaniu jak ktoś nie lubi gry to mówi ,,Nie gram bo poprostu nie podoba mi się wiele rzeczy i kropka'' lecz niektórzy muszą troche przypraw dodać i pokazać iście swój niski stopień rozumu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihitek Znajdź więcej post'ów przez  Annihitek Dodaj Annihitek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihitek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

***** zamknijcie ten temat bo nie wnosi nic nowego a i tak z gory wiadomo ze nikt nikogo nie przekona

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Annihitek powiem ci jedno lol - widze ze nadal jestes taki glupi jak byles
EOT

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

heehe to byla pulapka! a ty dales sie zlapac

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YZK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: olsztyn

dajcie siakies powazne argumenty, bo odpowiadac na bluzgi nie mam zamiaru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YZK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YZK Znajdź więcej post'ów przez  YZK Dodaj YZK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YZK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
Q -> godnie prezentujesz poziom mentalny wyznawców q3

i to pisze koleś którego ulubionym zajęciem (wdlug danych w profilu) jest "sranie na klate"; a mysląc jaką to lakolizacje wpisac wpadł na pomysl(jak by nie bylo niezwykle oryginalny) aby wpisać "w dupie"

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

to masz mocne argumenty teraz

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Nudni jestescie z ta dyskusja, ale przynajmniej cos sie na forum dzieje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Nie starczyło mi cierpliwości żeby się wczytywać we wszystko dlatego któciutko:
Po pierwsze: szacunek szacunek dla ludzi, którzy komentowali cytowany artykuł bez durnego czepiania się samych gier tylko po to, żeby postawić na swoim.
Po drugie: ludziom którzy na siłę chcą porównywać Q3A z UT przyznaję "Odrer Uśmiechu Dziecka" (czy jak to się tam nazywało).
Co z tego, że imo Q3A w wersji podstawowej uważam za gorszy od UT (CPMA już lepsze ale też uważam że nie przebije UT2003 ). Ano tak myślę i już... i wcale pod uwagę nie brałem bocików, klimacików, muzyczek, itp itd... już bardziej bronie, movement, budowę map i ich taktyczność. Dlaczego tak myślę?
Przecież bronie niezrównoważone, w movemencie nie ma ciągłości, mapki zrobione tak by pomagały graczowi zdanemu na ograniczony movement, mapki za duże albo gdzieś w kosmosie, nie da się ich kontrolować. Na to odpowiadam tylko jednym zdaniem. Hahahaha posługujecie się tylko oklepanymi frazesami, które w rzeczywistości są wymysłem fanatyków jednej z gier. To samo się tyczy graczy UT którzy robią porównania nie znając np. CMPA. W tych grach jest zupełnie inny styl rozgrywki i inne zasady. Nie porównacie szachów, warcabów, skoczków czy bóg wie czego tam jeszcze, pomimo, że rozgrywa się je na takiej samej planszy.
Tak więc wracając do tego że wolę UT (i UT2003), to jest rzecz gustu. Wcale w Q3 nie grają gracze najlepsi, nie tylko Q3 cwiczy timing, celność itp. i nie tylko on wypuszcza takich fatalitów. I nie umniejszajcie skilla ludzi z UT patrząc na UT2003, bo tam jest sporo elementów zaczerpniętych z Q3 i to takich, które wpływają na styl rozgrywki, co stawia gracza UT w dość niekomfortowej sytuacji, któremu ciężej jest przestawić się np. z kontrolowania pasa i zbroi, na kontrolowanie dwóch zbroi mniejszej i większej. Niby nic a jest to znaczna różnica, tak samo jak zupełnie odmienna charakterystyka lotu pocisków broni będących odpowiednikami tych z UT. W UT też jest dużo graczy którzy nie któcej grają i wcale nie są gorsi. Teraz fatality jet na topie, a za rok będzie ktoś inny. Bo UT2003 to coś jakby mix UT z Q3, ale wbrew pozorom to jednak inna gra niż te wspomniane.

Przepraszam za łopatologiczność wypowiedzi, ale nie chcę żeby ktoś pomyślał, że to jest obiektywna ocena.
Obiektywne jest to: Żadna z gier nie ma w sumie więcej zalet. Wady też się równoważą więc powtórzę się jeszcze raz: UT czy Q3 to rzecz gustu. Tak jak ktoś powiedział w jednym z pierwszych postów i po którym to poście imho temat powinno się zamknąć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
to masz mocne argumenty teraz

jezoo stary- albo beee albo meee

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Make war not love, zatem pogodze Was.

Mastah w Q3A po przejsciu do UT to sredni gracz.
Mastah w UT po przejsciu do Q3A to sredni gracz.
Mastah z Q3A razem z mastahem z UT po przejsciu do Tribes 2 to przez pol roku lamy, ktore nawet dzialajac razem nie sa w stanie pokonac jednego weterana tej gry :-P

I co?

BTW z powyzszego nie wynika, ze mastah T2 po przejsciu do Q3A czy UT jest w tych grach mastahem :-P

Co chcemy porownywac, kochani? Co? Wybrane fragmenty gier? Nie ma sprawy. Gry druzynowe w Q3A i UT sa wrecz prymitywne przy klanowkach 14v14 czy 16v16 w T2. Refleks? Szybkosc? O moj ty boze, a jakiz to refleks i szybkosc trzeba miec w duelu w Q3A, gdzie jest tylko jeden przeciwnik? Wpadnijcie tak sobie na Houston Vehicles (taki serwerek), wyczekajcie na mapke Aabaa i zrobcie maly desancik juggerami (to takie bardzo wolne krowy o duzej sile ognia) do bazy przeciwnika. I pogadamy, czy poruszajac sie z predkoscia 1/5 predkosci gracza z UT czy Q3A nie jest potrzebny gigantyczny refleks do kontrolowania pozycji i strzalow kilkudziesieciu przeciwnikow, kilkunastu partnerow i kilkunastu dzialek. I co? I zonk, po takim desanciku duel w Q3A wieje nuda - tu poskakac, tam poskakac, i tak niemal zawsze wiadomo, gdzie trafic.

Jak widac, pojecie szybkosci i dynamiki gry moze byc bardzo rozne. Skonczcie wiec ******** glupoty o wyzszosci jednej gry nad druga i laskawie zauwazcie, ze wbrew pozorom jestescie po jednej stronie barykady i wypadalby zamiast idiotycznie dyskutowac, czy siatkowka jest lepsza od koszykowki, po prostu ze soba wspolpracowac. Kazda z tych gier - Q3A, UT i T2 - oferuje graczom cos innego. Jesli zas mialbym oceniac, ktora z tych gier w mojej opinii jest najbardziej wartosciowa, posluzylbym sie wylacznie jednym kryterium: czasem niezbednym do jej opanowania. I chyba wiecie, ktora gra wowczas by wygrala :-P

Na zakonczenie zas proponuje, aby kazdy, kto wypowiadal sie w tym temacie, napisal ile ma lat. Sadze, ze to wyjasni wiecej od tysiecy durnych postow na temat wyzszosci raila nad snajperka (btw rail lepszy :-P).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

lol yavor, kazdy chwali swoje tak samo jak ty.
Mam 19 lat i nie wiem co to ma do rzeczy bo znam dojrzalszego 15latka od 35 latka.
Ty wogóle fajny jestes, jak tam twój esport ?
Podajesz sie za starszego kolesia, nie wiem kim jestes naprawde, ale to że w tym wieku sie bawisz w gry komputerowe to dla mnie "lol" jest.

BTW: Co rozumiesz przez opanowanie gry. Przeciez qw isnieje prawie 7 lat i dalej się rozwija.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Idzcie lepiej pograc w ET

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
...ale to że w tym wieku sie bawisz w gry komputerowe to dla mnie "lol" jest.

Niektórzy piłkarze dochodzą pod 40 i ciągle aktywnie grają. Gdyby nie to, że później kondycja im już nie pozwala konkurować z młodziakami po 20 lat to graliby pewnie do starości. Tak to jest już jak ktoś ma hobby. A w grach komputerowych kondycja fizyczna jest na 2 miejscu, więc to swoje "lol" to sobie schowaj do banku na procent i zobaczymy co powiesz jak je wyciagniesz za 20 lat facet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

quote:
Napisane oryginalnie przez ALi
Niektórzy piłkarze dochodzą pod 40 i ciągle aktywnie grają. Gdyby nie to, że później kondycja im już nie pozwala konkurować z młodziakami po 20 lat to graliby pewnie do starości. Tak to jest już jak ktoś ma hobby. A w grach komputerowych kondycja fizyczna jest na 2 miejscu, więc to swoje "lol" to sobie schowaj do banku na procent i zobaczymy co powiesz jak je wyciagniesz za 20 lat facet
:<

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

beee, baranku drogi... (to nie moja wina, ze "beeee" kojarzy mi sie z barankami ). Otoz owszem. Bawie sie. W gry komputerowe. Co w tym dziwnego, ze majac 36 lat gram wlasnie w nie? To jakies zboczenie zasadniczo gorsze od przyjscia po pracy do domu, wywalenia tlustego brzucha na stol, przelaczenia telewizora na relacje z jakiegos meczu i krzykniecia w strone kuchni "stara, jest piwo?"? A moze jakos zasadniczo lepsze jest inne hobby?

Powiem Ci, dlaczego gram w gry komputerowe. Otoz ich atrakcyjnosc - podobnie zreszta jak atrakcyjnosc wszystkiego - zalezy od poziomu abstrakcji obserwatora. Durny obserwator patrzac na wode dostrzeze tylko ciecz uzywana do mycia. Mniej durnego zastanowia rozchodzace sie po jej powierzchni fale. Gosc o jeszcze wyzszym stopniu abstrakcji patrzac na wode powie slynne "utram bibis, aquam an undam?". A facet z najwyzszym wspolczesnie poziomem abstrakcji dostrzeze tam redukcje funkcji falowych ukladow mikroskopowych i setki tysiecy innych dupereli. To, czym jest dana rzecz, tak naprawde zalezy wylacznie od tego, co potrafimy w niej dostrzec.

Moge powiedziec Ci, dlaczego ja gram w gry komputerowe.

1. Interesuja mnie zagadnienia zwiazane z percepcja swiata. Gre w internecie traktuje jako prymitywny eksperyment, w ktorym moje zmysly odbieraja bodzce z wirtualnego swiata i interesuje mnie, na ile sposob tej percepcji wplywa na wyobrazenie swiata wykreowane przez moj mozg. Gre traktuje wiec jako w pewien sposob test elastycznosci moich zdolnosci wyobrazenia abstrakcyjnego swiata gry.

2. Interesujace jest analizowanie zachowan innych osob w internecie. Ta grupa zagadnien dzieli sie dla mnie na dwie czesci:

- analize dzialan pozostalych graczy pod katem gry

- analize dzialan pozostalych graczy pod katem zachowan spolecznych w sytuacji, w ktorej nie podlegaja wypracowanym przez tysiaclecia normom spolecznym i obyczajowym.

W pierwszym przypadku fascynujacy jest proces poznawania psychiki przeciwnika i partnerow oraz wykorzystywania jej do wlasnych celow. Od najcudowniejszego fraga znacznie bardziej sobie cenie sytuacje, w ktorej dobiegajac do flagi wiem, ze przeciwnika przy niej nie ma - gdyz robi to, to do czego zmusilem go wysylajac mylne sygnaly dotyczace sytuacji w grze, do czego sprowokowalem go swoimi dzialaniami - a on, wbrew wlasnej woli (a co lepsze ze swiadomoscia calkowitej niezaleznosci podejmowanych decyzji) robi dokladnie to, czego ja chce, wtedy, kiedy ja chce. To jest kwintesencja grania - walka przeciwko psychice drugiego czlowieka. Durne fragi zostawiam tym, ktorzy patrzac na wode mysla wylacznie o reczniku :-P

W drugim przypadku fascynujaca jest analiza zachowan ukladow swiadomych (tak nazwijmy pozbawione ciala nasze jestestwa w internecie), ktore nie podlegaja zadnym normom obyczajowym, a ich dzialania nie groza reakcjami w swiecie rzeczywistym. Fascynujace jest wowczas obserwowanie, jak umysly niektorych osob sa prymitywne, blyskawicznie poddajac sie malo wyrafinowanym instynktom (pozdro dla wiadomych panow z "elyty" polskiego UT) , jak inni zachowuja sie w miare normalnie niejako nawykowo odczuwajac istnienie pewnych zasad spolecznych, zas poziom abstrakcji innych jest na tyle wysoki, ze bez zadnych klopotow zachowuja sie zgodnie z tradycyjnym wychowaniem, w ogole nie zwazajac na koniecznosc przestrzegania czegokolwiek - gdyz miedzy regulami a ich zachowaniem nie ma zadnych rozbieznosci.

A fragi... Nagrody.... O moj boze.... Co pijesz: wode czy fale? - az chce sie zapytac ponownie...

Na zakonczenie zas dodam, ze calkiem niezle zyje mi sie z tego grania, gdyz procz samego grania rowniez o nim pisze, a czynnosc ta zwykle jest platna. Raz lepiej, raz gorzej, ale w pewnym sensie jestem graczem zawodowym :-P

Edytowane przez sYs|yavor dnia 09-07-2003 o godz. 23:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

!!!!
:OOOO

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

co za pedagogiczne podejście....
ale gratuluje bo mlodzi tacy jak my nie lubią jak ktos sie wywyższa a w tym poscie wogóle nie dałeś odczuć ze jesteś starszy i mądrzejszy.

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

aha zasada rownania w dol dziala wszedzie... to z prymitywnymi graczami to pewnie do mnie , ale juz sie tlumacze. Napisalem co napisalem bo chcialem dotrzec do szerszego grona odbiorcow tak zeby kazdy zrozumial bo jak sie napisze cos madrego to sie staje madrala albo starym "lolem" .... i wszyscy maja to w dupie. Zreszta nigdy nic madrego nie napisalem wiec mozecie mnie ****** za cokolwiek, ja tez mam to w dupie.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

jak dzieci ://

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

ej stary ja mam taka beke jak czytam te posty ze koniec normalnie .

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

my tez

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:54.    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions